Přejít na obsah


Fotka

Geojarry - chyba při přihlašování na Groundspeak


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
45 odpovědí na toto téma

#41 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2012 - 20:17

Waymarking funguje, Geocaching ne. Nestálo by za to počkat, až autor GeoJarryho přizpůsobí novým stránkám? (nestálo, brzy bude víkend! :) ) EDIT: Po aktualizaci GG i GJ to už taky funguje!
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#42 pladin

pladin

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2012 - 0:10

Taky mi to neslo. :o Zkusil jsem navod od "hrabalr" a rozchodil jsem :D. Mockrat diky B).
  • 0

#43 juramara

juramara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2012 - 5:36

Taky mi to nefungovalo. Protáhl jsem trubky podle návodu od "hrabalr" a maká to jak má.:P
  • 0

#44 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2012 - 5:48

hrabalr napsal/a:
V GG si otevři nabídku Plugin a vyber položku dotaz na Waymarking.com. Z dostupných kritérií vyber Země. Objeví se ti tam Země a Stát (nepovinný). Jako zemi vybereš Czech Republic a jako Stát Středočeský kraj. Co si tam potom navolíš, je úplně jedno. Nejde o to, co stáhne, ale aby se prošťouchly trubky, zkrátka, aby se jen přihlásil. Jakmile toto proběhne, funguje potom i stahování kešek a pochopitelně se Geojarry přihlásí i na geocaching.com. Mě to takto fungovalo.

Dík zabralo na jedničku
B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#45 Slashiik

Slashiik

    Slashiik

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2012 - 7:25

hrabalr napsal/a:
V GG si otevři nabídku Plugin a vyber položku dotaz na Waymarking.com. Z dostupných kritérií vyber Země. Objeví se ti tam Země a Stát (nepovinný). Jako zemi vybereš Czech Republic a jako Stát Středočeský kraj. Co si tam potom navolíš, je úplně jedno. Nejde o to, co stáhne, ale aby se prošťouchly trubky, zkrátka, aby se jen přihlásil. Jakmile toto proběhne, funguje potom i stahování kešek a pochopitelně se Geojarry přihlásí i na geocaching.com. Mě to takto fungovalo.


dekuji ;)
  • 0

#46 jezevcik

jezevcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2012 - 20:30

Takže: - návod napsán několikrát za sebou - všem návod funguje - již nic nového nevyřešíme = ZAMYKÁM Dík za rady Jezevčík
  • 0
Dík Jezevčík
Vložený obrázek




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama