Přejít na obsah


Fotka

Není log jako log, ale tenhle stojí za TO !!!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
90 odpovědí na toto téma

#1 plazem

plazem

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2012 - 10:30

Pro PlaZem - Behem nedelniho odpoledne jsem vyrazil na kesovani do xxxxxxxxxx, abych dohnal nekolik restiku, které se mi na mape nashromáždily. Slunicko navzdory avizovane predpovedi pocasi bylo, takze to bylo vice nez prijemne.
To, co se mi prihodilo, jsem ješte pri loveni kesi nezazil. Kousek od mista finalky jsem zastavil autem a ve chvili, kdy jsem slapl na brzdu, se ozvalo BEEEEEEE. V první chvili naprosty sok, ze je neco s brzdami, pak pohledem ven z vozu jsem objevil puvodce priserneho zvuku. Prisly me privitat OVCE a KOZA. Zviratka mam rad, tak jsem si rikal, nebude problem, pohladim, podrbu, odlovim,…. ale ne. Obe zminene obyvatelky místního pozemku (prvni jsem pokrtil na BEEdrisku a druhou na MIIIrusku) jsou evidentne rozmazlovany ostatními navstevniky, takze nejenom ze cekaji, ze dostanou pamlsek, oni si ho vynucuji. Problem byl v tom, ze v aute nebylo krome zvykacek naprosto nic a tak jsem postupoval po malych kruckach kupredu trasu asi 80 metru k miste finalky. Krucek, odstrcit Beeedrisku, krucek, uhnout pred rohy Miiirusky, krucek… Zminenych osmdesát metru mi trvalo asi patnáct minut a mel jsem toho plne zuby. Damy se nakonec zastavily u kere a zacaly to ozirat, takze jsem se ke kesce prece jen dostal.
Zde vyvstal ovšem další problem – zvuk vyndavani a otevirani kese presvedcil oba býložravce o tom, ze prece jen neco mam a musim tedy odevzdat desatek. Synchronizovanemu utoku dvou rohu a osmi kopyt se skutecne dalo odolat jen stezi. Nakonec to dopadlo tak, ze mi Miiiruska vytrhla z ruky a sezrala CWG. Proste ho rozkousala a spolkla. Pak, patrne po zjišteni, ze to opravdu není nic extra, konecne dala pokoj a spolu s Beedriskou odesly skodit zase nekam jinam.
UFFFFF, olizany, potrkany a poslapany jsem se doplouzil ke svemu autu, tahle kesule opravdu stala za to. Zase o par nevšedních zážitku bohatsi, ale o tom prece jen Geocaching je.
Plazeme, a to nejlepsi na konec – to CWG bylo Tvoje. Doufej, ze to Miiiruska poradne rozkousala, jinak dukaz o existenci Tve kese brzy vyjde ven!
Trade: in = CWG ; out = CWG (vzala si Miiiruska)
  • 2

Honza - Plačko
Blanka, Gábi - Zemanovi
a spol. - prostě, "koho a co", nám kdo svěří !!!

*"PlaZem"*


#2 plazem

plazem

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2012 - 10:37

plazem napsal/a: - jo, jo tak takovej log jsem nevidel a ani zezažil, co jsem príznivcem GC !!! Na jednu stranu me mrzí co se Ti prihodilo, ale zdruhé strany zase já mlátím hlavou o zem - ALE SMÍCHY - jsi pravdu první koho místní krasavice obtežovaly !!! Jo s tím CWG si nedelej starosti, ale ver, že pracuji s mnoha druhy recyklovaného materiálu, ale po téhle recyklaci (budeli v celku) nechám klidne CWG ležet tam kde vypydne a už urcite po nem pátrat nebudu - a vubec bych se nadivil, kdyby se nekdo na toto recyklované CWG chytil. No to co se tady deje, to ani v televizi nevymyslej. Jestli Ti to CWG schází já se tedy ponem kouknu - nebo né? - dám Ti až se uvidíme nové. Díky za návštevu Honza PlaZem
  • 0

Honza - Plačko
Blanka, Gábi - Zemanovi
a spol. - prostě, "koho a co", nám kdo svěří !!!

*"PlaZem"*


#3 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2012 - 10:39

:-):-D to je moc:-) vzdavam hold odvaze kacera:-) aneb s miruskou za keskou:-D
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#4 plazem

plazem

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2012 - 10:45

Lidičky zlatí pojďte se bavit - má také někdo něco v logu u své kešule? Je to přece krása a nechat si to jen pro sebe je přeci škoda -POJĎTE SE BAVIT- život je krátkej a co s deprézí tu hodit za ........ a ještě dál !!!
  • 0

Honza - Plačko
Blanka, Gábi - Zemanovi
a spol. - prostě, "koho a co", nám kdo svěří !!!

*"PlaZem"*


#5 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 677 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2012 - 12:15

Parádní log :D - už dlouho jsem se tak nezasmál, ještě teď mi tečou slzy když si tu situaci představím. Nás takhle jednou přepdlo stádo mladých bejčků, ale to s dětma zase až taková prča nebyla ;)
  • 0
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !

#6 plazem

plazem

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2012 - 12:52

A to tu mám ještě jeden a taky stojí za to. Jakmile se vtátím z práce tak ho sem šoupnu. No a co Vy ostatní, nenašlo by se něco pro pobavení?
  • 0

Honza - Plačko
Blanka, Gábi - Zemanovi
a spol. - prostě, "koho a co", nám kdo svěří !!!

*"PlaZem"*


#7 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2012 - 13:07

ok, tak tady je taky pekna historka:
nejdrive:
http://www.geocachin...00-81e27fc4e752
a pak navazujici :)
http://www.geocachin...2c-5ed01ced61a2

:P
  • 1
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#8 plazem

plazem

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2012 - 13:08

PlaZeme, to je proste parada! Nejprve jsem si porad a porad zoufal nad lustenim sifry, nakonec to vzdal (po pohledu do logu jsem zjistil, ze nejsem sam) a vyrazil do terenu na BF. To se nakonec osvedcilo, protože po chvili patrani po okoli jsem nalezl hned nekolik objektu, které by pro puvodni zamer bylo vhodných. No jo, ale který z nich…? Na pomoc prisel hint – když jsem si ho prelozil z ROT13 a první dve slova mi vysla „suka rys“, vytrestil jsem oci a mel chut mlatit hlavou o zem, co tu vlastne delam a hlavne co tu delaji ty zviratka…? Pak jsem pokracoval a doslo mi to. Tim bylo docela zrejme, jak bude vypadat keska, ale kde? Nejblizsi objekt od výchozích souradnic jsem zavrhnul hned pote, co jsem vypocital jeho objem tak na 22 litru. Pak jsem se postupne rozhlizel dal a dal a… …nasel! Na tomto miste se pokusim popsat nasledujici tak, abych zbytecne moc neprozradil a tim nikomu nekazil odlov. Zastavil jsem auto hned u kese, vystoupil, pristoupil ke kesi ze spatne strany, zacal cinit onen dulezity ukon a diky zvuku motoru jsem neslysel, ze na druhé strane doslo „k chybe“. Uvedomil jsem si to na poslední chvili (u tretiho litru) – to prece uz není mozne!?! OK, tak oprava, z druhé strany, znova, a sup, chytam kes a zase chyba – prece ted stojim z te „vlhke“ strany… No nic, ono to uschne.
  • 0

Honza - Plačko
Blanka, Gábi - Zemanovi
a spol. - prostě, "koho a co", nám kdo svěří !!!

*"PlaZem"*


#9 plazem

plazem

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2012 - 13:10

Nosferatu XIII. napsal/a:
ok, tak tady je taky pekna historka:
nejdrive:
http://www.geocachin...00-81e27fc4e752
a pak navazujici :)
http://www.geocachin...2c-5ed01ced61a2

:P

Ty taky stojí ne za úsměv, ale za zařechtání. paráda
  • 1

Honza - Plačko
Blanka, Gábi - Zemanovi
a spol. - prostě, "koho a co", nám kdo svěří !!!

*"PlaZem"*


#10 plazem

plazem

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2012 - 13:15

Cesta rozblacena jako prase, pesky bych to bruslit nechtel Kde tu sakra muze byt kes? Aha, s.... na ni Moc pekna schovka
  • 0

Honza - Plačko
Blanka, Gábi - Zemanovi
a spol. - prostě, "koho a co", nám kdo svěří !!!

*"PlaZem"*


#11 plazem

plazem

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2012 - 13:17

Tak s touhle keškou jsem mel docela zážitek. Mel jsem nejaké pojíždky tímto krajem a jelikož byla celkem zajímavá viditelnost, napadlo mne zajet na "moje" oblíbené místecko, odkud obcas pozoruji a fotím panoramata Ceského stredohorí. Dojel jsem blátivou cestou až na rozcestí, kochal se a fotil. Když jsem tak cekal na príznivé svetlo, napadlo mne, podívat se, kde je tu nejbližší keš. Když jsem na mape videl, že jen dva metry ode mne, tak jsem neveril svým ocím. Stál jsem tesne u keše, o které jsem vubec nevedel! Provedení je pekné.Díky autorovi za zážitek a peknou keš. Výhled je odtud opravdu parádní, tak at se líbí všem, co sem prijdou.
  • 0

Honza - Plačko
Blanka, Gábi - Zemanovi
a spol. - prostě, "koho a co", nám kdo svěří !!!

*"PlaZem"*


#12 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2012 - 16:21

Doprcic. Tak kozu i ovci jsem videl i tu zminenou cache jsem dal omylem metodou BF. Ale ze se tu da zazit tolik srandy jsem netusil. Ja bohuzel jen odlovil v normalni prirode co na mne nedorazela. Kdybych to tusil, tak se zastavim na dyl. Dokonce o kousek dal jsem lovil u ohrady s konema, kteri okamzite pribehli, ale pote co jsem otevrel Lock-Lock krabicku, tak zas znudene odkraceli s vyrazem ve tvari: "ach jo, zas KACER, zas nebude nic k zradlu". Safra kde to lidi berete.
  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#13 Bour

Bour

    BOUR

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2012 - 16:43

Já se pořádně zasmál u tohoto Nalezena již za tmy s Ivo1Brno, Dany8, Pan Pctros cestou z eventu Silvestrovský výšlap na Brdo v Chribech. Kešku hlídal nasraný myslivec na posedu. Když jsem se ho slušne zeptal, jestli je tam na cekané, tak neslušne odpovedel, že nikoli, že si tam honí šulina:-) Skoro jasno, 1 C. TFMC
  • 0

#14 plazem

plazem

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2012 - 17:26

Bour napsal/a:
Já se pořádně zasmál u tohoto

Nalezena již za tmy s Ivo1Brno, Dany8, Pan Pctros cestou z eventu Silvestrovský výšlap na Brdo v Chribech. Kešku hlídal nasraný myslivec na posedu. Když jsem se ho slušne zeptal, jestli je tam na cekané, tak neslušne odpovedel, že nikoli, že si tam honí šulina:-) Skoro jasno, 1 C. TFMC


Ty jóóó tak to je jak říká mladší generace HUSTÝÝÝÝÝÝÝ. Honza Plačko (PlaZem)
  • 0

Honza - Plačko
Blanka, Gábi - Zemanovi
a spol. - prostě, "koho a co", nám kdo svěří !!!

*"PlaZem"*


#15 plazem

plazem

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2012 - 17:28

Tak taky někdo něco přihoďte ať je sranda a na co se těšit PlaZem
  • 0

Honza - Plačko
Blanka, Gábi - Zemanovi
a spol. - prostě, "koho a co", nám kdo svěří !!!

*"PlaZem"*


#16 tommyknocker74

tommyknocker74

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2012 - 21:12

Premysovsky parez
Nalezeno pri ranní projíždce na kole. Odlov byl ztížen snad 15 minutovým soubojem s nejakým bažantem, kterého jsem potkal cca 100m od cílových souradnic a i když se z porátku jevil jako velmi prítulný a na rozdíl od srnky pri mém príchodu neutekl, zacal mne po chvíli zurive napadat a snažil se mne klovnout. Ve snaze zabránit zranení, jsem v první chvíli použil jako štít kolo a snažil jsem se vycouvat pryc, což bylo marné. Vydal jsem se proto na útek, nasedl na kolo a dojel k souradnicím kešky v domení, že jsem jej setrásl. V tom náhle vidím, že se ten operenec za mnou rítí jako rozurený býk. Nerad se vzdávám pred cílem, proto jsem popadl nejbližší delší klacek, kterým jsem útocníka udržoval v uctivé vzdálenosti a druhou rukou lovil keš ze skrýše. Nakonec jsem musel opet prchnout na kole a zastavil jsem až mimo les :-)
Musím konstatovat, že mi zatím žádná keš nedala tak zabrat a pokud se tam ten pták bude zdržovat nadále zvedl bych hvezdicky za obtížnost. Prikládám ješte fotku vetrelce, kterou jsem porídil ješte za domení, že se jedná o mírumilovné zvíre.

Díky za bojovou keš :-)
  • 1

#17 plazem

plazem

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2012 - 8:40

tommyknocker74 napsal/a:
Premysovsky parez
Nalezeno pri ranní projíždce na kole. Odlov byl ztížen snad 15 minutovým soubojem s nejakým bažantem, kterého jsem potkal cca 100m od cílových souradnic a i když se z porátku jevil jako velmi prítulný a na rozdíl od srnky pri mém príchodu neutekl, zacal mne po chvíli zurive napadat a snažil se mne klovnout. Ve snaze zabránit zranení, jsem v první chvíli použil jako štít kolo a snažil jsem se vycouvat pryc, což bylo marné. Vydal jsem se proto na útek, nasedl na kolo a dojel k souradnicím kešky v domení, že jsem jej setrásl. V tom náhle vidím, že se ten operenec za mnou rítí jako rozurený býk. Nerad se vzdávám pred cílem, proto jsem popadl nejbližší delší klacek, kterým jsem útocníka udržoval v uctivé vzdálenosti a druhou rukou lovil keš ze skrýše. Nakonec jsem musel opet prchnout na kole a zastavil jsem až mimo les :-)
Musím konstatovat, že mi zatím žádná keš nedala tak zabrat a pokud se tam ten pták bude zdržovat nadále zvedl bych hvezdicky za obtížnost. Prikládám ješte fotku vetrelce, kterou jsem porídil ješte za domení, že se jedná o mírumilovné zvíre.

Díky za bojovou keš :-)

Tak to je nářez, jedena barevná slepice a takovýto trable.
  • 0

Honza - Plačko
Blanka, Gábi - Zemanovi
a spol. - prostě, "koho a co", nám kdo svěří !!!

*"PlaZem"*


#18 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 546 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2012 - 9:08

Není to kdoví jaká sranda, ale už někomu z vás přišel tak dlouhý log za discover TB?

This one was in 'Nuevo Progreso Visit' in Nuevo Progreso, Mexico.

I’m on a three week (or more) trip through two (or more) countries through 12 (or more) United States and too many counties to think about right now (or more…).

The primary goal is to visit my Mom before she turns 95 (or more). She is physically healthy (or so) with short-term memory issues (or whatever). She lives in a wonderful nursing home in a Louisiana town where two grand-daughters (my nieces) and their families live. My sister (my nieces’ mom) is a couple hours away. I, however, am a thousand miles (or more) away, hence the need (opportunity) to take a caching trip. All our family in those parts are great fun to visit and I will shuttle around between relatives so no one has to put up with me for too long at a time.

I drove my cache-mobile by myself for the first thousand miles (or more). Then at my sister’s place, my brother-in-law joined me caching—he loves it, as he used to be a surveyor, another location-based activity. They live on a lake--we found a cache on island. I spent Easter there, but missed the Easter Egg Hunt (they don’t contribute to one’s GC numbers, anyway, so no big deal).

One of my nieces has three kiddos, who I introduced to geocaching. They are all grade school age, so we tried looking for larger container sizes—the larger ones were either hard to find or not there, so we switched to micros and they really enjoyed it. They live in a fairly sizable community with a lot of caches from which to choose.

While there, of course, I visited my Mom most every day and regaled her with stories of my caching adventures, showed her pictures, then repeated the stories a second (or more) time, which is one of the advantages of her difficulty forming short-term memories. I focused on getting her to laugh and have an enjoyable time.

Another niece and her husband live on another lake with beautiful views and access to the Gulf of Mexico. Most of the caches down there have not been found for a couple years; I found one which hadn't been found in over a year, which gave me the alternate logging requirement (ALR) for a cache back home!

After that, I went down to the Mexican border to visit MrsJazz’ brother. He is a missionary working in orphanages over the border. He is also a cacher, BigAl2511. He came north of the border to get me and take me down—apparently, it is not a good idea to drive my high-end SUV cache-mobile south of the border? Who would of figured? After visiting his work in Mexico, we got one cache from that country, then came north, got into my cache-buggy, and got him to Houston, where he spoke to a church congregation.

Following that, we will drove east along the Gulf Coast, seeing the sights and picking up a few new states. From the Florida panhandle, we headed north and northwest to our respective home towns, picking up new states along the way.

Thanks for placing and maintaining this TB for us to enjoy. Without TB owners, I would merely be driving while listening to music, then visiting relatives. This TB and many others made the trip so much more interesting.


A na keši log nemá.
  • 0
Pro někoho to už není hra, ale soutěž. Ta ale nebude mít vítěze.

#19 plazem

plazem

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2012 - 9:48

BellaUH napsal/a:
Není to kdoví jaká sranda, ale už někomu z vás přišel tak dlouhý log za discover TB?

This one was in 'Nuevo Progreso Visit' in Nuevo Progreso, Mexico.

I’m on a three week (or more) trip through two (or more) countries through 12 (or more) United States and too many counties to think about right now (or more…).

The primary goal is to visit my Mom before she turns 95 (or more). She is physically healthy (or so) with short-term memory issues (or whatever). She lives in a wonderful nursing home in a Louisiana town where two grand-daughters (my nieces) and their families live. My sister (my nieces’ mom) is a couple hours away. I, however, am a thousand miles (or more) away, hence the need (opportunity) to take a caching trip. All our family in those parts are great fun to visit and I will shuttle around between relatives so no one has to put up with me for too long at a time.

I drove my cache-mobile by myself for the first thousand miles (or more). Then at my sister’s place, my brother-in-law joined me caching—he loves it, as he used to be a surveyor, another location-based activity. They live on a lake--we found a cache on island. I spent Easter there, but missed the Easter Egg Hunt (they don’t contribute to one’s GC numbers, anyway, so no big deal).

One of my nieces has three kiddos, who I introduced to geocaching. They are all grade school age, so we tried looking for larger container sizes—the larger ones were either hard to find or not there, so we switched to micros and they really enjoyed it. They live in a fairly sizable community with a lot of caches from which to choose.

While there, of course, I visited my Mom most every day and regaled her with stories of my caching adventures, showed her pictures, then repeated the stories a second (or more) time, which is one of the advantages of her difficulty forming short-term memories. I focused on getting her to laugh and have an enjoyable time.

Another niece and her husband live on another lake with beautiful views and access to the Gulf of Mexico. Most of the caches down there have not been found for a couple years; I found one which hadn't been found in over a year, which gave me the alternate logging requirement (ALR) for a cache back home!

After that, I went down to the Mexican border to visit MrsJazz’ brother. He is a missionary working in orphanages over the border. He is also a cacher, BigAl2511. He came north of the border to get me and take me down—apparently, it is not a good idea to drive my high-end SUV cache-mobile south of the border? Who would of figured? After visiting his work in Mexico, we got one cache from that country, then came north, got into my cache-buggy, and got him to Houston, where he spoke to a church congregation.

Following that, we will drove east along the Gulf Coast, seeing the sights and picking up a few new states. From the Florida panhandle, we headed north and northwest to our respective home towns, picking up new states along the way.

Thanks for placing and maintaining this TB for us to enjoy. Without TB owners, I would merely be driving while listening to music, then visiting relatives. This TB and many others made the trip so much more interesting.


A na keši log nemá.

On tam snad zalogoval celou svojí cestu po všech státech, né?
  • 0

Honza - Plačko
Blanka, Gábi - Zemanovi
a spol. - prostě, "koho a co", nám kdo svěří !!!

*"PlaZem"*


#20 Arandur9424

Arandur9424

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2012 - 11:28

Také přispěji svojí troškou do mlýna - log mého kamaráda na jedné mé keši: TTF 17:27 #374 Že tady Arandur cosi chystá, jsem tušil, nicméne dnes jsem byl trestuhodne nepripraven - baterie do GPS témer prázdné... Navíc z práce jsem se nemohl utrhnout drív než v 16:00. Doma jsem kolem 16:15 váhal, jestli má ješte smysl vyrazit, nakonec jsem se na keš vydal, protože kupodivu ji ješte nikdo nemel zalogovanou. Ted už chápu, proc :) Autem jsem to vzal do Vrbna, tam presedlal na kolo, vyrazil k vode, vrátil se a zkusil druhý pokus, tentokrát už jsem most trefil. Lávku pres Vltavu jsem našel snadno. Na druhém brehu všechny mapy slibovaly spoustu cest, na kole to rychle ubíhalo... Až k první odbocce. Tam se cesta krapet zhoršila a ukázalo se, že rovinka zapadaná listím vypadá na první pohled naprosto stejne jako hluboké koleje zapadané listím, jen se v tech kolejích o poznání hur jede. Nevadí, dál to jiste bude lepší... Nebylo. Cesta zvolna prešla v uježdené pole a uježdené pole prešlo v zorané pole. Po nem se nejede dobre. Jít pešky je dokonce o neco rychlejší a daleko méne únavné. Na druhé strane vetrolamu naštestí byl kousek nezoraný, takže až k lesíku jsem jel tudy. Podél lesíka oranište, pak jsem si zrejme vybral špatnou odbocku a postupne dorazil do buše. Srdnate jsem se na kole probíjel vpred, i když me znervóznovalo, že nejen že nevidím na zem pod koly, ale casto nevidím v tráve ani to prední kolo. Nekteré plevele byly vyšší než já a dovolovaly si. Tuknout za jízdy do displeje na navigaci, to byla dobrá zkouška obratnosti. Kupodivu jsem objevil nejakou pešinku mírící vhodným smerem, skoncila ale brzy. Zrovna když jsem se s navigací dohadoval o tom, zda tady ta cesta tedy vede nebo ne, zaútocila mi na prilbu nejaká obzvlášte výbojná vetev, tak jsem hádek zanechal. Zdá se, že cesty na navigaci už dávno nemají s realitou mnoho spolecného. Víceméne souhlasilo jen jakési jezírko, kolem kterého jsem pak musel hopkat koprivama dál. Ze stromu odlétlo nekolik velikých ptáku. Nevím sice, co to bylo, ale neprekvapili by me supi ci krkavci. Navigace si cestu taky moc neužívala, kilometr pred keší suše oznámila Slabé baterie, tak jsem ji radeji vypnul. Alespon nezustane záznam o tom, jak jsem se tu motal cik cak. Opouštejí mne síly... Opustil me prední blatník... Ty chlápky, co kreslí mapy a krásné rovné cesty na nich, vezmu príšte na lov s sebou. Posledních asi 300 m jsem se plazil závratnou rychlostí 7-10 km/hod. už podél Labe, tam je alespon jakás takás pešinka. Keš na míste objevena záhy, hezké zajištení. Jestli v ní byla hrací kostka jsem ani nemel sílu zjištovat, rozhodne se pro ni ale nebudu vracet :) Cesta zpet už byla krapet lepší, podél Labe, prubežne zastavovat a vymotávat trávu z prehazovacky a kladek, pak nejakým roštím po prasecí stezce kolmo od Labe, potkat cestu a zpet do Vrbna. Jako romantickou procházku se slecnou tuto keš rozhodne nedoporucuju, kdo má macetu, zde ji využije. Terénu bych klidne pridal hvezdicku, alespon v tuhle rocní dobu. Díky za nevšední zážitky, revma urcite nedostanu :)
  • 0
Pokud Vás mé mysterky obtěžují, tak je prosím neluštěte...




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama