Přejít na obsah


Fotka

PRAHA - PRČICE 2012 (19.5.2012)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
73 odpovědí na toto téma

#61 runici

runici

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2013 - 21:19

Hojší napsal/a:
Ahoj,
minule tu někdo probíral možnost eventu, ale že je již málo času.
Tak aby bylo letos více, pochod je 18.5. ;)


Event by byl prima, osobne jsem o tom tez uvazoval, ale nenapada mne, jak jej naplanovat, kdyz doba prichodu do cile je silne individualni. Pokud nekdo vymysli neco konstruktivniho, jsem vice nez ochoten pomoci s organizaci.
  • 0

#62 krispel

krispel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2013 - 8:53

Zase si udělám trochu reklamy. :D Opět se budu vyskytovat v cíli pochodu, ve stánku KČT. Mimo obvyklých ještěrek budu mít i svoje CWG na výměnu. K možnému eventu - pokud někdo vymyslí schválitelnou variantu (zkoušel jsem něco podobného při jiné turistické akci a bylo odmítnuto už v zárodku), jsem ochoten postarat se o organizaci v cíli pochodu. Přeci jen mám k organizátorům poněkud blíž než ostatní a vím jak je to tam s prostorem.
  • 0

#63 Spagetka

Spagetka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2013 - 9:10

Uspořádat event není vůbec špatná myšlenka. Ale s organizací eventů nemám ještě žádné zkušenosti....pokud by se našel někdo kdo by do toho šel bylo by to určitě super ;)
  • 0

#64 runici

runici

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2013 - 20:08

krispel napsal/a:
Zase si udělám trochu reklamy. :D
Opět se budu vyskytovat v cíli pochodu, ve stánku KČT. Mimo obvyklých ještěrek budu mít i svoje CWG na výměnu.
K možnému eventu - pokud někdo vymyslí schválitelnou variantu (zkoušel jsem něco podobného při jiné turistické akci a bylo odmítnuto už v zárodku), jsem ochoten postarat se o organizaci v cíli pochodu. Přeci jen mám k organizátorům poněkud blíž než ostatní a vím jak je to tam s prostorem.


Prima, muzes prosim nastinit, s cim byly potize, at se muzeme pripadne stejnych chyb vyvarovat?
  • 0

#65 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2013 - 20:58

runici napsal/a:

krispel napsal/a:
Zase si udělám trochu reklamy. :D
Opět se budu vyskytovat v cíli pochodu, ve stánku KČT. Mimo obvyklých ještěrek budu mít i svoje CWG na výměnu.
K možnému eventu - pokud někdo vymyslí schválitelnou variantu (zkoušel jsem něco podobného při jiné turistické akci a bylo odmítnuto už v zárodku), jsem ochoten postarat se o organizaci v cíli pochodu. Přeci jen mám k organizátorům poněkud blíž než ostatní a vím jak je to tam s prostorem.


Prima, muzes prosim nastinit, s cim byly potize, at se muzeme pripadne stejnych chyb vyvarovat?


Pokud se neměnili pravidla, tak event nelze pořádat jako "přívěšek" k mudlo akci. To prostě neprojde (můžeš se zkusit zeptat příslušného revírníka, ale jak ho znám tak je to bez šance). Jistá možnost je udělat event jako nějakou následnou nezávislou party po pochodu. To by snad prošlo, ale radši bych se zeptal předem, než začneš něco podnikat.

Edit: Například u nás v Liberci je třeba tradiční turistický novoroční pochod na Ještěd. My máme svoji akci, ale až odpoledne a jen z Výpřeže.
  • 0

#66 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2013 - 21:20

k čemu ještě event? Jestli to půjdu, tak cestou toho nasbírám tolik, že budu mít bodů na rozdávání.
  • 0
.

#67 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 624 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2013 - 7:08

poohDA napsal/a:
k čemu ještě event? Jestli to půjdu, tak cestou toho nasbírám tolik, že budu mít bodů na rozdávání.

rekl bych ze event by byl fajn kvuli tomu, abysme se poznali (mysleno kdo je kacer a kdo ne)...ono jinak v tech par tisich lid kteri pochod jdou se kaceri poznavaj ne uplne lehce....bod myslim, by byl navic..
  • 0

#68 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2013 - 9:01

ja05 napsal/a:

poohDA napsal/a:
k čemu ještě event? Jestli to půjdu, tak cestou toho nasbírám tolik, že budu mít bodů na rozdávání.

rekl bych ze event by byl fajn kvuli tomu, abysme se poznali (mysleno kdo je kacer a kdo ne)...ono jinak v tech par tisich lid kteri pochod jdou se kaceri poznavaj ne uplne lehce....bod myslim, by byl navic..

to jo, dává smysl (to není ironie)
  • 0
.

#69 Sw3ni3

Sw3ni3

    Sw3ni3

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2013 - 10:19

Tak já si letos vezmu i trackovací triko abych byl lépe poznat ;) A do batohu kromě svačiny přibalím i pár dřevěných koleček...
  • 0

#70 krispel

krispel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2013 - 13:44

S eventem je to přesně jak píše LudaL. Zkoušel jsem to před dvěma lety předběžným dotazem na jednoho z rewieverů a právě tohle mi bylo řečeno. Bylo to v souvislosti s pořádaným cyklosrazem na který přijíždí, mimo jiné, kačeři z celé republiky. Prostě to podle pravidel nejde. Tady je navíc problém v rozdílném čase příchodu do cíle. Jinak by se dal udělat třeba jen Flash Mob Event - ten by možná prošel - třeba se společnou fotkou u botičky. Jinak triko s kódem mám taky a pokud paměť nezklame, budu ho mít na sobě.
  • 0

#71 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2013 - 13:52

Když chcete dělat event pro kačery pochodníky, co takhle ulovit selátko a udělat někde ve stínu stromů grilovačku? Účastníci z opileckých tras se na náměstí začnou trousit už po druhé hodině, takže mohou přesunout na místo eventu, začít roztápět oheň a chystat žraso. Když mezi pátou a osmou dorazí účastníci od Týnce, Pikovic a hlavně z trasy Karla Kulleho, bude to akorát k jídlu. A do posledního vlaku z Heřmaniček ještě zbyde fůra času :)
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#72 runici

runici

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2013 - 13:54

krispel napsal/a:
S eventem je to přesně jak píše LudaL. Zkoušel jsem to před dvěma lety předběžným dotazem na jednoho z rewieverů a právě tohle mi bylo řečeno. Bylo to v souvislosti s pořádaným cyklosrazem na který přijíždí, mimo jiné, kačeři z celé republiky. Prostě to podle pravidel nejde. Tady je navíc problém v rozdílném čase příchodu do cíle. Jinak by se dal udělat třeba jen Flash Mob Event - ten by možná prošel - třeba se společnou fotkou u botičky.
Jinak triko s kódem mám taky a pokud paměť nezklame, budu ho mít na sobě.


Diky za informace, rad se poucim ze zkusenosti ostatnich a nepujdu zbytecne hlavou proti zdi. Takze myslenka eventu se asi smrskne na pochod v trackovatelnem triku a nacpani kapsy CWGckama :)
  • 0

#73 Hojší

Hojší

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2013 - 7:41

LudaL napsal/a:
Pokud se neměnili pravidla, tak event nelze pořádat jako "přívěšek" k mudlo akci. ...

...je přívěškem "samostatná" akce kde se může logovat kdokoliv kdo na event (který je "shodou" okolnosti v ten samý den někde v cílý trasy) dorazí, bezohledu na to zda nějaký pochod šel ...?
  • 0

#74 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2013 - 10:56

Podle mého názoru by event jako takový nebyl problém. Protože do cíle ale nedorazí všichni potenciální účastníci ve stejnou dobu, bylo by to pro pořadatele časově náročné. Pořádat event venku bude záviset na počasí, hospody v okolí budou obsazené účastníky pochodu a rezervace pro event je hloupost. Já bych ten event klidně udělal, ale nemám na to moc času, už jeden event v květnu pořádám GC44GY2. Bo.T.L. Czech Geocacher and Geocoins Collector
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama