Přejít na obsah


Fotka

PRAHA - PRČICE 2012 (19.5.2012)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
73 odpovědí na toto téma

#41 chose44

chose44

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 385 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2012 - 18:28

Tak už se to blíží nějaká ta CWG asi na výměnu mít budu :) a jak já to jmenuju CPG :D Czech Plast Geocoin
  • 0

#42 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 624 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2012 - 6:23

tak nekdo rozumnej rozumne navrhnete kde se v Pricici potkat...a hlavne cca v kolik...vetsina z nas se chysta na 30km, takze prichod by mohl byt cca podobnej....pomenili bysme nejaky drevo, neco prohodili a odbelhali se domu :-))
  • 0

#43 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2012 - 7:13

ja05 napsal/a:
tak nekdo rozumnej rozumne navrhnete kde se v Pricici potkat...a hlavne cca v kolik...vetsina z nas se chysta na 30km, takze prichod by mohl byt cca podobnej....pomenili bysme nejaky drevo, neco prohodili a odbelhali se domu :-))


Ten příchod bude asi značně individuální, takže čas není snadné určit a nevím jak to bude na místě vypadat. Můj odhad je tak kolem 15:00.
Osobně bych to viděl tak že bychom se mohli nahlásit u krispela na tom stánku KČT (pokud by neměl nic proti) a případně tam nechat info kde se budem poybovat. Já půjdu pořídit snímek pro tu Challenge a zkusím tu multinu.
  • 0

#44 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 624 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2012 - 7:24

no ja jsem prichod predpokladal taky cca v tuhle dobu...my se urcite budeme snazit vyrazit co nejdriv, takze myslim ze ta treti hodina by mela klapnout...ale navrh ohlasit se ve stanku u krispela, ale jak pises zalezi samo na nem jestli nebude proti - i kdyz my asi pujdeme zebrat o jesterku a pripadne i smenu CWG :-)) btw. udelat fotku na challenge? to je presne dano misto kde je treba se vyfotit?? myslel jsem ze staci s botickou... bohuzel my lovit uz primo v Prcici nemame co - teda jestli neco nevzniklo neco noveho...
  • 0

#45 krispel

krispel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2012 - 11:22

Samozřejmě proti ohlašovně nic nemám. Jenom se směnou CWG vidím problém. Vlastní nemám a ta poznámka předtím byla o situaci kdy jsem někomu dal ještěrku a on ji zadarmo nechtěl, takže mi dal svoje CWG. Takže dobře dojděte a uvidíme se v cíli.
  • 0

#46 sasik1

sasik1

    sasik1

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2012 - 16:40

krispel napsal/a:
Samozřejmě proti ohlašovně nic nemám. Jenom se směnou CWG vidím problém. Vlastní nemám a ta poznámka předtím byla o situaci kdy jsem někomu dal ještěrku a on ji zadarmo nechtěl, takže mi dal svoje CWG. Takže dobře dojděte a uvidíme se v cíli.

Poslusne hlasim,ze take dorazim a rad pozdravim kolegu s jesterkama .Start Milevsko na kole.
  • 0

#47 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2012 - 17:57

Tak hlásím že jsem se na zítřejší trasu snad připravil.
Profil krispela jsem prohlédl a podle fotografie v galerii by neměl být problém s identifikací. Bohužel svoje vlastní CWG už žádné nemám, mohu ale nabídnout CWG River Cacher.
Informace o CWG, která jsem realizoval najdete zde: http://botl.rajce.id...oins_Collection.
Kdo sbírá CWG tak ho zvu na dva eventy v Táboře v sobotu 9.6.2012 zde GC3GFTZ a zde GC3JH80.

Sejdeme se v Prčicích. :D

Bo.T.L. Czech Geocacher and Geocoins Collector
  • 0

#48 petr3

petr3

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2012 - 19:20

Bo.T.L. napsal/a:
Tak hlásím že jsem se na zítřejší trasu snad připravil.
Profil krispela jsem prohlédl a podle fotografie v galerii by neměl být problém s identifikací. Bohužel svoje vlastní CWG už žádné nemám, mohu ale nabídnout CWG River Cacher.


Nech nějaký CWG River Cachera taky k nám na event do Písku. :)
  • 0

#49 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 624 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2012 - 20:06

s CWG si hlavu nedelejte, kdyz bude moznost nejaky vymeny, budeme radi, ale kdyz ne svet se nezhrouti...my teda vyrazime z Petrovic, cca kolem 8 bysme meli byt na startu...tak zatim lidi
  • 0

#50 chose44

chose44

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 385 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2012 - 20:45

16:00 bych dal sraz na kesce prcice - cil CWG nejake mam kdyztak az tam nekdo bude od 15:00 - 16:00 budu na mobilu 732603051 dejte vedet
  • 0

#51 sasik1

sasik1

    sasik1

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2012 - 13:49

sasik1 napsal/a:

krispel napsal/a:
Samozřejmě proti ohlašovně nic nemám. Jenom se směnou CWG vidím problém. Vlastní nemám a ta poznámka předtím byla o situaci kdy jsem někomu dal ještěrku a on ji zadarmo nechtěl, takže mi dal svoje CWG. Takže dobře dojděte a uvidíme se v cíli.

Poslusne hlasim,ze take dorazim a rad pozdravim kolegu s jesterkama .Start Milevsko na kole.

Tak už to mám za sebou a děkuji Krispel za moc pěknou ještěrku a příští rok zas čus v Prčici;) Pořadatelé si uměli objednat super počasí:D Těm také patří velké dík.
  • 0

#52 chose44

chose44

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 385 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2012 - 17:45

Tak jsem také dorazil ale ta ještěrka kde nic tu nic... :( ale na kešce prčice - cíl sme se vyměnici za 5 minut 9
  • 0

#53 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2012 - 19:37

chose44 napsal/a:
Tak jsem také dorazil ale ta ještěrka kde nic tu nic... :( ale na kešce prčice - cíl sme se vyměnici za 5 minut 9


Nějak nerozumím, tomu co jsi napsal.

Co tohle znamená? cíl sme se vyměnici za 5 minut 9
  • 0

#54 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 624 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2012 - 19:46

Abychom to uzavřeli: Letošní pochod jsme přežili, dnes už pomalu rozhýbáváme bolavé svaly, logujeme těch šest ulovených kousků (na to, že jsme nedělali žádné odbočky z trasy, je to moc pěkná bilance) a zítra se chystáme nalepit ještěrku na geovozidlo, moc za ni děkujeme!
  • 0

#55 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2012 - 20:29

Také jsem přežil :D navíc se mi tam stala celkem povedená historka, u jednoho tajného punktu jsem potkal náhodou kačerku, která si zde kupovala coin ze stejné série a od stejného kačera jako já pár dní před pochodem, takže se coiny zase na chvilku shledaly, svět gc.cz je opravdu malinkatý :D a aby byl ještě menší tak jsem u cílové kešky potkal choseho44 :) takže všechny zdravím a zase za rok :)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#56 Dpman

Dpman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 407 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2012 - 20:54

Ahoj všem pochodníkům. Nejhorší byla cesta z nádraží domů a dnešní ráno. Ale zdolali jsme to statečně.
  • 0

#57 chose44

chose44

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 385 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2012 - 21:00

Příští rok tam uspořádám event ať se nás tam sejde co nejvíce :)
  • 0

#58 volfcata

volfcata

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2012 - 9:15

prazskychytrak napsal/a:
Také jsem přežil :D navíc se mi tam stala celkem povedená historka, u jednoho tajného punktu jsem potkal náhodou kačerku, která si zde kupovala coin ze stejné série a od stejného kačera jako já pár dní před pochodem, takže se coiny zase na chvilku shledaly, svět gc.cz je opravdu malinkatý :D a aby byl ještě menší tak jsem u cílové kešky potkal choseho44 :) takže všechny zdravím a zase za rok :)


Jojo, byla to sranda. B)
akorát jsem se pak dívala, žes nám oba trackovatelné předměty (tikiho i triko) zalogoval s datumem 16.5. :o
  • 0

#59 solsais

solsais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2012 - 9:18

krispel napsal/a:
Samozřejmě proti ohlašovně nic nemám. Jenom se směnou CWG vidím problém. Vlastní nemám a ta poznámka předtím byla o situaci kdy jsem někomu dal ještěrku a on ji zadarmo nechtěl, takže mi dal svoje CWG. Takže dobře dojděte a uvidíme se v cíli.


Krispel je zlatej člověk, mockrát děkuju za ještěrky, ještě v sobotu jsem je nalepil a jsou sqělý ;)
Díky moc.
  • 0

#60 Hojší

Hojší

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 8:23

Ahoj,
minule tu někdo probíral možnost eventu, ale že je již málo času.
Tak aby bylo letos více, pochod je 18.5. ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama