Přejít na obsah


Fotka

Georadostný koutek:)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3630 odpovědí na toto téma

#1 montezuma2

montezuma2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 303 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2012 - 18:59

Zakládám konkurenční vlákno, protože mám po dnešním lovu skvělej pocit a musím se o něj podělitB) Dneska jsem začal po dlouhé odmlce opět kešit. Našel jsem sice jen dvě, ale obě super. A hlavně u tý druhý jse opravdu tancoval, takže kdyby mě tam někdo viděl, tak by si asi pomyslel, jestli nejsem magor. Jedná se o GC3D498 a GC3FYQJ
  • 4
Vybavení: otahaný Coleman Latitude x1150, celta, karimatka, ešus a vařič, kolo, Garmin Etrex Legend HCx + GeoGet + Geojarry

Nikdy nebudu balit lock´n´lock krabičky do smradlavých igeliťáků.

Pakliže chcete strávit jedno odpoledne v přírodě, doporučuji Divoké údolí ;)

#2 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2012 - 19:04

Tak já se přidám. V poslední době jsme moc nelovili, protože se nemohu hnout od nemocného otce, ale vzala jsem si 5 dní volno a vyrazili jsme s mužem na Slapy. Máme sice "jen" 29 keší, ale mám z nich neskutečnou radost, vše bylo víceméně v přírodě a bylo to super. A na poslední - noční - jsme se prodírali menší džunglí a nechytili jsme ani jedno klíště! To je taky velký důvod k jásání.:D
  • 3
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#3 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2012 - 19:36

A já se taky přidám protože jsem nedávno v jedné kešce objevil CWG a GC poklad a i když bylo tou dobou zamračeno, v hustém křovisku lesisku bylo ještě temněji, já očima zářil do širokého kraje, za mnou si se mnou pobrukovalo říčka a ptáci hvízdali do rytmu :D
  • 2

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#4 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2012 - 19:51

Tak ja se taky pridam, aby se nereklo, ze jsem mrzout - me moc potesil odlov wheriga na Blaniku. Sice me dost pozlobilo ale misto je to uzasny a v tomto pocasi je to fakt parada, vrele doporucuju : GC3DTFF
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#5 lalos

lalos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2012 - 6:06

me moc potesil odlov wheriga na Blaniku


Ufff. Když jsem si poprvé přečetl tvou reakci, lekl jsem se, žes lovil toto na TOMTO :o
Pak jsem si vzpomněl, že myslím nemůžou do vzduchu, ale samotného mě to pobavilo.
  • 0

#6 maxovna

maxovna

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2012 - 15:00

Konečně pěkný vlákno. O víkendu jsme lovili dvě noční keše: GC2XD62 a GC2X1VQ. Obě jsou parádní, ale Noční toulky patří k tomu nejlepšímu, co jsme zatím lovili... Domů jsme se vrátili ve tři hodiny s deseti nálezy B).
  • 0

#7 100Dteam

100Dteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 219 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2012 - 15:27

já se taky přidám, před pár minutami mi přišla SMS, že si můžu jít vyzvednout zbrusu novou GPSMAP 62st když si odmyslím, co tam za ní nechám, tak zbývá už jen ta georadost, doufám že po několik let :D
  • 0

#8 homole

homole

    Já jsem to říkal.

  • Members
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)
  • LocationLokomotion

Publikováno 14 květen 2012 - 19:37

Tak já jsem minulý pátek zavezl půl rodiny ke kadeřníkovi do Kroměříže a sám se vydal na kole po místních keších. Nakonec jich padlo sedm. Před výletem jsem si zapsal souřadky, jak to dělám vždy, ale nenapsal jsem si pořadí keší k odlovu...jak to nedělám nikdy :) A tak se stalo, že keše, které jsou v řadě jsem lovil napřeskáčku a vracel se asi 4x na jedno místo. Pak jsem se za rohem Květné zahrady musel chlámat sám sobě a všem, co mě viděli jezdit sem a tam v několikaminutových intervalech:D Zkrátka žádné med to lovení. Takže jsem od cca 17:40 do 20:10 jezdil jako šílená motomyš po Kromclu. A radost jsem měl z keší, z toho , že jsem na kole venku, z dobrého počasí, že jsou zelené stromy, že jedu 4x přes jednu křižovatku pokaždé jinam, že se na mě usmála jakási slečna....asi si myslela, že jsem debil, když stojím v rohu u okapu a hrabu se v něm.....:D:D:D
  • 2

#9 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Publikováno 15 květen 2012 - 6:24

Nejvetší odměna. Do minulé soboty jsem myslel, že největší odměnou ownerovi je hezký log. Roman-jaroměř mě však udělil odměnu ještě větší. Představte si situaci. Jste učastníky eventu GeoBrodwey Diagnoza GC. Event zaměřený na recesi, hec vygradovaný do uplné šilenosti odlovu keší geobusem načež neplanovaně (díky aldysovi) zastavujeme u poslední ještě nepublikované keše a dáváme ji Geobus-in. Roman vyskakuje z autobusu a tu jeho klučičí radost budu mít v paměti do smrti. Nebyla to radost z toho šíleného davového lovu, ale z toho, že mezi tyhle šílence s postižením GeoCaching patří. A o to šlo. Wetu
  • 0

#10 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 6:53

wetu napsal/a:
Nejvetší odměna.
Do minulé soboty jsem myslel, že největší odměnou ownerovi je hezký log. Roman-jaroměř mě však udělil odměnu ještě větší. Představte si situaci. Jste učastníky eventu GeoBrodwey Diagnoza GC. Event zaměřený na recesi, hec vygradovaný do uplné šilenosti odlovu keší geobusem načež neplanovaně (díky aldysovi) zastavujeme u poslední ještě nepublikované keše a dáváme ji Geobus-in. Roman vyskakuje z autobusu a tu jeho klučičí radost budu mít v paměti do smrti. Nebyla to radost z toho šíleného davového lovu, ale z toho, že mezi tyhle šílence s postižením GeoCaching patří. A o to šlo. Wetu

To ti pěkně děkuji, teď budu vypadat jako největší mastňák na světě :-)
A já se jen smál tomu, že odlov keše "bus-in" jsem opravdu ještě nezažil... Aneb aby u keše vyskákalo z autobusu 50 kačerů a šlo lovit hromadné pre-FTF :-)
Řekl bych, že tento odlov by se měl zařadit do geokešingové Guinessovy knihy rekordů. Řekl bych, že jsme byli první, kdo použil objednaný autobus pro FTF-ko v tolika lidech :-)
(No - úplně bus-in to nebylo... Museli jsme ještě asi 100 metrů pěšky ;-). A nebylo to ani takové to komorní opravdové FTF, kdy si člověk má čas krabičku najít sám, než člověk stačil vyfotit sprintující kačery ke kešce, už ji někdo měl v ruce:-), ale ta nálada taky stála za to).
Wetu, díky za prima víkend... Takových eventů by mělo být více.
  • 0

#11 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2012 - 7:51

Včera jsem odlovil kešku GC3J0DE. Krásná tématická postupovka a u finálky jsem měl po jejím nalezení obrovskou radost, nechyběla ani jedna věta z filmu :). Jelikož krabka na krásném tichém místě obsahovala i CWG směnárnu, strávil jsem tam snad někde dvacet minut a po dlouhé době se i rozepsal do logbooku. Tahle "krabka" mi rozhodně udělala radost.
  • 0

#12 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 19:35

Zpráva krajem řítí se, ať startujeme lodě. Reviewer vrátil se, z dovolené v Brodě :o Už je konec obavám, že doma nudou chcípnem. Všichni seděj u kompů, čekaj kde co pípne :| Je veliká šance, že večer se na to vrhne: špatně na tom bude, kdo se od mobilu trhne :( Tak tři hodiny sedím, co na netu dělat, nevím. Kontroluju profil, koukám na last login :@ Čekáme na pána, co má v rukou moc. Počasí je pěkné, asi nechává to na noc B) Na zahadě štěká pes, v tom mobil dvakrát pípne, sakra, kde mám GPS? Nemám. Vážně vtipné :D Tady leží, na stole! Otevírám zprávu. Kam že se to pojede? Půjdu nebo poplavu? ;) Byl to jenom kámoš, píše: Kde to vázne? Říkám: Nejsem věštec; a tím to zatím hasne :)
  • 2

#13 kromanonec

kromanonec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 20:45

Tiskar94 napsal/a:
Zpráva krajem řítí se,
ať startujeme lodě.
Reviewer vrátil se,
z dovolené v Brodě :o
...........


Tak to se fakt povedlo. Moc hezké.
  • 0

#14 MarHon

MarHon

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2012 - 15:04

Tiskar94 napsal/a:
Zpráva krajem řítí se,
ať startujeme lodě.
Reviewer vrátil se,
z dovolené v Brodě :o
...............


Povedené :D
  • 0
Náš tým : Mar tina Hon za

#15 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Publikováno 17 červen 2012 - 9:45

Včera zaznamenala serie Upění na Úpě prvního kačera na vyzdobeném geoplavidle. Spluti Upy mezi dalsimi 28 plavidly trvalo Čolek Teamu 4 hodiny 36minut a 36 vteřin. Postihla mě velká ownerská radost.
Vložený obrázek
Vložený obrázek
Vložený obrázek

Diky Wetu


  • 0

#16 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2012 - 14:12

Mou krabku si poprvé vybral kačer/ka jako svou první, to vždy potěší :)
  • 1

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#17 MiTi1

MiTi1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2012 - 21:11

Vcera. Je to z Ceska sice trochu z ruky, ale zazitek stoji za to. 400m hluboka vetraci sachta (nemusi se az na dno, jen kousek) GC3GMGM.
  • 1

#18 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2012 - 10:42

MiTi1 napsal/a:
Vcera. Je to z Ceska sice trochu z ruky, ale zazitek stoji za to. 400m hluboka vetraci sachta (nemusi se az na dno, jen kousek) GC3GMGM.


No fuj, z toho rezavého žebříku mi je špatně i od počítače.
  • 0

#19 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2012 - 10:47

Smrk napsal/a:

MiTi1 napsal/a:
Vcera. Je to z Ceska sice trochu z ruky, ale zazitek stoji za to. 400m hluboka vetraci sachta (nemusi se az na dno, jen kousek) GC3GMGM.


No fuj, z toho rezavého žebříku mi je špatně i od počítače.


Beru to tak, ze ty s Jelcou nejedes. :)
(uz planujem)
  • 0

#20 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2012 - 10:52

Slanecek napsal/a:

Beru to tak, ze ty s Jelcou nejedes. :)
(uz planujem)


Kdy plánuejte? Bych se přidala ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka