Přejít na obsah


Fotka

Georadostný koutek:)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3630 odpovědí na toto téma

#2381 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2018 - 12:36

Já o víkendu byla na dvou sériích keší, které mne velmi potěšily. Jde o série ownera Žabuchyho, Naše stromy trochu jinak (deset kousků) a poznávací série - Poznáš ptáky, stromy apod. - osm kousků. Super luštění, parádní terén, úžasné kešky, každá jiná, nápaditá, prostě radost je hledat. Úplně mi bylo líto, že už máme všechny nalezené. Stejně tak je krásná série u Dubňan, tam jezdíme s půjčeným georobůtkem, místní kešky se mu moc líbí. Vůbec buď máme "začátečnické" štěstí, nebo si dobře vybíráme, nevím, ale většinou nás potkávají fakt pěkné kešky. Ale je fakt, že nechodíme po PWT, když jich za den najdeme deset patnáct, tak je to výkon, většinou nasbíráme pět šest a v nohách x kilometrů.
Prostě tento víkend jsem měla z geocachingu velkou radost a pokud můžete, vřele doporučuji minimálně sérii začínající GC7PXM5


Díky za recenzi, vypuštěno mám, jen musím počkat, až bude mít dcera čas, jelikož já nemám řidičák. No a kešky u Dubňan, to e kapitola sama pro sebe,na ty se chystám v srpnu,tam bych se měla bezprbémů dostat i busem.
  • 0
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#2382 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2018 - 19:56

Díky dnešnímu seizovu eventu si dovolím jeden tip na léto pro vodomily:

Projížďka na voru z Kamýku k hrázi Orlické přehrady. :-) Super zážitek díky výkladu a smyslu pro humor našeho voraře. Navíc se sešla výborná parta kačerů, co víc si v létě přát?

Velmi pravděpodobně si zopakují individuálně s mudly, fakt jsem se královský bavila.
  • 0

#2383 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2018 - 13:20

Taky mam radost. Na mezinarodni den koupani se nam pekne vyvedl koupaci event :)

Tento příspěvek byl upraven od panzerstepan: 16 červenec 2018 - 13:21

  • 0

#2384 zirafka183

zirafka183

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2018 - 17:28

Možná to patří do "vedlejšího vlákna", ale já mám radost, že TB "žije". Pravda, je pro mě nepochopitelné, že může mít někdo u se TB tak dlouho, ale mohu být ráda, že ho neztratil někde doma v šupleti.

TB bylo vyzvednuto 10. 8. 2017 kačeren misanov, který k tomu píše "Posuneme dále". Trochu se popovezlo, to je fakt a poté po 10 měsících 3. 6. 2018 bylo vloženo do keše.

Tak to mi hlava nebere, ale hlavně že TB "žije" :-) - takže georadost :-)

 


  • 0

#2385 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2018 - 19:25

Velikou georadost mi včera udělal vydařený event BOSOU NOHOU Z HRADISTE NA NETREB IV. a podle logů zdaleka nejsem sám. Tímto bych chtěl ownerovi i všem zúčastněným ještě jednou poděkovat za uspořádání i za skvělou atmosféru :) .


  • 0

#2386 zirafka183

zirafka183

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2018 - 17:35

Moc bych chtěla poděkovat KaSla teamu, kteří našli mé razítko, které jsem omylem zapomněla v keši.

Razítko vyzvedli, ozvali se, je-li moje a poslali mi ho poštou.

Pravda, už mám jiné a dávno jsem ho "oplakala" (je to poměrně dlouho - viz níže), ale jsem ráda, že se vrátilo domů a že jsem ho nikde nevytrousila, ale zapomněla v krabičce.

Ještě jednou - díky  :)   :)   :).

 

--- Jen tak pro zajímavost - keš jsem navštívila 6. 5. 2017 a KaSla team keš navštívili 9. 7. 2018, takže bylo v keši něco málo přes rok :).


  • 5

#2387 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2018 - 17:48

Mám radost, že v klidu opakovaně projíždím kolem drajvky a nijak mi nevadí, že se u ní přímo rojí mudlové a nemohu tudíž odlovit. Hm, nemoc proslulá v okolí jako Lakusovka ( závislost na nepocmaranych logboocich a gc obecně mi evidentně nehrozí! :-)

Ale na druhou stranu, vyskytla se závislost na sluníčku a dostatku vody k plavání.... už mám skoro blány mezi prsty.:-) Njn, kachna! :-)
  • 0

#2388 standarevnice

standarevnice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2018 - 16:03

Tak mne moje drahá geopřítelkyně  mile překvapila. Musím se pochlubit  :)

 

https://www.i60.cz/c...vime-na-stozaru


  • 7

#2389 Kohout team

Kohout team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 539 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2018 - 16:38

Paráda. Tak to dodatečně přeji vše nej  :)


  • 0

Geoget + Locus Pro na Asus Zenfone Max Pro M1, občas Etrex 30 + GPI generator, Wine, Debian testing


#2390 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2018 - 15:50

Radost mám z publikace dalšího svého eventu a začnu pracovat na přípravě slíbeného PODZIMNÍHO PŘESUNU, což je info hlavně pro Šolima a jeho hodiny.  ;)  KacikTT jih pilně sledují, což mi také udělalo radost. Doufám, že stejnou radost budeme mít v říjnu ze slíbeného občerstvení.  :D


  • 0

#2391 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2018 - 10:35

Radost mám z publikace dalšího svého eventu a začnu pracovat na přípravě slíbeného PODZIMNÍHO PŘESUNU, což je info hlavně pro Šolima a jeho hodiny.  ;)  KacikTT jih pilně sledují, což mi také udělalo radost. Doufám, že stejnou radost budeme mít v říjnu ze slíbeného občerstvení.  :D

Vedu v patrnosti.


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#2392 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2018 - 16:30

Mám radost, že ač jsem po plese šla spát někdy po druhé hodině, přece jen jsem se dokopala napsat a odeslat listing.

Jen mě mrzí,že jsem vzhledem ke stavu kotníku netancovala, výuka tanců zejména od Francouzů byla skvělá - pozorovala jsem z galerie a přemýšlela, co zvládnu na podzim v gc, když stále pajdám. :-(
  • 0

#2393 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2018 - 21:49

Radost mi dělají i naši revírníci, kterým tímto po čase opět děkuji za jejich práci. :) 

Tentokrát konkrétně Alexovi, že mi publikoval event v zastoupení Sopdeta tak rychle, přestože event nechvátal - proběhne až koncem října. Tentokrát jsem možná do poznámky nevložila obvyklou pozvánku pro rws, ale samozřejmě na nočním eventu ráda kohokoliv z nich přivítám - opět budeme maličko mlsat, tentokrát část pohoštění přijede až z metropole.  ;)  Nojo, hecovat mě se nevyplácí, dovedu hozenou rukavici vrátit. ( Doufám, že pánská část KacikTT už pilně trénuje pečení.  :D )


  • 0

#2394 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 285 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2018 - 8:53

Včera jsem měl fakt pěkný večer při pročítání logů:

Stroj casu (GC5TTH8) má nový log:

  • Logoval: Čtyřhranka
  • Typ logu: Found it
  • Datum: 23.6.2018
  • Umístění: Středočeský kraj, Czechia
  • Typ: Wherigo Cache

Díky


  • 3

#2395 Čtyřhranka

Čtyřhranka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2018 - 15:05

Včera jsem měl fakt pěkný večer při pročítání logů:

Stroj casu (GC5TTH8) má nový log:

  • Logoval: Čtyřhranka
  • Typ logu: Found it
  • Datum: 23.6.2018
  • Umístění: Středočeský kraj, Czechia
  • Typ: Wherigo Cache

Díky

 

Hehe :-D

Díky za zpětnou vazbu, jsem ráda, že někoho ty moje povídačky potěšily.
Tvoje radost - moje radost. ;-)


Tento příspěvek byl upraven od Čtyřhranka: 29 srpen 2018 - 15:06

  • 2

#2396 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2018 - 15:50

Tvoje radost - moje radost. ;-)

 

Promiň, nic ve zlém, jenom mi to evokovalo tohle:

 

50000000.jpg?ph=6bab16adca


  • 5
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#2397 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2018 - 17:51

To mi připomnělo nápis na jedné budce se záchody... "Vaše ..., naše kačky."


  • 0

#2398 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2018 - 12:27

A přesně kvůli tomuhle se prostě vyplatí ty keše dělat!!!

https://coord.info/GLWY7NQX

https://coord.info/GLWY7NM2

 

https://coord.info/GLWV12Q5

https://coord.info/GLWV12GX


  • 5

#2399 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2018 - 13:41

Díky, žes to zveřejnil a podělil se s námi o další Pahovy literární skvosty (bez ironie) :) .


  • 3

#2400 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2018 - 17:50

Včera mi udělal radost Jura - Recoil, který mi vyrobil na eventy tři druhy krásných CWG v rekordním čase. Dva typy byly v podstatě jen podle popsané představy. Doufám, že kačerům udělají stejnou radost jako mně. Pozdrav a poděkování na Slovensko - obzvlášť před tamnim megáčem hodně milé překvapení.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama