Přejít na obsah


Fotka

Georadostný koutek:)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3630 odpovědí na toto téma

#2541 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2018 - 8:25

Lovili jsme kesku na zamrzlem rameni Labe a protoze nam led nepripadal tak uplne pevny, z jedne lodi kotvici nedaleko jsme si vzali fosnu, kterou jsme chteli polozit na led ... Jen jsme opustili lod, vylezl clovek a zacal nam nadavat, ze mu kradem drevo ... Omluvili jsme se s tim, ze se potrebujeme podivat jen tamhle k tomu pilotu a fosnu pak hned vratime. V tu chvili se nam zacal omlouvat, ze zadne kontrole nechtel branit a kdyz je to tak, at ji pochopitelne pouzijeme jak potrebujeme. V pohode jsme kesku odlovili, fosnu vratili a jeste museli odmitnout pozvani na kafe :-)


  • 8

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#2542 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2018 - 15:08

To máš dobrý, mě si spletou tak možná s bezdomáčem :wacko: .


My ženské to nemáme o moc lepší - poměrně často se mi stává, že mě někdo považuje za bloudící nebo zmatenou osobu a chce mě zachraňovat, zatímco já se příjemně kochám cestou od keše nebo ke keši a jsem naprosto spokojená bez doprovodu. :-) Že by mi Alzheimer koukal z kabely?

Nechce se mi na obvyklý dotaz " Co vy tady proboha sama děláte, ženská nešťastná ?" každému na potkání vysvětlovat. Asi je stále zažité, že ženy se nedovedou orientovat v mapách! Takže jsem zvolila strategii příliš vlezlým zachráncům strčit pod nos tablet s mapou s komentářem, že mapa mi jako společnost stačí. :-)
  • 2

#2543 Anad

Anad

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2018 - 17:05

A což starší kačerky. Někdy mám při odlovu obavu, abych neskončila nedobrovolně u Chocholouška. Největší obavu jsem měla při odlovu pražské keše Zemědělské muzeum. Pro děti nebo muže všeho věku žádný problém, ale seniorka na tom místě...Vzpomněla jsem si na to nedávno, když jsem šla kousek PWT. Ženská za stromem u silnice. Na podzim bylo aspon ovoce, ale v zimě. Někdy je to dobrodružství. 


  • 1

#2544 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2018 - 19:08

Já jsem dnes využil celkem předjarní počasí a jel se vyvětrat do přírody. Jedna z kešek, kousek od dálnice, přijíždím do blízkosti souřadnic a s nevolí zjišťuju, že tam stojí nějaké auto. Dobrý, nikoho nevidím, asi se luftujou lufťáci. Procházím kolem auta a vidím nohy na palubce a mezi nima se hejbou záda. Podivnej to tvor  :P Opatrně projdu, cejtim se tam nějak nepatřičně, najdu krabku, zaloguju, záda i nohy pořád na svém místě... V duchu popřeju hodně štěstí a zdraví. 


  • 0

#2545 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2018 - 19:36

My ženské to nemáme o moc lepší - poměrně často se mi stává, že mě někdo považuje za bloudící nebo zmatenou osobu a chce mě zachraňovat, zatímco já se příjemně kochám cestou od keše nebo ke keši a jsem naprosto spokojená bez doprovodu. :-) Že by mi Alzheimer koukal z kabely?

Nechce se mi na obvyklý dotaz " Co vy tady proboha sama děláte, ženská nešťastná ?" každému na potkání vysvětlovat. Asi je stále zažité, že ženy se nedovedou orientovat v mapách! Takže jsem zvolila strategii příliš vlezlým zachráncům strčit pod nos tablet s mapou s komentářem, že mapa mi jako společnost stačí. :-)

 

A což starší kačerky. Někdy mám při odlovu obavu, abych neskončila nedobrovolně u Chocholouška. Největší obavu jsem měla při odlovu pražské keše Zemědělské muzeum. Pro děti nebo muže všeho věku žádný problém, ale seniorka na tom místě...Vzpomněla jsem si na to nedávno, když jsem šla kousek PWT. Ženská za stromem u silnice. Na podzim bylo aspon ovoce, ale v zimě. Někdy je to dobrodružství. 

Tak o tom žádná, že jednotlivec při kešování leckdy vypadá podezřele a dost často je úplně jedno, jakého je pohlaví. Třeba když na vsi na návsi zastavím, vystoupím z auta, místní jsou automaticky zvědaví, ke komu jdu a často je neuklidní ani když si začnu fotit např. kostel. Někdy pak i odlov vzdám, zvlášť když nesoudný owner dal keš na úplně otevřené místo. Dvojice nebo větší skupina je na podobných místech mnohem nenápadnější.


  • 3

#2546 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2018 - 19:49

Já jsem dnes využil celkem předjarní počasí a jel se vyvětrat do přírody. Jedna z kešek, kousek od dálnice, přijíždím do blízkosti souřadnic a s nevolí zjišťuju, že tam stojí nějaké auto. Dobrý, nikoho nevidím, asi se luftujou lufťáci. Procházím kolem auta a vidím nohy na palubce a mezi nima se hejbou záda. Podivnej to tvor  :P Opatrně projdu, cejtim se tam nějak nepatřičně, najdu krabku, zaloguju, záda i nohy pořád na svém místě... V duchu popřeju hodně štěstí a zdraví. 

Evidentně vás bylo víc, kdo využil předjarní počasí :D


  • 3

#2547 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2018 - 20:39

Že by mi Alzheimer koukal z kabely?


To je pěkné spojení, musím si ho zapamatovat. :D U nás doma se v poslední době rozmohlo užívání novotvaru alsklepar, protože pojmenovávání bloudění, výpadků paměti, atp. příslušnými výrazy už se omrzelo. :D


  • 0

#2548 Bubo_CZ

Bubo_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 582 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2018 - 21:27

Tak o tom žádná, že jednotlivec při kešování leckdy vypadá podezřele a dost často je úplně jedno, jakého je pohlaví. Třeba když na vsi na návsi zastavím, vystoupím z auta, místní jsou automaticky zvědaví, ke komu jdu a často je neuklidní ani když si začnu fotit např. kostel. Někdy pak i odlov vzdám, zvlášť když nesoudný owner dal keš na úplně otevřené místo. Dvojice nebo větší skupina je na podobných místech mnohem nenápadnější.

Na návsi o ní stejně beztak všichni vědí. Kdysi jsem lovila v malé vísce na Vysočině. Před 02 geoobjektem zasedal na lavičce "sněm" místních důchodců. Říkám (mudlo) mámě, že tohle teda nedám. Ona říkala, že jí to vůbec nevadí a vydala se pro krabku. Sněm ji hned odchytil, že jestli jde pro kešku, tak ji museli kvůli rekonstrukci přesunout a že jí najde o kousek dál.
  • 0

#2549 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2018 - 22:58

Na návsi o ní stejně beztak všichni vědí. Kdysi jsem lovila v malé vísce na Vysočině. Před 02 geoobjektem zasedal na lavičce "sněm" místních důchodců. Říkám (mudlo) mámě, že tohle teda nedám. Ona říkala, že jí to vůbec nevadí a vydala se pro krabku. Sněm ji hned odchytil, že jestli jde pro kešku, tak ji museli kvůli rekonstrukci přesunout a že jí najde o kousek dál.

To může a nemusí být pravda. A ne každý má na to povahu vyrazit pro keš tak otevřeně.


  • 1

#2550 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2019 - 9:37

Radost mi udělal nečekaný silvestrovský betatest keše zkušeného kačera a ownera. Samozřejmě naše trojice moc ráda změnila plány a místo na připravené multinky se jako první vydala otestovat připravenou novinku.
Díky za pestrý poslední den roku 2018, na Silvestra obvykle testují spíš různé jednohubky a dobroty, keš byla poprvé. :-)
  • 2

#2551 Samaell

Samaell

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 560 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2019 - 15:59

Přátelé, byly pod stromečkem ponožky do trekovek?

 

Mam radost. Bylo jich vicero :D


  • 0

#2552 Ruvit

Ruvit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 493 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2019 - 16:42

Mě udělalo radost, že po 7 letech vstal z mrtvých jedem mých geocoinů - https://coord.info/TB2M97G


  • 4

#2553 Anad

Anad

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2019 - 14:32

Také mě udělaly radost cestovatelé. Jeden procestoval USA, druhý navštívil Jihoafrickou republiku a před vánoci se potkaly v Německu na eventu. Jsou oba u jedné kačerky, Poslala mě fotku. To bylo překvapení.


  • 1

#2554 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2019 - 7:31

Trocha černého humoru po ránu:
Skok z mostu v Rychnově policisté muži rozmluvili
 
Představuju si to asi takhle - S = strážník; S = skokan.

 

S: "Neblázni, vždyť GC80WCB je dole u silnice, pořádně se na ten listing podívej, je to D/T 1/1, to dáš."

S: "Sakra, já to ani neluštil a chtěl jsem zkusit BF tady pod tím obloukem."


  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#2555 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2019 - 7:52

Mam radost, vcera vecer jsme s kolegou "zautocili" na Svinibrod pesky a podarilo se nam odlovit 8-10 krabicek. Vetsinou hezky provedenych.
  • 2

#2556 jardavera

jardavera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2019 - 9:01

AFTF - nová zkratka pro příliš horlivé spoluobčany.... :)

Přiložené miniatury

  • LB.jpg

  • 6

Co nevidím, nahmatám . . .


#2557 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2019 - 9:29

Ještě znám zkratku OJD. Často si to říkám, když najdu hnusnou kešku na hnusném místě. Nebo když stojím u kamenného moře a hint je pod kamenem.


  • 0

#2558 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2019 - 23:31

Z těch vedlejších vláken jsem měl zase chuť jít spáchat geocachingovou sebevraždu, ale teď mi udělalo ohromnou radost, když jsem zjistil, že se mi dostalo do ruky dostalo TB ve formě logbooku se zápisy z roku 2004.
https://www.geocachi...d6-5fcf57462ada
  • 2

#2559 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2019 - 8:28

pravdou je že v kombinaci s názvem některých keší jsou záznamy docela srandovní

 

MiroslavRouta took it to Dlouhé vedení

 

 

To je jako Ruce vzhůru Broučci  :)


  • 0

#2560 zirafka183

zirafka183

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 287 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2019 - 11:10

Z těch vedlejších vláken jsem měl zase chuť jít spáchat geocachingovou sebevraždu, ale teď mi udělalo ohromnou radost, když jsem zjistil, že se mi dostalo do ruky dostalo TB ve formě logbooku se zápisy z roku 2004.
https://www.geocachi...d6-5fcf57462ada

Tak to je moc pěkný nápad na TB, pro mě vcelku inspirativní.

Mám doma už delší dobu jedno volné TB, ale nemám přívěšek, který by se mi k němu hodil, toto se mi moc líbí.

Díky za nápad :-)


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama