Přejít na obsah


Fotka

Georadostný koutek:)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3630 odpovědí na toto téma

#2701 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2019 - 7:36

Kdo ma tohle, zadny papiry nepotrebuje. A ma to spoustu vseljaky uzitecny vybavy a prislusenstvi. Ja bych to bejt tebou nazavrhoval.

Chtěl bych vidět toho odvážného policajta, který by ty papíry chěl vidět. :D


  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#2702 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2019 - 9:05

Chtěl bych vidět toho odvážného policajta, který by ty papíry chěl vidět. :D

http://www.imfdb.org...a/a9/PA6_09.jpg


  • 3

#2703 Loo36

Loo36

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2019 - 9:39

Jo kadet Eugene Tackleberry by do toho šel :-))))


  • 1

#2704 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2019 - 10:36

I takovéto plavidlo není všemocné.

https://www.puffin.cz/page.php?aid=822


  • 2

#2705 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2019 - 22:06

Ja mam akorat https://s3.amazonaws...18ad2d4831b.jpg
 
Bohuzel se mi tam nevejde ani helikoptera, natoz ten AVACS nebo nejaka ta stihacka na vzdalenejsi FTF. Snad jedina vyhoda je ze se to trochu lip prenasi pres jez. Jo a taky nemusim zivit tech 3200 clenu posadky. Akorat jsem myslel ze kdyz ses rozsoupla, tak ze to bude neco vetsiho :)


Viděl jsi moje sobotní plavidlo zděděné po juniorce? Tvé je proti tomu Onassisova jachta. :-) Takže jsem si fakt musela pořídit něco jiného.
Dneska vyzkoušeno a opět jsem ukázala, že jsem pravá blondýna! :-) Já věděla, proč je třeba před dalsim eventem všechno vyzkoušet! Byl sice vítr, ale bylo mi divné, že se motám jak vítr v bedně a nikam se nemohu doplácat, přestože jsem už jezdila na delším paddleboardu bez problémů.
Co myslíte, že jsem vyvedla? A to přesto, že jsem si poctivě prošla návod v Aj a všechno dala logicky srovnané do auta? Ano, jen taková drobnost jako kormidelní ploutvička zůstala v autě.... Polehčující okolnost je, že mi to docvaklo a na event jsem něco natrénovala. :-)
  • 0

#2706 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2019 - 11:12

Pro ru67 a další vzdálenější:

2.soulodění, tentokrát v Táboře na Jordánu je publikováno, hlavní owner bacardi.r.

Mám i další radost, vezu si ze sousedního města dvojpádlo, takže mohu zkusit sjet na paddleboardu i kousek řeky pěkně vsedě. Otava nebo Lužnice? Hm. To je otázka.;-) Na Otavě nemám posbírané keše a teď by to šlo. :-)
  • 0

#2707 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2019 - 11:22

Jj., psala jsem, že to hlídám, přišlo mi avízo. :-)

Akorát do Tábora to mám ještě dál než do Veselí a město mě spíš odrazuje. Přiznám se, že jsem potajmu doufala v nějakou jinou pískovnu, třeba v Suchdole nebo tak. :-)

Dá se v Jordánu koupat? Jaká je tam voda?

 

Nicméně - na padleboardu se dá sjíždět i řeka! Vidíš, to mě nenapadlo. Mám k tomu zařízení předsudkovou nechuť jako ke všemu módnímu a pádlovat po rybnících mě neláká, ale řeka na tomhle by mohla bejt dobrá sranda. :-)


  • 1

#2708 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2019 - 21:29

O vodě v Jordánu nemám tušení, rybníky obecně kvůli sinicím vynechávám - nemám v plánu se tam koupat, pokud se neudělám. Kdyby bylo hezky, budu většinu dne opět u Veselí a jen přejedu na event.
Dneska mám malý plusový bodík, jednoho kačera, kterého potkávám s manželkou u vody pravidelně, jsem zaškolila během dvou minut a když jsem zrovna nejezdila nebo se na p.neopalovala, jezdil jak drak. :-)
  • 0

#2709 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2019 - 21:44

Dneska jsem si udělala radost, konečně jsem se byla podívat na našeho kolegu kačera, který má vedle geocachingu jako koníček divadlo. Pobavila jsem se nad svéráznou úpravou hry. :-) Kdo budete poblíž Zvíkova, ještě je šance vidět Dubexe jako lorda Cantervilla neboli strašidlo Cantervillské. Poslední představení je zítra od půl deváté, ale pozor, dnes bylo vyprodáno poměrně brzo.
  • 0

#2710 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2019 - 7:47

Kdybys dala vědět včas, taky bych se zajel podívat. Že má Dubex blízko k divadlu mi došlo na eventu v píseckém divadle, oba dva protagonisté na sobě měli moc pěkné kostýmy :) .


  • 0

#2711 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2019 - 13:27

Dnešní představení ještě v pohodě stihneš.;-)
Stačilo by vyjet v šest a máš dost času i na nějakou keš cestou.
  • 0

#2712 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2019 - 19:06

Kdepak, dnes byl naplánován BF sběr hub v Českém lese. Za dvě hodinky jsme s bráchou našli po košíku, pak bylo třeba objet starší příbuzné a podělit je částí úlovku. Kolegu Modráka možná bude zajímat, že kromě pár babek jsme našli samé modráky :D .


  • 2

#2713 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2019 - 19:39

Druhé kačerské soulodění se vydařilo až tak, že začínám mít obavy, aby tahle recese časem nepřerostla v megáč! :-) Pobavili jsme i mudly, kterým jsme zřejmě zamotali hlavy, co se to na Jordánu děje. Jo, další georadost i když spokojená jsem byla už po zaplavání na oblíbených pískovnách. Jsem ryba a čistá voda je moje radost.
  • 0

#2714 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2019 - 21:49

Přijeďte někdy do Řeporyj ;)
  • 0

#2715 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2019 - 22:46

Můžeš rozvést svou myšlenku? Kam do Řeporyj? Soulodění může uspořádat kdokoliv, nemám na něj patent. ;-)

Net nezklamal, jak jsem psala o soulodění, hned mi poslal článek o souložení s expartnerem, že prý je to zdravé! Tak nějak nevím, sice nemám problém se vidět, popovídat o dětech nebo vyměnit rostliny na zahradu, ale.....Moc bych tyhle dvě činnosti nemotala dohromady. ;-)
  • 0

#2716 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2019 - 7:26

Myslim, ze tyhle akce jsou fajn, popularni a nejsou ani tak vzacne (Mozna v zime  :))

namatkou dve:

u nas byl letos uz treti rocnik Piratu na Hladomeri https://coord.info/GC885HB

A treba u Svijan je uz letita akce Stekani na hladine 5 https://coord.info/GC896FV

 

 

Mirku hod sem odkaz na ty Reporyje. mam to kousek od babicky.


  • 0

#2717 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2019 - 7:40

Dnes mam georadost, protoze jsem rano kontroloval logbook na jedne sve kesi a kupodivu tam vsechny logy sedely s elektronickym logem. 

Jsem mile potesen :D


  • 2

#2718 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2019 - 15:17

Můžeš rozvést svou myšlenku? Kam do Řeporyj? Soulodění může uspořádat kdokoliv, nemám na něj patent. ;-)

Já spíš narážel na toho hrajícího kolegu ;)
http://reporyjskedivadlo.cz/
Budeme snad už brzy vypisovat termíny představení na novou sezónu. Ale taky nehraji ve všem. A mimochodem event se na to už udělat nedá :(
  • 0

#2719 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2019 - 15:58

Vždyť nedávno byl publikovaný event https://coord.info/GC8BQEC

Co se změnilo?


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#2720 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2019 - 16:28

Do divadla jdu jen tak pro zábavu, nemusí to být zároveň event.
Před chvílí mi radost udělala publikace dalšího eventu v Neveklově, mölky mě bavily a owneři měli všechno perfektně připravené.
Jen asi vyhlásím výběrové řízení na místo spoluhráče. Nejradši bych samozřejmě A12, jenže ten se mě asi mírně bojí. :-) Minule jsme tým na místě utvořily s kolegyní, ovšem lepší by byl mix - co jsme tak sledovaly, tak prostě týmy s jedním kačerem byly ve výhodě, občas je třeba síla. To ovšem zas tak moc nevadilo, event jsme si obě užily a zahrály si ještě po něm.

Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 27 srpen 2019 - 16:30

  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama