Přejít na obsah


Fotka

Georadostný koutek:)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3630 odpovědí na toto téma

#2741 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2019 - 21:24

Dneska jsem v Plzni v CWG směnárně vyhandloval švýcarské CWG. Myslím že Poník a JPAGeo musí mít radost, jak se jejich nápad rozšířil.


  • 1

#2742 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2019 - 14:50

Už pátý rok po sobě se mi povedlo navštívit (a odlovit tam aspoň jednu kešku) všech 14 našich krajů.


  • 2

#2743 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2019 - 19:54

Přiznám se, že dneska šly všechny keše stranou - místo nich jsem si jako správná ženská po návštěvě udělala radost a věnovala se hadříkům.
Dobře jsem udělala, po letech se mi povedlo cistw náhodně sehnat něco mezi bundou a kabátem podobného Alpině, kterou mám právě patnáctý rok. Jen jsem změnila barvu, abych byla vidět - blíží se doba honů a občas se při odlovu keší někam přimotám, ne všude je varování. Dost špatné vzpomínky mám na Kdyni, tam jsem se fakt bála, když začala kanonáda dost blízko nás a nové auto bylo zaparkované ještě blíž....
  • 0

#2744 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2019 - 20:56

Mohlas ušetřit a jednu zimní oranžovou bundu s reflexními pruhy bych ti levně přenechal. A taky novou  :P A dokonce s logem na zádech a levé přední kapsičce. A kdybys jó hodně poprosila, přidal bych i zimní kalhoty stejného provedení  :D


  • 1

#2745 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2019 - 23:05

Njn, když já radši vínovou než oranžovou.;-)
Zase jsem možná mohla mít spíš spacák než bundu :-) - nevím, jakou máš velikost, ale já jsem poměrně mrňous a donedávna i drobek. Byly doby, kdy kolovaly vtípky, že nosím tak těžkou kabelu, abych neuletěla. Dneska mám po třiceti letech snahy o přibrání docela běžné BMI v pásmu normální váhy, osobně bych poprvé v životě ráda asi 4-5 kilo schodila, ale prý na to mám rychle zapomenout....
  • 0

#2746 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2019 - 23:08

Phrkt: Nebylo to CWG Schonguta? Minulý týden přijel na CITO do ČB.
  • 0

#2747 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2019 - 14:01

Dnes náhodou dvakrát FTF. :)
  • 1

#2748 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2019 - 17:00

Phrkt: Nebylo to CWG Schonguta? Minulý týden přijel na CITO do ČB.

Ne ne, je tam nick Bibi Labricole.


  • 0

#2749 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2019 - 6:29

Dnes náhodou dvakrát FTF. :)

 

To "náhodou" v ČR jde? :-) To se nechce ani uvěřit.


  • 1

#2750 Ruvit

Ruvit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 493 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2019 - 14:49

Nevím jestli v ČR, ale já měl teď jedno v Německu 2 dny po publikaci a keš je u silnice.


  • 0

#2751 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2019 - 19:55

Dnes náhodou dvakrát FTF. :)


Gratuluji.

Mám dotaz, ve středu budu mít v Praze asi chvilku času, kterou virtuálkou si mám udělat radost? Ať nemusím dlouho šmejdit v mapě.
Něco poblíž metra nebo v centru?
  • 0

#2752 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2019 - 20:58

To "náhodou" v ČR jde? :-) To se nechce ani uvěřit.


Jde, notifikace přišla do mailu přesně v momentě, kdy jsem vyprovodil návštěvu a díky nějaké zvláštní konstelaci planet byl zrovna místní ostřílený lovec "eFTéeFek" někde v trapu. Další lovci dorazili chviličku po mně (u druhého FTF jsme se potkali, u mého prvního mají STF). Vyrazit o chviličku později nebo se cestou někde zdržet... :)
 

Gratuluji.

Mám dotaz, ve středu budu mít v Praze asi chvilku času, kterou virtuálkou si mám udělat radost? Ať nemusím dlouho šmejdit v mapě.
Něco poblíž metra nebo v centru?


Děkuji. :)
 

Ohledně virtuálek, blízko stanicím metra mě v centru vychází následující:

Metro A - Staroměstská: GC7B7W5, GC6F37

Metro A/C - Muzeum: GC7B7TZ (kousek od výlezu)

Metro B - Národní třída: GC7B9D5 (kousek od výlezu)

Metro B - Karlovo náměstí: GC892N0

Metro C - Hlavní nádraží: GC8907Z


  • 1

#2753 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2019 - 21:07

Gratuluji.

Mám dotaz, ve středu budu mít v Praze asi chvilku času, kterou virtuálkou si mám udělat radost? Ať nemusím dlouho šmejdit v mapě.
Něco poblíž metra nebo v centru?


A co Labky? Těch je tam z Praha Astronomica víc než dost.
  • 1

#2754 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2019 - 21:14

Labky nejsou keše. :P


  • 4

#2755 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2019 - 0:26

Pokorně se přiznávám, že pro mě ani virtuálky a earthky... Obojí to taky cítím jako takový apendixy / přiženěný sestřičky.


  • 1

#2756 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2019 - 6:55

Virtuálky a earthky můžu, člověk se u nich obvykle nezamaže :) . A trochu mi chybí webky, u těch pár co mám byla zábava se dostat správně do snímku a vyfotit se.


  • 2

#2757 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2019 - 7:04

Nojo, tojo, ale co z toho? Žádný řešení ničeho, žádný vzrušení, napětí, nejistota, překvapení...

Lovím je jen při cestě, případně při nákupech. Ale nijak se na ně netěším.

Na pěknou mysterku, doma v potu mozkových závitů vyluštěnou nebo případně ještě luštící i v terénu, se člověk těší přenádherně. :-)


Tento příspěvek byl upraven od ru šedesátsedm: 22 říjen 2019 - 7:09

  • 0

#2758 quellen

quellen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 586 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2019 - 7:24

Náhodou když jsem v začínajícím dešti lovil tuhle GCP1QT, adrenalín to docela byl.


Tento příspěvek byl upraven od quellen: 22 říjen 2019 - 7:28

  • 0

Google Pixel 3 / Android 12 / c:geo


#2759 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2019 - 7:25

Webcamky vznikly v době, kdy nebyly běžné chytré mobily. To znamenalo stoupnout si před kameru, někomu zavolat, ten musel nastartovat PC, najít příslušnou stránku a udělat snímek. A člověk ohl stát mimo záběr kamery a nevědět o tom. Dneska když se uvidím na mobilu a udělám si snímek z něj...


  • 0

#2760 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2019 - 8:33

Webcamky vznikly v době, kdy nebyly běžné chytré mobily. To znamenalo stoupnout si před kameru, někomu zavolat, ten musel nastartovat PC, najít příslušnou stránku a udělat snímek. A člověk ohl stát mimo záběr kamery a nevědět o tom. Dneska když se uvidím na mobilu a udělám si snímek z něj...

Taky na ty doby vzpominam, tehda jsem na to nasel nejake nemecke web stranky. Tak se doma clovek musel dukladne pripravit, to jest chvili koukat na tu webkameru co vlastne snima a jak casto to snima, pak musel aktivovat tu nemeckou web stranku. V terenu pak clovek nasel to misto, postavil se na nej, nejakych 5 minut tu statoval, pak poslal sms te nemecke webove strance a ta udelala snimek, ale clovek zas nevedel kdy a zda vubec a tak tu statoval pro sichr jeste 10 minut aniz by tusil, zda z toho neco bude. Pokud to bylo jen statovani, tak to slo, ale pokud clovek musel treba stat na jedne noze, tak si pripadal jako blbec a pokud musel drzet list papiru, tak si zas pripadal jako Svedek Jehovovy. Myslim, ze jsem tehda mel uspesnot 50:50.


  • 1

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama