Přejít na obsah


Fotka

Georadostný koutek:)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3630 odpovědí na toto téma

#3021 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2019 - 14:29

Netuším jestli stihnu připravit něco k jídlu. A zkus se zastavit už dopoledne v Klatovech na rynku, něco chystá bijolit.


  • 0

#3022 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2019 - 15:38

Přes Klatovy pojedu asi o den dřív.  ;)

 

Dneska jsem uvažovala přijet na pouštění lodiček, ale.....zůstanu doma, nejedu ani do ČB na Zvonění na Ježíška, přepadla mě Lenora - vedle Lakusovky pro kačera hrozná nemoc. Neznáte? Když se mu nechce ven.


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 23 prosinec 2019 - 15:41

  • 0

#3023 smsmsm

smsmsm

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2019 - 20:22

Přišel mi geokalendář. Pěkný, povedl se. A mám tam i pár fotek. A i přesto je moc pekny :-DDD


  • 0

#3024 smsmsm

smsmsm

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2019 - 20:24

Taktéž přistál geokalendar ve schránce a hned poputuje geobratrovi! Příšte bude určitě provokovat i na mém pracovním stole

Tento příspěvek byl upraven od smsmsm: 23 prosinec 2019 - 20:28

  • 0

#3025 Sven Gumby

Sven Gumby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 323 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2019 - 14:39

Mě by zajímalo, co kačerského přinese letos kačerům Ježíšek. Dříve to byly navigace, dneska už je nosí jen ti skalní. Pak to bývaly geocoiny, ale od doby, co se nosí v pytlících po eventech, ztratily svoje kouzlo. Pak to byla trackovací trika, batohy, čepice atd., ale mám pocit, že už to má každý.

Takovou tu vysouvací tyčovinu, bez které se nové keše vůbec nedají lovit? Ale tu už má asi taky každý, že.
  • 0

#3026 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2019 - 14:44

Kacerskeho urcite nic... jedine co bych si prala, je vetsi trackovaci jesterka na auto... stavajici velikosti jsou za jizdy k neprecteni :)
  • 0

#3027 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2019 - 15:11

Takovou tu vysouvací tyčovinu, bez které se nové keše vůbec nedají lovit? Ale tu už má asi taky každý, že.


Nemá ji každý. :-) Minimálně já tyhle keše spokojeně míjím - už tak mám auto plné. :-( Ale vážně, prostě se mi nechce místo pohodové procházky sebou vláčet nějaké další závaží. Koho to baví, tomu to přeji, pro mne by to byl dárek za trest.
  • 6

#3028 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2019 - 17:55

Já až dosud lovil tenhle typ keší pomocí surovin dostupných na místě. Nicméně letos jsem tyč dostal... nějakou tu základní 8m z decatlonu, složená má něco přez metr délky, to se dá připnout na báglík ještě v pohodě.. hned jsem to zbetatestoval na zahradě pověšením petky na třešeň... že bych nějakou někde založil, když už jsem vyrobil petku s kruhem ze silného drátu... :) Jinák radostné vánoce všem!


  • 0

#3029 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2019 - 19:01

Tak to je super. To uz budes veset pytliky i po stromech. To se mame na co tesit
  • 0

#3030 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2019 - 19:33

Tak to je super. To uz budes veset pytliky i po stromech. To se mame na co tesit

imgbin-johnny-galecki-the-big-bang-theor


  • 0

#3031 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2019 - 21:13

:D
  • 0

#3032 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2019 - 21:30

Tak díky labkam vidím, jak se někteří podvodníčci pěkné odhalují. Jen o některých jsem to dosud nevěděla.
  • 0

#3033 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2019 - 21:52

To je asi spíš na depku, ne?

Vybrala jsi hezké téma - možná se tudy budu vracet "zkratkou" na Nový rok, tak bych ráda odlovila. Pokud by mi to časově nevycházelo, udělám si někdy za lepšího počasí výlet, byla jsem asi někdy loni u Rybova pomníku v lese. Nebýt keše, nevěděla bych o tom místě.
  • 0

#3034 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2019 - 23:09

Na depku rozhodně ne. At si ty body užijou. 


  • 0

#3035 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2019 - 0:38

Tak díky labkam vidím, jak se někteří podvodníčci pěkné odhalují. Jen o některých jsem to dosud nevěděla.

Jak to na labkách poznáš? Já je okázale ignoruji, tak vím prd.
Mimochodem já už ztratil iluze o tolika lidech... Ale to by patřilo vedle.
  • 0

#3036 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2019 - 14:56

Mě by zajímalo, co kačerského přinese letos kačerům Ježíšek. Dříve to byly navigace, dneska už je nosí jen ti skalní. Pak to bývaly geocoiny, ale od doby, co se nosí v pytlících po eventech, ztratily svoje kouzlo. Pak to byla trackovací trika, batohy, čepice atd., ale mám pocit, že už to má každý. 

 

Asi jsem ta skalní :-D. Roky jsem lovila s Oregonem 300, dostala jsem ho k vánocům 2010 a po určitém váhání mě zlomil ke geocachingu. Byl to dobrý kamarád, ale poslední dobou už byl jednou nohou na odchodu. Čím dál častěji jsem to kombinovala nebo nahrazovala mobilem, ale fakt jsem tomu nepřišla na chuť, i když s ofiko aplikací jsem celkem spokojená. A říkala jsem si, co budu dělat, až Oregon odejde definitivně do věčných lovišť. A letos pod stromečkem přistál Oregon 700, tak se těším až ho protáhnu :wub:.


  • 0

#3037 quellen

quellen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 586 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2019 - 16:18

Jak to na labkách poznáš? Já je okázale ignoruji, tak vím prd.
Mimochodem já už ztratil iluze o tolika lidech... Ale to by patřilo vedle.


By mě taky zajímalo.
  • 0

Google Pixel 3 / Android 12 / c:geo


#3038 zirafka183

zirafka183

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2019 - 18:11

Asi jsem ta skalní :-D. Roky jsem lovila s Oregonem 300, dostala jsem ho k vánocům 2010 a po určitém váhání mě zlomil ke geocachingu. Byl to dobrý kamarád, ale poslední dobou už byl jednou nohou na odchodu. Čím dál častěji jsem to kombinovala nebo nahrazovala mobilem, ale fakt jsem tomu nepřišla na chuť, i když s ofiko aplikací jsem celkem spokojená. A říkala jsem si, co budu dělat, až Oregon odejde definitivně do věčných lovišť. A letos pod stromečkem přistál Oregon 700, tak se těším až ho protáhnu :wub:.

Jé tak to jsi mě moc potěšila :wub: . Mám pocit, že už jsem jediná "konzerva", která odmítá lovit mobilem a stále skálopevně používá Oregona (nyní také O700). A jak píšeš, je to dobrý kamarád.


  • 0

#3039 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2019 - 18:15

Ještě já konzerva :), já si ho pořídila loni :)


  • 0

#3040 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2019 - 18:42

Ještě já konzerva :), já si ho pořídila loni :)

A co jsem potom já?
Etrex 30!
Ale mobil používám na příležitostné lovení.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama