Přejít na obsah


Fotka

Georadostný koutek:)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3630 odpovědí na toto téma

#41 Dan76

Dan76

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2012 - 19:51

Tiskar94 napsal/a:
Zpráva krajem řítí se,
ať startujeme lodě.
Reviewer vrátil se,
z dovolené v Brodě :o




Tak to je pecka!
  • 0

#42 Dan76

Dan76

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2012 - 12:09

Tak právě jsem dologoval několik dnešních nálezů. Protože mám dnes odpolední, tak jsem si včera naplánoval krátký cyklovýlet spojený se sběrem několika kešek. Mohu říct, že mě fakt dnešní lov udělal radost. Dostal jsem se na místa, o kterých jsem neměl tušení, na místa, která jsou pěkná a přitom nejsou od mého bydliště zase až tak daleko. Navíc jsem si potvrdil, že lovy s koncem dovolené nekončí. Super
  • 1

#43 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 696 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2012 - 13:46

dr.vota napsal/a:
Tohle je fakticky dobře odvedená práce, a doufám, že se všichni kritici sdružení byli podívat v tom cirkusovém stanu B)
GC3EY82


Možná by nebylo od věci, kdyby ČAGEO zvážilo žádost o změnu ikonky ;-) http://www.gpsmaze.com/

a tu http://geokladno.cz/gpsmaze/
  • 0
www.povetrnik.cz

#44 ka.ri

ka.ri

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2012 - 19:38

Má georadostná událost. Po dvou měsících se pohnul můj TB http://coord.info/TB4DRPQ, který jsem už pokládal za ukradeného. Doufám jen, že nebyl do keše dán jen virtuálně, ale to ukážou až další dny.
  • 0

#45 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2012 - 12:45

Uf, už jsem se obával, že se mě "podařilo" ztratit cizí TB, nakonec nalezen po usilovném hledání zapadlý v autě. Tak teď už ho o víkendu jen posunout dál.
  • 0

#46 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2012 - 15:09

Mám docela georadost. Po více jak devíti měsících čekání a marně odesílaných mejlů bez odpovědi mi dnes došla zpráva že jistý španěl vložil můj geocoin do nějaké keše. A dokonce to není někde na kraji světa ale poměrně frekventovaná (průměrně jeden nález za měsíc) kešule kousek od dálnice. Tak ji tam ještě třebas brzo někdo další najde.
  • 0

#47 daysleeper69

daysleeper69

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2012 - 16:40

Taky mám velkou georadost :) Přítelkyně mi nechala vyrobit CWGčka, přišel mi plastocoin, připravuju TBčko...no už jen zítra vyrazit na cyklogeoluxování tradiček okolo :)
  • 0
SGS2 + c:geo

#48 HanzsCZ

HanzsCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)
  • LocationChlumec, Ústecký kraj

Publikováno 07 září 2012 - 20:03

Dorazila mi dnes zásilka od Hoblíka. Husitský GC je fakt krásná věc, těším se, až se s ním budu chlubit (tenhle fakt nevypustím). :P A daší TB se chystá na cestu na příští týden.
Zbývá je klasickej Neruda: Kam s ním?
  • 0
Není Ústí jako Ústí. Ale to naše Ústí je nejlepší...

#49 Rodina skritku

Rodina skritku

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2012 - 20:14

Mi jsme rádi,jelikož geotaťka dnes našel krásný TB medvídka.Dokonce byl i na Megamoravie! :)
  • 0

#50 jardavera

jardavera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2012 - 8:17

Včera jsme absolvovali unikátní trojevent na rozhraní Polska, Slovenska a ČR na Trojmezí. Byla to nádhera a spolu s cca 180 dalšími kačery jsme si to fakt užívali. Má gratulace patří organizátorům, určitě to nebylo jednoduché zorganizovat.
  • 0

Co nevidím, nahmatám . . .


#51 stanny_Tigo

stanny_Tigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 308 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2012 - 12:15

Jeden z našich coinů ležel rok a půl v keši poblíž Trenta, za tu dobu měla keš tři nálezy. Jelikož jsme jeli na dovolenou na jih Itálie a cesta vedla přes Trento, rozhodli jsme se coin vyzvednout. Při cestě na dovolenou se nám nepodařilo keš najít, na hledání jsme měli pár minut, protože se stmívalo a GPS lítala jak divá. Na cestě z dovolené jsme se zastavili znovu, tentokrát ráno a vyzbrojeni fotohintem z listingu. Keš jsme nalezli za pár vteřin a coin byl uvnitř! B) TB3D6H3
  • 0

#52 PIVNÍ PUPEK

PIVNÍ PUPEK

    PIVNÍ PUPEK

  • Members
  • PipPipPip
  • 403 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2012 - 20:21

Dnes se náš georealizační a geolovný tým Pivní Pupek - Freťule, rozrostl o dalšího člena "Elsu". Je to nádherné štěňátko jezevčíka, a je naprosto skvělá a nádherná. Je u nás první den a už má odlovenou i svoji první keš. Máme moc velkou radost.
  • 0

Jsem to stále já.


#53 YanekR

YanekR

    YanekR

  • Members
  • PipPipPip
  • 276 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2012 - 17:27

Tak dnes jsem si konečně našel čas na dokončení ukrytu nové keše jelikož se ze mě stal minuly tyden pracujici clovek ( do te doby student) tak byl docela oříšek si čas najít ... teď jeste nainstalovat na ono vybrané místo :-) má desátá keš když počítám i tu co je již bohužel v archivu

Přiložené miniatury

  • dsc_0017a.jpg

  • 0

#54 jardavera

jardavera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2012 - 17:54

HloupyHonzaCZ napsal/a:
Tak dnes jsem si konečně našel čas na dokončení ukrytu nové keše jelikož se ze mě stal minuly tyden pracujici clovek ( do te doby student) tak byl docela oříšek si čas najít ... teď jeste nainstalovat na ono vybrané místo :-) má desátá keš když počítám i tu co je již bohužel v archivu

Aj . . . aj . . . vymakané to máš pěkně, ale soudím, že reviewer nebude z takového úkrytu nadšen . . .
  • 0

Co nevidím, nahmatám . . .


#55 YanekR

YanekR

    YanekR

  • Members
  • PipPipPip
  • 276 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2012 - 17:57

jardavera napsal/a:

HloupyHonzaCZ napsal/a:
Tak dnes jsem si konečně našel čas na dokončení ukrytu nové keše jelikož se ze mě stal minuly tyden pracujici clovek ( do te doby student) tak byl docela oříšek si čas najít ... teď jeste nainstalovat na ono vybrané místo :-) má desátá keš když počítám i tu co je již bohužel v archivu

Aj . . . aj . . . vymakané to máš pěkně, ale soudím, že reviewer nebude z takového úkrytu nadšen . . .


Proč myslíš?
  • 0

#56 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2012 - 17:59

jardavera napsal/a:
Aj . . . aj . . . vymakané to máš pěkně, ale soudím, že reviewer nebude z takového úkrytu nadšen . . .


Takových keší je :) Myslím, že reviewer v případě "nekonfliktního" místa mít problém nebude... Každopádně hezká práce autore...
  • 0
Užívej života...

#57 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 851 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2012 - 18:05

jardavera napsal/a:

Aj . . . aj . . . vymakané to máš pěkně, ale soudím, že reviewer nebude z takového úkrytu nadšen . . .

Rew to ustojí a čmoudi budou taky rádi, litina se krade ještě víc než krabičky na svačinu...
  • 0
Věřme v to lepší, počítejme s tím horším...
Nic není nikdy tak, jak se to zdá.

#58 Jezci-sokolov

Jezci-sokolov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 429 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2012 - 18:51

Taky mám jednu takovou krabici "na rampě". Jenže zatím mě nenapadá, kde by jí u nás neukradli? V hlubokém lese asi bude působit nepatřičně ;)
  • 0

#59 YanekR

YanekR

    YanekR

  • Members
  • PipPipPip
  • 276 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2012 - 20:03

ssva napsal/a:

jardavera napsal/a:

Aj . . . aj . . . vymakané to máš pěkně, ale soudím, že reviewer nebude z takového úkrytu nadšen . . .

Rew to ustojí a čmoudi budou taky rádi, litina se krade ještě víc než krabičky na svačinu...


Jeste ze je tohle hlinik...
  • 0

#60 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2012 - 20:06

HloupyHonzaCZ napsal/a:
Jeste ze je tohle hlinik...

Z hliníku? Tak to by sis měl dávat pozor aby nechytnul infekci. GC3P972
  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama