Přejít na obsah

Fotka

Georadostný koutek:)

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2393 odpovědí na toto téma

#2381 panzerstepan

panzerstepan

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2018 - 5:17

Taky se mi jednou stalo, ze se mi na kesi objevil log jeho a jeste ctyrech jeho nohsledu. Sometimes loged as MT. V Logbooku jen jedno jmeno a MT. Takze vsechno smazat (krome toho jmena) a zacal ping pong. Nakonec jsem napsal ze uznam maximalne jeden log za MT ( v te dobe uz Pepa pouzival MT) at si tedy vyberou koho z nich tedy mam nechat. Samo to byl kapo. Tak jsem jeste proveril jak finalka vypada a jak se k ni dostanou. No a svete div se, oni jeli rovnou na finalku. Ale byli tam. Tak provedeno i na ostatnich kesich a doporuceno kamaradum ownerum z okoli a od te doby jsem mel na svych novych kesich od nej klid. I kdyz v okoli kesovali.

Tento příspěvek byl upraven od panzerstepan: 28 červen 2018 - 5:17

• 3

#2382 Olson_vs

Olson_vs

Olson_vs

• Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2018 - 11:40

Mou krabku si poprvé vybral kačer/ka jako svou první, to vždy potěší :)

To mě taky už párkrát potěšilo.

• 1

#2383 zvedavkanocni

zvedavkanocni

recesistka

• Members
  • PipPipPip
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2018 - 18:22

Když jsem v sobotu viděla, kolik lidí je ochotných celý den lítat po lese a plnit prapodivné úkoly plus kolik času a energie do Tajného geopochodu 2018 vložili owneři, myslím si, že to není s gc tak špatné, jak by si člověk po nakouknutí do depresivního vlákna myslel! :-)

Budu ownerům držet palce, aby měli stále dost nápadů a energie na další pokračování.
  • 2

#2384 RADMI1411

RADMI1411

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2018 - 20:49

...myslím si, že to není s gc tak špatné, jak by si člověk po nakouknutí do depresivního vlákna myslel! :-)

Budu ownerům držet palce, aby měli stále dost nápadů a energie na další pokračování.

Já o víkendu byla na dvou sériích keší, které mne velmi potěšily. Jde o série ownera Žabuchyho, Naše stromy trochu jinak (deset kousků) a poznávací série - Poznáš ptáky, stromy apod. - osm kousků. Super luštění, parádní terén, úžasné kešky, každá jiná, nápaditá, prostě radost je hledat. Úplně mi bylo líto, že už máme všechny nalezené. Stejně tak je krásná série u Dubňan, tam jezdíme s půjčeným georobůtkem, místní kešky se mu moc líbí. Vůbec buď máme "začátečnické" štěstí, nebo si dobře vybíráme, nevím, ale většinou nás potkávají fakt pěkné kešky. Ale je fakt, že nechodíme po PWT, když jich za den najdeme deset patnáct, tak je to výkon, většinou nasbíráme pět šest a v nohách x kilometrů.

Prostě tento víkend jsem měla z geocachingu velkou radost a pokud můžete, vřele doporučuji minimálně sérii začínající GC7PXM5

• 0

#2385 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

Roman_Jaroměř

• Members
  • PipPipPip
  • 3 536 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2018 - 10:40

Tak i když skoro měsíc jsme žádnou keš neodlovili, přesto mi nedávno jeden kačer udělal radost.

Na dovolené jsem ztratil razítko, ani jsem přesně nevěděl, u které kešky. Po nějaké době se mi kolega ozval, že našel mé razítko. A to mi už i poštou dorazilo!

Moc děkuji Pe-Pe za zaslání razítka!

Za dobu co sbírám kešky se mi už vrátila i ztracená GPSka a razítko min. 2x.

Takže s tím GC to nebude tak špatné :-).

• 5

#2386 Jerry 68

Jerry 68

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2018 - 12:36

Já o víkendu byla na dvou sériích keší, které mne velmi potěšily. Jde o série ownera Žabuchyho, Naše stromy trochu jinak (deset kousků) a poznávací série - Poznáš ptáky, stromy apod. - osm kousků. Super luštění, parádní terén, úžasné kešky, každá jiná, nápaditá, prostě radost je hledat. Úplně mi bylo líto, že už máme všechny nalezené. Stejně tak je krásná série u Dubňan, tam jezdíme s půjčeným georobůtkem, místní kešky se mu moc líbí. Vůbec buď máme "začátečnické" štěstí, nebo si dobře vybíráme, nevím, ale většinou nás potkávají fakt pěkné kešky. Ale je fakt, že nechodíme po PWT, když jich za den najdeme deset patnáct, tak je to výkon, většinou nasbíráme pět šest a v nohách x kilometrů.
Prostě tento víkend jsem měla z geocachingu velkou radost a pokud můžete, vřele doporučuji minimálně sérii začínající GC7PXM5

Díky za recenzi, vypuštěno mám, jen musím počkat, až bude mít dcera čas, jelikož já nemám řidičák. No a kešky u Dubňan, to e kapitola sama pro sebe,na ty se chystám v srpnu,tam bych se měla bezprbémů dostat i busem.
  • 0
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#2387 zvedavkanocni

zvedavkanocni

recesistka

• Members
  • PipPipPip
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2018 - 19:56

Díky dnešnímu seizovu eventu si dovolím jeden tip na léto pro vodomily:

Projížďka na voru z Kamýku k hrázi Orlické přehrady. :-) Super zážitek díky výkladu a smyslu pro humor našeho voraře. Navíc se sešla výborná parta kačerů, co víc si v létě přát?

Velmi pravděpodobně si zopakují individuálně s mudly, fakt jsem se královský bavila.
  • 0

#2388 panzerstepan

panzerstepan

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2018 - 13:20

Taky mam radost. Na mezinarodni den koupani se nam pekne vyvedl koupaci event :)

Tento příspěvek byl upraven od panzerstepan: 16 červenec 2018 - 13:21

• 0

#2389 zirafka183

zirafka183

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 227 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2018 - 17:28

Možná to patří do "vedlejšího vlákna", ale já mám radost, že TB "žije". Pravda, je pro mě nepochopitelné, že může mít někdo u se TB tak dlouho, ale mohu být ráda, že ho neztratil někde doma v šupleti.

TB bylo vyzvednuto 10. 8. 2017 kačeren misanov, který k tomu píše "Posuneme dále". Trochu se popovezlo, to je fakt a poté po 10 měsících 3. 6. 2018 bylo vloženo do keše.

Tak to mi hlava nebere, ale hlavně že TB "žije" :-) - takže georadost :-)

• 0

#2390 phrkt

phrkt

věčný rejpálek

• Members
  • PipPipPip
  • 1 737 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2018 - 19:25

Velikou georadost mi včera udělal vydařený event BOSOU NOHOU Z HRADISTE NA NETREB IV. a podle logů zdaleka nejsem sám. Tímto bych chtěl ownerovi i všem zúčastněným ještě jednou poděkovat za uspořádání i za skvělou atmosféru :) .

• 0

#2391 zirafka183

zirafka183

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 227 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2018 - 17:35

Moc bych chtěla poděkovat KaSla teamu, kteří našli mé razítko, které jsem omylem zapomněla v keši.

Razítko vyzvedli, ozvali se, je-li moje a poslali mi ho poštou.

Pravda, už mám jiné a dávno jsem ho "oplakala" (je to poměrně dlouho - viz níže), ale jsem ráda, že se vrátilo domů a že jsem ho nikde nevytrousila, ale zapomněla v krabičce.

Ještě jednou - díky  :)   :)   :).

--- Jen tak pro zajímavost - keš jsem navštívila 6. 5. 2017 a KaSla team keš navštívili 9. 7. 2018, takže bylo v keši něco málo přes rok :).

• 5

#2392 zvedavkanocni

zvedavkanocni

recesistka

• Members
  • PipPipPip
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2018 - 17:48

Mám radost, že v klidu opakovaně projíždím kolem drajvky a nijak mi nevadí, že se u ní přímo rojí mudlové a nemohu tudíž odlovit. Hm, nemoc proslulá v okolí jako Lakusovka ( závislost na nepocmaranych logboocich a gc obecně mi evidentně nehrozí! :-)

Ale na druhou stranu, vyskytla se závislost na sluníčku a dostatku vody k plavání.... už mám skoro blány mezi prsty.:-) Njn, kachna! :-)
  • 0

#2393 standarevnice

standarevnice

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno Dnes, 16:03

Tak mne moje drahá geopřítelkyně  mile překvapila. Musím se pochlubit  :)

https://www.i60.cz/c...vime-na-stozaru

• 4

#2394 Kohout team

Kohout team

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 451 příspěvků(y)

Publikováno Dnes, 16:38

Paráda. Tak to dodatečně přeji vše nej  :)

• 0

Geoget + Locus Pro nebo a:Drake Plus na MyPhone Hammer Energy, občas Etrex 30 + GPI generator, Wine, Debian testing

2 uživatel(ů) prochází toto téma

1 uživatelů, 0 návštěvníků 1 anonymních uživatelů

Pozdni sber

Reklama

Naše nabídka