Přejít na obsah

Fotka

Georadostný koutek:)

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2447 odpovědí na toto téma

#2441 mpik

mpik

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6 846 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2018 - 7:59

Tyhle měly D5 kvůli obtížnému a zdlouhavému hledání míst podle fotek. Naštěstí toto město dost znám. Celkově D5 mám 11, dvě z toho BF, ostatní většinou pěkně schované, nebo bonusovky ze série. Hůř jsem na tom s T5, ty mám tři, jedna podhodnocená, další dvě plavací. A nepočítám si T5, kterou jsem nalezl jako T2.

• 0

#2442 Toulavej Hypnos

Toulavej Hypnos

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2018 - 10:20

Doporučím D5 v Kutné hoře: http://coord.info/GC3HAMH a v Trutnově: http://coord.info/GC416X0. Obě se luští celkem dobře.
  • 0

#2443 Smrk

Smrk

proti proudu

• Members
  • PipPipPip
  • 5 017 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2018 - 19:51

Zírám do té kutnohorské keše už čtvrt hodiny a vůbec netuším, co bych s tím asi tak měl dělat. Takže pro mě klasická D5 :-)

A ne že tu někdo bude napovídat. Mě to nepomůže a nějaký vandrák si to tu přečte.

• 2

#2444 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

Roman_Jaroměř

• Members
  • PipPipPip
  • 3 602 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2018 - 22:18

Tak po čtvrt hodině mě to trklo, teď zhruba práce na půl hodinky pro jedince, případně jak říká listing... 

Což mě hodně potěšilo, že i D5 mysterka z této branže se mi podařila rozluštit tak rychle samotnému, na první otevření, bez nutnosti spolupráce s kýmkoliv a dokonce jsem i pochopil, jak funguje :-).

Tento příspěvek byl upraven od Roman_Jaromer: 14 říjen 2018 - 22:25

• 0

#2445 Jerry 68

Jerry 68

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 289 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2018 - 5:40

Tak mě to taky docela rychle docvaklo, ale co mě v poslední době dostává do deprese,je dopravní obslužnost. Tak jsem si říkala, že bych si mohla do Kutné hory udělat výlet. Ráno spojení v pohodě, ovšem zpátky už bych musela kombinovat, ČD, bus, Leo expres... a takto už jsem pár výletů odpískala, já nevím jestli lidi jezdí jen tam a zpět se teleportují  :( .

• 0
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#2446 mpik

mpik

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6 846 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2018 - 5:54

Tak včera nic, ale dnes už je mi jasné, jak bych na tu Kutnohorskou přišel. Ale KH je pro mě moc daleko a cestu tím směrem nemám.

To mě víc mrzí nenález jedné keše ze série, kterou jsem poctivě obešel a pak vědomí, že i s chybějícím jedním číslem jsem šel přímo kolem bonusovky, o které jsem pochopitelně nevěděl.

Ale jak už je v sousedním vlákně, reaguji na tu Kutnohorskou, která je vážně docela jednoduchá, jen na ni nepůjdu a tedy ji nebudu ani luštit.

Tento příspěvek byl upraven od mpik: 15 říjen 2018 - 10:48

• 0

#2447 Aviatik

Aviatik

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1 259 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2018 - 11:39

Zírám do té kutnohorské keše už čtvrt hodiny a vůbec netuším, co bych s tím asi tak měl dělat. Takže pro mě klasická D5 :-)

A ne že tu někdo bude napovídat. Mě to nepomůže a nějaký vandrák si to tu přečte.

Mne to teď došlo a vypadá to na obzvlášť pěknou vypečenost. Ale jak to ten čerchmant udělal ...

• 1
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#2448 bejcci

bejcci

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 386 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2018 - 14:24

Jo, pěkná vypečenost to je. Se štěstím je to práce na půl hodiny. Napovídat není třeba, stačí si přečíst listing, je přesně napsáno, co máš dělat. Takhle D5 mi dnes udělala radost, modří vědí  :)

• 0

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama