Přejít na obsah

Fotka

Georadostný koutek:)

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2685 odpovědí na toto téma

#2681 zvedavkanocni

zvedavkanocni

recesistka

• Members
  • PipPipPip
  • 2 864 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2019 - 17:29

Mpiku, pokud máš na mysli virtuálku, kde se máš vyfotit u výchozí Lhoty a ještě u jedné podle seznamu podle krajů, tak ta není u Prahy, ale kus nad JH. ;-) Výchozí mám splněnou, jela jsem tam z astronomické konference extra - druhá Lhota mi chybí, buď to u mě bude jihočeská nebo středočeská případně plzeňská.
  • 0

#2682 zmijovkar

zmijovkar

zmijovkar

• Members
  • PipPipPip
  • 790 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2019 - 18:58

Povinná Lhota je u Kamenice n.L., jen pár km od hranic JČ kraje. K tomu přidat třeba tu jihočeskou... Takže pro Jihočechy to zrovna až tak náročné není (já tedy jako druhou volil tu směr Praha, protože tudy jezdívám).

PS: mám na ní bramboru a od té doby jsem na keš nekoukal. Ale dneska má přesně půl roku existence a jen 28 nálezů. Přitom je to absolutní drive-in, ani člověk nemusí vylézt z auta ;-)

Tento příspěvek byl upraven od zmijovkar: 25 duben 2019 - 19:05

• 0

#2683 mpik

mpik

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 7 308 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2019 - 20:31

Aha, tak to jsem teď jel skoro kolem (PE-JH). Já měl pocit, že je to u Prahy, tak jsem na to víc nekoukal. A poblíž Chocholaté Lhoty jsem byl letos taky.

• 0

#2684 phrkt

phrkt

věčný rejpálek

• Members
  • PipPipPip
  • 1 976 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2019 - 21:53

Už mám nafocenou Chodskou Lhotu a k tomu tři další blízké, teď už jen vyrazit do jižních Čech. Ale upřímně - víc se mi líbí nápad z té archivované - navštívit nějakou zatím nenavštívenou.

• 0

#2685 zvedavkanocni

zvedavkanocni

recesistka

• Members
  • PipPipPip
  • 2 864 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2019 - 20:39

Vidíš, já se pro změnu chystám, že se cestou na event v sobotu malou " zkratkou" vydám vyfotit středočeskou Lhotu. :-)

Ale proč mám dneska radost? Co jsem tak četla fórum, tak už včera jsem se chovala podle dnešních doporučení! :-) Jj, byla jsem se projít na pár keší a zkontrolovala si logy, všechny FI jsou oprávněné. ;-) Jak málo stačí někdy k radosti, že?
  • 0

#2686 majkaz

majkaz

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 243 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2019 - 12:48

Včera večer na depresi, dnes radost veliká...

Večer se mi podařilo ztratit mobil (spadl z kola i s půlkou držáku, všimla jsem si po cca kilometru že toho vezu nějak málo). Hledání po cestě samozřejmě bez úspěchu. Protože běžně nemám zapnutá data, dohledání přes Android taky bez úspěchu. Ještě večer pro jistotu zablokovaná SIM, a spíš jen pro můj klid mailem napsaný dotaz na místní ztráty a nálezy. 

A hned dopoledne telefon z magistrátu s tím že se mobil právě našel - se vším všudy, i s tím zbytkem držáku a jistou bankovkou, co byla schovaná pod zadním krytem pro strýčka příhodu. Takže ještě dopoledne jsem si zajela pro mobil, po poledni vyzvedla novou SIM se stejným číslem, a už zase funguji jako by se nechumelilo. Jediné, co se rozbilo je už i dříve nakřáplé ochranné sklo, co je na něm nalepené.

Nálezce mám skoro po cestě domů, takže se tam ještě dnes večer musím zastavit s poděkováním - mimo jiné i za to, že mu stálo za to ještě včera večer s nalezeným telefonem vyrazit na policii, aby ho tam předal.

• 8

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama