Přejít na obsah

Fotka

Georadostný koutek:)

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2707 odpovědí na toto téma

#2701 Aviatik

Aviatik

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1 327 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2019 - 7:36

Kdo ma tohle, zadny papiry nepotrebuje. A ma to spoustu vseljaky uzitecny vybavy a prislusenstvi. Ja bych to bejt tebou nazavrhoval.

Chtěl bych vidět toho odvážného policajta, který by ty papíry chěl vidět. :D

• 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#2702 Modrak

Modrak

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2 033 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2019 - 9:05

Chtěl bych vidět toho odvážného policajta, který by ty papíry chěl vidět. :D

http://www.imfdb.org...a/a9/PA6_09.jpg

• 3

#2703 Loo36

Loo36

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 319 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2019 - 9:39

Jo kadet Eugene Tackleberry by do toho šel :-))))

• 1

#2704 mpik

mpik

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 7 382 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2019 - 10:36

I takovéto plavidlo není všemocné.

https://www.puffin.cz/page.php?aid=822

• 2

#2705 zvedavkanocni

zvedavkanocni

recesistka

• Members
  • PipPipPip
  • 2 912 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2019 - 22:06

Ja mam akorat https://s3.amazonaws...18ad2d4831b.jpg

Bohuzel se mi tam nevejde ani helikoptera, natoz ten AVACS nebo nejaka ta stihacka na vzdalenejsi FTF. Snad jedina vyhoda je ze se to trochu lip prenasi pres jez. Jo a taky nemusim zivit tech 3200 clenu posadky. Akorat jsem myslel ze kdyz ses rozsoupla, tak ze to bude neco vetsiho :)

Viděl jsi moje sobotní plavidlo zděděné po juniorce? Tvé je proti tomu Onassisova jachta. :-) Takže jsem si fakt musela pořídit něco jiného.
Dneska vyzkoušeno a opět jsem ukázala, že jsem pravá blondýna! :-) Já věděla, proč je třeba před dalsim eventem všechno vyzkoušet! Byl sice vítr, ale bylo mi divné, že se motám jak vítr v bedně a nikam se nemohu doplácat, přestože jsem už jezdila na delším paddleboardu bez problémů.
Co myslíte, že jsem vyvedla? A to přesto, že jsem si poctivě prošla návod v Aj a všechno dala logicky srovnané do auta? Ano, jen taková drobnost jako kormidelní ploutvička zůstala v autě.... Polehčující okolnost je, že mi to docvaklo a na event jsem něco natrénovala. :-)
  • 0

#2706 zvedavkanocni

zvedavkanocni

recesistka

• Members
  • PipPipPip
  • 2 912 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2019 - 11:12

Pro ru67 a další vzdálenější:

2.soulodění, tentokrát v Táboře na Jordánu je publikováno, hlavní owner bacardi.r.

Mám i další radost, vezu si ze sousedního města dvojpádlo, takže mohu zkusit sjet na paddleboardu i kousek řeky pěkně vsedě. Otava nebo Lužnice? Hm. To je otázka.;-) Na Otavě nemám posbírané keše a teď by to šlo. :-)
  • 0

#2707 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2019 - 11:22

Jj., psala jsem, že to hlídám, přišlo mi avízo. :-)

Akorát do Tábora to mám ještě dál než do Veselí a město mě spíš odrazuje. Přiznám se, že jsem potajmu doufala v nějakou jinou pískovnu, třeba v Suchdole nebo tak. :-)

Dá se v Jordánu koupat? Jaká je tam voda?

Nicméně - na padleboardu se dá sjíždět i řeka! Vidíš, to mě nenapadlo. Mám k tomu zařízení předsudkovou nechuť jako ke všemu módnímu a pádlovat po rybnících mě neláká, ale řeka na tomhle by mohla bejt dobrá sranda. :-)

• 1

#2708 zvedavkanocni

zvedavkanocni

recesistka

• Members
  • PipPipPip
  • 2 912 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2019 - 21:29

O vodě v Jordánu nemám tušení, rybníky obecně kvůli sinicím vynechávám - nemám v plánu se tam koupat, pokud se neudělám. Kdyby bylo hezky, budu většinu dne opět u Veselí a jen přejedu na event.
Dneska mám malý plusový bodík, jednoho kačera, kterého potkávám s manželkou u vody pravidelně, jsem zaškolila během dvou minut a když jsem zrovna nejezdila nebo se na p.neopalovala, jezdil jak drak. :-)
  • 0

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama