Přejít na obsah


Fotka

Georadostný koutek:)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3630 odpovědí na toto téma

#2521 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2018 - 8:27

No, já nikdy nemám všechno včas :), ale to je holt pro mne nedosažitelný cíl... Nakupování drobností mne taky baví, včera jsem vyrazila do cizího města a nakupovala bych a nakupovala, pro dcery mne napadá tisíc blbostí, se synkem s minimem zájmů je to o dost horší.


  • 0

#2522 Samaell

Samaell

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 560 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2018 - 10:26

Dneska jsem si zlepsil naladu. Jel jsem kolem nakupniho centra u nas a kdyz jsem videl ty sileny kolony jenom na parkoviste plne nervoznich a troubicich ridicu a predstavil si, jak to musi vypadat uvnitr (fakt nechapu, kde se v lidech bere ta agresivita), tak jsem zajasal, ze je muzu objet a jet domu.

Letos jsem fakt spokojeny a stastny ze to je bez stresu. :-))


  • 2

#2523 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2018 - 23:59

To mě potěšilo, jak krásně vyšel event, kdy jsem rozdával na Žirečském betlémě (2 km v lese). Že po dopoledni, které propršelo, se udělalo polojasno a úplně bez deště... Hrálo se na kytaru, zpívalo, jedly perníčky, no prostě ta pravá vánoční nálada. A přes předpovídané špatné počasí přišlo i tolik lidí, že jsem je ani nečekal!

 

Zamrzelo jen to, že kluci jsou trochu nastydlí, tak s nimi raději Dana zůstala doma, a nemohli si tak tu atmosféru pořádně užít...


Tento příspěvek byl upraven od Roman_Jaromer: 23 prosinec 2018 - 0:03

  • 1

#2524 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2018 - 8:33

I u nás je předvánoční dneska v lese, tak snad vyjde počasí. Loni jsem stihla dva eventy přímo 24., letos neplánuji nikam jet, i když.....na jednom adventním pozvání padlo, jen nevím, jak budu stíhat a jestli se mám vydat k sousedům.
  • 0

#2525 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2018 - 8:38

Jo a ovoce plus pečivo jsem nakoupila dneska před sedmou v pohodě - problém byl jen se dostat z parkoviště u nás, výjezd dvakrát zalomený a všude auta, i když tam stát nemají...jak by projeli hasiči nebo záchranka je otázka, když s kombíkem to bylo na centimetry.

Přeji všem hlavně šťastný návrat, ať už pojedete kamkoliv. ( Sakriš, nebylo tohle heslo BESIPu ? )
  • 0

#2526 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2018 - 9:10

Vymýšlení vánočních dárků, každoroční problém. Ani já nevím, co bych si koupil sám sobě, natož druhým. Ostatně, věci, které člověk potřebuje, si obstará v průběhu roku právě ve chvíli, kdy je potřebuje. Dnes už vlastně mám jen přání nehmotného charakteru, která se koupit nedají. :) I proto jsem rád, že jsem toho shonu značně ušetřen. A vůbec, musím si ještě užít těch pár let klidu, než se v budoucnu objeví georobotci. :D

Tento příspěvek byl upraven od KulisekW: 23 prosinec 2018 - 9:10

  • 0

#2527 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2018 - 10:03

Přeji všem hlavně šťastný návrat, ať už pojedete kamkoliv. ( Sakriš, nebylo tohle heslo BESIPu ? )


"A nezapomeňte na nejdůležitější pravidlo našich cest, pravidlo šťastného návratu." (Luboš Pecháček)
  • 1
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#2528 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2018 - 21:21

Aha. Děkuji za opravu, přece jen už jsem pokročilý střední věk. ;-)

Dnes jsem se v pořádku vrátila ze dvou eventů a mám kromě setkání s fajn lidmi radost i z dárku přímo od našeho Santy! :-) Výbava pro geocaching je fajn, ale taková originál domácí zavařenina....pro mě, mlsnou babu! Navíc z ovoce, které na zahradě nemám - asi nevydrží a zítra ráno bude hned mlsání s vánočkou u snídaně. :-)
Santo díky, už nebudu frfňat, že chci Ježíška. Udělal jsi mi radost. A o tom by to mělo být nejen o vánocích. Tohle je přesně ten dárek, o kterém jsem tu někde tenhle týden psala - drobnost pro radost, nečekané překvapení.

PS: Ale kdyby Ježíšek chtěl překvapit něčím malým jako je klíček od většího auta ( kombíky už mi skoro nestačí ), taky budu mít radost a nebudu se zlobit. ;-)
  • 0

#2529 Samaell

Samaell

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 560 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2018 - 9:01

Vymýšlení vánočních dárků, každoroční problém. Ani já nevím, co bych si koupil sám sobě, natož druhým. Ostatně, věci, které člověk potřebuje, si obstará v průběhu roku právě ve chvíli, kdy je potřebuje. Dnes už vlastně mám jen přání nehmotného charakteru, která se koupit nedají. :) I proto jsem rád, že jsem toho shonu značně ušetřen. A vůbec, musím si ještě užít těch pár let klidu, než se v budoucnu objeví georobotci. :D

 

To je nejvetsi problem. Co mam odpovedet na otazku: Co chces k Vanocum / narozeninam?

Veci co jsou ve financnich moznostech darcu jsem si jiz davno poridil a veci co chci jsou tak drahe, ze mi je nikdo nekoupi :-/ Tak asi skoncim u bych oblibenych kvalitnich ponozek. :-)))

 

Neee. vazne. z nich mam radost. :-)


  • 3

#2530 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2018 - 11:13

Zlaté ponožky! :-) Do trekovek jich není nikdy dost.;-) Mám po autě vždycky připravené různé náhradní podle počasí od slabých až po silné.
  • 2

#2531 Samaell

Samaell

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 560 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2018 - 13:19

Zlaté ponožky! :-) Do trekovek jich není nikdy dost.;-) Mám po autě vždycky připravené různé náhradní podle počasí od slabých až po silné.

 

Presne tak. A je super, jak tuhle jasnou vec spousta lidi nechape.

 

"Ty chces ponozky?????" a nechapavy vyraz. :D


  • 1

#2532 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2018 - 13:47

Přesně! Ponožek není nikdy dost! :D


  • 0

#2533 Dan Škareda

Dan Škareda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2018 - 14:46

Nejvíc mne potěší stejnak to, co si za peníze koupit nemůžu... Překonat sám sebe, něco prožít (třeba takový východ slunce nad loukou v oparu, to je paráda), někam dojít, něco najít, tohle není o penězích ani o vzdálenosti, nýbrž o tom, jakýma očima se člověk na svět dívá...


  • 3

#2534 Bubo_CZ

Bubo_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 582 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2018 - 15:14

Teď jste mi připomněli, že jsem chlapům tento rok nepořídila od Ježíška, jako každý rok, ponožky se stříbrem. Z jednoho armyshopu asi za třicet korun a jsou s nimi vždycky moc spokojení. Teď už to nestihnu, tak musí počkat další rok. :-)
  • 0

#2535 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2018 - 18:18

Přátelé, byly pod stromečkem ponožky do trekovek?

Sice jsem letos žádné nedostala, ale pobavila jsem se hned u první stage multinky. Zaparkovala jsem, vzala do ruky tablet a velký notes, který vozím prázdný už dva roky a vydala se tentokrát zapsat vzorně poznámky. Byla jsem jen tak v riflích a bundě, nijak upravená - byla jsem ráda, že jsem se vykopala přece jen ven, i když se mi moc nechtělo. A sotva jsem došla ke křížku opsat letopočet, otevřelo se v domě za mými zády okno a pán na mě volal, jestli jsem z kraje! :-) V ten moment se mi vybavila jiná podobná story s kolegou u Klatov a skoro jsem se začala smát nahlas. Zdvořile jsem odvětila, že nikoliv a mazala k autu - ještě by po mně také chtěli povolení k pokácení stromu!
Ale potěšilo, že i ve sportovním vypadám zřejmě důvěryhodně!

Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 27 prosinec 2018 - 18:20

  • 0

#2536 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2018 - 18:29

A druhá dnešní radost, kamarád mudla absolvoval aniž to věděl vlastně letterbox! :-) Vypadá to, že z pár mudlů udělám kačery ještě dřív než jim to dojde.;-)
No uznejte, že když jste právě na pár keších a známý chce popovídat, je nejlepší mu popsat cestu a než ujede cca 20 km, keše si v klidu odlovit.:-) Jen jsem tedy absolvovala dvakrát hodně podobnou procházku, podruhé už bez keší. To jsem nějak nedomyslela, njn bloncka. :-( Ale co, chtěla jsem po svátcích chodit, tak jsem se prošla.:-)
  • 1

#2537 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2018 - 23:05

Přátelé, byly pod stromečkem ponožky do trekovek?

Sice jsem letos žádné nedostala, ale pobavila jsem se hned u první stage multinky. Zaparkovala jsem, vzala do ruky tablet a velký notes, který vozím prázdný už dva roky a vydala se tentokrát zapsat vzorně poznámky. Byla jsem jen tak v riflích a bundě, nijak upravená - byla jsem ráda, že jsem se vykopala přece jen ven, i když se mi moc nechtělo. A sotva jsem došla ke křížku opsat letopočet, otevřelo se v domě za mými zády okno a pán na mě volal, jestli jsem z kraje! :-) V ten moment se mi vybavila jiná podobná story s kolegou u Klatov a skoro jsem se začala smát nahlas. Zdvořile jsem odvětila, že nikoliv a mazala k autu - ještě by po mně také chtěli povolení k pokácení stromu!
Ale potěšilo, že i ve sportovním vypadám zřejmě důvěryhodně!

No mne se neco podobneho stalo na jedne nejmenovane zastavce na trati z Pisku do Tabora. Zastavim, vyskocim z auta s velkym blokem a tuzkou a jdu pocitat dvere a okna a uz jsem tazan" Ona se ta zastavka bude prestavovat?". Ach jo, asi zacnu na krku nosit ceduli: "Jsem Geokacer a ne Uredni osoba! A pokud se mne na neco zeptate, tak budu fabulovat"  :P 


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#2538 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2018 - 23:40

No mne se neco podobneho stalo na jedne nejmenovane zastavce na trati z Pisku do Tabora. Zastavim, vyskocim z auta s velkym blokem a tuzkou a jdu pocitat dvere a okna a uz jsem tazan" Ona se ta zastavka bude prestavovat?". Ach jo, asi zacnu na krku nosit ceduli: "Jsem Geokacer a ne Uredni osoba! A pokud se mne na neco zeptate, tak budu fabulovat"  :P

To máš dobrý, mě si spletou tak možná s bezdomáčem :wacko: .


  • 0

#2539 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2018 - 8:03

To já měl trochu smutnější příhodu, když jsme s oddílem čekali na hlavním nádraží v Praze, tak jsem využil chvíli času a odběhli jsme si s pár kluky zkusit odlovit multinu Radiojournal. Zjišťujeme si tak indície a asi jsme vypadali podezřele, z vestibulu vyšla paní a ptá se, jestli nepotřebujeme něco vědět a jestli víme, že zemřel pan prezident Havel...  Dodnes lituji, že vlna solidarity a přihlášení se k hodnotám, které vyznával tak rychle odezněla.


  • 1

#2540 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2018 - 8:07

No mne se neco podobneho stalo na jedne nejmenovane zastavce na trati z Pisku do Tabora. Zastavim, vyskocim z auta s velkym blokem a tuzkou a jdu pocitat dvere a okna a uz jsem tazan" Ona se ta zastavka bude prestavovat?". Ach jo, asi zacnu na krku nosit ceduli: "Jsem Geokacer a ne Uredni osoba! A pokud se mne na neco zeptate, tak budu fabulovat"  :P

Vzpomněl jsem si na jednoho místního pošuka, který bydlel v domku na konci vesnice hned vedle ideálního místa na zaparkování auta při cestě k nedaleké cachi. Dotyčný pošuk na cachery startoval s tím, že tam určitě vyměřují pozemky, aby se tam všude nastavěly nové domky.


  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama