Přejít na obsah


Fotka

Georadostný koutek:)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3630 odpovědí na toto téma

#2581 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2019 - 16:43

Kdyz jsem to pocital i s kesema, vyslo mi, ze jedinej krterej nedam je Liberecky. Ale to jsem mel naplanovanou cestu den dopredu do Ostravy a tam byl zacatek.
  • 0

#2582 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2019 - 18:34

Ano Liberecký kraj je problém, též jsem to zjistil, nemá rychlé spojení se světem a není to průjezdní kraj.


  • 1

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#2583 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2019 - 21:17

Chtel jsem odlovit vsechny kraje za 24 hodin a to vlakem.

 

Najít 24hodinovou trasu, která vede přes všech 14 krajů, se mi kdysi povedlo, ale jedním krajem se projelo bez zastavení. Přidat k tomu ještě po kešce v kraji je naprosto nereálně. U mne by byl navíc problém, že na typických přestupních místech už mám leckde okolí vylovené.


  • 1

#2584 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2019 - 6:43

Jeste bych to nevzdaval. Porad si myslim ze to jde. Nejhorsi je vetsinou ta ztrata hodne brzy rano nez se vlaky rozjedou.
  • 1

#2585 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2019 - 8:52

Najít 24hodinovou trasu, která vede přes všech 14 krajů, se mi kdysi povedlo, ale jedním krajem se projelo bez zastavení. Přidat k tomu ještě po kešce v kraji je naprosto nereálně. U mne by byl navíc problém, že na typických přestupních místech už mám leckde okolí vylovené.

 

 

Jeste bych to nevzdaval. Porad si myslim ze to jde. Nejhorsi je vetsinou ta ztrata hodne brzy rano nez se vlaky rozjedou.

A jak máte vyřešen Jihlavský kraj? Tam jezdí rychlík co 2 hodiny? To je dobré na odlov, ale naprosto nevhodné na 24 jízdu ne :-)


  • 0

#2586 d-n

d-n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 324 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2019 - 9:07

Jihlava jde vyřešit jednoduše - je tam 7 minut pobyt na přepřah lokomotivy - jestli je tam ale nějaká vhodná keš na odlov nevím.

 

Každopádně mi přijde, že každý řešíte jinou úlohu. Je potřeba určit, jestli se musí jednat o okruh nebo se může začínat a končit pokaždé jinde. A pokud ano, tak jestli to musí být o půlnoci nebo kdykoliv během dne. Pokud se musí jednat o okruh se startem a cílem o půlnoci, tak se přikláním k vláčkově tvrzení, zvlášť když teď už ani Chopin nestaví v Otrokovicích.


  • 0

#2587 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2019 - 9:24

V Jihlavě je krásná nádražní. Za 7 minut se to ale nestihne. I když jsem ji hledal 2 roky vždy při cestě Jihlavou a pak už jsem jistě věděl, kde je finálka, možná s jazykem na vestě by se to stihlo, ale asi ani to ne.


  • 0

#2588 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2019 - 9:35

A jak máte vyřešen Jihlavský kraj? Tam jezdí rychlík co 2 hodiny?

 

Když se trefím, tak stačí i jeden za den, ne? A do Jihlavy nemusím, stačí Havlíčkův Brod.


  • 0

#2589 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2019 - 16:00

Když se trefím, tak stačí i jeden za den, ne? A do Jihlavy nemusím, stačí Havlíčkův Brod.

Až budeš mít plán cesty, tak ho tu hoď. Rád se inspiruji.
  • 0

#2590 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2019 - 16:02

Jihlava jde vyřešit jednoduše - je tam 7 minut pobyt na přepřah lokomotivy - jestli je tam ale nějaká vhodná keš na odlov nevím.

Každopádně mi přijde, že každý řešíte jinou úlohu. Je potřeba určit, jestli se musí jednat o okruh nebo se může začínat a končit pokaždé jinde. A pokud ano, tak jestli to musí být o půlnoci nebo kdykoliv během dne. Pokud se musí jednat o okruh se startem a cílem o půlnoci, tak se přikláním k vláčkově tvrzení, zvlášť když teď už ani Chopin nestaví v Otrokovicích.

Já neřešil okruh, ale návštěvu všech 14 krajů (bez kešek). Ale je pravda, že jsem to bral od 00 do 24.
  • 0

#2591 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2019 - 16:08

Presne, jde o to odlovit kese ve vsech krajich v jedene den. Okruh neni nutny.


  • 0

#2592 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2019 - 16:10

A jak máte vyřešen Jihlavský kraj? Tam jezdí rychlík co 2 hodiny? To je dobré na odlov, ale naprosto nevhodné na 24 jízdu ne :-)

 

presne jak pise Vlacek. Staci nakouknout. Navic muzes vyuzit vlaku, ktere jedou v opacnem smeru zpatky. Ted si nevzpomenu na ten plan co jsem mel, ale myslim, ze se to neresilo prujezdem, ale prave nvratovou metodou, ktera vysla rychleji nez cekat na spoj ve stejnem smeru.


  • 0

#2593 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2019 - 17:02

Až budeš mít plán cesty, tak ho tu hoď. Rád se inspiruji.

 

Tak se mi to přece jenom povedlo najít. Bylo to v roce 2011 a nápad byl inspirovaný Lidlenkou. Trasa byla od půlnoci do půlnoci, procházela všemi 14 kraji, Zlínským bez zastavení a autorem trasy je d_n.

Břeclav-Ostrava-Pardubice-Hradec Králové-Praha Vysočany-Bakov nad Jizerou-Česká Lípa-Ústí nad Labem-Cheb-Plzeň-České Budějovice-Veselí nad Lužnicí-Počátky Žirovnice

Dneska se to dá použít taky, jenom odjezd z Břeclavi je už 23:50 a z Hradce to letos nejede přes Vysočany, tak je potřeba dojet v Praze na hlavní. Kešky by se na této trase stihly včetně startu a cíle cca v 7 krajích.
 


  • 0

#2594 d-n

d-n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 324 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2019 - 13:41

Tak jsem myslel, že bez nutnosti okruhu to bude hračka, ale úplně není. Zatím mi nejlíp vychází toto:

 

Start Chyše o půlnoci - pěšky do Žihle cestou odlov GC79VAT (K), GC3RRMG (U),  GCQR7M (P) - Plzeň - České Budějovice GC8566W © - Jihlava GC1YK0C (J) - Brno - Brno-Židenice GC17TBW ( B ) - Suchdol nad Odrou GC2EC4C (T) - Přerov - Hulín GC30RXZ (Z) - Přerov GC13FWF (M) - Pardubice - Hradec Králové GC3DMAV (H) - Pardubice GC1MVQ1 (E) - Praha-Libeň - pěšky/MHD Praha-Vysočany GC7RXAN (A) - Mladá Boleslav - Bakov nad Jizerou GC7A440 (S) - Turnov GC7JQ2H (L)

 

Ale bylo by nutné předluštit tu multimysterku v Jihlavě a na pár místech je to trochu křehké.


Tento příspěvek byl upraven od d-n: 27 březen 2019 - 13:41

  • 3

#2595 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2019 - 14:20

Hezký!!

Nicméně mezi Přerovem a Pardubicemi se ztrácím. Čím tam jedeš?


Tento příspěvek byl upraven od Vláček: 27 březen 2019 - 15:06

  • 0

#2596 d-n

d-n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 324 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2019 - 15:10

Leo express


  • 0

#2597 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2019 - 16:11

Aha, tak proto jsem ho v papírovém řádu nenašel.

Ona tam jede ještě Arriva (Hulín a Přerov jsou pak o hubu - jako leccos jiného ;)), to by se stihly rovnou Pardubice a z Hradce by se to dalo vzít přes Turnov do Prahy, aby člověk skončil doma. StČ kraj by bylo nutné odlovit na začátku ještě před odjezdem ze Žihle - tam to vychází ze Žďárku na 22 km za 4:45, což by mělo jít.


  • 0

#2598 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2019 - 7:36

Včera jsem zalogoval mysterku GC4PR2H a pobavilo mě, že v logu přede mnou je "MŠ U Stromu". Tak jsem se podíval na Internetu a opravdu, kousek je tahle mateřská škola. Kačeři se musí vychovávat už od útlého věku :).


  • 0

#2599 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2019 - 20:33

Já se včera i dneska bavila nad PETkami! :-)
Vážně, na Táborsku je jich víc než třicet tak nápaditých, že se člověk občas usmívá od ucha k uchu. Původně jsem si myslela, že si je budu šetřit, ale to nejde. Kreativita ownerů je úžasná. Jj, není PETka jako petka. :-)
Owneři mají můj obdiv, už jsem si v jednom logu dělala legraci, že nemiluji pondělky ( je tu jedna série ), ale zamilovala jsem se do PETek.
Kdo pojedete na jih, vřele doporučuji. Odkazy záměrně nedávám, kdo umí hledat, ten si tyhle poklady najde.
PS: Vlastně je tu i keš MILUJU PETKY, ale tu jsem zatím neodlovila - její owner je také záruka nadprůměrné zábavy.
  • 0

#2600 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2019 - 22:06

Já se včera i dneska bavila nad PETkami! :-)
Vážně, na Táborsku je jich víc než třicet tak nápaditých, že se člověk občas usmívá od ucha k uchu. Původně jsem si myslela, že si je budu šetřit, ale to nejde. Kreativita ownerů je úžasná. Jj, není PETka jako petka. :-)
Owneři mají můj obdiv, už jsem si v jednom logu dělala legraci, že nemiluji pondělky ( je tu jedna série ), ale zamilovala jsem se do PETek.
Kdo pojedete na jih, vřele doporučuji. Odkazy záměrně nedávám, kdo umí hledat, ten si tyhle poklady najde.
PS: Vlastně je tu i keš MILUJU PETKY, ale tu jsem zatím neodlovila - její owner je také záruka nadprůměrné zábavy.

Jojo, já jich dával asi 10 někdy před třemi týdny nebo kdy a stojí za to. Stejní owneři mají i naprosto luxusní sérii Cache in Trash.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama