Přejít na obsah


Fotka

Georadostný koutek:)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3630 odpovědí na toto téma

#2621 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2019 - 18:10

Mě potěšilo sobotní TTF v Mestre. Člověk aby pro tu bednu cestoval čím dál větší dálky. :D


  • 0

#2622 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2019 - 18:26

To Zvěřinec: Zprávu jsem našla v roce 2014 a zkusim poslat, co se týká kterých keší - na oplátku by mě zase zajímal tvůj komentář.

Pokud se ptáš na přátele na profilu, tak v některých hrách se započítávají odlovené obodované keše od všech, které máš v přátelích. Čili čím aktivnější kamarádi, tím máš lehčí splnění úkolů...My, co máme přátel víc než se sejde na leckterém eventu, jsme tak měli některé hry až moc jednoduché, proto se přešlo ke kombinování, kdy něco musíš nalovit ty sama nebo jako teď k čistě osobním kontům.
  • 0

#2623 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2019 - 18:31

Před pár dny mi udělalo radost, že ToniCzech se objevil mezi kačery - díky nastavení notifikací vím, že byl na Adamově CITO ( AHA tým ).

Podívej se do mailu, máš tam počtení o keších u vás kolem roku 2014.

Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 01 duben 2019 - 18:31

  • 0

#2624 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2019 - 19:43

Vláčku,k vám se už pár let chystám - jestli to konečně letos vyjde, poprosím tě o doporučení pár keší, které bych neměla minout.

 

Až se to bude blížit, dej vědět. Ale budou to asi starší kousky, z poslední doby si nevzpomínám na nic, co by mě vyloženě nadchlo. Kromě "Od studánky ke studánce", ale to je na celý den a bylo to před 1000 keškami.

A nejsem tady z okolí sám. Čímž jsem si vzpomněl na sérii Putování kolem Strašecí.(Zdravím Žirafku.)


  • 0

#2625 Pavel TT

Pavel TT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2019 - 20:04

Me tedy prislo lepsi Friend League. Aspon trosku to v tom naznacovalo, ze jde o pratelskou hru a ne o zavody vedoucich. Uz nazvem se to mene hrotilo.

 

Leaderboard se tez pouziva ve vyznamu "zebricek", proto mi to pripada vhodnejsi. Ale to je sumak, at se to jmenuje jak chce, stejne je to funkce k nicemu. Ono uz o spolupraci ani nejde, slo o ni jen snad v te prvni suvenyrove akci pro kterou byl zalozen. Ted uz je to jen pomerovani, kdo ma vetsi ... Nebo alespon tak mi to pripada, ja na ted nej koukal znovu az po dlouhe dobe. Myslim, ze pokud me Zvedavka v souvislosti s nim opet nezmini, tak zas na nej stastne zapomenu.


  • 0

#2626 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2019 - 9:53

Leaderboard se tez pouziva ve vyznamu "zebricek", proto mi to pripada vhodnejsi. Ale to je sumak, at se to jmenuje jak chce, stejne je to funkce k nicemu. Ono uz o spolupraci ani nejde, slo o ni jen snad v te prvni suvenyrove akci pro kterou byl zalozen. Ted uz je to jen pomerovani, kdo ma vetsi ... Nebo alespon tak mi to pripada, ja na ted nej koukal znovu az po dlouhe dobe. Myslim, ze pokud me Zvedavka v souvislosti s nim opet nezmini, tak zas na nej stastne zapomenu.

 

Vim co znamena Leaderboard. Ale prijde mi , ze liga pratel je vystiznejsi a mene nabada k zavodeni. Navic zebricek se porad tyka jen lidi kteri jsou v pratelích. To ze uz se nesoutezi v tymech je ale taky skoda.Bylo by to lepsi.


  • 0

#2627 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2019 - 15:04

Jonea logoval DNF??? Mě šálí zrak.

 

https://www.geocachi...d0-c100ce047066


  • -1

#2628 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2019 - 15:25

Tipnul bych si, že byl upozorněn a změnil FI na DNF. Sice má univerzální log, ale dal by DNF a děkoval za krásnou keš?


  • 0

#2629 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2019 - 15:54

Jonea logoval DNF??? Mě šálí zrak.
 
https://www.geocachi...d0-c100ce047066


Máš mezery ve vzdělání, já už pár jeho DNF viděla ;-).
  • 4
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#2630 Pavel TT

Pavel TT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2019 - 20:32

Vim co znamena Leaderboard. Ale prijde mi , ze liga pratel je vystiznejsi a mene nabada k zavodeni. Navic zebricek se porad tyka jen lidi kteri jsou v pratelích. To ze uz se nesoutezi v tymech je ale taky skoda.Bylo by to lepsi.

 

To je spise na debatu u piva. :D Ale jak pisu, me je cely ten jejich zebrik sumak, kdyby ho v souvislosti se mnou Zvedavka nezminila, tak bych ani nevedel, ze stale existuje.

 

Máš mezery ve vzdělání, já už pár jeho DNF viděla ;-).

 

Ja taky a casto (skoro bych rekl, ze vzdy) to bylo na kesich, kde bylo vse v poradku a pred i po nem bylo hromada FI logu. :) Coz jen potvrzuje Tomyho domnenku. ;)  


  • 0

#2631 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2019 - 21:39

Máš mezery ve vzdělání, já už pár jeho DNF viděla ;-).

 

Řekl bych "hodně" DNFek. Často na disablovaných či jinak nedostupných keších... A často byly typu "díky za keš".


  • 0

#2632 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2019 - 22:04

Určitě mám daleko k služebně nejstarší kačerům, ale ve svých začátcích pamatuji,že když Velký Pepa nenašel,zalogoval FI a někde v okolí pohodil CWG. To, že loguje DNF, beru jako přiblížení k nám,normálním smrtelníkům ;-).
  • 2
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#2633 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2019 - 23:20

Jonea v georadostném koutku?! Tady něco nehraje...


  • 5

#2634 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2019 - 10:05

Jonea logoval DNF??? Mě šálí zrak.

 

https://www.geocachi...d0-c100ce047066

Taky jsem od neho videl furu DNF s univerzalnim logem a vzdy mne to zarazi, zda je na cache nejaky problem a ono ne, ona je normalne lovitelna :huh:.


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#2635 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2019 - 17:41

Vy neznáte další postup? ;-)
V co se za pár dní změní DNF a owner se o změně už nedozví? Probíralo se to tady, jeden z ownerů takhle "navštívených" keší varoval ostatní, aby zbystřili a sledovali, jak se DNF změní.....
  • 7

#2636 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2019 - 17:59

Proboha to vážně jde? Tak to je pěkná hovadina, nehápu, proč to křečci nemají lépe ošéfované...
  • 1
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#2637 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2019 - 7:33

Mam v GG plugin, ktery me pri stahovani logu na zmenu typu logu (nejen) upozorni. Takze s tim by u me neuspel ;-)


  • 2

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#2638 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2019 - 10:42

Je to veřejný plugin o jehož funkci nevím, nebo je to tvůj soukromý plugin? Hodil by se :-)


  • 0

#2639 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2019 - 11:13

Verejny. Jen ne posledni verze a navic ted prochazi nutnou rekonstrukci kvuli GC.API.


  • 1

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#2640 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2019 - 12:01

Díky moc. Geoget toho umí tolik, že nestíhám sledovat co všechno umí... Nenapadlo mne, že to umí i porovnat změnu... Člověk prostě nepřečte dokumentaci úplně všech pluginů :-).


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama