Přejít na obsah


Fotka

Georadostný koutek:)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3630 odpovědí na toto téma

#2641 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2019 - 12:43

Nešlo by se o Geogetu bavit ve vlákně jemu určeném? Tady je to OT.


  • 0

#2642 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2019 - 12:44

Je to na jine vlakno, ale jeste varovani - kontroluje to zmenu proti databazi. Pokud do te databaze das novy log jinym zpusobem, nema plugin podle ceho zmenu poznat.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#2643 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2019 - 20:42

Jak jste na tom kdo?

 

Dneska jsem přidal 100 bodů. Zjistil jsem, že v nedaleké sérii mám vynechanou první a poslední kešku (byly nejhůř dostupné) a zrovna tyto dvě, jak už to u PWT a jiných sérií bývá, překročily 50 FP.


  • 0

#2644 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2019 - 6:47

Dneska mam georadost, podarilo se mi po 2 mesicich umistit krabici do hraciho pole :)

Tento příspěvek byl upraven od panzerstepan: 05 duben 2019 - 7:05

  • 0

#2645 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 972 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2019 - 10:43

Dneska mam georadost, podarilo se mi po 2 mesicich umistit krabici do hraciho pole :)

je to zase nějaká tvoje pro kačery s dlouhym klackem a můžu se tedy dát o vikendu pivko? I když on to Rico stejně pustí v pondělí dopoledne...


  • 2

#2646 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2019 - 11:12

je to zase nějaká tvoje pro kačery s dlouhym klackem a můžu se tedy dát o vikendu pivko? I když on to Rico stejně pustí v pondělí dopoledne...

 

je to 1938. Takze bez klacku :)


  • 0

#2647 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2019 - 14:41

Jak jste na tom kdo?


Já si pořád říkám,k čemu jsou ty suvenýry dobré. Musel jsem provést pátrání, kde je vlastně nějaký pořadník (užívám starý vzhled webu) a mám aktuálně zhruba o stovku méně bodů než zvědavka. Pak jsem zase přepl vzhled webu na klasickou podobu a nechal tyhle body svému osudu. :)
  • 2

#2648 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2019 - 15:05

je to zase nějaká tvoje pro kačery s dlouhym klackem a můžu se tedy dát o vikendu pivko? I když on to Rico stejně pustí v pondělí dopoledne...

Muzes vyrazit :)


  • 0

#2649 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2019 - 15:19

Zatím tyhle kešky s úsměvem míjím, ale třeba až některou zkusím......kdo ví.
  • 0

#2650 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2019 - 15:56

Zatím tyhle kešky s úsměvem míjím, ale třeba až některou zkusím......kdo ví.

 

Když jsem začínal, měl jsem ambice vylovit nějaké svoje okolí. Na luštění všelijakých ptákovin nemám čas, tak jsem to omezil na tradičky. Pak k nám přišla móda T5, tak jsem to omezil na tradičky do T4,5. A od letoška už mi budou svítit na mapě i obyčejné tradičky kousek od domova.

Na druhou stranu, čím víc mi toho chybí, o to větší výběr mám, kam vyrazit,


  • 0

#2651 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2019 - 16:09

To neni Biltema
  • 0

#2652 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2019 - 16:11

Zatím tyhle kešky s úsměvem míjím, ale třeba až některou zkusím......kdo ví.

 

Když jsem začínal, měl jsem ambice vylovit nějaké svoje okolí. Na luštění všelijakých ptákovin nemám čas, tak jsem to omezil na tradičky. Pak k nám přišla móda T5, tak jsem to omezil na tradičky do T4,5. A od letoška už mi budou svítit na mapě i obyčejné tradičky kousek od domova.

Na druhou stranu, čím víc mi toho chybí, o to větší výběr mám, kam vyrazit,

Jj, nikdy neříkej nikdy :) .


  • 0

#2653 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 972 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2019 - 8:46

Muzes vyrazit :)

Já jsem to řikal....že bude kaboom až  v pondělí... Rico je podle mě někdo kdo 1/ mě zná a 2/ má velkou škodolibou zálibu házet lysabonské FTFka do náruče Seamanovi.... furt stejný :)


  • 0

#2654 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2019 - 9:50

No aspon mas krasne treti misto. Mozna jsi stihnul i prijezd obrneneho vlaku :) Od finale je pekny vyhled. Ve dne :D


  • 0

#2655 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 972 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2019 - 13:21

No aspon mas krasne treti misto. Mozna jsi stihnul i prijezd obrneneho vlaku :) Od finale je pekny vyhled. Ve dne :D

jeste jsem stihl stribro.... Seaman se rozdelil o FTFko s dalsim kolegou..


  • 0

#2656 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2019 - 21:46

To nevymyslíte: zrovna na Velikonoce vyplaším cestou od keše zajdu! :-) Byla jsem připravená, cestou přes Tábor jsem si stihla koupit letní šaty, takže zajoch v klidu odhopkal.
Ale vtipný bonus u kouzelného místa, Dráchovských tůní - mudloprázdno, kuňkání žab před soumrakem, pár kachen, na komíně u mostu při návratu do civilizace čápi.... Období bez davů turistů je paráda. Co jsem si tak cestou všímala, bylo plno v restauracích, ale na procházkách téměř nikdo. Nejvýš pár cyklistů, ale jinak v přírodě snad nikde nikdo.
  • 0

#2657 Evca.N

Evca.N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2019 - 6:33

To nevymyslíte: zrovna na Velikonoce vyplaším cestou od keše zajdu! :-) Byla jsem připravená, cestou přes Tábor jsem si stihla koupit letní šaty, takže zajoch v klidu odhopkal.
Ale vtipný bonus u kouzelného místa, Dráchovských tůní - mudloprázdno, kuňkání žab před soumrakem, pár kachen, na komíně u mostu při návratu do civilizace čápi.... Období bez davů turistů je paráda. Co jsem si tak cestou všímala, bylo plno v restauracích, ale na procházkách téměř nikdo. Nejvýš pár cyklistů, ale jinak v přírodě snad nikde nikdo.

To já mám teda opačnou zkušenost. Možná tím, že jsem byla na profláknutých místech jako Karlštejn, Svatý Jan pod Skalou, ale i na zapadlé rozhledně u Cerhovic byl nával. Ps. Tam jsem vyplašila srnku. :-)
  • 0

#2658 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 515 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2019 - 7:22

My jsme v pátek narazili cestou ke keši na nahého člověka v trávě. Zezadu nebylo poznat, zda se jedná o muže, či ženu, a vzhledem k tomu, že se nehýbal, tak ani, zda je tam sám, nebo se společností :)

Vzhledem k tomu, že nebylo na co koukat, tak jsme dotyčné místo obešli bokem.


  • 0

Jde se lovit!

Moje statistiky ZDE


#2659 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2019 - 15:47

Evi, já mám čím dál tím radši místa, kde jsem sama - ani moc nemusím společnost na výpravy. To jen občas, s blízkými známými.

Aby radosti nebylo málo, dneska mi poslal owner včera navštívených keší odkaz na své super fotky čápů, které jsem cestou pozorovala na známém místě. Plno lidí je fajn a ráda je potkám na eventech, ale hledání si fakt nejvíc užívám sama.

Hm,dneska je problém se někde opalovat, kačeři jsou všude. :-)
Pro pobavení: až loni na jednom eventu jsem si uvědomila, že jezdíme na stejnou pláž jako jeden kačer s manželkou - ani jeden jsme si druhého nevybavili, až když přišla paní, podle účesu mi došlo, že býváme opravdu pár metrů od sebe.
  • 0

#2660 Evca.N

Evca.N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2019 - 15:58

Evi, já mám čím dál tím radši místa, kde jsem sama - ani moc nemusím společnost na výpravy. To jen občas, s blízkými známými.

Aby radosti nebylo málo, dneska mi poslal owner včera navštívených keší odkaz na své super fotky čápů, které jsem cestou pozorovala na známém místě. Plno lidí je fajn a ráda je potkám na eventech, ale hledání si fakt nejvíc užívám sama.

Jako já taky byla teď o velikonočních výletech sama, ale místama jsem si říkala, co by se stalo, kdyby se něco stalo... Třeba kdyby ta liška, co jsem vyplašila, neodběhla na druhou stranu, ale chtěla se "kamarádit". Já teď vlastně lovím sama vlastně z nutnosti. Nechci sedět na zadku doma, ale všechny osvědčené parťáky mám na severu, i když oni se teď množí, takže i tak by to bylo na háj. :-)


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama