Přejít na obsah


Fotka

Georadostný koutek:)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3630 odpovědí na toto téma

#2681 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2019 - 17:29

Mpiku, pokud máš na mysli virtuálku, kde se máš vyfotit u výchozí Lhoty a ještě u jedné podle seznamu podle krajů, tak ta není u Prahy, ale kus nad JH. ;-) Výchozí mám splněnou, jela jsem tam z astronomické konference extra - druhá Lhota mi chybí, buď to u mě bude jihočeská nebo středočeská případně plzeňská.
  • 0

#2682 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 216 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2019 - 18:58

Povinná Lhota je u Kamenice n.L., jen pár km od hranic JČ kraje. K tomu přidat třeba tu jihočeskou... Takže pro Jihočechy to zrovna až tak náročné není (já tedy jako druhou volil tu směr Praha, protože tudy jezdívám).

 

PS: mám na ní bramboru a od té doby jsem na keš nekoukal. Ale dneska má přesně půl roku existence a jen 28 nálezů. Přitom je to absolutní drive-in, ani člověk nemusí vylézt z auta ;-)


Tento příspěvek byl upraven od zmijovkar: 25 duben 2019 - 19:05

  • 0

#2683 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2019 - 20:31

Aha, tak to jsem teď jel skoro kolem (PE-JH). Já měl pocit, že je to u Prahy, tak jsem na to víc nekoukal. A poblíž Chocholaté Lhoty jsem byl letos taky.


  • 0

#2684 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2019 - 21:53

Už mám nafocenou Chodskou Lhotu a k tomu tři další blízké, teď už jen vyrazit do jižních Čech. Ale upřímně - víc se mi líbí nápad z té archivované - navštívit nějakou zatím nenavštívenou.


  • 0

#2685 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2019 - 20:39

Vidíš, já se pro změnu chystám, že se cestou na event v sobotu malou " zkratkou" vydám vyfotit středočeskou Lhotu. :-)

Ale proč mám dneska radost? Co jsem tak četla fórum, tak už včera jsem se chovala podle dnešních doporučení! :-) Jj, byla jsem se projít na pár keší a zkontrolovala si logy, všechny FI jsou oprávněné. ;-) Jak málo stačí někdy k radosti, že?
  • 0

#2686 majkaz

majkaz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 252 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2019 - 12:48

Včera večer na depresi, dnes radost veliká...

 

Večer se mi podařilo ztratit mobil (spadl z kola i s půlkou držáku, všimla jsem si po cca kilometru že toho vezu nějak málo). Hledání po cestě samozřejmě bez úspěchu. Protože běžně nemám zapnutá data, dohledání přes Android taky bez úspěchu. Ještě večer pro jistotu zablokovaná SIM, a spíš jen pro můj klid mailem napsaný dotaz na místní ztráty a nálezy. 

 

A hned dopoledne telefon z magistrátu s tím že se mobil právě našel - se vším všudy, i s tím zbytkem držáku a jistou bankovkou, co byla schovaná pod zadním krytem pro strýčka příhodu. Takže ještě dopoledne jsem si zajela pro mobil, po poledni vyzvedla novou SIM se stejným číslem, a už zase funguji jako by se nechumelilo. Jediné, co se rozbilo je už i dříve nakřáplé ochranné sklo, co je na něm nalepené.

 

Nálezce mám skoro po cestě domů, takže se tam ještě dnes večer musím zastavit s poděkováním - mimo jiné i za to, že mu stálo za to ještě včera večer s nalezeným telefonem vyrazit na policii, aby ho tam předal.


  • 12

#2687 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2019 - 19:24

Po delší době jsem si na gc.com přepnula na nový vzhled a začíná se mi líbit! :-)

Kalendář, kde si kliknu na den a vyjedou mi eventy do vybrané vzdálenosti, je super! To je něco pro nás skleroticky, co si sem tam něco nezapíšou do diáře. Ani nemusím filtrovat na project-gc.com, pohoda.
Druhá věc je kolem Mystery hry, informace o začátku je dokonce v češtině? Zatím jsem všechno kolem her myslím louskala z Aj. Že by se přece jen pár změn k pohodlnějšímu fungování?
  • 0

#2688 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2019 - 20:32

Opět mám radost a to z velice povedeného 1.Vlkovského kačerského soulodění. Byla to až tak povedená taškařice, že se letos zřejmě sejdeme ještě minimálně jednou o pár kilometrů jinde a s dalšími ownery. :-)

PS: Když se nemohl dostavit Šolim s prezidentským křižníkem, což nás tedy hodně mrzelo, ujala jsem se jeho role já. :-) Máme přece rovnoprávnost a na Slovensku už mají prezidentku, tak proč ne, že? ;-) Fotky budou na Zoneramě prý snad už zítra, osoba ležící v lodičce FLY FISH prosím není Jára Cimrman, ale moje maličkost zapadlá mezi Hujerovou svačinou a symbolickými cenami. Jo, Ryba jsem, ale.....spíš jsem opravdu vypadala jak prezident na dovolené! :-) Takže se přiznávám , že Šolimův napad jsem si dovolila zrealizovat v trochu pozměněné verzi - co bych pro pobavení kačerstva neudělala?
  • 0

#2689 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2019 - 21:21

 

 

Většina zkušených očividně nepochopila můj dotaz, ale už to nehodlám rozebírat. 

Vždycky potěší, když začátečník "zkušeným" napíše, že jsou idioti, co jej nepochopili  :D


  • 2

#2690 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2019 - 22:11

Taky jsem koukala. Nicméně onen začátečník očividině nepochopil některé odpovědi zkušených, zejména jednu s odkazem na místo, kde by mohl najít odpověď. Já se tam podívala - a je tam. :-)


  • 0

#2691 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2019 - 18:13

Nevím, jestli mám mít radost z nové hračky, kterou jsem si zdůvodnila jako nutnou pro geocaching nebo jestli se mám přesunout do depresivního koutku. Pamatujete na jeden pěkný filmecek z GIFF, kde starý kačer popisoval, jak pomůcky pro hru byly stále dražší a dražší? Od drobností přes stále větší auta až po jachtu? No, tak na ten jsem si vzpomněla, protože bych časem nerada dopadla jako on. Vzpomínáte, odkud JAKO příběh vyprávěl? Dneska jsem se fakt rozšoupla, nutně jsem potřebovala nové plavidlo - jen tedy jachta to stále není! :-(
  • 0

#2692 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2019 - 21:07

Kanoe?


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#2693 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2019 - 21:21

http://www.seaforces...imitz-class.htm :o


  • 2

#2694 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2019 - 21:37

Doufám, že s tím Zvědavka zůstane na Lipně. Mám pocit, že by se v první šlajsně zasekla...


  • 1

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#2695 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2019 - 21:59

Modráku, na to nemám papíry! :-)
A nevešla by se na pískovnu, snad jen na táborský Jordán, že by to bylo blízko k naší armádě. ;-)

Nee, pořídila jsem si prosím paddleboard, protože ho NUTNĚ potřebují na eventy.:-) Už jsem na dvou typech jezdila a musela jsem na další event zmenit plavidlo - to přece chápete, to je totéž jako nemůže jít vaše manželka na dva plesy ve stejných šatech. Já na plesy nechodím, tak měním msto šatů plavidla. :-)
PS: Ponorku mi na třetí akci asi nikdo nepůjčí, co?
  • 0

#2696 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2019 - 22:11

Modráku, na to nemám papíry! :-)

Kdo ma tohle, zadny papiry nepotrebuje. A ma to spoustu vseljaky uzitecny vybavy a prislusenstvi. Ja bych to bejt tebou nazavrhoval.


  • 0

#2697 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2019 - 22:21

Máš s tím zkušenost?:-)
Nebo co máš v domácí flotile, abych kdyžtak nemusela za Donaldem?
  • 0

#2698 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2019 - 22:27

Ja mam akorat https://s3.amazonaws...18ad2d4831b.jpg

 

Bohuzel se mi tam nevejde ani helikoptera, natoz ten AVACS nebo nejaka ta stihacka na vzdalenejsi FTF. Snad jedina vyhoda je ze se to trochu lip prenasi pres jez. Jo a taky nemusim zivit tech 3200 clenu posadky. Akorat jsem myslel ze kdyz ses rozsoupla, tak ze to bude neco vetsiho :)


  • 1

#2699 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2019 - 4:27

S tím bys mohl do prezidentské flotily, taky dobrý  :) .


  • 1
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#2700 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2019 - 6:54

Kdo ma tohle, zadny papiry nepotrebuje. A ma to spoustu vseljaky uzitecny vybavy a prislusenstvi. Ja bych to bejt tebou nazavrhoval.

 

Při rychlém jednání sada 12 stíhaček F/A-18F Super Hornet zdarma!


  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama