Přejít na obsah


Fotka

Georadostný koutek:)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3630 odpovědí na toto téma

#2721 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2019 - 21:11

Mám velkou radost! Mám mít boty velikosti 12 (305 mm) a ty se tak snadno neseženou. Navíc mám zduřený kloub na palci, takže se vejdu jen do některých bot této velikosti (nesmí tam mít pásek z umělé kůže, ten se nepoddá, chce to dokola jen látku). A v našem Intersportu jsem narazil na vstřícného prodavače, který mi nosil trekové nízké boty velikosti 12 a 13, až jsem si jedny vybral. Ty, co mi dosluhují, mají prochozenou podrážku a už dlouho je udržuji při životě záplatami (zevnitř a na vložkách) na duše na kolo. Ostatně to mám v genech: můj dědeček byl švec.

P.S.,  dřív měřila "11" 305 mm (přesně 1 stopu), nyní to je "12". A já už mám třináctku. A ta měří "jen" 310 mm.

Odedávna kupuji boty, když zrovna na mne je někde mají a nečekám, až když je potřebuji...


Tento příspěvek byl upraven od ladislavappl: 27 srpen 2019 - 21:15

  • 0
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#2722 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2019 - 21:57

Na vojenské katedře jsme měli spolužáka, nějakého Vencu Podlahu, měřil asi dva metry patnáct, takže z preventivních důvodů chodil pořád přikrčený a ten měl nohy čtrnáctky. Napřed měl výjimku a chodil do hodin v papučích. Pak mu vojenská správa dala ušít kanady na  míru. Jak dopadl na vojně po dokončení studia netuším...


  • 0

#2723 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2019 - 21:59

Jen asi vyhlásím výběrové řízení na místo spoluhráče. Nejradši bych samozřejmě A12, jenže ten se mě asi mírně bojí. :-)

Vypadá to, že budeš muset hledat někde jinde :D .


  • 0

#2724 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2019 - 22:24

Myslíš? Třeba si to rozmyslí a přestane se mě bát.:-)

Láďo, slovo boty je přede mnou lepší nevyslovovat. Osvědčily se mi kožené od jedné firmy na L. a tak když má určitý obchod se třemi stejnými písmeny v názvu sezónní slevy..... zásobím se vždycky na pár let všemi možnými typy a barvami bot a pantoflí na klínu. Kdo mě potkává, tak ví.;-) Když se změní móda a nosí se placky nebo podivné tvary podpatků, sáhnu do zásob a jsem spokojená. :-) Mám se přiznat, kolik párů mi přibylo teď v létě?
  • 0

#2725 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2019 - 22:58

Hlavně jestli máš v zásobách taky boty s hranatou (čili s useknutou) špičkou. Teď prý zas přijdou do módy. Já mám jedny takové černé snad ještě od promoce.


Tento příspěvek byl upraven od ladislavappl: 27 srpen 2019 - 22:59

  • 0
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#2726 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2019 - 7:15

Vždy jsem obdivoval ženské, že rády nakupují... Pro mě bylo nakupování bot (a vlastně veškerého oblečení) vždy za trest... Nejhorší je, že dnes mi přijde, že 2/3 věcí mi prostě nesedí... Nevím, jestli to tak blbě šijí, nebo jestli jsem tak blbě rostlý :-).


  • 0

#2727 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2019 - 19:16

Část nás nakupuje dost zrychleně - většinou při cestě za keškami nebo v mém případě také od vody/k vodě apod. Mé cesty jsou vždycky více v jednom a kupodivu se vždycky obléknu za pár kaček v nějakých sezónních výprodejích, čímž některým dámám silně piju krev.;-)
Kdybych měla courat po nákupních centrech jako některé rodiny o víkendech, tak nepřežiju!

Dnešní hlavní radost jsou fotky z nedělního eventu, máme super fotografa - určitě by mohl něco poslat vzhledem ke kvalitě Vianneymu do kalendáře. Pobavila jsem se při prohlížení znovu.

Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 28 srpen 2019 - 19:16

  • 0

#2728 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2019 - 19:19

Vždyť nedávno byl publikovaný event https://coord.info/GC8BQEC
Co se změnilo?

Je to mudloakce a Rico to už nepouští. V Post Scriptu si PA-ROF protlačila přímo do smlouvy s divadlem, že je to oficiálně představení pro kačery.
  • 0

#2729 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2019 - 19:47

T

 

Vždy jsem obdivoval ženské, že rády nakupují... Pro mě bylo nakupování bot (a vlastně veškerého oblečení) vždy za trest... Nejhorší je, že dnes mi přijde, že 2/3 věcí mi prostě nesedí... Nevím, jestli to tak blbě šijí, nebo jestli jsem tak blbě rostlý :-).

To já spíš nikdy nechápala, jak může někoho nakupování bavit? :)


  • 0

#2730 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2019 - 20:57

Je to mudloakce a Rico to už nepouští. V Post Scriptu si PA-ROF protlačila přímo do smlouvy s divadlem, že je to oficiálně představení pro kačery.

 

V pravidlech už dávno bylo, že event nemůže být akce, která by se konala i bez kačerů. V poslední době to tedy byla spíše benevolence, která opět pominula.


  • 1

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#2731 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2019 - 7:19

A co přednášky na FF? Tam už je také pomalu více nekačerů než kačerů.


  • 0

#2732 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2019 - 12:37

Nevím, na FF jsem nikdy nebyl. Počet není (tedy nebyl) důležitý, záleželo jen na tom, jestli by se akce konala i bez kačerů nebo ne. Nicméně aktuální znění a výklad pravidel by měl poskytnout příslušný revírník.


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#2733 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2019 - 16:20

V pravidlech už dávno bylo, že event nemůže být akce, která by se konala i bez kačerů. V poslední době to tedy byla spíše benevolence, která opět pominula.


Jo, tak to přesně je.
  • 0

#2734 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2019 - 9:11

Dneska mam georadost.
Opet se mi povedlo smazat par logu lidem co nejsou v logbooku.
Treba se Seedcorp konecne nauci, ze lhat se nema. Do oci mi tvrdil, ze tam byl a ejhle asi nebyl.
  • 0

#2735 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2019 - 12:34

Treba se Seedcorp konecne nauci, ze lhat se nema. Do oci mi tvrdil, ze tam byl a ejhle asi nebyl.


Těžce naivní představa...
  • 0

#2736 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2019 - 13:05

Ono s tímhle prokazováním, kdo v logbooku je a kdo není ... on je někdy v logbooku neskutečný chlív, do kroužkového bloku se píše napřeskáčku odpředu a odzadu, to samé rolovací logbooky v kinofilmovkách, v sešitku někdy kdovíproč vynechaný list, na který se někdo dologuje dodatečně ...


  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#2737 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2019 - 13:09

No tady mam logbook i vyfoceny u kese. A ma jen jednu stranu se dvema sloupci a bohuzel jsem ho nikde nevidel. 

 

Stacilo kdyz pri minule navsteve logoval i vsechny kese, ktere jsou vice nez dva roky archivovane a jmenujou se jinak a pry, ze to udelal skript :D

 

Nehrotim hlidani logu, ale u nekterych lidi jsem uz obezretny a davam si pozor.


Tento příspěvek byl upraven od panzerstepan: 02 září 2019 - 13:10

  • 1

#2738 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2019 - 13:19

Hm. Ty archivky jsem logoval proto, že se menují stejně a krabky mi přišly taky stejné. Tzn někdo udělal krabku (a moc pěknou), a pak se asi naštval, (jestli jsem správně četl logy) archivoval to, pak si to rozmyslel a oživil to novou keší. Stejný místo, tak proč nelogovat i tu archivovanou?

 

Podobný případ je teď zámek Veltrusy, tam jsem bly nedávno na nové keši, která je ale stará, archivovaná, s původním logbookem, od stejného ownera a byla mu archivována, že se o ní nestaral. Tedy proč se nezapsat do staré části logbooku a zalogovat archivku a zároveň novou keš s novou částí?


  • -1

#2739 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2019 - 13:21

Ha ha, jsi dobrej, zvlast kdyz se tri ze ctyr tebou logovanych kesi jmenuji, nebo jsou umistene jinde :D A proc, protoze jsou archivovane :D

 

 

Uz jsem ti to psal do soukrome zpravy, bud loguj jak mas bez podvodu, nebo to budu mazat.


Tento příspěvek byl upraven od panzerstepan: 02 září 2019 - 13:28

  • 2

#2740 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 599 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2019 - 9:40

Co takový Google udělá s logy kačerů :) Člověk ale všemu rozumí:)
"Během celého pobytu budeme mít plné oči. Děkuji všem instalátorům za všechny tyto mezipaměti." :D
  • 3




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama