Přejít na obsah


Fotka

Georadostný koutek:)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3630 odpovědí na toto téma

#2901 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 771 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2019 - 11:55

Jasně že je. Máš bludišťáka :-)
  • 1

#2902 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2019 - 19:15

S procházka kolem Podolského mostu s rekordně nizkou hladinou Orlické přehrady mi udělala radost. Kdo budete poblíž, určitě si udělejte zastávku. Zítra jedu znovu i s návštěvou. Přemýšlím, která další místa by byla zajímavá. Jezdila jsem se k Podoláku koupat od dětství, za téměř padesát let jsem tolik z břehů nikdy neviděla.

My tam byli v roce 2015, kdy byla hladina ještě o pár metrů níž. Zvláštní pocit, chodit 14 metrů pod hladinou suchou nohou. Tehdy jsme navštívili poloostrov proti zámku Orlík, Podolský most a ještě několik dalších míst.

Zarazilo mě, kolik pařezů jsme na dně nacházeli - prostě jen vykáceli lesy a nechali být. Co jsem viděl film o stavbě Slapské přehrady, pařezy s kořeny tam trhali. Tady to vypadá, jak když je včera porazili. Dokonale zachované.


  • 0

#2903 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2019 - 21:30

Varování: u Podoláku dneska byly neskutečné davy, parkovalo se i kolem státovky, na příjezdové cestě k parkovišti u bývalého kempu, v lese. Děs a hrůza, nevěřila jsem známému, dokud jsem za ním na místo před čtvrtou hodinou sama nedorazila. Takže lépe během týdne než o víkendu.
  • 0

#2904 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2019 - 22:49

Bodejť by tam nebyly davy, když jsi je tam včera svým příspěvkem nalákala :D .

 

Ale vážně, taky se tam někdy zajedu podívat, ona ta rekonstrukce na přehradě bude nějakou dobu trvat.


  • 3

#2905 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2019 - 23:14

Tak tak, sama se tam budu průběžně vracet při cestách do Tábora, kde bude každou adventní neděli event.
Mám vytipovaných i pár dalších míst, na zimní procházky se docela těším.
  • 0

#2906 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2019 - 11:07

Včera mi udělaly radost hned dvě série LABek - jak bylo hezky, místo eventu v hospodě, na který jsem směřovala v Příbrami, jsem si obešla kromě místních plánovaných ještě i hořovické. Do Hořovic se někdy určitě ještě vrátím, zámecký park a další místa mě zaujala. Místní labky se mi líbily kromě míst i otázkami - doporučuji navštívit.
Jen mi nějak záhadné byla v patách místní PČR. Díky tomu jsem si i víc uvědomila hodně vysoký počet stopek a na křižovatkách postávala delší dobu než obvykle, aby bylo vidět, že auto opravdu stojí. Překvapily mě modré čáry na časti parkoviště, ty bych tu nečekala. Samozřejmě jsem si je uvědomila, až když jsem vystupovala...u nás, ač jsme okresní město, zatím nejsou, ale mám obavy, že brzo tohle neštěstí dorazí i do poslední vesnice. Většinu dne jsou modrá místa prázdná, njn.


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 18 listopad 2019 - 15:38

  • 0

#2907 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2019 - 15:10

Z dnešního výletu jsem si přenesl geocoin! Opravdový, železný. Letos první, už jsem myslel, že už to doklepu bez nálezu.


  • 2

#2908 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2019 - 23:36

Málo lovíš a na blbých místech, mně už se to párkrát povedlo. A taky už jsem do keší nějaké dal, poslal je dál.

 

Věřím na zákon zachování TB, jak nějaké strčím do kešky, jiné o kus dál najdu.


  • 2

#2909 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2019 - 10:24

Je nová verze GeoKůk 5.0.2. , tak pokud ho někdo používá tak aktualizujte. Já teď chrochtám blahem a zoomuju a zoomuju :rolleyes: . Kdo zná a používá, ví o čem mluvím. kdo nezná tak ať se podívá na GeoKuk , používám ho léta a nedám na nej dopustit :wub: .


  • 1

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#2910 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2019 - 10:34

Díky za upozornění, už mi byl párkrát doporučován, konečně se na něj mrknu.
  • 0

#2911 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2019 - 16:59

kovovy coin v kesi uz ksem nevidela ani nepamatuju a do kese bych ho ani nedala

co jsem vypustila, to se ztratilo a zejmena jednoho je mi lito
  • 0

#2912 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2019 - 20:22

Ve vedlejším vlákně jsem taky říkal, že je to pro mě do georadostného koutku, ale nechtělo se mi to dávat zároveň do dalšího vlákna :-).

 

Díky za upozornění, už mi byl párkrát doporučován, konečně se na něj mrknu.

 

Dobře uděláš. Dle mého názoru nejlepší mapa pro zobrazení kešek.


  • 0

#2913 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2019 - 22:12

Mam georadost. Pokud vsechno klapne pujde zitra do terenu dalsi kes. Od napadu do instalace ubehnou dva dny. Mam rad kdyz to jde takhle od ruky. ;)
  • 1

#2914 Turysta10

Turysta10

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 153 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2019 - 22:42

Mam georadost. Pokud vsechno klapne pujde zitra do terenu dalsi kes. Od napadu do instalace ubehnou dva dny. Mam rad kdyz to jde takhle od ruky. ;)

To jo..
  • 0

#2915 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2019 - 5:39

Mam georadost. Pokud vsechno klapne pujde zitra do terenu dalsi kes. Od napadu do instalace ubehnou dva dny. Mam rad kdyz to jde takhle od ruky. ;)

 

No to ti závidím. U mě je realizace keše na měsíce. Nejstarší, co mám připravenou, má listing z června...


Tento příspěvek byl upraven od mandevil: 19 listopad 2019 - 5:40

  • 0

#2916 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2019 - 5:53

kovovy coin v kesi uz ksem nevidela ani nepamatuju a do kese bych ho ani nedala

 

A co bys s ním dělala? Já letos našel krásný GC z roku 2006, který už má nacestováno skoro 90 tis. km. Dal jsem ho do keše hluboko v lese. Hned druhý nálezce psal, že GC v keši není. Naštěstí se to vysvětlilo a GC je na světě a cestuje dál.


  • 1

#2917 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2019 - 6:13

Myslim svuj kovovy coin.
Treba geokladenske mam doma.
  • 0

#2918 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2019 - 6:43

No to ti závidím. U mě je realizace keše na měsíce. Nejstarší, co mám připravenou, má listing z června...

Ono to tak zhave nebude. Mam i listing pres 2 roky stary. Ale v lete uz urcite pujde taky ven. Ale kdyz me popadne obcas napad, kterej rychle realizuju, tak mam radost. ;)
  • 0

#2919 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2019 - 8:06

Ono to tak zhave nebude. Mam i listing pres 2 roky stary. Ale v lete uz urcite pujde taky ven. Ale kdyz me popadne obcas napad, kterej rychle realizuju, tak mam radost. ;)

 

Taky se mi to jednou stalo... GC87MW1 jsem zrealizoval během týdne.


Tento příspěvek byl upraven od mandevil: 19 listopad 2019 - 8:06

  • 1

#2920 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2019 - 8:59

Když jsem si kdysi v databázi Geogetu srovnal nalezené cache podle data publikace, objevil jsem jednu, jejíž listing byl publikován snad 2-3 roky od doby, kdy byl založen. Samozřejmě, každý má stejný styl, ale u svých cachí jsem založil listing až v okamžiku, kdy jsem měl jasno, jak bude cache vypadat, myslím, že u některých až v okamžiku, kdy byla krabička na místě.


  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama