Přejít na obsah


Fotka

Georadostný koutek:)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3630 odpovědí na toto téma

#2981 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2019 - 19:02

Právě jsem asi neudělala radost Pepovi, onomu kačerovi, co se i tady před pár lety dušoval, jak už bude hrát poctivě a že všechno byly jen omyly... Jo, na eventu, kam se chystám v neděli, přistál log, že by se známý "tým" zastavil při večerním přejezdu z Vídně do Prahy a jestli by účastníci nechtěli zapařit. No, event je od tří do pěti, tak nevím - v každém případě si budu dobře pamatovat, kdo event v uvedeném čase navštívil, vchod je jen jeden. Navíc jsem kromě času konání i mile upozornila, že si nejsem jista, jestli místní nepoužijí vzhledem k husitské tradici místo cepů a sudlic Lhoťácké vidle, jsou vybavení na všechno. :-) Nevím, nejsem věřící, ale i pro mne je advent o něčem jiném než paření, natož s Pepou! Že by došli kamarádi?

Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 29 listopad 2019 - 19:04

  • 1

#2982 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2019 - 0:10

Mám radost, že Geokalendář 2020 se blíží do finále sazby. Ještě doplnit eventy (např. kdy budou v rove 2020 Geoskořápky?). Víte to někdo?

Díky. A doufám že to není moc off topic.


  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#2983 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2019 - 10:07

Kdy uděláš radost kačerům oblíbeným hledáním schovaného exempláře? Nebo je datum tajné? Bavilo mě sledovat, jak přibývají nápovědy a kdo našel.
  • 0

#2984 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2019 - 18:25

Ještě doplnit eventy (např. kdy budou v rove 2020 Geoskořápky?). Víte to někdo?

 

Proč se ptáš tady a nezeptáš se přímo ownera? Nechápu.


  • 1

#2985 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2019 - 19:34

Táborský trénink na Silvestra byl fajn, vzorků na ochutnávání bylo dost druhů a dobrých, takže zmizely poměrně rychle i bez projíždějící výpravy. Tu nikdo ani okem nezahlédl, owneři se těšili ;-), jenže v čase eventu nikde nikdo. Třeba si ještě užijí mazání logu, jsou docela na zábavu připraveni i bez mého WN upozornění. Njn, legrace přece k Silvestru patří! ;-)
  • 0

#2986 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2019 - 20:05

Jo a mám radost, že mě "dálnice" dal miluje. :-) Alespoň jedna jistota do dalšího roku v jinak nejistém světě. Njn, už se ví i mezi známými, co mám za ctitele. Jen tedy nevím, co mu mám připravit pod stromeček za vytrvalost. :-) Na stará kolena mít takový ....co je vlastně opak harému?
  • 4

#2987 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2019 - 23:28

https://cs.m.wikiped...wiki/Polyandrie
  • 0

#2988 RADMI1411

RADMI1411

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2019 - 20:11

Jo a mám radost, že mě "dálnice" dal miluje. :-) Alespoň jedna jistota do dalšího roku v jinak nejistém světě. Njn, už se ví i mezi známými, co mám za ctitele. Jen tedy nevím, co mu mám připravit pod stromeček za vytrvalost. :-) Na stará kolena mít takový ....co je vlastně opak harému?

teda ted jsem se uklikla na palec dolů, páč jsem se chtěla podívat blíž a prásk ho, na mobilu je to hned. Odestát se to asi nedá, tak pardon takto.


  • 1

#2989 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2019 - 21:13

Neřeš to, jsem zvyklá. ;-)
  • 1

#2990 douchaovi

douchaovi

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2019 - 22:13

Jelikož nemám data (ani kb:) tak labky moc nemusím. Jednu jsem našel s půjčeným mobilem a nebylo to zas tak špatné, protože to pak mělo bonusovou fyzickou krabičku. Já pořád mám nejradši na geocachingu hledání fyzických krabiček se vším,co k tomu patří (mudlové, občas dnf...
  • 2

#2991 TamTenTom

TamTenTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 212 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2019 - 9:46

Jo a mám radost, že mě "dálnice" dal miluje. :-) Alespoň jedna jistota do dalšího roku v jinak nejistém světě. Njn, už se ví i mezi známými, co mám za ctitele. Jen tedy nevím, co mu mám připravit pod stromeček za vytrvalost. :-) Na stará kolena mít takový ....co je vlastně opak harému?

Opak Harému? Asi tak nějak: c5e6cde71936cffdffa338d104e3cb94.jpg


  • 2

#2992 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2019 - 10:52

To je kolega kačer, co ještě chvíli před spaním luštil mysterky, že? Tahle pro něj byla levou zadní... :D


  • 2

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#2993 TamTenTom

TamTenTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 212 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2019 - 11:47

Kdyby to byl kačer, tak by hned podle hintu hledal vzadu. :D  I když

 

teda vlastně jak kterej.

 

Někdo by mohl říct, že nemusí mít všechno, jinej by tam zase za sebe poslal skupinu jinejch a pak by se od ní jen nechal pochválit. Někdo by řešil velikost, obtížnost a terén, další by jí zas pořád dával dolu palec... Každého to holt nějak šmrnclo no.  ;) 


Tento příspěvek byl upraven od TamTenTom: 04 prosinec 2019 - 12:03

  • 2

#2994 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2019 - 22:41

Fotka pěkná, pobavila stejně jako dnešní event. :-)
Takhle vypadat, tak jsem spokojená - jsem přesně opačný typ, modrooká bloncka. A jak víme, každá ženská chce opak toho, jak vypadá. Jen figuru a zájem o vyšší vousaté a tmavé (popř. stříbrovlasé ) protikusy bych si tedy s dovolením ponechala. ;-) Ani netrvám na tom, že musí byt o čtvrť století mladších, přestože dneska je to běžné. ;-)
  • 0

#2995 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2019 - 15:27

Gratuluji "klatovskému čertovi" k publikaci letošní nadílky. Zároveň se omlouvám, že jsem neudělala betatest - on to čert vzhledem ke zkušenostem většinou ani nepotřebuje. .-)


  • 0

#2996 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2019 - 18:29

Klatovský čert ví, že tam nikdo nebyl. Včera před setměním si udělal procházku, aby krabičku doplnil o pár drobností a udělal kontrolu. Copak, nápad se nedostavil :) ?


  • 0

#2997 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 216 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2019 - 19:08

Řešení jasné, jen trochu z ruky ;)


  • 1

#2998 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2019 - 19:14

Přiznám se, že jsem si sice přílohy stáhla, ale přitom, co všechno se dělo na ně nekoukla - sice jsem věděla, že mám rest, ale jak jsem si večer sedla, často jsem usnula než jsem se do něčeho pustila...
  • 0

#2999 ocnibulva

ocnibulva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2019 - 11:40

Ahoj, cca před měsícem se tu řešila vypuštěná Orlická přehrada. Můžu poprosit o nějaké souřadnice, kde je toho ze starých staveb tak nějak nejvíc vidět? Někde kolem Podolálu nebo ještě dál po proudu? Chtěl bych tam vyrazit 31. prosince s rodinou. Díky.


  • 0
Baví mě to čím dál tím víc.

#3000 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2019 - 12:07

Ahoj, cca před měsícem se tu řešila vypuštěná Orlická přehrada. Můžu poprosit o nějaké souřadnice, kde je toho ze starých staveb tak nějak nejvíc vidět? Někde kolem Podolálu nebo ještě dál po proudu? Chtěl bych tam vyrazit 31. prosince s rodinou. Díky.

 

Třeba podle tohoto videa?


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama