Přejít na obsah


Fotka

Georadostný koutek:)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3630 odpovědí na toto téma

#3401 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 220 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2020 - 7:50

Spíše jak se píše v knize "Jako v nebi, jenže jinak", zrovna o jihočeském samotáři (a jeho V3S): "A má to technickou?" "Jo, už 20 let".


  • 3

#3402 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2020 - 11:15

Jak je vidět, při dostatku známostí projde technickou kontrolou každé auto.


jo... na to jsem se zapomnela zeptat, jak to mohlo jezdit po silnici..
  • 0

#3403 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 220 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2020 - 11:23

Normálně, na benzín. Kola to má taky, i volant. Motor vidíš na vlastní oči. Proč by to nejezdilo?


  • 5

#3404 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2020 - 11:26

https://www.idnes.cz...bice-zpravy_skn


  • 0

#3405 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 220 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2020 - 12:10

"prasklý levý přední světlomet"

 

To se nedivím, že ho zastavili...


  • 1

#3406 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2020 - 13:48

Normálně, na benzín. Kola to má taky, i volant. Motor vidíš na vlastní oči. Proč by to nejezdilo?

Technicka?
  • 0

#3407 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 220 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2020 - 14:50

Vozidlo se dokáže pohybovat nezávisle na nějakém dokumentu ;)

A pán prostě nějaké dokumenty neřešil, myslím, že ani svoje. Ale jinak solidní člověk, šrot z mé chalupy odvezl naprosto spolehlivě 3x. Já mu ten výdělek z výkupu rád přenechal.

Pasoval by částečně do té zmíněné knihy "Jako v nebi, jenže jinak". Akorát byl celkem normálně v kontaktu s jinými lidmi. Jen žil tak trochu mimo systém. Nic do systému neplatil, nic z něj nedostával. Jako většina těch z té knihy (nebo z té předchozí o šumavských samotářích).


  • 3

#3408 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2020 - 15:31

Vozidlo se dokáže pohybovat nezávisle na nějakém dokumentu ;)

A pán prostě nějaké dokumenty neřešil, myslím, že ani svoje. Ale jinak solidní člověk, šrot z mé chalupy odvezl naprosto spolehlivě 3x. Já mu ten výdělek z výkupu rád přenechal.

Pasoval by částečně do té zmíněné knihy "Jako v nebi, jenže jinak". Akorát byl celkem normálně v kontaktu s jinými lidmi. Jen žil tak trochu mimo systém. Nic do systému neplatil, nic z něj nedostával. Jako většina těch z té knihy (nebo z té předchozí o šumavských samotářích).

:)


  • 0

#3409 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2020 - 10:51

V neděli mi po delší době přistál log k TB na autě a docela potěšil.
Nemáte pocit, že auta už se moc nelogují? Pořídila jsem podložku pod SPZ kdysi, že se kačeři rádi pozdraví, kde kdo koho potkal. Poslední dobou i sama nějak auta ostatních nesleduji ani na parkovištích při eventech.
Spíš mě bavilo si všimnout auta někde náhodně a podívat se, koho jsem potkala.
Ted s létem si budu víc všímat - moje TB není u ještěrky, což možná mate. Napovím, že často je k vidění u vody, nejčastěji
u pískovny u Veselí nad Lužnicí. Dneska odpoledne to vypadá na Orlickou přehradu u Olešné i s možným bonusem vyzkoušení paddleboardu, pokud jste někdo poblíž. ;-)
  • 0

#3410 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2020 - 11:24

Ja prodal auto i s broukem pred dvema lety a porad mi chodi logy, ze ho nekde nekdo videl. pritom uz ho ma prokazatelne nekdo jinej, nez komu jsem ho prodal :D


  • 0

#3411 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2020 - 11:48

Měla jsem radost, když jedno auto s TB začalo parkovat u nás za domem - napsala jsem log, že zdravím a že kousek vedle si mohou zalogovat moje auto....njn, jenže kačeři nechali auto matce, která gc nehraje. Čili dál žádné kačery poblíž nemám.
  • 0

#3412 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2020 - 12:25

to preci nevadi :)


  • 0

#3413 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 809 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2020 - 14:42

Ja mam vetsinou auto zalogovany, kdyz zastavim u nejake "proflakle", nejlepe dost cerstve, serie. Obejevene v provozu, nebo na parkovisti uz nebylo tak 2 roky......


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#3414 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2020 - 15:03

Takhle jsem kdysi logoval nějaké auto s tím, že se TB volně povalují po ulici :P


  • 1
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#3415 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2020 - 21:40

Mno, dneska opět radost. Když se hnaly mraky a vypadalo to na bouřku, změnila jsem program na nákupy. Při nich jsem si všimla publikací nových keší a uvědomila si, ze dneska mám jeden z prázdných dnů v kalendáři - výsledek? Prázdný den zaplněn, dokonce tři keše na hezkých místech a odměna ve formě zmrzliny ananasová/vanilková, i když už jsem měla ruskou v borůvkovém koktejlu. Mno a nečekala jsem na podzim a neplánovaně si diky cestě na keše pořídila zajímavý kabát za zlomek ceny. Potraviny a benzín jdou nahoru, ale oblečení z jarní kolekce i za méně než polovinu, aby se prodalo.
A když už jsem dneska tak mlsala, zastavila jsem ve Strakonicích na jednom sportovišti a kolem osmé si místo plavání dala alespoň tři okruhy na inlajnech. Dětem končil trénink, dráha prázdná, tak už jsem to vzala jak jsem byla v šatech, jen pridala chrániče na ruce.
Vida, co se dá stihnout při cestě na keše. :-) Jen bych si asi měla udělat C řidičák a pořídit dodávku.:-(
  • 0

#3416 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2020 - 22:09

Do 3.5 tuny stačí béčko :D .


  • 0

#3417 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2020 - 23:44

Když řada dodávek už je přes! :-( Navíc hodně používám středové zrcátko, bez něj bych asi chvíli měla problém s couváním. :-( Ale měla bych komplet výbavu na keše pohromadě od kola přes brusle po ploutve. :-)
Dneska jsem byla na dalším letišti, zjistit čím a za kolik létají vyhlídkové lety a samozřejmě jsem se zeptala na kurz k piloťáku na ultralighty, pořád mě láká. Docela mě naštvali, tss, řeči, že mladším stačí míň hodin a významný pohled na mé vlasy! Skoro jsem měla chuť jim ukázat orientaci s GPS a v mapách.
  • 0

#3418 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2020 - 6:25

To mi řekni, jak to stíháš... Já teď s dětmi nestíhám ani založit ty LABky. Je ale pravda, že včera jsem stihl po preventivní návštěvě doktora v nedalekém městě si zaplnit i chlíveček v kalendáři odlovem multiny a mysterky taky (využil jsem, že jsem byl trochu dál od vylovených končin a potřebné keše už nebyly tak daleko), navštívit babičku a po návratu domů ještě posekat zahradu a pohlídat přitom kluky na zahradě (naštěstí nebylo tak špatně, jak předpovídali v počasí, jen chvílemi drobně pršelo při odlovu keší, pak se udělalo i docela hezky - jen oblačno). Ale večer už jsem po uložení kluků do postele nestihl vůbec nic z přípravy na dovolenou, protože jsme řešili do skoro půlnoci různé věci, co je potřeba vyřešit a přes den na ně není čas...


  • 0

#3419 D@liking

D@liking

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 137 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2020 - 7:10

Ja prodal auto i s broukem pred dvema lety a porad mi chodi logy, ze ho nekde nekdo videl. pritom uz ho ma prokazatelne nekdo jinej, nez komu jsem ho prodal :D

Jsem si říkal, že už jsem ho v Lysé dlouho neviděl :D :D :D


  • 0

#3420 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2020 - 7:10

Až děti odrostou, bude líp, neboj. Budes mít na keše zase čas.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama