Přejít na obsah


Fotka

Georadostný koutek:)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3630 odpovědí na toto téma

#3481 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2020 - 11:20

Cim nizsi obtiznost, tim vetsi procento poctivych na ni je, ale u vysokych obtiznosti to je dost brutalni. Statistika na me jine 5/5 kesi je neuprosna. cca 70% je na ni podvodniku :-/

To by mě zajímalo, jak to poznáš? Podle mě na 100% si nikdy nejsi jistý.


  • 0

#3482 Samaell

Samaell

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 560 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2020 - 14:24

To by mě zajímalo, jak to poznáš? Podle mě na 100% si nikdy nejsi jistý.

hrozne jednoduse. mam kes, ktera vyzaduje lusteni na webu (v terenu najdes kod, zadas do webu, dostanes sifru a v ty souradnbice dalsi stage). Tzn. mam jednoznacne statistiky, kdo zadal aspon jednu stage z 10 a kdo jenom finale a kdo ani jedno.

 

Edit: za poslednich part let neni uz zadny odlov na ni regulerni. vsichni poctivci ji uz nasli


Tento příspěvek byl upraven od Samaell: 25 červenec 2020 - 14:26

  • 1

#3483 Sven Gumby

Sven Gumby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 323 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2020 - 16:10

To není zrovna do georadostného koutku :(


  • 0

#3484 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2020 - 20:00

Naproti chování letitého kačera mi udělaly radost nabídky přátelství od mladší kačerské generace. Od týmu, který má i přes svůj věk už dost zkušeností se zakládáním keší - klidně bych je požádala o betatest, kdybych potřebovala, v zimě na eventu bylo znát, že zkušeností jim nechybí, byli moc fajn. Druhá nabídka přišla od mého patnáctiletého spoluhráče z mölekk - jako owner eventů má na Benešovsku už své jméno. :-)
Takže vlastně dneska dobrý pocit, že s mladou kačerskou generací to není tak hrozné, jak někteří pesimisté tvrdí - naopak vidím, že mladší nejsou líní připravovat zábavu pro ostatní a vedou si dobře. Držím jim palce a ráda je vítám mezi přátele.
Už jsem opakovaně uvažovala, že je škoda, že nejde uspořádat event jen pro přátele - takové setkání lidí, kteří k sobě mají blíž. Samozřejmě to jde jako NEevent, takové už jsem zažila, ale přes listing, který by viděla jen skupina přátel by to bylo šikovnější s komunikací - něco jako moznost pustit labky jen pro omezenou skupinu. Skoro bych měla chuť takovou možnost GS navrhnout, ale s mou angličtinou?
A tak se ptám, neuvažovali jste už někdo o téhle možnosti nebo dokonce nezkoušeli do Seattlu napsat? Pokud má člověk na profilu pár desítek přátel, byla by taková možnost fajn. ;-)

Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 27 červenec 2020 - 20:01

  • 0

#3485 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2020 - 22:08

Obávám se, že v GS jsou až příliš sluníčkoví, než aby takový návrh prošel...


  • 0

#3486 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2020 - 22:31

Moje české a ne příliš jednoduché labky odlovil německý kačer. To by snad i mohl být důvod k georadosti  :) .


  • 1

#3487 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2020 - 22:50

To určitě, není to někdo známý z Čerchova? Pár Němců jezdí opakovaně, i jim Pavel pomáhal s CWG, tedy vlastně ne C.
Já měla v plánu se zastavit v Koutě a v neděli pokračovat, jenže jsem nedodělala ani Hůrku a chvátala se ubytovat, takže jsem se na tvé LABky nedostala. Čerchov bych nestihla zcela jistě, odjížděla jsem v neděli za deště a dokončila alespoň Hůrku.
  • 0

#3488 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2020 - 7:05

hrozne jednoduse. mam kes, ktera vyzaduje lusteni na webu (v terenu najdes kod, zadas do webu, dostanes sifru a v ty souradnbice dalsi stage). Tzn. mam jednoznacne statistiky, kdo zadal aspon jednu stage z 10 a kdo jenom finale a kdo ani jedno.

 

Edit: za poslednich part let neni uz zadny odlov na ni regulerni. vsichni poctivci ji uz nasli

Pak je čas na archiv. Doba podobným keším bohužel moc nepřeje.


  • 0

#3489 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2020 - 8:29

Moje české a ne příliš jednoduché labky odlovil německý kačer. To by snad i mohl být důvod k georadosti :) .


No, jestli to byl ten Němec, co loudil odpovědi na labky ode mně (nebo někdo podobný), tak je to spíš do opačného vlákna... ;(((!
  • 0

#3490 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 696 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2020 - 9:01

Obávám se, že v GS jsou až příliš sluníčkoví, než aby takový návrh prošel...

 

První labky jsi mohl založit pro kokrétního hráče, třeba jako přání k narozeninám a nikdo jiný si ji nemohl odlovit. Takže by to teoreticky uměli.


  • 0
www.povetrnik.cz

#3491 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2020 - 9:08

Naproti chování letitého kačera mi udělaly radost nabídky přátelství od mladší kačerské generace. Od týmu, který má i přes svůj věk už dost zkušeností se zakládáním keší - klidně bych je požádala o betatest, kdybych potřebovala, v zimě na eventu bylo znát, že zkušeností jim nechybí, byli moc fajn. Druhá nabídka přišla od mého patnáctiletého spoluhráče z mölekk - jako owner eventů má na Benešovsku už své jméno. :-)
Takže vlastně dneska dobrý pocit, že s mladou kačerskou generací to není tak hrozné, jak někteří pesimisté tvrdí - naopak vidím, že mladší nejsou líní připravovat zábavu pro ostatní a vedou si dobře. Držím jim palce a ráda je vítám mezi přátele.
Už jsem opakovaně uvažovala, že je škoda, že nejde uspořádat event jen pro přátele - takové setkání lidí, kteří k sobě mají blíž. Samozřejmě to jde jako NEevent, takové už jsem zažila, ale přes listing, který by viděla jen skupina přátel by to bylo šikovnější s komunikací - něco jako moznost pustit labky jen pro omezenou skupinu. Skoro bych měla chuť takovou možnost GS navrhnout, ale s mou angličtinou?
A tak se ptám, neuvažovali jste už někdo o téhle možnosti nebo dokonce nezkoušeli do Seattlu napsat? Pokud má člověk na profilu pár desítek přátel, byla by taková možnost fajn. ;-)

 

Proc by nesel event pro pratele. Udelas ho z programem pro 15 lidi. Automaticky je tam vyplnis a ostatnim boduchtivcum nechas  logbook o 50 metru dal. :D


  • 0

#3492 Beetovy

Beetovy

    Beetovy

  • Members
  • PipPipPip
  • 498 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2020 - 10:09

Naproti chování letitého kačera mi udělaly radost nabídky přátelství od mladší kačerské generace. Od týmu, který má i přes svůj věk už dost zkušeností se zakládáním keší - klidně bych je požádala o betatest, kdybych potřebovala, v zimě na eventu bylo znát, že zkušeností jim nechybí, byli moc fajn. Druhá nabídka přišla od mého patnáctiletého spoluhráče z mölekk - jako owner eventů má na Benešovsku už své jméno. :-)
Takže vlastně dneska dobrý pocit, že s mladou kačerskou generací to není tak hrozné, jak někteří pesimisté tvrdí - naopak vidím, že mladší nejsou líní připravovat zábavu pro ostatní a vedou si dobře. Držím jim palce a ráda je vítám mezi přátele.
Už jsem opakovaně uvažovala, že je škoda, že nejde uspořádat event jen pro přátele - takové setkání lidí, kteří k sobě mají blíž. Samozřejmě to jde jako NEevent, takové už jsem zažila, ale přes listing, který by viděla jen skupina přátel by to bylo šikovnější s komunikací - něco jako moznost pustit labky jen pro omezenou skupinu. Skoro bych měla chuť takovou možnost GS navrhnout, ale s mou angličtinou?
A tak se ptám, neuvažovali jste už někdo o téhle možnosti nebo dokonce nezkoušeli do Seattlu napsat? Pokud má člověk na profilu pár desítek přátel, byla by taková možnost fajn. ;-)

 

To mě nepřijde jako úplně dobrý nápad. Představ si, že by najednou začali všichni publikovat jen eventy pro uzavřenou společnost. Je to proti duchu GC. Po pravdě si to ani neumím představit.

 

Kdysi zkoušeli adresnou labku. Mohl jsem vytvořit labku jen pro jednoho člověka a jen ten ji mohl odlovit. Ale myslím si, že to byla slepá ulička.

 

Mě spíš "trápí" jiné věci a nelogičnosti a ty už jsem jim psal, tak se možná někdy dočkám.


  • 3

#3493 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2020 - 11:20

To mě nepřijde jako úplně dobrý nápad. Představ si, že by najednou začali všichni publikovat jen eventy pro uzavřenou společnost. Je to proti duchu GC. Po pravdě si to ani neumím představit


Vidim to podobne...
  • 0

#3494 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2020 - 13:02

U LABek to jde. Je tam mod Off , Private a Public.

 

Off - vidi je jen owner.

Private - vidi je owner a ten kdo zná kód , je to rozumně použitelné na betatestování.

Public - vidí je všichni.

 

Ale jinak si taky myslím, že soukromé eventy nejsou zrovna v duchu GC, kdy GC je otevřené pro všechny. Proto nemám ani jednu cache "only Premium Member".


  • 1

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#3495 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2020 - 22:25


Ale jinak si taky myslím, že soukromé eventy nejsou zrovna v duchu GC, kdy GC je otevřené pro všechny. Proto nemám ani jednu cache "only Premium Member".

A když nějkaý owner překlopí svou keš do PM režimu poyé, cos jí odlovil, smažeš si log?


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#3496 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2020 - 10:08

A když nějkaý owner překlopí svou keš do PM režimu poyé, cos jí odlovil, smažeš si log?


nemysli zalozenou? :)
  • 0

#3497 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 005 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2020 - 12:20

hrozne jednoduse. mam kes, ktera vyzaduje lusteni na webu (v terenu najdes kod, zadas do webu, dostanes sifru a v ty souradnbice dalsi stage). Tzn. mam jednoznacne statistiky, kdo zadal aspon jednu stage z 10 a kdo jenom finale a kdo ani jedno.

 

Edit: za poslednich part let neni uz zadny odlov na ni regulerni. vsichni poctivci ji uz nasli

Možná by byla dobrá občas aktualizovaná tabulka v listingu, na které stage je který nick, a který nick nebyl na žádné a má found. Už jsem to u nějaké cache kdysi viděl... To by aspoň některé "vyléčilo" z logování... :-)


  • 0

#3498 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2020 - 18:32

Mno, i přes gaučáky mám docela radost z LABek - přivedou lidi na místo, které by vzdálenější kačeři nejspíš minuli, čili za mě spokojenost, cíl splněn. Navíc docela hezky vzpomínají i místní podobně jako já - mám fakt dobrý pocit, že se lidi baví. To mi ke spokojenosti stačí.
  • 1

#3499 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 809 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2020 - 18:41

Mno, i přes gaučáky mám docela radost z LABek - přivedou lidi na místo, které by vzdálenější kačeři nejspíš minuli, čili za mě spokojenost, cíl splněn. Navíc docela hezky vzpomínají i místní podobně jako já - mám fakt dobrý pocit, že se lidi baví. To mi ke spokojenosti stačí.

Tak ty moje se zatim rozjizdi, ale i pres to, ze je to docela dlouha prochazka, jsou lovci zatim spokojeni! Pokud to vydrzi, asi budu docela taky......


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#3500 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2020 - 18:47

Paráda, nějak mi uniklo, že už jsi publikoval - mám teď docela rušno a nesledovala jsem. Kam mám tedy kouknout v apce? Omlouvám se, ale jak se bavím o LABkách s více lidmi, mám chaos, jsem už prostě sklerotik. :-(
Jinak doporučuji Přimdu od kolegy CCI4695, jeli jsme s kamarády a owner nám dělal i za lehkého deště průvodce. :-)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama