Přejít na obsah


Fotka

Georadostný koutek:)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3630 odpovědí na toto téma

#121 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 483 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2012 - 20:52

Aranyafëa napsal/a:
Kačer, závislý na geocachingu se pozná, když ...


Tak to je dobrý, ještě nejsem závislá :-)
  • 0

#122 Kamenitxan

Kamenitxan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2012 - 21:32

Hodně mě potěší, když dostanu log jako tenhle http://www.geocachin...4c-5c8a6837e554 a ostatní od Petrse na mých keších z toho dne. Proto asi ty keše zakládám :)
  • 0
Dříve znám jako Kanabis

#123 LukasX

LukasX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2012 - 17:23

Naposledy potěšili nejvíce poslední dva logy na GC2RH3H. Je vidět, že jsou kolegové, kteří mají chuť přistoupit na hru :) Díky ogaři za návštěvu! Jen víc takových...
  • 0
Venku prší nebo všechny krabky odlovené? Začtěte se do Tesaříka a můžete začít sami tvořit nejen originální kešky...

#124 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 25 listopad 2012 - 18:23

Včera jsem měl event GC3RP2Z, dobře to dopadlo: pojedlo se, popilo, pokecalo, poplácali jsme se po zádech a jedno bříško a šlo se domB)
  • 0

#125 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2012 - 7:48

Velmi příjemné počtení po ránu ;)

http://coord.info/GL9VDFFA
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#126 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 696 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2012 - 10:05

LukasX napsal/a:
Naposledy potěšili nejvíce poslední dva logy na GC2RH3H. Je vidět, že jsou kolegové, kteří mají chuť přistoupit na hru :) Díky ogaři za návštěvu! Jen víc takových...


Tož není zač Lukášu, lovit Filku a Telegrafickou bylo potěšení ;) a když je o čem psát tak proč se neprojevit.
  • 0
www.povetrnik.cz

#127 jakouback

jakouback

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2012 - 23:20

konečně se mi podařilo vygenerovat statistiky :-) začal jsem geogetem, pokračoval přes GSAK a skončil u moziga ve kterém se to konečně povedlo :-)) mě vlatsně ani nešlo o statistiky jako takové, ale hlavně o "matrix" tabulku :-) jupííí B) B) B)
  • 0

#128 MirexCZ

MirexCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2012 - 9:28

Na upozornění jiného kačera v logu mé kešky, jsem zjistil, že památka, jíž je keš věnována, má dnes den otevřených dveří, tak si půjdu po práci odfotit zevnitř a vylepšit listing B) Takže dobrá geonálada :) Do depresivního koutku by naopak patřilo, že celý víkend, kdy je stěžejní část oslav 20 let vstupu Prahy do UNESCA a s tím spojený den otevřených den u hodně památek, jsem mimo :o ;)
  • 0
V cizích městech chodím hlavně po památkách, a až pokud zbyde čas po okapech. Ve dřívkách nejedu, topím plynem. Nechápu šílené opisování tracků na eventech. Jo, a čtu listingy. Jsem prostě zcela out.

#129 Viburnus

Viburnus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 199 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2012 - 9:47

MirexCZ napsal/a:
Na upozornění jiného kačera v logu mé kešky, jsem zjistil, že památka, jíž je keš věnována, má dnes den otevřených dveří, tak si půjdu po práci odfotit zevnitř a vylepšit listing B)


Tak to se tam možná sejdem, taky tam po práci mířím - spojím to i s odlovem. Bohužel jsem to zjistil až po příchodu do práce, takže nemám foťák a doufal jsem, že výzvu někdo s foťákem vyslyší ;)
  • 0

#130 MirexCZ

MirexCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2012 - 10:47

Viburnus napsal/a:

Tak to se tam možná sejdem, taky tam po práci mířím - spojím to i s odlovem. Bohužel jsem to zjistil až po příchodu do práce, takže nemám foťák a doufal jsem, že výzvu někdo s foťákem vyslyší ;)


Já mám taky jen foťák v mobilu, který budu odpoledne těsně před vybitím :( Ale občas se mu zadaří i dobré fotky, tak uvidíme...
Díky za tipa ještě jednou ;)
  • 0
V cizích městech chodím hlavně po památkách, a až pokud zbyde čas po okapech. Ve dřívkách nejedu, topím plynem. Nechápu šílené opisování tracků na eventech. Jo, a čtu listingy. Jsem prostě zcela out.

#131 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2012 - 12:26

Na facebookovém profilu Geokalendáře probíhá hlasování o tom, jak se vyvíjí geocaching. Zatím vede odpověď, že k lepšímu. Souhlasíte?
  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#132 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2012 - 13:23

Vianney napsal/a:
Na facebookovém profilu Geokalendáře probíhá hlasování o tom, jak se vyvíjí geocaching. Zatím vede odpověď, že k lepšímu. Souhlasíte?


Když si vyberu co lovit, tak bych řekl, že přibývá spoustu hezkých propracovaných kešek...
Ale přijde mi, že hodně přibývá i kešek o ničem, takže pro mě je to tak průměr, co se týče samotných kešek.
Ale když vidím, co se děje mezi lidmi na fóru, u GS atp., tak bych řekl, že je to spíše k horšímu :-(. Ale to je spíše to zákulisí, když se o to člověk více zajímá a vidí ty spory a hádky.

Ale abych to dával někam do dotazníku, kvůli tomu na facebook nepůjdu :-). Stačilo mi se po obědě podívat sem...
  • 0

#133 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2012 - 13:25

Když to vezmu na procenta, je to pořád stejné. Stejné procento pěkných keší, stejné procento blbých keší, stejné procento rejpalů a blbců. Jen coinů putuje stále méně a méně. Ale jinak se podle mě zlepšuje hledání pěkných keší. Když si vezmu deset procent z tisíce, je to menší číslo než deset procent z dvaceti tisíc.
  • 0

#134 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2012 - 13:55

Ano, pokud se člověk oprostí od toho, že musí ulovit všechno, kolem čeho projde, pak není problém se blbým keším zcela vyhnoout. Pokud nepočítám nejbližší okolí (tam se mi oprošťování nedaří), tak si ani nevzpomenu, kdy jsem naposledy natrefil na nějakou blbou keš. (Tak jsem si prošel seznam a našel jsem za posledního půl roku dvě - jednu v Plzni, druhou ve Slovinsku.) Takže kdo chce, pro toho se gc vyvíjí rozhodně pozitivně.
  • 0

#135 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2012 - 17:03

Vláček napsal/a: Ano, pokud se člověk oprostí od toho, že musí ulovit všechno, kolem čeho projde, pak není problém se blbým keším zcela vyhnoout ....

Přesně tak, vyslovenej odpad jsem naházel na ignore list a jinak si fakt vybírám, kam půjdu a kam ne. Samozřejmě seberu něco i náhodně ale podle toho k tomu i přistupuju, že to beru jen jako že jdu kolem, takže když se mi nelíbí, nejsem zklamán a když je dobrá, jsem mile překvapen. Takže celkově jsem vlastně spokojen - a obecně si taky myslím, že když k tomu člověk přistupuje s rozumem, tak je to i celkově vlastně lepší.

Zrovna onehdy mě jedna keška nadchla tak, že o tom zrovna píšu článek (odkaz dodám zítra po ránu). Je to skoro neuvěřitelné ale je to tradička, na krásné rozhledně a přesto tam už víc jak měsíc nikdo nebyl.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#136 Zagloba

Zagloba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 478 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2012 - 18:11

Vianney napsal/a:
Na facebookovém profilu Geokalendáře probíhá hlasování o tom, jak se vyvíjí geocaching. Zatím vede odpověď, že k lepšímu. Souhlasíte?

No vono jak co. Úroveň keší se podle mě zlepšuje. Ale nějak v poslední době přibývá různých afér - finálky, zamykání listingů, BP lovci,.... A to mi dost vadí. Ale co, přestanu to sledovat a půjdu radši na hezké krabičky.
  • 0

#137 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2012 - 12:04

Tak se musím pochlubit. Bylo dosti namáhavé, ale přeci jen se mi nakonec podařilo dodržet slib a i letos ignorovat všechny bezduché datumové eventy. A že jich bylo několikrát víc než minulý rok... A všímáte si, jak je tu teď pár minut po dvanácté klídek? Řekl bych, že tu ignoraci moc dalších lidí nezvládlo :D.
  • 0

#138 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2012 - 12:11

Tiskar94 napsal/a:
Tak se musím pochlubit. Bylo dosti namáhavé, ale přeci jen se mi nakonec podařilo dodržet slib a i letos ignorovat všechny bezduché datumové eventy. A že jich bylo několikrát víc než minulý rok...
A všímáte si, jak je tu teď pár minut po dvanácté klídek? Řekl bych, že tu ignoraci moc dalších lidí nezvládlo :D.


Tak to mě pobavilo :-) Druhé ticho bude dvanáct minut před půlnocí. Já ani nikam nemůžu, jsem v práci. Letos to vyšlo pěkně blbě. No nic, jdu na oběd.
  • 0

#139 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2012 - 16:27

Tiskar94 napsal/a:
ignorovat všechny bezduché datumové eventy

Jé, děkuji za připomenutí data. Udělal jsem si prochzáku a došel pro suvenýr. :P
  • 0

#140 Jarouch

Jarouch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2012 - 12:06

Mám radost že bylo zamčeno Geoderesivní vlákno. Není vlákno, není deprese.:P
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama