Přejít na obsah


Fotka

Georadostný koutek:)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3630 odpovědí na toto téma

#141 sambar439

sambar439

    Hulvát a vesnickej primitiv ;)

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2012 - 14:40

Teď mě pobavil log ownera na keši GC3P5H9... Hlavně blesková reakce od vetrnik_cr a jakéhosi needs_archive (kdo to je?) ;-) :-)
  • 0

#142 Jahn Brown

Jahn Brown

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2012 - 18:02

V poslední době tu vládne blbá geo-nálada, i za jiný názor se každý s každým hádá. A mně už to moc nebaví číst zas ty diskuze, kde zbytky vlasů mi až vstávají v hrůze ... Vždyť ani nevíme, co příští týden se stane, možná, že ani jeden z nás už v sobotu nevstane. Tak pojďme si nadělit navzájem kus tolerance, ať si tu hru užijem, (i když třeba nemáme v bance ...). Vždyť je to "jen" hra, i když zní to jako klišé, neměla by teda radost místo zlosti dávat spíše ? Místo vyčítání zkusme založit nové krásné kešky, ať můžeme vyrazit z baráku autem, na kole či pěšky ... A přimlouval bych se za dlouhé a pozitivní logy, jak jinak máme přežít ty hrozné zimní smogy. Chce to možná jenom o trochu optimismu více, zdraví Vás všechny Jahn Brown, Otrokovice ...
  • 1
Není důležité zůčastnit se, ale zvítězit. J.B.

#143 Canoppy1

Canoppy1

    Canoppy

  • Members
  • PipPipPip
  • 273 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2012 - 18:22

sambar439 napsal/a:
Teď mě pobavil log ownera na keši GC3P5H9... Hlavně blesková reakce od vetrnik_cr a jakéhosi needs_archive (kdo to je?) ;-) :-)


No mě to tedy moc nepobavilo. A myslím, že tento post patří spíše do již nefunkčního geodepresivního vlákna.
Někdo si srabácky založí účelový profil, ze kterého posílá NA logy ke keším.

Jinak owner té keše je evidentně jelito, které zřejmě moc nezná pravidla a neví, co si může a nemůže dovolit, ale poslat mu kvůli tomu keš teď hned rovnou a radikálně do archivu, to je poněkud chucpe; sorry. Mám pocit, že někteří tu svatou válku za celoroční fungování keší hrotíte až zbytečně moc.
  • 0

#144 sambar439

sambar439

    Hulvát a vesnickej primitiv ;)

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2012 - 18:43

Nepobavila mě samozřejmě archivace té keše, pobavil mě log ownera "sice aktivní, ale nehledejte ji. Je zazimovaná" a následně rychlost, jakou se tam objevily ty dva NA logy ;-)
  • 0

#145 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2012 - 19:33

Taky jsem na to chvíli koukal, nebudu rozebírat že si někdo založí profil, aby mohl prudit... Ale ta archivace byla v pořádku, ten owner si musí uvědomit, že si z RW nemůže dělat srandu. Myslím, že mu ji m@x rád znovu pustí, když přijde k rozumu. A vetrnikova reakce byla taky správná. Ale tohle opravdu spíš patří do depresívního koutku.
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#146 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2012 - 19:50

Ale abych nebyl negativní, přidám jeden vtip, který jsem si právě přečetl: V Číně měl jeden nosič vody dvě velké hliněné nádoby na dvou koncích dřevěné tyče, kterou nosil na krku. Na jedné byla prasklina, zato druhá byla dokonalá a vždy nesla plnou míru vody. Na konci dlouhé cesty, která trvala od potoka až k domu, bylo v naprasklé nádobě vody už jen polovina. Celé dva roky to tak šlo. Nosič vody nosil do domu každý den už jen jeden a půl nádoby vody. Samozřejmě že dokonalá nádoba byla pyšná na svůj výkon, vždyť to dělala dokonale. Ale chudá naprasklá nádoba se za svoji nedokonalost styděla a cítila se uboze, protože byla schopná jen polovičního výkonu. Po dvou letech soužení tu hanbu nevydržela a nosiče u potoku oslovila: "Stydím se, že ze mě po celé cestě domů vytéká voda. Měl by sis za mě pořídit novou." Nosič jí ale odpověděl: "Všimla sis, že květy rostou jen na tvé straně chodníku a na druhé straně ne? Vždyť o tvé nedostatečnosti vím a právě na tu stranu jsem zasel semena květin. Ty jsi je každý den zalévala, když jsme se vraceli domů. Dva roky sbírám tyto krásné květy, abych si ozdobil stůl. Kdybys nebyla jaká jsi, tato krása by můj domov nerozzářila." Všichni máme své vlastní chyby. Všichni jsme naprasknuté hliněné nádoby. Ale právě tyto praskliny a chyby, které jsou v každém z nás, dělají náš život tak zajímavým a vzácným. Jen musíme každého přijímat takového, jaký je a uvidět v něm to dobré. To nejlepší přeji všem svým prasklým hliněným nádobám - přátelům...
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#147 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2012 - 21:03

Ač nejsem fanda do geo-obrazců a power-trailů již vůbec ne, velice mě pobavila dnešní aktualita GC41TK0 a její sourozenci, protože souhlasím s tím, že ostrých kotoučů není nikdy dost…

Přiložené miniatury

  • bananadrama_d-001.jpg

  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#148 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2012 - 21:05

sovidoupe napsal/a:
Ale abych nebyl negativní, přidám jeden vtip, který jsem si právě přečetl:
V Číně měl jeden nosič vody dvě velké hliněné nádoby na dvou koncích dřevěné tyče, kterou nosil na krku.

Sorry, že se Ti pletu do romantiky, ale jseš motorkář, musíš něco vydržet! Pokud je nosil tak, jak popisuješ, musela ta těžší nádoba převážit tu vytékající a jebnout sebou o zem. Nebo chodil tak zkroucenej, aby to vybalancoval?
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#149 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2012 - 21:55

Trhač: Co na to odpovědět... na každou květinu se najde buldozer :-D
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#150 alfaBetaGamma

alfaBetaGamma

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2012 - 22:19

Trhac napsal/a:
Ač nejsem fanda do geo-obrazců a power-trailů již vůbec ne, velice mě pobavila dnešní aktualita GC41TK0, protože souhlasím s tím, že ostrých kotoučů není nikdy dost…


Me to taky potesilo, aspon mam pristi tyden o dovolene co delat a nemusim jezdit pro kese 30 km daleko :-)
  • 0

#151 yaqwsx_cz

yaqwsx_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2012 - 22:36

Dneska mi přišel tento e-mail:

Nechtěný most ...

Asi bych nechtěl být dítko nechtěné,
ať z masa a kostí, betonu či dřevěné.
A jsem rád, že nakonec přišli k rozumu,
a využili to dílo lidské práce a umu.

Pro mne to byla zastávka mezi jezy,
po publikaci tu nejsem zrovna brzy.
Fuj, zas prší do té bílé nadílky,
snad tu kešku najdu během chvilky.

Vůbec netušil jsem co tu na mne čeká,
kousek od dálnice, na ní vozidel řeka.
Hádal jsem nějakou obyčejnou dravinku,
však za provedení owner zasloužil by lahvinku.

Už jen za to, jak zmrzlými prsty snažil jsem se otevřít to dílko,
zasloužíš si potlesk, umíš skvěle pracovat nejen s pilkou.
Zkrátka báječně jsem si to užil, toto tu hru dělá,
krabce jasně dám bodík, opravdu je skvělá.

Děkuji ownere za keš u dnes již chtěného mostu,
sám jsem jej dnes užil, a viděl jsem víc hostů.
Škoda jenom že už ten sníh mizí,
pomalu ztrácím bílých Vánoc vizi ...

Úspěšný log v 10.15. Bez výměny. TFTC.


  • 0

#152 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2012 - 22:37

jj, dnes je dobrej geoden. Udelal jsem #3000 (chudak kotatko), vylezl 3 stromy, udelal 2 neobvykly D/T a ted mi na zaver jako bonus Skupec jeste pipnul. Kdyz s dari, tak se dari :P
  • 0

#153 Samaell

Samaell

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 560 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2012 - 22:53

modrak: Congrats. Dela mi radost, ze kamarad ma radost :-)))
  • 0

#154 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2012 - 1:06

Modrak napsal/a:
jj, dnes je dobrej geoden. Udelal jsem #3000 (chudak kotatko), vylezl 3 stromy, udelal 2 neobvykly D/T a ted mi na zaver jako bonus Skupec jeste pipnul. Kdyz s dari, tak se dari :P


Jj, pipnul. Peknej strom. Kdyz jsou ty vanoce, rovnou jsem ho ozdobila. :| :|To teda patri spis do geodepky, ale ta je zavrena.
Nicmene gratulace ke koteti.
  • 0

#155 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2012 - 6:58

Add série: Ten speciální nástroj na odlov je ta kotoučová pila? :D Série vpravdě hodná paní Kapsové !D
  • 0

#156 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2012 - 7:30

ježiš zase takovejch otazníků v Praze:D tady se jich člověk asi nikdy nezbaví:( a ať je to radostný tak...hurá:D:(
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#157 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2012 - 7:40

prazskychytrak napsal/a:
ježiš zase takovejch otazníků v Praze:D tady se jich člověk asi nikdy nezbaví:( a ať je to radostný tak...hurá:D:(

:D Ježíš za to nemůže, to ta banda uličníkú! Tak aspoň nějaká výzva, ne? ;)
  • 0

#158 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2012 - 7:44

ono je tu těch výzev až až:D jestli to jednou v důchodu odvýzvuju, tak budu mít na očích nejmíň 50ky dioptrie:D letmo jsem mrknul na úkoly a zjistil jsem že se tam jede matematika ve velkém, nic pro měB) tak budu aspoň doufat, že nejsou finálky u nějakých zajímavostí, to mě vždycky deptá:D
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#159 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2012 - 7:48

prazskychytrak napsal/a:
ono je tu těch výzev až až:D jestli to jednou v důchodu odvýzvuju, tak budu mít na očích nejmíň 50ky dioptrie:D letmo jsem mrknul na úkoly a zjistil jsem že se tam jede matematika ve velkém, nic pro měB) tak budu aspoň doufat, že nejsou finálky u nějakých zajímavostí, to mě vždycky deptá:D

Navrhuju vytvořit tým ve stylu "rozdělíme si práci, ty ji osvobodíš a já si ji pak vezmu" :D !
  • 0

#160 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2012 - 8:03

Ale aby ti pak nebylo jen zpovzdálí tiše pozorovat, což prý taky není špatné :D
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka