Přejít na obsah


Fotka

Cache Reviewer Needed


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
85 odpovědí na toto téma

#41 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2005 - 11:41

Tak teď nevím z které strany s tím mám souhlasit, ale určitě si v tom najdu něco, o čem můžu (na rozdíl od Frantíků) říct QUI - stejně jsou to frajeři!!! Pakova schvaluje nebo navrhuje ke schválení? Ono oboje je tragédie. Osobně jsem uvažoval o Geoemigraci do normálních nepako krajin. Navrhuji začít používat výraz geopako, ale neplést s geoIpaqo, což jsem například já.

Navrhuji slavnostni prisahu Geokacera. Jednu si pamatuju ze zakladni skoly: "Slibuji dnes prede vsemi jako jiskra jasna, budu chranit svoji zemi, aby byla stastna" - v druhe casti bych zamenil " budu chranit svoji zemi" za "nebudu balit cache do igelitky" a v prvni casti je to myslim jasne. (:

Ne vazne, musim "approvovat" tu vec s igelitkama, 1) na jare sem se jich primo stitil 2) musim je schovavat pred Gustou, protoze je chce roztrhat 3) nic neochrani (jsou vetsinou hned prozrany) a pouze kumuluji vlhkost okolo cache. Sam je nelikviduju, pouze jsou li v zalostnem stavu, ale na "maskovani" bych vazne volil neco jineho.

  • 0

#42 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2005 - 14:19

Ja nevim, kde se v lidech bere tohle chovani. Porusim jasne pravidla a jeste se roziluju kdyz mi na to nekdo prijde a kstim siru a ohen. Takove chovani k smrti nenavidim a jsem pro prisne trestani kazdeho naznaku !

Pravidla jsou dana a jasna. Neznalost pravidel neomlouva ! TECKA.


Jedno z pravidel českého pravopisu je, že se před vykřičníkem nepíše mezera. :-)
(To píšu ale opravdu s úsměvem a jako vtipnou poučnou poznámku, tak mne hned nerozsápejte.)
  • 0

#43 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2005 - 19:38

pokud by se někdo ptal na můj skromný názor, pak bych při návrzích a volbě zhodnotil nedávnou zkušenost kolem schvalování cache Nekonečné mosty ... na to by se nemělo zapomenout. zbytek si přeberte sami

A ten navrh?
  • 0

#44 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2005 - 20:44

S nove registrovanymi cachemi to bude horsi, poznamky typu "nesmi se tam, ale nikdo to nehlida" by reviewerovi znalemu lokalniho jazyka nemely uniknout.


Tak tos me skoro dojal ! Jak salamounsky by ses chtel vymluvit z prachobycejneho nechutneho bonzactvi. Kdyz uz nektery ze svych vyroku "vezmes zpet" a napises to i do logu, tak si za tim alespon stuj a zachovej tvar.

A tvuj "prikladny" prvni SBA u Nikam nevedoucich mostu je IMHO tou nejlepsi nominaci na Erikem poptavanou funkci. Ma-li tedy byt novy reviewer u casti kolegu neobliben, jak kdesi zminuje Saman, mas rozhodne muj hlas :-)))
Pitr


  • 0

#45 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2005 - 10:07

Takže o již schválené cache v CHKO, na soukromých pozemcích a ukryté za pomoci lopaty (nejedná se jen o Fabiána) se nemusíme bát?
  • 0

#46 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2005 - 22:33

Velmi rád se vzdávám kandidatury na CZ approvera ve prospech Marka. Mám rád multi a mystery (az na Kutnou Horu :)) a rád zabehnu pro FTF. Krome toho mám dost dalších koníčků a dva zamestnavatele.... Navíc je Haggaeus vhodný i "politicky" díky geozkušenostem z USA.

Michal
  • 0

#47 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2005 - 11:05

Kdzy ho nekleplo z tohohle :-) : http://www.geocachin....aspx?wp=GCB088

???
Proč by ho mělo klepnout. Co je na té kešce tak zvláštního (kromě toho, že ji dosud nikdo nenašel)
  • 0

#48 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2005 - 11:59

Navrhuji slavnostni prisahu Geokacera. Jednu si pamatuju ze zakladni skoly: "Slibuji dnes prede vsemi jako jiskra jasna, budu chranit svoji zemi, aby byla stastna" - v druhe casti bych zamenil " budu chranit svoji zemi" za "nebudu balit cache do igelitky" a v prvni casti je to myslim jasne. (:

Ne vazne, musim "approvovat" tu vec s igelitkama, 1) na jare sem se jich primo stitil 2) musim je schovavat pred Gustou, protoze je chce roztrhat 3) nic neochrani (jsou vetsinou hned prozrany) a pouze kumuluji vlhkost okolo cache. Sam je nelikviduju, pouze jsou li v zalostnem stavu, ale na "maskovani" bych vazne volil neco jineho.

Nevim co to je approvovat, ale souhlasim s tim, ze igelitky jsou temer k nicemu, jsou neprijemne pri manipulaci, zadrzuji vlhkost a velice rychle jsou potrhane a rozkousane (predstavte si co takova hmota dela v zaludcich a ve strevech tech chudaku, kteri ji polknou). Ze zacatku jsem se opicil po zkusenejsich a nejake jsem take pouzil, ale uz je nepouzivam a primlouvam se za to, aby nebyly dal pouzivany a je treba postupne je odstranovat.
  • 0

#49 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2005 - 12:51


S tím, že jsou rok staré igelitky nehezké souhlasím, ale že by se neměly schvalovat cache zabalené do igelitky, to je snad až příliš... Approver nechť dohlíží na splnění obecně definovaných podmínek, jako je např. neumisťování keší do prostoru se zákazem vstupu...
Taky bych používal amnoboxy, ale kde je vzít a nekrást...
  • 0

#50 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2005 - 12:51


S tím, že jsou rok staré igelitky nehezké souhlasím, ale že by se neměly schvalovat cache zabalené do igelitky, to je snad až příliš... Approver nechť dohlíží na splnění obecně definovaných podmínek, jako je např. neumisťování keší do prostoru se zákazem vstupu...
Taky bych používal amnoboxy, ale kde je vzít a nekrást...
  • 0

#51 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2005 - 21:16

The person who is selected will then be discussed for a week or so by the other cache approvers


Me by spis zajimalo. jak to teda prakticky probehne? Kdo navrhne kandidaty? Kdo a kdy volbu vyhlasi?
Navrhoval bych nejdriv ustavit neco jako volebni stab (Saman uz se moznosti byt zvolen vzdal? - Pak by to mohl s jiz osvedcenym talentem zahajit, ale z moznosti byt zvolen neni vyloucen nikdo, pokud to vyslovne sam neoznami :-) ). S hlasovanim v jinych zemich se rekl bych nepocita. Hlavne v prispevcich prosim navrhujte svoje favority, at je priblizna predstava. Kritika je fajn, ale jen negace je trochu malo. Co se neoblibenosti tyce - kazdy mame sveho antikandidata.
Takze taky koho jo a proc, ne jenom koho ne a proc.
  • 0

#52 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2005 - 0:55

Velmi rád se vzdávám kandidatury na CZ approvera ve prospech Marka. Mám rád multi a mystery (az na Kutnou Horu :)) a rád zabehnu pro FTF. Krome toho mám dost dalších koníčků a dva zamestnavatele.... Navíc je Haggaeus vhodný i "politicky" díky geozkušenostem z USA.

Michal

takze pokial sa nerysuje iny kandidat (ak ano nech sa prihlasi) tak mozeme "nominaciu" uzavriet a odporucit Haggea?
  • 0

#53 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2005 - 11:52

???
Proč by ho mělo klepnout. Co je na té kešce tak zvláštního (kromě toho, že ji dosud nikdo nenašel)

Myslim, ze fandu do geocachingu by spis kleplo z toho, ze v celem Bulharsku je 5 kesi, z toho dve jeste nenalezene (po 2 - 3 letech existence) a ted by jedna z nich jeste zmizla i s TB. To ze budou kese pribyvat je spis radostna udalost.
  • 0

#54 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2005 - 13:12

S tím, že jsou rok staré igelitky nehezké souhlasím, ale že by se neměly schvalovat cache zabalené do igelitky, to je snad až příliš... Approver nechť dohlíží na splnění obecně definovaných podmínek, jako je např. neumisťování keší do prostoru se zákazem vstupu...
Taky bych používal amnoboxy, ale kde je vzít a nekrást...

Tome, tak jsem to samozrejme nemysle. Myslel jsem to spis jako nepsane pravidlo pro zakladani cachi. Predstava, ze nekdo pise, ze nadoba je zabalena do igelitky a nasledne mu to nekdo zamitne je vcelku k smichu.
  • 0

#55 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2005 - 13:27

Mnohem horší je ukládání chorošů a šlupek od banánů do keše - první, dle zápisu v logu, byla práce jednoho geohledače, druhé pravděpodobně náhodného nálezce...
Co se týká igelitek, tak záleží na místě ukrytí. Pkud je keš na suchém místě, je v igelitce sucho, pokud ne, tak je mi jedno, jestli šahám do mokré igelitky nebo se "mazlím" se sklenicí obalenou mokrým bordelem - zkušenosti mám s obojím a přišlo mi to nastejno, ale asi je to věc názoru.

Ohledně maskování by mě zajímalo, co teda používat. Momentálně zvažujeme nákup té Hageausové (díky)maskovací lepenky, protože se opravdu osvědčila, ale pokud máte nějakou levnější nebo lepší variantu variantu, tak si klidně nechám poradit.
  • 0

#56 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2005 - 22:33

Takze taky koho jo a proc.

Krome jiz zminovanych moralnich "predpokladu" a splneni Erikovych kriterii by mel byt kandidatem pouze ten, kdo "k smrti nenavidi" veskere multi a mystery cache neb bude z titulu sve funkce chte-nechte predem informovan o jejich finalnich souradnicich (behem schvalovaciho procesu) a nebude mu tedy prekazkou, ze si tento typ novych kesi na nasem uzemi a v zemich okolnich uz pravdepodobne nikdy "sportovne" neodlovi. Taktez FTF odlovy mu budou z principu zapovezeny a cast hry tak pro nej muze ztratit jiste kouzlo. A za to vse vystoupi na pomyslny Olymp kariery ve vychodni filialce Groundspeaku a bude moct zdarma pozivat vyhod Premium Membershipu...

Nemel by to tedy byt spis nekdo, kdo uz svuj "konicek" povesil na hrebicek ?

  • 0

#57 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2005 - 9:57

takze pokial sa nerysuje iny kandidat (ak ano nech sa prihlasi) tak mozeme "nominaciu" uzavriet a odporucit Haggea?

Priznam se, ze mi tu chybi vyjadreni nekterych (mnoha) vazenych clenu komunity (za vsechny budu jmenovat :Milancer, Toniczech, Groula, Bxhome, Tabacek, Barba, Dape atd atd atd (sakra to je jeste lidi :-)) ) kteri urcite maji co rici. Asi bych do pondelka jeste pockal, jak bylo avizovano.
  • 0

#58 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2005 - 13:22

Myslim, ze fandu do geocachingu by spis kleplo z toho, ze v celem Bulharsku je 5 kesi, z toho dve jeste nenalezene (po 2 - 3 letech existence) a ted by jedna z nich jeste zmizla i s TB. To ze budou kese pribyvat je spis radostna udalost.

S tim naprosto souhlasim... V BG jsem byl a netroufl jsem si (ac toho ted lituju) natlacit rodice an zmenu trasy kvuli kesi, ktera by tam uz stejne asi nebyla... Chtelo by to trochu zakesovat... Bulharsko je necekane hezka zeme...
  • 0

#59 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2005 - 13:35

Ohledně maskování by mě zajímalo, co teda používat. Momentálně zvažujeme nákup té Hageausové (díky)maskovací lepenky, protože se opravdu osvědčila, ale pokud máte nějakou levnější nebo lepší variantu variantu, tak si klidně nechám poradit.

Viděla jsi ji tady někde prodávat? Americké zásoby mi už docházejí a když jsem se ptal v army shopech, říkali, že ji před lety měli, ale nebyl o ni zájem a přestali ji dovážet.
  • 0

#60 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2005 - 13:44

Ohledně maskování by mě zajímalo, co teda používat. Momentálně zvažujeme nákup té Hageausové (díky)maskovací lepenky, protože se opravdu osvědčila, ale pokud máte nějakou levnější nebo lepší variantu variantu, tak si klidně nechám poradit.

Nejlepsi je barevny sprej v barve predpokladaneho okoli (zeleny, hnedy adt.), jestli mi vyzbyde pristi tyden na dololene cas, tak bych chtel "ukutit" nejakou poradnou skrys.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama