Přejít na obsah


Fotka

Různé jednoúčelové skripty (nehodící se na ararat)

geoget

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
163 odpovědí na toto téma

#161 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2020 - 13:55

Exportni plugin se nemenil fakt hodne dlouho (na webu je u nej datum posledni aktualizace z roku 2011, to urcite O600 jeste neexistovala). Takze plugin se nezmenil. Problem bude jinde.

 

EDIT: Koukal jsem se do databaze, WP maji u sebe opravdu datum a cas, kdy byly v databazi aktualizovany nebo do ni importovany. Takze se mi tve tvrzeni nejak nezda. Nahravas do GPS soubor GPX, ktery ma v sobe kese i WP?


Tento příspěvek byl upraven od gord: 29 květen 2020 - 14:15

  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#162 Marty 1905

Marty 1905

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2020 - 15:16

Tak jsem vám to nafotil o co mi jde pro lepší pochopení.

Zde je odkaz na fotky: https://drive.google...DpW?usp=sharing

 

První dvě fotky jsou export dvou eventů co budou z geogetu a přes co exportuju.

 

Další třetí ukazuje co mám vše v navigaci tedy dva eventy a jeden comunity celebration event všechny to vidí jako event.

 

Čtvrtá a pátá ukazuje případ, kdy je event bez dalších WP a následné ukázání chování kalendáře. Event tam není označen.

 

Šestá až devátá ukazuje event který má u sebe přidělené 4 WP a v kalendáři se zobrazují se stejným datem konání akce a všechny 4 WP.

 

Přitom původně se tam ale zobrazoval jen ten jeden event. Tedy v našem případě 

HRDINOVÉ HEYDRICHIÁDY XXVI. - Děti z Jenerálky

 


  • 0

#163 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2020 - 16:11

Já bych to zkoumal takto:

  1. Nejdřív bych si stáhl rovnou z webu pouhé GPX té keše, a zkusil to s ním. Jak se to chová?
  2. Pak bych tu keš z GG vyexportoval jako "PQ GPX", a zkusil to s tímhle. Jak se to chová?
  3. A pak bych teprve bych zkoušel specializovaný export.

Pokud to v nějakém bodu přestane fungovat, tak pak je potřeba porovnáním vygenerovaných GPX souborů hledat, co konkrétně je jinak, co by tomu mohlo vadit.


  • 1

#164 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 451 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2020 - 16:44

...

EDIT: Koukal jsem se do databaze, WP maji u sebe opravdu datum a cas, kdy byly v databazi aktualizovany nebo do ni importovany. Takze se mi tve tvrzeni nejak nezda. Nahravas do GPS soubor GPX, ktery ma v sobe kese i WP?

To datum je z hidden:

 

    Result := Result + '  <time>'

      + formatdatetime('yyyy"-"mm"-"dd"T"hh":"nn":"ss"."zzz', GC.Hidden) + '</time>' + CRLF;
 

a u eventu to je ve správném místě kalendáře...kouknul jsem do oregon 600, chová se mi to stejně, v kalendáři jsou JEN waypointy - dřív jsem kalendář snad ani nepoužil, takže netuším, jestli to bylo správně aspoň někdy.

 

tohle např. je v kalendáři vidět (mateřský event CITO ne):

 <wpt lat="50.342083" lon="15.909217">
  <time>2020-06-27T00:00:00.000</time>
  <name><![CDATA[CO12/P1 VYTOPNA JAROMER - uklidime, prohledneme, pobudeme (Parkovani pred zst. Jaromer hlavni nadrazi)]]></name>
  <desc><![CDATA[Parkování před žst. Jaroměr hlavní nádraží/Parkování zdarma v prostorách před železniční stanicí Jaroměř hlavní nádraží.]]></desc>
  <sym>Parking Area</sym>
  <type>Waypoint|Parking Area</type>
 </wpt>

event

 <wpt lat="50.341433" lon="15.906633">
  <time>2020-06-27T00:00:00.000</time>
  <name>GC8QFKR</name>
  <desc><![CDATA[VÝTOPNA JAROMĚŘ - uklidíme, prohlédneme, pobudeme by HoudiniX, jara5278, Cache In Trash Out Event (1/2)]]></desc>
  <url><![CDATA[https://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?guid=382b84b6-2090-42a6-b3cf-fc49b12eab2d]]></url>
  <urlname><![CDATA[VÝTOPNA JAROMĚŘ - uklidíme, prohlédneme, pobudeme]]></urlname>
  <sym>Geocache</sym>
  <type>Geocache|Cache In Trash Out Event</type>
  <groundspeak:cache id="7677269" available="True" archived="False" xmlns:groundspeak="http://www.groundspeak.com/cache/1/0">
   <groundspeak:name><![CDATA[CO12 VYTOPNA JAROMER - uklidime, prohledneme, pobudeme]]></groundspeak:name>
   <groundspeak:placed_by><![CDATA[HoudiniX, jara5278]]></groundspeak:placed_by>
   <groundspeak:owner id="12625478"><![CDATA[HoudiniX, jara5278]]></groundspeak:owner>
   <groundspeak:type>Cache In Trash Out Event</groundspeak:type>
   <groundspeak:container>Other</groundspeak:container>
   <groundspeak:difficulty>1</groundspeak:difficulty>
   <groundspeak:terrain>2</groundspeak:terrain>
   <groundspeak:country>Czechia</groundspeak:country>
   <groundspeak:state>Královéhradecký kraj</groundspeak:state>
   <groundspeak:short_description html="True"><![CDATA[<b>Cache type: </b>Cache In Trash Out Event<br><b>Placed: </b>27. 06. 2020<br><b>Last updated: </b>21. 05. 2020<br><b>Last found: </b>30. 12. 1899<br><br><b>Elevation: </b>258<br><b>attribute: </b>bicycles-yes, dogs-yes, food-yes, kids-yes, motorcycles-yes, parking-yes, public-yes, restrooms-yes, stroller-yes, touristok-yes, water-yes<br><b>PocketQuery: </b>New1000CRlastmonth<br><hr><b>27 June 2020, 10:00 - 14:00</b>]]></groundspeak:short_description>
   <groundspeak:long_description html="True"><![CDATA[<h1 style="margin-left:48px;text-align:center;"><strong>VÝTOPNA JAROMĚŘ</strong></h1> <p><strong>uklidíme, prohlédneme, pobudeme</strong></p> <p> </p> <h3 style="text-align:center;"><strong>HoudiniX & jara5278 Vás zvou do</strong></h3> <h3 style="text-align:center;"><strong>Železničního muzea Výtopna Jaroměr do Jaroměře</strong></h3> <h3 style="text-align:center;"><strong>na úklidový event.</strong></h3> <p><strong><u>MÍSTO SRAZU: NA ÚVODNÍCH SOUŘADNICÍCH</u></strong></p> <p></p> <p> </p> <h2 style="text-align:center;">Předmětem eventu bude terénní úklid prostor muzea, úprava přístupových prostorů, přesunutí a narovnání pražců, přesun sbírkových předmětů do depozitáře muzea a další ušlechtilé činnosti, kterými krásně uklidíme a vyčistíme prostor.</h2> <p>Další činnosti budou doplněny dle počtu přihlášených pracantů = broušení, natírání etc.</p> <h1 style="text-align:center;"><strong><u>KDY:</u></strong><strong> 27.ČERVNA 2020 (SOBOTA) </strong></h1> <p><strong><u>JAK DLOUHO BUDEME UKLÍZET?</u></strong>  Od 10 :00 do 14:00 hod = 4 hodiny</p> <p>(je však na každém, po jakou dobu se bude této činnosti věnovat).</p> <p><strong><u>Kapacita?</u></strong><strong> Počet účastníků není omezen.</strong></p> <p> </p> <p><strong>CO BUDE ZAJIŠTĚNO?</strong></p> <p>Veškeré úklidové a pracovní prostředky, rukavice, jiné pomůcky a nářadí.</p> <p>Drobné občerstvení (točené pivo, limo) k zakoupení v dostatečném množství po celou dobu konání eventu.</p> <p>Ohýnenek a opekácí tyče pro "opečení" uzeniny, uzenina bude k zakoupení zajištěna = AFTER EVENT.</p> <p> </p> <p><strong>CO SEBOU?</strong></p> <p>Pracovní oděv, pevnou obuv, rukavice a dobrou náladu.</p> <p> </p> <p> </p> <h1 style="text-align:center;"><strong>BUDOU CWG?</strong></h1> <p><strong>ANO, BUDOU A OPĚT K DISPOZICI U JAROMÍRA PO CELOU DOBU KONÁNÍ EVENTU</strong></p><hr><b>P0 Parkování ve Muzeu Jaroměř</b> (Parking Area)<br>  N50 20.478' E015 54.342'<br>Parkování po prvních 10 vozidel v areálu muzea zdarma. 
(Příjezd od Jezbin okolo kovošrotu).<br><br><b>P1 Parkování před žst. Jaroměr hlavní nádraží</b> (Parking Area)<br>  N50 20.525' E015 54.553'<br>Parkování zdarma v prostorách před železniční stanicí Jaroměř hlavní nádraží.<br>]]></groundspeak:long_description>
   <groundspeak:encoded_hints><![CDATA[Dobrou náladu s sebou.]]></groundspeak:encoded_hints>
   <groundspeak:logs>
    <groundspeak:log id="928632982">
     <groundspeak:date>2020-05-20T00:00:00.000</groundspeak:date>
     <groundspeak:type>Will Attend</groundspeak:type>
     <groundspeak:finder id="4137601"><![CDATA[Reyko]]></groundspeak:finder>
     <groundspeak:text encoded="False"><![CDATA[Rad dorazim a vezmu s sebou nejspis i rodinku...]]></groundspeak:text>
    </groundspeak:log>
...další logy vypuštěny...
   </groundspeak:logs>
  </groundspeak:cache>
 </wpt>

kromě type a sym nevidím rozdíly


  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:geoget

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama