Přejít na obsah


Fotka

Srnka se ztratou plachosti


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
25 odpovědí na toto téma

#21 niximor

niximor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 583 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2012 - 15:39

kdovi, nejsem botanik, ze :D osobne mi to prijde zvlastni, ale podle vseho se nejedna o nahodu a funguje tak uz delsi dobu, takze asi fakt bude zvykla... jestli to muze byt nejakou nemoci vazne nedokazu rict.
  • 0
Správce gcm.cz | cwg.gcm.cz

#22 Bruca

Bruca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2012 - 21:45

a nezkoušeli jste někdo tu srnku pozvat na guláš nebo tak něco? :D :D :D :D
  • 0
jsem kačer teoretik a nestydím se za to :-)))) PS: fšak já to srovnám. jen netuším kdy ;-)

#23 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2012 - 22:02

Plachtak napsal/a:
Tak zrovna nedávno Českém ráji na proti mě vyšla srnka ze skalní sluje kde byla keška. Ztuhl jsem abych ji neplašil, ale ona jen koukala pak se dala okusování listí a mě si vůbec nevšímala a po chvilce v pohodě odešla. Zalogovaná nebyla:)


:D takova kacerka srnka ..tady u nas v praze casto potkavam zajice na sidlisti, dokonce jeden cas spal jeden primo pod balkonem a z lidi si taky nic extra nedelal..ze by nejaka invaze zvirat? :-D
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#24 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 171 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2012 - 23:00

K takové jedné srnce byl povolán můj otec myslivec. Strávil potom několik neděl na "infekčním" a absolvoval ony bolestivé injekce do břicha. Ano, srnka měla vzteklinu, ale je to asi deset let...
  • 0

#25 bender-king

bender-king

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 285 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2012 - 7:51

malaveverka napsal/a:

perchCZ napsal/a:
Něco podobného jsem zažil v Praze v Krčckém lese. Asi záleží na lokalitě a pohybu lidí, pak si i zvěr zvykne.

Copak v Krčským lese, tam jsou všechny zvířata neuvěřitelně voprsklý...


No, copak v tom lese, ale jednou jsem je potkal az na krizovatce pred Krcskou nemocnici...
Docela prekvapeni, kdyz padne cervena a po prechodu pred vami prepochoduje misto lidi stado srn :D :D
  • 0

#26 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 337 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2012 - 8:51

No, už jsem myslel, že nebudu muset zasahovat :) Pokud vím, tak zrovna v tom Krčáku jde o celé stádo muflonů. Včetně toho, že mají "základnu" přímo v areálu IKEMu ;) Sám jsem je tam, i v okolí včetně té hlavní silnice, potkal několikrát.

Viz třeba zde nebo tento článek

Ale jestli jste tam viděli i srny, tak se přít nebudu ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama