Přejít na obsah


Fotka

Žádost o Pocket Query Itálie


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
25 odpovědí na toto téma

#21 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2012 - 19:01

Vložený obrázek
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#22 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2012 - 19:41

Tuším, že tohle není fotogalerie. Že tě to baví.................. Pan_Veprinu požádá o PQ a co z toho je. Co udělal tak špatného?
  • 0

#23 Pan_Veprinu

Pan_Veprinu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2012 - 21:28

Původní žádost o PQ se začíná ubírat po bizarních stezkách, jen co je pravda, někdo nabídne pomoc, někdo moralizuje a vyjadřuje se, aniž by se o jeho názor někdo prosil, někdo uráží a vystavuje fotky rodinných příslušníků těsně před zahájením léčby, někdo jen žasne... Erikaerik Slashiik: díky moc, jedeme přes přes Mnichov a pak nahoru přes Brener, většinou po dálnicích, a po cestě nechceme moc stavět, pár keší bych asi cestou vzal, ale ty si tam už dám do Oregona jednotlivě po kabelu. Ale každopádně děkuji za pomoc.
  • 0

#24 Erikaerik

Erikaerik

    EaErik

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2012 - 21:38

Pan_Veprinu napsal/a:
Původní žádost o PQ se začíná ubírat po bizarních stezkách, jen co je pravda, někdo nabídne pomoc, někdo moralizuje a vyjadřuje se, aniž by se o jeho názor někdo prosil, někdo uráží a vystavuje fotky rodinných příslušníků těsně před zahájením léčby, někdo jen žasne...

Erikaerik Slashiik: díky moc, jedeme přes přes Mnichov a pak nahoru přes Brener, většinou po dálnicích, a po cestě nechceme moc stavět, pár keší bych asi cestou vzal, ale ty si tam už dám do Oregona jednotlivě po kabelu. Ale každopádně děkuji za pomoc.


Zkusím do 300 metrů od trasy tradičky . V poho a není zač :-) Jen ta zbytečná reakce na... přeji hezký výlet .
Erik
  • 0

#25 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2012 - 22:21

sobikovi napsal/a:
Krásné téma do Novinky a oznámení... To je mi novina! Nechělo by to tady vedle FRC vlákna založit adminem nové vlákno.... Žebrám o PQ abych ušetřil na PM?

Pro jistotu cituji svůj původní příspěvek... Nějak se mi nezdá, že by zde zaznělo něco o tom, že ti rozhodně PQ nepošlu, nějaké urážky na tebe či cokoliv. Takže hochu, klídek a nes.r! Nemám rád, když si někdo do mordy bere co tu nezaznělo...

Když si to po sobě čtu, tak co jsem napsal hošánku.
- že jsi do dal do nesmyslného a špatného vlákna. Je to pravda: Ano, tak kuš!
- že těch žádostí o PQ je v poslední době nějak moc a že by si to zasloužilo samostatnou sekci? Požadavek na admina, který nereaguje (jako vždy). Co se čílíš hochu?
- to co napsal Šemík je jeho věc, nijak jsem to nekomentoval, tak nevím proč ten hnůj.

Na tvoji osobu nepadlo ani slovo. Nepadlo ani slovo o tom,že bych ti neposlal PQ. Tak OMG neser! Přestaňte tady panáčkové fabulovat. Můj názor na obecně na loudily je jednoznačný a jednoznačný bude. Chci tu hru hrát a chci užívat fíčur placených, tak si to koupím nebo držím ubu a krok. A kdyby jsi uměl použít fíčurku hledat, tak nejdeš víc případů, kdy jsem PQ poslal než nějak komentoval. Ale znáš to, tak dloho se chodí se džbánem pro vodu, až je po iči.
  • 0

#26 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2012 - 22:24

Jo a díky za tu story o aktivaci PM za 14 dní :D:D:D Aktivaci, prodloužení mám za sebou už 7x a vždy to bylo o minutách, hodinách.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama