Přejít na obsah


Fotka

TOPO CZECH PRO 2012


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
121 odpovědí na toto téma

#61 rob

rob

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2012 - 15:14

Rufuc napsal/a:
No co by s tím udělal...utnul to. Nezapomeňte, že lidi z Garminu sem chodí. Když tady všichni všem radí jak nelegální mapu odemknout a nebo jim radit kde to stáhnout, tak já osobně bych taky udělal vše pro to, aby to stáhnout nešlo

to je blbost, této mapy je na různých serverech habaděj, jen se stačí porozlídnout a ani ji nemusí nikdo odemykat. Takže si tím Garmin nepomůže.
  • 0

#62 janasrodinou

janasrodinou

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2012 - 18:12

petulinka1 napsal/a:
Nemas plnou pamet v GPS/karte? :) Co to hlasi, kdyz se to pokousis odeslat?

ahoj,tak na podesáté se to povedlo. díky
  • 0
táta-Martin,dcera-Barbora,syn-Honza,máma-Jana,občas babí,strejda

#63 humpolik

humpolik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2012 - 16:53

Ahoj, mám dotaz. Na webu garminu mají napsáno: "je v instalaci přidán další mapový produkt - cyklonavigační mapy CYKLO Czech 2012". Je tím myšleno, že na DVD je instalačka jak TOPO PRO, tak CYKLO nebo snad TOPO PRO v sobě už obsahuje CYKLO? Jinými slovy, když nainstaluji TOPO PRO, musím ještě instalovat CYKLO - samozřejmě za předpokladu, že data obsažená v CYKLO chci a potom vtipně přepínat na mapu, kterou zrovna chci používat. Díky za odpověď.
  • 0

#64 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 086 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2012 - 17:43

humpolik napsal/a:
Ahoj, mám dotaz.
Na webu garminu mají napsáno: "je v instalaci přidán další mapový produkt - cyklonavigační mapy CYKLO Czech 2012".

Je tím myšleno, že na DVD je instalačka jak TOPO PRO, tak CYKLO nebo snad TOPO PRO v sobě už obsahuje CYKLO? Jinými slovy, když nainstaluji TOPO PRO, musím ještě instalovat CYKLO - samozřejmě za předpokladu, že data obsažená v CYKLO chci a potom vtipně přepínat na mapu, kterou zrovna chci používat.

Díky za odpověď.


Každá mapa by se podle mě měla instalovat zvlášť.
  • 0

#65 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2012 - 17:52

humpolik napsal/a:
Je tím myšleno, že na DVD je instalačka jak TOPO PRO, tak CYKLO nebo snad TOPO PRO v sobě už obsahuje CYKLO? Jinými slovy, když nainstaluji TOPO PRO, musím ještě instalovat CYKLO - samozřejmě za předpokladu, že data obsažená v CYKLO chci a potom vtipně přepínat na mapu, kterou zrovna chci používat.


Jakože za jedny peníze dostaneš na 1 DVD 2 mapy, nebo si za stejné peníze ony dve mapy stáhnes z garmin webu.

Pokud tedy nainstaluješ TOPO PRO, musís samostatne nainstalovat CYKLO. A potom samozrejme "vtipne prepínat"...
  • 0
Užívej života...

#66 valpek

valpek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 90 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2012 - 20:57

Při instalaci TOPO CZECH Pro 2012 se mi nějak pokazil Mapsource. Poraďte prosím jak ho znovu nainstalovat do PC. Pořád s ním pracuji raději než s BaseCampem. Díky za radu.
  • 0

#67 elmarees

elmarees

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2012 - 8:10

zkus to přeinstalovat
http://www8.garmin.c...ails.jsp?id=209
  • 0

MTB + Oregon 450 + Nokia N8 s HandyGC


#68 valpek

valpek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 90 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2012 - 8:43

elmarees napsal/a:
zkus to přeinstalovat
http://www8.garmin.c...ails.jsp?id=209

Díky moc. Proběhlo bez problémů. MS mi totiž nešel nainstalovat ani o originál. CD.
  • 0

#69 pes13

pes13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 326 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2012 - 10:53

Jen dotaz - podařilo se někomu najít na mapě nový POI - CYKLOROZCESTNÍK? Tohle je klasická funkce k prdu. Oproti tomu, třeba zloději solárních panelů mají jednodušší situaci díky nové vrstvě "Solární elektrárny". B) A taky mě štve třeba "unifikace" restaurací, kde dříve byly odlišené fastfoody, pizzerie, mexické restaurace atd. Tady je to všechno v podkategorii "mezinárodní". :(
  • 0

#70 K-)

K-)

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 14:01

PatPlusMat napsal/a:
Jedna varianta z modifikovaného DANRA TYPku roku 2011.
http://www.ulozto.cz...KA/i00006b2-typ

Ale nové vrstvy (solární elektrárny, skládky, atd.) se nezobrazují. Předpokládám, že je to "jen" TYPko z verze 2011, které takové objekty vůbec neobsahovalo.
  • 0

#71 mnik

mnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 75 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 14:50

v TOPO mape jsou zobrazeny i rozestavene (nekolaudovane) domy - ktere nejsou ani zaneseny do katastru jak na to tvurci mapy prisli? na satelitnich snimcich dane oblasti ty domy jeste nejsou videt (snimkovano 2009 nebo starsi : mapy.cz,atlas,KN, google-earth) existuje nejaka aktualni satelitni mapa , o ktere nevim? jinak mi to hlava nebere jak se k tem udajum dostali
  • 0

#72 Houby

Houby

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 16:27

mnik napsal/a:
existuje nejaka aktualni satelitni mapa , o ktere nevim? jinak mi to hlava nebere jak se k tem udajum dostali

Satelitní mapa určitě, ale ta ti bude k identifikaci budov celkem naprd. Ale samozřejmě jsou i novější ortofotomapy než z roku 2009. Ty si mohou firmy klidně nakoupit od pořizovatele dat. Dokud je někdo ochotný za nové snímky platit, nebudou na veřejně dostupných serverech. Až se nafotí nové ortofotomapy, budou staré dostuné zdarma.
  • 0

#73 djw

djw

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 279 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 21:53

pratele. jsem v koncich. topo czech pro 2012 mam odemknute jak v mapsource, tak i v basecampu. basecamp (pri pripojeni oregonu) vidi inkriminovanou mapu jako odemknutou a zobrazuje ji (podotykam primo z oregonu). avsak gps mapu tvrdosijne odmita. nezna nekdo lek? dekuji za pomoc
  • 0

#74 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 21:55

djw napsal/a:
nezna nekdo lek? dekuji za pomoc


Smazat mapy z GPS
zapnout GPS
vypnout GPS
nahrát mapy
zapnout GPS
zkontrolovat jejich "zapnutí" v menu Mapy / Zobrazení
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#75 djw

djw

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 279 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 22:04

fremen.cz napsal/a:

djw napsal/a:
nezna nekdo lek? dekuji za pomoc


Smazat mapy z GPS
zapnout GPS
vypnout GPS
nahrát mapy
zapnout GPS
zkontrolovat jejich "zapnutí" v menu Mapy / Zobrazení


diky, bohuzel to nezafungovalo, stale mi to hlasi "can't unlock maps"
  • 0

#76 cz7pka

cz7pka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 22:13

Topo mapa a neumí routovat Tur stezky. To je jako auto které nemá kola. Jsem zvědav kdy to tvůrci pochopí a bude to ok jako u slovenských map. Zde jsou mapy pro garmin zdarma, ktere routují i u nás. Jsou pořád ve výstavbě ale dost už tam toho je. http://mapygarmin.wz...stazeni_map.php
  • 0

#77 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 337 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2012 - 0:20

djw napsal/a:
diky, bohuzel to nezafungovalo, stale mi to hlasi "can't unlock maps"


Tak se Ti do GPS připletla nějaká mapa, která pro ni není odemčená. Pak se stane to, že z těch map nefunguje ani jedna. Nemáš těch GPS doma více a neposlal jsi tam třeba nějakou mapu odemčenou pro jinou GPS než ve které to teď nefunguje ? Pokud totiž máš více přístrojů, tak pro každý z nich musíš mít jedinečný odemykací klíč i pro jednu a tu samou instalovanou mapu v PC.

V GPS také nefungují mapy odemčené klíčem DEMO ;) Ten slouží jenom k prohlížení map v počítači...
  • 0

#78 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2012 - 8:03

cz7pka napsal/a:
Topo mapa a neumí routovat Tur stezky. To je jako auto které nemá kola. Jsem zvědav kdy to tvůrci pochopí a bude to ok jako u slovenských map


Ja mam radeji mapu, ktera sice po turistickych stezkach routovat neumi (Nikdy jsem to ani nepotreboval!), ale alespon vim, ze data jsou konzistentni. Tedy ne, ze mam domecky jen nekde, ale vsude. Ne, ze mam turisticke znacky jen nekde, ale mam je vsude... B)
  • 0

#79 cufik_team

cufik_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 240 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2012 - 8:14

Ano, turistické značky mám všude. Někde ale na nesprávné pozici. Tož tak. Ale jo, taky mám rád tyhle mapy, v terénu sem tam zjistíš, že fyzicky vede značka / cesta úplně jinde. Někdy se tyhle chyby táhnou přes několik verzí map.
  • 0

#80 jozulu

jozulu

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2012 - 9:24

Mám tiež problém s novými mapami Topo aCyklo 2012. V Garmine mi hlási tiež mapy nie sú odomknuté. Ďakujem za radu.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama