Přejít na obsah


Fotka

MapSource a čeština


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2006 - 12:40

Ahoj všichni, dá se prosím nějak do nových verzí MapSource zabudovat čeština? Předem děkuji všem za informace.
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2006 - 23:03

Nevíte někdo, odkud stáhnout MapSource v češtině?
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2006 - 0:01

Nevíte někdo, odkud stáhnout MapSource v češtině?


Na
http://www.svetgps.cz/poradna/
Otázka: 12.10.2006 21:10 Petr Heřmánek
Dobrý den, dnes jsem si pořídil Garmin nuvi 310.Nainstaloval jsem si City Navigator NT+ Europe V8, přiložený k navigaci.Návod je v češtině nicméně program ne. Lze si někde češtinu do programu stáhnout? Díky za radu

Odpověď: 18.10.2006 13:45 Ing. Radek Hojgr
Dobrý den,
pokud jsou mé informace ještě správné, tak češtinu do mapsource dostanete pouze zakoupením a instalací podrobné české mapy (ATLAS ČR10R, nebo Topo Czech v1).
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2006 - 7:44

Nevíte někdo, odkud stáhnout MapSource v češtině?

Slovenský Konan nabízel svého času ke stažení slovenštinu.
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2006 - 11:03

Odpověď: 18.10.2006 13:45 Ing. Radek Hojgr
Dobrý den,
pokud jsou mé informace ještě správné, tak češtinu do mapsource dostanete pouze zakoupením a instalací podrobné české mapy (ATLAS ČR10R, nebo Topo Czech v1).

U Topo V1 je starsi verze MS, nez je aktualni update ke stazeni na garminich strankach, takze k nejnovejsim verzim cestina neni. Otazkou je, jestli to necemu vadi. K cemu je vlastne v MS cestina ???
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2006 - 12:00

Věřím, že pro toho, kdo se alespoň trochu orientuje v angličtině není problém používat MapSource v angličtině, horší je to ale pro toho, kdo tyto znalosti nemá. I když program není zase až tak složitý, jeho ovládání v angličtině je komplikovanější. Když jsem se informoval již dříve v Picodasu, kde bych našel na internetu českou verzi MapSource, tak mi sdělili, že ji dají na garmin.cz ke stažení, což se zatím nestalo.
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2006 - 12:23

Věřím, že pro toho, kdo se alespoň trochu orientuje v angličtině není problém používat MapSource v angličtině, horší je to ale pro toho, kdo tyto znalosti nemá. I když program není zase až tak složitý, jeho ovládání v angličtině je komplikovanější. Když jsem se informoval již dříve v Picodasu, kde bych našel na internetu českou verzi MapSource, tak mi sdělili, že ji dají na garmin.cz ke stažení, což se zatím nestalo.

Já jsem o českou verzi MapSource přišel ve cvíli, kdy jsem potřeboval volby, které uměla jen aktuální, nová, a tedy anglická verze.
Připadá mi, že i minimální znalost angličtiny stačí pro ten systém práce, co většina lidí potřebuje.

  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2006 - 1:30

Já jsem o českou verzi MapSource přišel ve cvíli, kdy jsem potřeboval volby, které uměla jen aktuální, nová, a tedy anglická verze.
Připadá mi, že i minimální znalost angličtiny stačí pro ten systém práce, co většina lidí potřebuje.

Zdravím, verze 6.11.6 už češtinu obsahuje.
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2006 - 1:35

Zdravím, verze 6.11.6 už češtinu obsahuje.

Jojo, taky jsem si vsimnul a mel jsem opacny problem... nemohl jsem se cestiny zbavit. :-))) Nakonec pomohlo az odmazani ceskeho .dll mezi instalacnimi soubory.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama