Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.7.0


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
221 odpovědí na toto téma

#41 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2012 - 8:56

Tak to v Autostatu vypni, stejne uz to nebude potreba, kdyz to predtim udelas pres API ;)
  • 0

#42 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2012 - 10:22

Jsem pouze příležitostným uživatelem GG. Všechny uploadované obrázky se mi nyní v gpx souboru, který nahrávám do GPSky, objevují na konci listingu jako sekce spoiler a poslední položka obsahuje část html kódu. Nevím jestli něco nedělám špatně.
  • 0

#43 Pátrač

Pátrač

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)
  • LocationKing field

Publikováno 07 červen 2012 - 11:22

nevím co se stalo. Geoget mi jeden den jede druhý den ne. a to jak z Flashe tak z pevnýho disku.. zmizely všechny filtry, všechno nastavení hlásí u spuštění že disk damaged.. save your work and close the geoget.. Na flashi jsem otestoval přeinstalaci na novou verzi 2.7.0xxx a ani to nepomohlo. Testoval jsem to u dvou databází jedné starší jedné aktuální a ani to nepomohlo... help!!
  • 0

#44 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2012 - 11:27

Halumo, prosimte, bylo by mozny nejak osetrit oznaceni DNF u kese pri importu skrze FN? Stacilo by to treba i jenom do tagu ;)
  • 0

#45 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2012 - 11:42

Bo.T.L. napsal/a:
Jsem pouze příležitostným uživatelem GG.
Všechny uploadované obrázky se mi nyní v gpx souboru, který nahrávám do GPSky, objevují na konci listingu jako sekce spoiler a poslední položka obsahuje část html kódu.
Nevím jestli něco nedělám špatně.


pridavani spoileru na konec listingu je vec, ktera se da v nastaveni Geogetu vypnout. Nicmene deje se to pri importu, takze se to nevypne zpetne.

A taky zalezi, cim jsi ta data ziskaval, tohle vypada na nejakou chybu pri parsingu webovych stranek. Tedy problem neceho jineho, nez Geogetu.
  • 0

#46 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2012 - 11:44

Pátrač napsal/a:
nevím co se stalo. Geoget mi jeden den jede druhý den ne. a to jak z Flashe tak z pevnýho disku.. zmizely všechny filtry, všechno nastavení hlásí u spuštění že disk damaged.. save your work and close the geoget.. Na flashi jsem otestoval přeinstalaci na novou verzi 2.7.0xxx a ani to nepomohlo. Testoval jsem to u dvou databází jedné starší jedné aktuální a ani to nepomohlo... help!!


Tohle vypada na zniceny datovy adresar. kdyz se soubory poskodi, treba chybou hardware, tak je pak jedno, odkud ty poskozene soubory zkousis spusti, poskozene budou porad.

Pokud normalne provozujes GG z flashdisku, pak je treba mit na pameti, ze flashdisk je medium vysoce nespolehlive a podobne havarii se vubec nedivim. To je medium na prenaseni kopii dat, ne na to, aby na nem byly primarni nezalohovana data.
  • 0

#47 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2012 - 12:25

HaLuMa napsal/a:

Bo.T.L. napsal/a:
Jsem pouze příležitostným uživatelem GG.
Všechny uploadované obrázky se mi nyní v gpx souboru, který nahrávám do GPSky, objevují na konci listingu jako sekce spoiler a poslední položka obsahuje část html kódu.
Nevím jestli něco nedělám špatně.


.. se da v nastaveni Geogetu vypnout. ....

A taky zalezi, cim jsi ta data ziskaval, tohle vypada na nejakou chybu pri parsingu webovych stranek. Tedy problem neceho jineho, nez Geogetu.


Kde se to dá v GG vypnout?

No ten listing se mi takhle divně zobrazuje už v náhledovém okně GG. Koukal jsem na listingy svých eventů a v sekci Spoiler je vždy pouze ten první obrázek a zbytek ne (místo nich jsou vykřičníky ve žkutém čtverečku). Navíc je tam teď nesmyslně napřklad toto: image.aspx?imgid=1828890" title="Edit">Edit
  • 0

#48 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2012 - 12:27

Ke stahování keší používám GJ, ale zkoušel jsem i ručně zadat GC kód jako nový bod v prázdné db a pak jsem otevřel okno a dal stáhnout listing. Zkoušel jsem to na listingu svých eventů.
  • 0

#49 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2012 - 12:30

To bude zjevne chyba parsovani spoileru na vlastnich kesich. Nicmene Geoget zadne HTML neparsuje, takze problem je asi v GJ.
  • 0

#50 Pátrač

Pátrač

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)
  • LocationKing field

Publikováno 07 červen 2012 - 12:51

Jenže mi to dělalo i na pevným disku na PC. a to i přes to že tam jsem to nenahrával přes 7 dní. nakonec jsem zjistil že se mi něco pošahalo uvnitř Geogetu.. Po staru má totiž zobrazit výchozí filtr nad určenou DB jenže netuším proč ale zmizelo mi nastavení výchozích souřadnic, zmizelo mi nastavení pluginů na toolbaru ( pluginy zůstaly). Tak jsem mu zadal znova sopuřadnice odkud má filtrovat nastavil jeden filtr spustil a světe div se DB obživla. Naštěstí mám data zálohovaný na několika místech. PC, Flash pro práci v práci, Dropbox a v neposlední řadeě DB soubor a složku attach mám na mobilu pro nabírání dat pro Locus. tak snad už to teď bude dobré Zarazilo mne jen že nezávisle na sobě zhavarovaly dvě místa která nebyla spojená týden a neávilse byly defakto několikrát spuštěný. Ona se totž nerozmrvila DB ale něco jiného. Co netuším.. Tak hlavně že data žijou :)
  • 0

#51 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2012 - 12:59

HaLuMa napsal/a:
To bude zjevne chyba parsovani spoileru na vlastnich kesich. Nicmene Geoget zadne HTML neparsuje, takze problem je asi v GJ.


Jak tak na to koukám, tak moje html šablona kde celý listing mám v tabulce asi není ideální řešení.
  • 0

#52 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2012 - 13:06

Pátrač napsal/a:
Jenže mi to dělalo i na pevným disku na PC. a to i přes to že tam jsem to nenahrával přes 7 dní. nakonec jsem zjistil že se mi něco pošahalo uvnitř Geogetu.. Po staru má totiž zobrazit výchozí filtr nad určenou DB jenže netuším proč ale zmizelo mi nastavení výchozích souřadnic, zmizelo mi nastavení


veskere nastaveni i data jsou v souborech v datovem adresari, nikde jinde. Pokud se ti to pomrsilo, tak se musely pomrsit soubory v datovem adresari, a to rozhodne neni normalni. Za takovym pomrsenim casto stoji blbnouci fleshka, nebo treba zmrvena synchronizace s dropboxem. Nevim, do pocitace ti nevidim.
  • 0

#53 JotT

JotT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2012 - 18:40

Objevil se mi problem, pri generovani sestavy offline listingu pro PDA, konkretne okruh 75km od domacich souradnic. Vse probiha jak ma, ale pri stahovani obrazku se opakovane 6 nestahne (asi nedostupne) a cely script se zastavi, po stisku tlacitka storno zkonci bez toho, aby vygeneroval indexove html a hlavni index.html. Jak rikam, tech chybejicich 6 obrazku se nestahne opakovane, akorat netusim, ktera (ktere) kes(e) to zavini. Neslo by, prosim, nejak script upravit tak, aby i pres to, ze budou chybet nektere obrazky, svou praci dokoncil? A nebo - muze byt chyba na me strane? Jinak diky moc za navrat mapy.cz nahledu,..
  • 0
-=JotT=-

#54 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2012 - 19:09

kdyz se nedari nejakyobrazek stahnout, mel by vyprset timeout a po chvili by to melo pokracovat dal bez nej. Skus ho nechat chvili bez mackani toho Storna, treba to dobehne.
  • 0

#55 JotT

JotT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2012 - 20:27

No ja to tak s timeoutem predpokladal, ale takhle mi to zustalo viset uz 4x a nevsimal jsem si toho pokazde vice jak hodinu.. :( Ted jsem pri pokusech nahodou zaregistroval toto chovani konkretne u GC3MGX4. V listingu jsou 3 velke obrazky, kodovane ve formatu png base64. A tyto se nepodarilo stahnout ani po 15 minutach.
  • 0
-=JotT=-

#56 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2012 - 21:10

Fakt? Zajimave, protoze u me je s tim hned hotovy, ani nezaskobrtne. Nicmene je to pekna obludnost, ten listing, co ma 1.5 mega. :o
  • 0

#57 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2012 - 21:26

Ja ty obrazky nevidim ani po nekolikerym pokusu o stazeni v lisitngu skrze GG... Kdyz zkusim ty offline listingy, tak sice hnedka probehne, ale obrazky tam nejsou...
  • 0

#58 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2012 - 21:35

obrazky tam nejsou, protoze maloktery prohlizec tyhle zabudovane obrazky do odkazu umi ukazat, a ten v Geogetu je rozhodne neumi. Takze spravne se ti neukazou, nicmene se to na nich nezasekne. Alespon me a tobe. Otazka je, proc nekomu jo?
  • 0

#59 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2012 - 21:47

kazdopadne reseni techto obrazku uz je vymyslene a poznamenane k realizaci. Snad to vyresi i to zahadne tuhnuti u nekoho.
  • 0

#60 kvasnicovy

kvasnicovy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2012 - 22:03

funguje je v něm download pomoci geojarry?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama