Přejít na obsah


Fotka

Vyjádření soustrasti


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
9 odpovědí na toto téma

#1 Skupec Reviewer

Skupec Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2012 - 19:16

S žalem v srdci bych chtěl vyjádřit rodině a kamarádům soustrast a upřímný smutek nad ztrátou blízkého. Je mi to opravdu líto... Do odvolání pozastavuji publikaci všech nových kešek v Praze a Středočeském kraji. Děkuji vám za pochopení. Petr
  • 0

#2 Moravian Reviewer

Moravian Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2012 - 20:28

Velmi smutná zpráva...:( Upřímnou soustrast rodině, přátelům i známým.
  • 0
Moravian Reviewer Reviewer pro ČR, Mordor a okolí V mé správě jsou kraje Moravskoslezský, Olomoucký a Zlínský

#3 Aqualung Reviewer

Aqualung Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 75 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2012 - 20:46

Také jsem sledoval pátrání a doufal, že to bude mít lepší konec. Velká tragédie pro rodinu a pro nás pro všechny. Upřímnou soustrast!
  • 0
Děkuji zodpovědným kačerům, kteří předtím, než odeslali listing ke schválení, si přečetli doporučení reviewerů, případně si provedli kontrolu podle návodu v mém profilu.

#4 Voyager Reviewer

Voyager Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2012 - 21:10

Je to opravdu moc smutná zpráva, do poslední chvíle jsem doufal v dobrý konec :-( Upřímnou soustrast rodině i přátelům.
  • 0

Voyager Reviewer - reviewer pro ČR, (především kraje Jihomoravský, Zlínský)


#5 Sopdet Reviewer

Sopdet Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 140 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2012 - 21:29

Je mi opravdu lito ze to skoncilo takto, stejne i ja jsem doufal v lepsi konec. Uprimnou soustrast vsem kdo jej znali a milovali. Nemel jsem mnoho sanci s nim pokecat, ale vzdy jsme se pozdravili na eventu venku. Je to hrozna tragedie :(
  • 0

Retired Sopdet Reviewer
Bývalý reviewer pro ČR, zejména Jihočeský, Plzeňský a Karlovarský kraj


#6 DarkLord Reviewer

DarkLord Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 400 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2012 - 22:16

I za mě upřímnou soustrast všem, kteří ho znali a kterým bude chybět. Z důvodu piety a uctění jeho památky proto většina z reviewerů, pravděpodobně všichni, pozastavují na čas publikaci nových keší. Prosím tedy, abyste žádné nové v nejbližší době neodesílali do fronty...
  • 0

#7 geoawareCZ

geoawareCZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2012 - 7:10

Slovy nelze vyjádřit smutek v rodině Ondřeje, upřimnou soustrast. Připojuji se ke svým kolegům a pozastavuji na nějakou dobu publikaci earthcachí v Čechách.
  • 0
geoawareCZ

#8 Vrso

Vrso

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2012 - 10:15

Vyjadrujem uprimnu sustrast. Je mi nesmierne luto co sa stalo, Ondrej zil geocachingom a navzdy si to budeme pamatat. Rovnako aj na Slovensku sa pripajame k piete a docasne zastavujeme publikacie. Majme Ondreja neustale na pamati a budme opatrni, aby sa uz nic podobne nestalo. Rasto reviewer Vrso
  • 0

#9 Bohemian reviewer

Bohemian reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2012 - 13:19

Již jako penzionovaný, ale jako člověk, který měl čest poznat tohoto člověka, se připojuji k ostatním členům skupiny reviewer. A připojuji se k přání, abychom již nic podobného nemuseli řešit. Lidi, buďte opatrní!!!
  • 0

#10 minarjo

minarjo

    minarjo

  • Members
  • PipPipPip
  • 758 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2012 - 19:23

Sice pozdě, ale přece se taky jako exReviewer připojuji k soustrasti celé rodině (byl jsem totiž na dovolené a informace v médiích i zde na fórech ke mně tak dorazily jaksi opožděně). Dotyčného kešera jsem sice osobně neznal (nick ale ano), ale jsme jedna (pravda čím dál větší a tedy "méně přehledná") rodina, takže to je nepříjemné pro všechny.
  • 0

Nevíte si s něčím v GC rady? Zkuste jít nejprve na Českou encyklopedii GC





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama