Přejít na obsah


Fotka

MEGA VLAK TOUR 2012 - event po ČR


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
61 odpovědí na toto téma

#1 R 206

R 206

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2012 - 8:16

Všechny vás zvu na náš event MEGA VLAK TOUR 2012 GC3H18N. Vše důležité najdete v listingu. Jakékoliv dotazy a připomínky můžete směřovat sem.
  • 0

#2 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 771 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2012 - 11:46

posun ^..
  • 0

#3 R 206

R 206

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2012 - 19:16

up
  • 0

#4 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2012 - 20:16

Doufám, že mi tato vlaková vyjde - dávám Will attend .. =) A s těmi CWG? Sada i s držákem opravdu stojí 70,-?
  • 0
Cogito ergo sun ...

#5 aya01

aya01

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2012 - 20:56

tý brďo, to vypadá úplně luxusně. Pořád přemýšlím jak to udělat, abych taky jela (odjíždím druhý den na dovolenou-a přecejen,celou trasu mám trochu z ruky) ale snad to vykoumám abych jela s prckama taky ;)
  • 0

#6 baron12

baron12

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2012 - 7:15

Pokud nám do toho nic nevleze, rádi se projedeme eventovým vláčkem :D.
  • 0
Hledejte a najdete!

#7 R 206

R 206

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2012 - 7:55

CWG sada - 8 ks Opravdu stojí 70 kč ;)
  • 0

#8 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2012 - 10:52

aaa, po " dlouhe " dobe novy vlakovy event, kolecka vypadaji moc hezky, nejde se nezucastnit:-)
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#9 LukasX

LukasX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2012 - 14:11

Ach jo a naše východní výspa zůstane opět nenavštívena! A to kdysi přes Vsetín vedl jeden z nejdůležitějších koridorů :) Tak snad příště! Ale nápad je to fajný, stejne jako provedení.
  • 0
Venku prší nebo všechny krabky odlovené? Začtěte se do Tesaříka a můžete začít sami tvořit nejen originální kešky...

#10 R 206

R 206

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 8:18

Halo vsem, poslete pozvanku vasim kamaradum!! Dokazeme dat MEGAEVENT? Cesko to da!! Takze vsichni will atendet. At nam udelate radost a mate o ikonku navic.
  • 0

#11 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 8:31

Pokud někdo váhal s účastí na této "šílené akci", může pomoci v rozhodování nabídka ČD na síťovou jízdenku na 14 dní za 990,- :)
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#12 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 9:31

Dobrá též může být SONE+ za 450 Kč pro max. dva dospělé a tři děti, viz https://www.o2extra....-jizdenku-sone/
  • 0

#13 L.a.u

L.a.u

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)
  • LocationKolín

Publikováno 26 červen 2012 - 9:48

aya01 napsal/a:
tý brďo, to vypadá úplně luxusně. Pořád přemýšlím jak to udělat, abych taky jela (odjíždím druhý den na dovolenou-a přecejen,celou trasu mám trochu z ruky) ale snad to vykoumám abych jela s prckama taky ;)


Zabal si o den dřív :)
  • 0

#14 Tom007

Tom007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 18:14

up, trocha reklamy a je z toho MEGA
  • 0

Garmin GPSmap 60CSx, Topo Czech, Nokia Lumia730 DS


#15 R 206

R 206

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2012 - 19:31

Jak se píše o příspěvek výše. Prosím všechny, řekněte o tomto eventu (GC3H18N) všem známým. Česko ten MEGA event dá ;) Poďte nám udělat radost!
  • 0

#16 R 206

R 206

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2012 - 16:58

up
  • 0

#17 strycek skrblik

strycek skrblik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2012 - 15:41

...jakože já chápu, že chcete, aby účast byla co největší, ale vytvářet nové účty, které slouží ke spamování... to je pro mě ubohost... "Ahoj, můj kamarád jashinsama mě požádal, jestli bych mu nepomohl s dostáním jeho eventu do podvědomí komunity. Jedná se o event MEGA VLAK TOUR 2012 (pojede se ve vlaku z Č. Budějic přes 6 dalších měst, kde se bude logovat, viz stránka eventu) s potenciálem rozrůst se až na megaevent. V každém z těchto 7 měst bude probíhat logování a soutěžě, prodej CWG (eventových i sad) a snad zbyde čas i na nějaké to povídání. Jestli Tě to zaujalo navštiv stránku eventu: http://www.geocachin...14-4532297b8ec9 a v logu napis jestli chceš CWG/sadu... Bylo by skvělé, kdyby, pokud znáš někoho, kdo by o event mohl mít zájem, si mu o eventu napsal/a nebo k němu informaci o něm nějak dostal/a aby se podařil megaevent ;). S pozdravem: DarthBorg"
  • 0

#18 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2012 - 16:04

Jak jsem již psal, bylo by pěkné, kdyby se autor spamu smazal a chcípnul. Todle se nedělá.
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#19 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2012 - 16:09

strycek skrblik napsal/a:
...jakože já chápu, že chcete, aby účast byla co největší, ale vytvářet nové účty, které slouží ke spamování... to je pro mě ubohost...

"Ahoj, můj kamarád jashinsama mě požádal, jestli bych mu nepomohl s dostáním jeho eventu do podvědomí komunity. Jedná se o event MEGA VLAK TOUR 2012 (pojede se ve vlaku z Č. Budějic přes 6 dalších měst, kde se bude logovat, viz stránka eventu) s potenciálem rozrůst se až na megaevent. V každém z těchto 7 měst bude probíhat logování a soutěžě, prodej CWG (eventových i sad) a snad zbyde čas i na nějaké to povídání. Jestli Tě to zaujalo navštiv stránku eventu: http://www.geocachin...14-4532297b8ec9 a v logu napis jestli chceš CWG/sadu... Bylo by skvělé, kdyby, pokud znáš někoho, kdo by o event mohl mít zájem, si mu o eventu napsal/a nebo k němu informaci o něm nějak dostal/a aby se podařil megaevent ;). S pozdravem: DarthBorg"


Taky jsem tento mail dostal a bral jsem to jako obyčejný mail, který láká na kamarádův event. Ovšem po přečtení tohoto příspěvku jsem se podíval na profil pisatele a opravdu byl založen jen na posílání zpráv (po cca 5-10 zprávách z GC.com je další posílání zablokováno, aby někdo nemohl spamovat účty). Chápu dobře, že chcete mít na eventu návštěvnost, ale tohle je krapet moc.
Ale jak se říká, i negativní reklama je reklama :D
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#20 Chasseur23

Chasseur23

    Chasseur.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2012 - 17:12

Taky jsem tento email dostal a souhlasím se strýčkem skrblíkem. Je to ubohost. I když jsem měl původně v plánu se eventu zúčastnit, neudělám to. Howgh!!
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama