Přejít na obsah


Fotka

MEGA VLAK TOUR 2012 - event po ČR


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
61 odpovědí na toto téma

#21 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2012 - 17:20

Héééééééééééééj! Taky mi přišel ten email a asi tomu vlaku propíchám gumy! Agitace tohoto typu se mi fakt nelíbí.
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#22 Hamerinski

Hamerinski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 358 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2012 - 20:06

Tohle mě dorazilo...

Ahoj,
co máš proti hromadné propagaci eventu? Jak se má třeba Ostravák dozvědět o eventu se souřadnicemi o 400 km jinde? Pokud na event nechceš, nechoď, nevšímej si propagačních e-mailů/pozvánek, které byly dle mých informací maximálně jen dva . Nehledě na to, že já sám osobně jsem nic neposílal. Propagaci má na starost jasinsama. A proč odrazují? Myslím, že je dokonce společensky korektní na akci poslat pozvánku. Jestli třeba přišla vícekrát, opravdu to není naše chyba, ale chyba internetu. Sem tam to odešle 2x.
Každopádně, pokud se na nás přijdeš podívat, rádi tě uvidíme.
Zdraví
R 206

První došla pozvánka přes anounncement
Druhá 6.7. 2012 17:54
Třetí 9.7. 2012 15:48
To rozpětí několika dnů není sem tam odeslání, ale úmysl!!

Napíšu zde i co bylo napsáno v WN co byla smazána.
Chtěl jsem přijít podívat, ale díky tomu spamu se rozhodně nezúčastním.
_____________________________________________________
Ps. čekám, jen na další spam a bude následovat NA log.
  • 0

#23 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 108 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2012 - 20:17

Taky patřím mezi "vyvolené"...taková propagace mi přijde nešťastná..bohatě mi stačí emaily od pravniku ohledně dědictvi ze Sudanu, Nigerie a čert ví odkud. :|
  • 0

*


#24 GK

GK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 90 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2012 - 20:31

Tak jsem se přihlásila na event a hned prudící spam, který se tváří jako osobní dopis?! buď se mi event líbí a pak se zeptám kamarádů, jestli taky půjdou, nebo se mi nelíbí, pak se nepřihlásím a ani o tom nikomu neřeknu.. tohle se mi fakt nelíbí a navíc pochybuju, že po přečtení mailu hned všichni sednou k počítači a začnou rozesílat všem kamarádům pozvánky.
  • 0

#25 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 807 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2012 - 20:31

Vy jste prostě nenapravitelní ... během tří dní tři spamy ...:o:o:o
  • 0

#26 Ivus

Ivus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2012 - 20:38

Milí owneři, co to melete? Prý "Jak se třeba Ostravák dozví o eventu, když mu nepošlem dvacet pozvánek na mail?" No jak asi... 1. výpis eventů v newsletteru z gs 2. výpis nových keší na gc.com 3. výpis eventů na gc.cz, tady vpravo 4. vlákno na gc.cz 5. maily z proběhlých eventů .. a ještě to všem cpete do schránky? (* beztak jsem nějakou možnost vynechala...) Mně to teda přijde po čtyřku jako dostačující, ještě budiž po pětku, ale fakt je třeba posílat všem emaily a hned několikrát? To vás třeba nenapadlo napsat zástupcům regionálních serverů a poprosit je o zveřejnění pozvnánky tam?
  • 0
Ivuš

#27 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2012 - 21:02

Já mám naštestí jen jeden mail, na akci jsem neplánoval účast a po tomhle už vůbec ne!
  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#28 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 807 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2012 - 21:07

noe1 napsal/a:

geo.scorpions napsal/a:
Vy jste prostě nenapravitelní ... během tří dní tři spamy ...:o:o:o


Tak ti to poslední WN taky smazali, co? Nepoučitelní. Kdyby sklopili ocas, řekli, "sorry volové, jsme pitomci a přestřelili jsme", ale oni ještě dál otravují copy + paste ublíženými maily. Myslím že je čas na NA z důvodu spamu.


Možná máš pravdu ...
  • 0

#29 Hamerinski

Hamerinski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 358 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2012 - 21:13

No co reviewer už o tom taky asi ví :D. I jeho WN smazali :D:D
  • 0

#30 mkacer

mkacer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2012 - 21:17

R 206 napsal/a:
Všechny vás zvu na náš event MEGA VLAK TOUR 2012 GC3H18N. Vše důležité najdete v listingu. Jakékoliv dotazy a připomínky můžete směřovat sem.

Oznamuji vsem, ze se tohoto eventu nezucastnim. Tak a ted to uz jen poslat vsem kacerum, aby o tom vedeli ...jak jinak se dozvi ze tam nebudu?
  • 0

#31 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2012 - 21:20

mkacer napsal/a:

R 206 napsal/a:
Všechny vás zvu na náš event MEGA VLAK TOUR 2012 GC3H18N. Vše důležité najdete v listingu. Jakékoliv dotazy a připomínky můžete směřovat sem.

Oznamuji vsem, ze se tohoto eventu nezucastnim. Tak a ted to uz jen poslat vsem kacerum, aby o tom vedeli ...jak jinak se dozvi ze tam nebudu?


Já jsem si to již přečetl tady na foru, že tam nebudeš, tak mně už to nemusíš posílat :)
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#32 hoblik

hoblik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 456 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2012 - 21:21

Organizátorům eventu doporučuji prostudovat heslo krizová komunikace http://cs.wikipedia....zová_komunikace a tam uvedenou literaturu ;)

Edit: Opraven překlep
  • 0

#33 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2012 - 21:22

weri napsal/a:

mkacer napsal/a:

R 206 napsal/a:
Všechny vás zvu na náš event MEGA VLAK TOUR 2012 GC3H18N. Vše důležité najdete v listingu. Jakékoliv dotazy a připomínky můžete směřovat sem.

Oznamuji vsem, ze se tohoto eventu nezucastnim. Tak a ted to uz jen poslat vsem kacerum, aby o tom vedeli ...jak jinak se dozvi ze tam nebudu?


Já jsem si to již přečetl tady na foru, že tam nebudeš, tak mně už to nemusíš posílat :)

Pošlu ti to já, jsem jeho kamarád :D
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#34 jashinsama

jashinsama

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2012 - 22:01

noe1 napsal/a:

geo.scorpions napsal/a:
Vy jste prostě nenapravitelní ... během tří dní tři spamy ...:o:o:o


Tak ti to poslední WN taky smazali, co? Nepoučitelní. Kdyby sklopili ocas, řekli, "sorry volové, jsme pitomci a přestřelili jsme", ale oni ještě dál otravují copy + paste ublíženými maily. Myslím že je čas na NA z důvodu spamu.


ja nevim jestli si si vsiml, ale ja sem se pokusil omluvit uz u kesky, za to pokud nekomu prislo vic mailu (jeden email pro kazdyho, by snad nebyl tak strasny prohresek proti vsem normam slusnyho a chovani a primerene propagace) a povazuje to za zivot ohrozujici spam, muzu se omluvit jeste kazdymu zvlast kdyz bude chtit...
jinak k tem zpusobum jak se k eventu dostat, tak ja napr. na geocaching.cz nechodim, GS news nectu a novy kesky neprohlizim, a zdalo se mi, ze takovych lidi neni tak malo (navic nevim kdo by se dival treba na event, ktery je za mesic a 400 km od jeho bydliste...)
ve zkratce: odpovednost za problemy s maily beru na sebe, a muzete mi nadavat, co hrdlo raci
  • 0

#35 Mudlodcera

Mudlodcera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 391 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2012 - 22:08

jashinsama napsal/a:

noe1 napsal/a:

geo.scorpions napsal/a:
Vy jste prostě nenapravitelní ... během tří dní tři spamy ...:o:o:o


Tak ti to poslední WN taky smazali, co? Nepoučitelní. Kdyby sklopili ocas, řekli, "sorry volové, jsme pitomci a přestřelili jsme", ale oni ještě dál otravují copy + paste ublíženými maily. Myslím že je čas na NA z důvodu spamu.


ja nevim jestli si si vsiml, ale ja sem se pokusil omluvit uz u kesky, za to pokud nekomu prislo vic mailu (jeden email pro kazdyho, by snad nebyl tak strasny prohresek proti vsem normam slusnyho a chovani a primerene propagace) a povazuje to za zivot ohrozujici spam, muzu se omluvit jeste kazdymu zvlast kdyz bude chtit...
jinak k tem zpusobum jak se k eventu dostat, tak ja napr. na geocaching.cz nechodim, GS news nectu a novy kesky neprohlizim, a zdalo se mi, ze takovych lidi neni tak malo (navic nevim kdo by se dival treba na event, ktery je za mesic a 400 km od jeho bydliste...)
ve zkratce: odpovednost za problemy s maily beru na sebe, a muzete mi nadavat, co hrdlo raci


A proc vubec propagaci pomoci spamu pouzivate? Pro zviditelneni mimo CB? Kdo chce tak si eventu vsimne tady na foru nebo na jakekoli socialni siti (na FB info o eventu slo nekolikrat). Predchozi vlakovy event zadne posilani spamu nepouzival a vsimlo si ho pomerne dost lidi i mimo ustecky kraj, odkud kluci vyjizdeli. Zkuste popremyslet o propagaci a ne o odrazovani pripadnych navstevniku (coz je jedina reakce, kterou ve me vas email vyvolal)
  • 0

#36 R 206

R 206

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2012 - 8:56

Opravdu se všem omlouvám. Ale já osobně nic nepsal, dělal to pro nás kamarád kačera jashinsama. Ten si ten účet založil. Takže nechápu, proč NA, když jsem to ani nedělal já. Omluvil jsem se, nevím, co víc bych měl udělat. Všem jsem odeslal e-mail. Na FB jsem psal, ale osobně poslal jen asi 5 e-mailů. Takže pokud vás to obtěžovalo, ještě jednou se omlouvám. A opravdu neznám moc geolidí, jen pár budějčáků, kteří na event většinou nejdou, je to moc brzy. Ovšem v Praze/Brně/Ostravě je to úplně ideální čas, ale tam nikoho neznám. Ale nikomu jsem nespamoval. A pro mě je veliký trest, když na můj dlouho připravovaný event nepřijdete, protože DB z Horní Dolní vám poslal 2 e-maily. Proč "účelový" profil? On nehraje GC, jen nám s propagací pomohl, protože je programátor a nějak to umí udělat. Mmch. myslím, tedy jsem si myslel, že by to mohl být dobrý způsob propagace. Jak napsal jasinsama, eventy na GC nesleduju, nečtu novinky... Takže toto pro běžného kačera odpadá. Pokud mi sem napíšete, čím to mám odčinit, udělám to (v reálných mezích). Doufám, že přeci jen přehodnotíte své plány, až z vás to naštvání trošku sleze. Každému, kdo mi event pochválil tady chtěl poděkovat...
  • 0

#37 zuzule

zuzule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2012 - 9:43

Mi sice ani jeden mail neprisel a to jsem dala will atennd, ale nic proti tomu nemam. FB nemám a geocaching.cz taky nenavstevuji denne, o eventu jsem se dovedela nahodou, kdyz jsem sem po dlouhe dobe nakoukla. Takze na propagaci nevidim nic spatneho. A opravdu lidi z Moravy se o eventu nemusi dovedet, v mem okoli je nekolik, kteri o eventu nevedi /nevedeli, nebot tyto stranky nenavstebuji a sleduji nejnovejsi kese tam, kde se pohybuji, tedy MS kraj. A urcite vam nechodi jen spamy o eventu, tak nevim, proc ten vztek. TAkove mam nejradeji, opravdu.
  • 0

#38 Hamerinski

Hamerinski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 358 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2012 - 10:03

zuzule napsal/a:
A urcite vam nechodi jen spamy o eventu, tak nevim, proc ten vztek. TAkove mam nejradeji, opravdu.


Kupodivu chodí jen o eventu. Nehodlám mít zasíraný mail, který je určený jen na GC, nějakým spamem!
  • 0

#39 Chasseur23

Chasseur23

    Chasseur.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2012 - 10:34

Pokud jste to chtěli dát vědět napříč republikou, proč jste neudělali tu nejjednodušší věc, která se v tomto směru nabízí? Info na regionálních webech. Třeba organizátoři geoBrnění toho využili naprosto perfektně. Stačí se jen zaregistrovat na každém regionálním webu a do fóra napsat pozvánku na event. Naprosto jednoduché a elegantní řešení ;)
  • 0

#40 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2012 - 11:09

zuzule napsal/a:
Mi sice ani jeden mail neprisel a to jsem dala will atennd, ale nic proti tomu nemam. FB nemám a geocaching.cz taky nenavstevuji denne, o eventu jsem se dovedela nahodou, kdyz jsem sem po dlouhe dobe nakoukla. Takze na propagaci nevidim nic spatneho. A opravdu lidi z Moravy se o eventu nemusi dovedet, v mem okoli je nekolik, kteri o eventu nevedi /nevedeli, nebot tyto stranky nenavstebuji a sleduji nejnovejsi kese tam, kde se pohybuji, tedy MS kraj.
A urcite vam nechodi jen spamy o eventu, tak nevim, proc ten vztek. TAkove mam nejradeji, opravdu.


No,tak vazne s Tvym pohledem nesouhlasim. A to mi zadny email nedosel. Ale takovahle spamovani je opravdu ubohe.

A argumentaci,ze se kaceri nemaji jak o eventu dozvedet,neberu.

Pokud nechodi na gc.cz(coz vetsina nechodi),Ok. Ale to,ze nectou newsletter,tak to uz je snad jejich problem,ne?
Pokud chci vedet o chystanych eventech,musim se o ne zajimat a info si hledat. Nebo mam jako cekat,ze mi bude nekdo jiny ta infa nosit pod nos a nejlepe zasilanim spamu?:-D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka