Přejít na obsah


Fotka

MEGA VLAK TOUR 2012 - event po ČR


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
61 odpovědí na toto téma

#41 R 206

R 206

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2012 - 11:36

zuzule napsal/a:
Mi sice ani jeden mail neprisel a to jsem dala will atennd, ale nic proti tomu nemam. FB nemám a geocaching.cz taky nenavstevuji denne, o eventu jsem se dovedela nahodou, kdyz jsem sem po dlouhe dobe nakoukla. Takze na propagaci nevidim nic spatneho. A opravdu lidi z Moravy se o eventu nemusi dovedet, v mem okoli je nekolik, kteri o eventu nevedi /nevedeli, nebot tyto stranky nenavstebuji a sleduji nejnovejsi kese tam, kde se pohybuji, tedy MS kraj.
A urcite vam nechodi jen spamy o eventu, tak nevim, proc ten vztek. TAkove mam nejradeji, opravdu.

Přesně takto jsem to myslel. ;)
  • 0

#42 R 206

R 206

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2012 - 11:38

Chasseur23 napsal/a:
Pokud jste to chtěli dát vědět napříč republikou, proč jste neudělali tu nejjednodušší věc, která se v tomto směru nabízí? Info na regionálních webech.
Třeba organizátoři geoBrnění toho využili naprosto perfektně. Stačí se jen zaregistrovat na každém regionálním webu a do fóra napsat pozvánku na event. Naprosto jednoduché a elegantní řešení ;)

Znám jen domovský geojih, geokladno. Tam to je. Teď jsem si uvědomil existenci geotřebíč, kam to dám. Ale další jsem nenašel, ač jsem to scháněl.
  • 0

#43 Chasseur23

Chasseur23

    Chasseur.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2012 - 11:40

Kolonka Regionální servery v levém sloupečku vedle tohoto mého příspěvku ;)
  • 0

#44 zuzule

zuzule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2012 - 11:50

Sedmitecka napsal/a:

zuzule napsal/a:
Mi sice ani jeden mail neprisel a to jsem dala will atennd, ale nic proti tomu nemam. FB nemám a geocaching.cz taky nenavstevuji denne, o eventu jsem se dovedela nahodou, kdyz jsem sem po dlouhe dobe nakoukla. Takze na propagaci nevidim nic spatneho. A opravdu lidi z Moravy se o eventu nemusi dovedet, v mem okoli je nekolik, kteri o eventu nevedi /nevedeli, nebot tyto stranky nenavstebuji a sleduji nejnovejsi kese tam, kde se pohybuji, tedy MS kraj.
A urcite vam nechodi jen spamy o eventu, tak nevim, proc ten vztek. TAkove mam nejradeji, opravdu.


No,tak vazne s Tvym pohledem nesouhlasim. A to mi zadny email nedosel. Ale takovahle spamovani je opravdu ubohe.

A argumentaci,ze se kaceri nemaji jak o eventu dozvedet,neberu.

Pokud nechodi na gc.cz(coz vetsina nechodi),Ok. Ale to,ze nectou newsletter,tak to uz je snad jejich problem,ne?
Pokud chci vedet o chystanych eventech,musim se o ne zajimat a info si hledat. Nebo mam jako cekat,ze mi bude nekdo jiny ta infa nosit pod nos a nejlepe zasilanim spamu?:-D


TAk ted nesouhlasim ja. Nemyslim si, ze jsem zacinajici a nevedouci kacer, ale treba opravdu nemam cas sedet u PC a koukat na fora. Nehlede na to, ze pokud vim, severmi morava, vyjma Olomouce, regionalni server nema. A nenapadlo me se "registrovat" do nejakych jinych, kdyz tam "nepatrim". TAkze mi ver, ze v mem okoli je opravdu hodne lidi, kteri se o ventu nedozvedi.
Ano. hledam si eventy, nenecham se zvat atd., ale opravdu se o eventu s vychozimi souradnicemi mimo region treba nedovime.
  • 0

#45 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2012 - 11:58

zuzule napsal/a:

.. ale opravdu se o eventu s vychozimi souradnicemi mimo region treba nedovime.


V newsletteru se dozvíš... a pro ten nemusíš být nikde jinde než na gc.com registrovaná... A nejde o dlouhé vysedávání u compu, jednou za týden si projdeš jeden mail. Ale kdo chce, výmluvy si vždycky najde:D

Osobně žádný regionální servery nesleduji, přesto o eventu vím a mám i logováno WA.
  • 0

#46 Mudlodcera

Mudlodcera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 391 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2012 - 12:19

zuzule napsal/a:

Sedmitecka napsal/a:

zuzule napsal/a:
Mi sice ani jeden mail neprisel a to jsem dala will atennd, ale nic proti tomu nemam. FB nemám a geocaching.cz taky nenavstevuji denne, o eventu jsem se dovedela nahodou, kdyz jsem sem po dlouhe dobe nakoukla. Takze na propagaci nevidim nic spatneho. A opravdu lidi z Moravy se o eventu nemusi dovedet, v mem okoli je nekolik, kteri o eventu nevedi /nevedeli, nebot tyto stranky nenavstebuji a sleduji nejnovejsi kese tam, kde se pohybuji, tedy MS kraj.
A urcite vam nechodi jen spamy o eventu, tak nevim, proc ten vztek. TAkove mam nejradeji, opravdu.


No,tak vazne s Tvym pohledem nesouhlasim. A to mi zadny email nedosel. Ale takovahle spamovani je opravdu ubohe.

A argumentaci,ze se kaceri nemaji jak o eventu dozvedet,neberu.

Pokud nechodi na gc.cz(coz vetsina nechodi),Ok. Ale to,ze nectou newsletter,tak to uz je snad jejich problem,ne?
Pokud chci vedet o chystanych eventech,musim se o ne zajimat a info si hledat. Nebo mam jako cekat,ze mi bude nekdo jiny ta infa nosit pod nos a nejlepe zasilanim spamu?:-D


TAk ted nesouhlasim ja. Nemyslim si, ze jsem zacinajici a nevedouci kacer, ale treba opravdu nemam cas sedet u PC a koukat na fora. Nehlede na to, ze pokud vim, severmi morava, vyjma Olomouce, regionalni server nema. A nenapadlo me se "registrovat" do nejakych jinych, kdyz tam "nepatrim". TAkze mi ver, ze v mem okoli je opravdu hodne lidi, kteri se o ventu nedozvedi.
Ano. hledam si eventy, nenecham se zvat atd., ale opravdu se o eventu s vychozimi souradnicemi mimo region treba nedovime.


Pises, ze na gc.cz casto nechodis, ale za posledni dva dny tu mas pomerne dost prispevku. Neni to protireceni?
A to je tak dlouhe vysedavani u PC, kdyz si jednou tydne otevres stranky gc.cz a podivas se v pravo do sloupku na planovane eventy? Registraci tady mas, tak proc ji nevyuzijes? Nebo proc jsi se tu registroval(a)? Tech 10 minut jednou tydne te nezabije a kdyz CHCES, tak informace si dohledas i kdyz zadny regionalni web v okoli nemas.

Ostatne jak je mozne, ze o geoBrneni, vedi i na slovensku, kdyz je to cesky event? Popremyslej o tom (a zadny spam jsme nerozesilali)
  • 0

#47 R 206

R 206

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2012 - 20:34

tak se nám to nějak nerozrůstá. Kdo dál se připojí? ;)
  • 0

#48 R 206

R 206

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2012 - 21:12

jen dávejte WA ;)
  • 0

#49 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 546 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2012 - 7:31

Možná, kdyby jste to naplánovali i po trati 330 Břeclav Přerov, přidal by se i někdo ze Slovácka. Takhle jste nás úplně odřízli.
  • 0
Pro někoho to už není hra, ale soutěž. Ta ale nebude mít vítěze.

#50 R 206

R 206

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2012 - 7:38

No, bohužel to samé píšou i Plzeňáci, Ústečáci, Liberečáci, Zlíňáci... Z Varů ani nepíšou - Vy to máte ještě kousek ;) Jinak to opravdu nešlo, už tak nám to vychází tak tak. Po 330ce jsem to zkoušel, ovšem žádné EC ve 12:10 z Břeclavi nejede :(
  • 0

#51 denebolla

denebolla

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2012 - 9:35

Já se pravděpodobně ještě připojím (Zlín), jen si to musím ještě promyslet, jak a kde se připojím a kde budu logovat, tak jsem tam ještě nedala WA.
  • 0

#52 R 206

R 206

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2012 - 20:35

Stále je vás nějak málo!
  • 0

#53 Hamerinski

Hamerinski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 358 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2012 - 20:55

Aby jsi se nepoto :-D. Jo nasirat lidi spamem neni dobra vec.
  • 0

#54 R 206

R 206

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2012 - 21:32

Hamerinski napsal/a:
Aby jsi se nepoto :-D. Jo nasirat lidi spamem neni dobra vec.

To uz se snad kazdy uklidnil, ne? To snad ani nejde byt 3 tydny nastvany ;)
A nepoto... Je spousta lidi, kteri planuji ucast, ale WA nedali.
  • 0

#55 R 206

R 206

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2012 - 18:33

Tak už vás je 189, dáme 300? ;)
  • 0

#56 Trnec

Trnec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2012 - 18:35

R 206 napsal/a:
Tak už vás je 189, dáme 300? ;)


B)
  • 0
Garmin eTrex H, HP Pavilion dm3, Geoget, Locus, WhereIGo ... Vek? To je ta doba, po kterou sbiram ty plastove krabicky na potraviny...

#57 R 206

R 206

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2012 - 21:01

Prosím pozor!
SŽDC nám vymyslela kulturní vložku a po roce se opět bude opravovat trať. Výluka je z Jihlavy do Okřížek, tak to nějak promyslete, ať se zbytečně netrmácíte autobusem.

  • 0

#58 R 206

R 206

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 20:37

Ještě alespoň 50 ;)
  • 0

#59 R 206

R 206

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2012 - 9:24

Tak vzhůru do toho! Za čtyři dny se jede;)
  • 0

#60 R 206

R 206

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2012 - 7:00

Uz zitra! B)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka