Přejít na obsah


Fotka

Hledám dálnošlapku na společné toulání


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
25 odpovědí na toto téma

#21 Bloud

Bloud

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2012 - 22:18

Dain a Olik napsal/a:
tak az si ty davy trochu proberes v cechach, na zaverecne vyberove kolo se nerozpakujte jet na jednu drobnou prochazku k mnichovu :P- GC1FPN1.


Letos tuhle laskominu určitě nezvládnu. Sotva jsem si vyběhal volno na dovolenou, a to jen za příslibu, že se mezitím při svých aktivitách nezabiju. Ale třeba příští rok ... však jednou na ni taky dojde.

Planetweb napsal/a:
Jeste bys mel napsat, jak mlade-stare devcata cekas:-) Abych se ti neprihlasila treba ja!


Dobrá připomínka. Osobně nejsem nijak náročný, podle rodného listu mi je 25, ovšem chovat se umím jak dospělý, tak i jako puberťák. Takže děvčata tak nějak kolem mého věku plus-mínus dekáku. Čím akurátnější, tím lepší.
  • 0
I'm sorry, I can't hear you over the sound of how awesome I am

#22 Planetweb

Planetweb

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2012 - 12:14

Bloud napsal/a:

Dain a Olik napsal/a:
tak az si ty davy trochu proberes v cechach, na zaverecne vyberove kolo se nerozpakujte jet na jednu drobnou prochazku k mnichovu :P- GC1FPN1.


Letos tuhle laskominu určitě nezvládnu. Sotva jsem si vyběhal volno na dovolenou, a to jen za příslibu, že se mezitím při svých aktivitách nezabiju. Ale třeba příští rok ... však jednou na ni taky dojde.

Planetweb napsal/a:
Jeste bys mel napsat, jak mlade-stare devcata cekas:-) Abych se ti neprihlasila treba ja!


Dobrá připomínka. Osobně nejsem nijak náročný, podle rodného listu mi je 25, ovšem chovat se umím jak dospělý, tak i jako puberťák. Takže děvčata tak nějak kolem mého věku plus-mínus dekáku. Čím akurátnější, tím lepší.


Ok, fotka s prenasedlem a datovani doplneno
  • 0

#23 Bloud

Bloud

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2012 - 9:13

Při turistických toulkách si nepomáháme žádnými dopravními prostředky. Využíváme hlavně těch darů, co náše těla spojují se zemí. Tedy nohy. Každopádně, jestli chceš, jsi zvána. Stejně jako ostatní děvčata, na první letošní vycházku s Romčou (toť moje maličkost). Pro začátek jen něco na rozehřátí, žádné daleké pochody a vražedné přechody kontinentu. GC25EHN - 20 kilometrů, vycházkovým tempem zhruba pět hodin chůze. Sem tam kopec, po cestě možno odlovit dalších 5-6 keší. Vše v krásné přírodě českého krasu. Plán cesty je tedy jasný. Sraz v 10:30 na výchozích souřadnicích. Čeká se akademickou čtvrthodinku na opozdilce a vyráží se v 10:45. Tempo udržujeme svižné, krok rázný, náladu dobrou. Jde se za každého počasí.
  • 0
I'm sorry, I can't hear you over the sound of how awesome I am

#24 malaveverka

malaveverka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2012 - 9:18

Má to drobnej háček - sice jsi napsal hodinu a místo, ale chybí tam datum ;)
  • 0

Oregon 450
Alligator S4700 Duo + c:geo

bílé geovozidlo Hyundai i20 s modrou ještěrkou


#25 Bloud

Bloud

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2012 - 9:23

Hrůza, jak si ženské najdou vždy nějakou výmluvu :-). Ale ano, máš pravdu. To je tak, když člověk myslí na pět věcí zároveň. Samozřejmě tuto neděli, tedy 24. června.
  • 0
I'm sorry, I can't hear you over the sound of how awesome I am

#26 Bloud

Bloud

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2012 - 20:06

Pro všechny ty, kteří se zatajeným dechem sledovali mé hledání, mám dobrou zprávu. Nádech, výdech. Dneska jsem podle plánu obešel Krasotoulku a bylo to velmi příjemné. Tentokrát jsem si vzal i fotoaparát, třikrát překontroloval baterky a když jsem ho na uvodních souřadnicích zapnul, zahlásil mi, že nemám vloženou paměťovou kartu. Tudíž jsem nezaznamenal situaci na startu. Zcela jistě si teď mnozí povzdechli, že neuvidí všechny ty krásky, které se tu v průběhu týdne praly o mou přízeň. Bohužel. Ale jako záchranný plán jsem měl ještě telefon, takže jsem udělal skupinové foto kousek od finále. A jak vidíte, je tam tolik lidí, že vlastně ani nikoho nevidíte. A takový dav se mnou byl celou cestu. :-)
  • 0
I'm sorry, I can't hear you over the sound of how awesome I am




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama