Přejít na obsah


Fotka

Signálka, pěšky od 5.7.


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
39 odpovědí na toto téma

#21 KAMPJ

KAMPJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 18:00

100Dteam napsal/a:
na prodloužený víkend se na pěší Signálku také chystáme. Pořád sice doufám, že si to hlavní organizátor akce tak nějak rozmyslí. Také bych to viděl na ideální odlov z kola. Ale zatím vše vypadá, že to asi 8 západočeských kačerů půjde pěšky

A v kolik bude vyrazet? Ja se tam z Prahy dostanu tak kolem 12. Ale jinak jsem taky zapadocech.
  • 0

#22 100Dteam

100Dteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 219 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 18:27

jestli si dobře pamatuji plány, tak to měl být přímý spoj - bus z Plzně 5.7. v 8:00 (příjezd do Železné v 9:50) zpět z Dolního Žandova maximálně 8.7. 16:52 (v Plzni 18:40) krizový plán, kdyby jsme to nestihli, asi zatím neexistuje :)
  • 0

#23 Joe Tramp

Joe Tramp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 187 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 20:42

Stále víc a víc pochybuju, že mi vyjde Zugspitze. Vadil by případně jeden geokačer navíc? Občas bych sice udělal tu hop doleva, onde úskok doprava pro další krabičku, ale v tomhle bych asi nebyl sám :-) Najisto budu vědět v pátek...
  • 0

#24 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 20:50

Upřímně, pěšky bych to nešel. Ta trasa je jak dělaná na kolo (i když jsou tam solidní kopce) a pěšky z toho asfaltu budou akorát bolet nohy a celkem jednotvárná cesta vám asi nebude moc ubíhat. Ale když je dobrá parta tak to půjde :)
  • 0

#25 KAMPJ

KAMPJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2012 - 0:47

Joe Tramp napsal/a:
Stále víc a víc pochybuju, že mi vyjde Zugspitze. Vadil by případně jeden geokačer navíc? Občas bych sice udělal tu hop doleva, onde úskok doprava pro další krabičku, ale v tomhle bych asi nebyl sám :-) Najisto budu vědět v pátek...

A ke komu se pripojis? Ja se tam dostanu tak kolem poledne.
  • 0

#26 KAMPJ

KAMPJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2012 - 17:36

Nahoru.
  • 0

#27 100Dteam

100Dteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 219 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2012 - 19:07

tak potvrzuji náš odjezd z Plzně ve čtvrtek 8:00
  • 0

#28 Joe Tramp

Joe Tramp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 187 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2012 - 23:11

Promiň, jak jsem to jen proběhl, nedošlo mi, že půjdete zvlášť... Problém mi nedělají oba časy, ale vidím to tak, že bych se připojil ke KAMPJ - a stejně 100Dteam během dne dohoníme :) (Ne že bych tam šel trhat rekordy...)
  • 0

#29 KAMPJ

KAMPJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2012 - 5:45

Joe Tramp napsal/a:
Promiň, jak jsem to jen proběhl, nedošlo mi, že půjdete zvlášť... Problém mi nedělají oba časy, ale vidím to tak, že bych se připojil ke KAMPJ - a stejně 100Dteam během dne dohoníme :) (Ne že bych tam šel trhat rekordy...)

Budu vyjizdet z domova kolem 7. hodiny a v Bele nad Radbuzou budu kolem 12.30 hod. Vyhledaval spojen s odjezdem od 5. hod. ranni, ale nic jinyho jsem nenasel. Clovek tak stravi pul dne na ceste. Sraz si dame na nadrazi v Bele?
  • 0

#30 Joe Tramp

Joe Tramp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 187 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2012 - 8:12

Odkud jedeš? Praha-Domažlice vlakem v 6:07 (příjezd 9:30 s 15min přestupem v Plzni, tím jede i 100Dteam) - cena do pondělka 180 Kč na Sporo Ticket. Domažlice-Bělá v 10:08 (příjezd 11:04) - cena 41 Kč. (Jinak 272, pokud máš In-kartu, budeš to mít ještě o 25 % levnější...) Čas mi nedělá problém - vyrazím brzo ráno, ale tak si ještě odlovím pár krabiček po Domažlicích :) Takže tam budu. Ale definitivně potvrdím opravdu až zítra, jestli se náhodou ta Zugspitze ještě nerozhoupe...
  • 0

#31 KAMPJ

KAMPJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2012 - 9:36

Joe Tramp napsal/a:
Odkud jedeš? Praha-Domažlice vlakem v 6:07 (příjezd 9:30 s 15min přestupem v Plzni, tím jede i 100Dteam) - cena do pondělka 180 Kč na Sporo Ticket. Domažlice-Bělá v 10:08

Ten spoj vypada dobre, jeste na to kouknu.
  • 0

#32 100Dteam

100Dteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 219 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2012 - 14:16

Joe Tramp napsal/a:
Odkud jedeš? Praha-Domažlice vlakem v 6:07 (příjezd 9:30 s 15min přestupem v Plzni, tím jede i 100Dteam)


pozor my jedeme autobusem, přímý spoj Plzeň - Železná. Když vystoupíme z busu, tak jsme prakticky u první keše. Z Bělé je to ještě kus cesty
  • 0

#33 KAMPJ

KAMPJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2012 - 5:49

100Dteam napsal/a:

Joe Tramp napsal/a:
Odkud jedeš? Praha-Domažlice vlakem v 6:07 (příjezd 9:30 s 15min přestupem v Plzni, tím jede i 100Dteam)


pozor my jedeme autobusem, přímý spoj Plzeň - Železná. Když vystoupíme z busu, tak jsme prakticky u první keše. Z Bělé je to ještě kus cesty

Vcera jsem to nestihl, snad to dam dnes dohromady.
  • 0

#34 BlackReider

BlackReider

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2012 - 7:13

Tak bohuzel, ja se nezucastnim, vlezly mi do toho jine plany :( skoda
  • 0

#35 KAMPJ

KAMPJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2012 - 15:51

Posunuju nahoru.
  • 0

#36 KAMPJ

KAMPJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2012 - 19:00

Joe Tramp napsal/a:
Odkud jedeš? Praha-Domažlice vlakem v 6:07 (příjezd 9:30 s 15min přestupem v Plzni, tím jede i 100Dteam) - cena do pondělka 180 Kč na Sporo Ticket. Domažlice-Bělá v 10:08 (příjezd 11:04) - cena 41 Kč. (Jinak 272, pokud máš In-kartu, budeš to mít ještě o 25 % levnější...)

Tak asi pojedu autobusem ve 4:50 z Prahy, tj. Plzeň 6:10 a pak autobusem v 8:00 do Železné. Druhá varianta nebo, když mi to ujede tak vlakem jak píšeš. Zítra se rozhodnu definitivně.

Budu se snažit to projít za 2 max. 3 dny. Kromě Signálky chci ještě najít Dyleň a Střed Evropy. Ostatní podle situace.
  • 0

#37 Joe Tramp

Joe Tramp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 187 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2012 - 19:49

Omlouvám se za zpoždění - i za mysterifikaci. Zugspitze se odkládá, a tak nic nebrání mé účasti. Zda je to dobře či špatně, to už nechám na vás, jen doufám, že nakonec zvítězí první možnost :) Pojedu autobusem, který vyjíždí z Plzně v 8:00 - přistoupím na cestě v Chotěšově. Beru stan pro dva (oficiálně je pro tři, ale to spíš mysleli na "lepší kamarády"). A samozřejmě taky něco na zahřátí - asi nám totiž sprchne. Lovu zdar a těším se na vás :P
  • 0

#38 KAMPJ

KAMPJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2012 - 16:15

Joe Tramp napsal/a:
Omlouvám se za zpoždění - i za mysterifikaci.

Zugspitze se odkládá, a tak nic nebrání mé účasti. Zda je to dobře či špatně, to už nechám na vás, jen doufám, že nakonec zvítězí první možnost :) Pojedu autobusem, který vyjíždí z Plzně v 8:00 - přistoupím na cestě v Chotěšově.

Beru stan pro dva (oficiálně je pro tři, ale to spíš mysleli na "lepší kamarády"). A samozřejmě taky něco na zahřátí - asi nám totiž sprchne.

Lovu zdar a těším se na vás :P

Cas je drahy. Tak nakonec jsem se rozhodl pro odjezd v 8.00 hod. autobusem z Plzne. Pokud mi to ujede, pojedu vlakem co si psal.
Doufam, ze vse klapne a nebude prset. Posledni dobou jim ty modely vychazeji celkem presne.
  • 0

#39 KAMPJ

KAMPJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2012 - 19:27

Předpověď není příznivá. Déšť.
  • 0

#40 Yorkcz

Yorkcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2013 - 17:37

Chtěl jsem se zeptat jestli uvažuji něktěří kačeři si letos odlovit signálku ? Budu u tety která bydlí v Novém Sedlišti (ta vesnice není moc daleko od signálky) buď od 1.6. nebo od 8.6 a budu tam cca týden tak mě napadlo že bych si to zkusil odlovit :-) ale samotnému se mi moc nebude chtít... :-(
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama