Přejít na obsah


Fotka

Klanovice o vikendu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
28 odpovědí na toto téma

#1 Kvacus

Kvacus

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2012 - 14:02

Chystam se o vikendu projit se psama Klanovice, nechce se nekdo pridat? Melo by byt horko, takze s ohledem na ctyrnozce fakt pesky, jestli pocasi prekvapi a bude chladno, tak na kolobezce. Presny den ani cas jsem si zatim nestanovila, vsechno na pripadne domluve :)
  • 0

#2 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2012 - 14:24

Moc rada bych se pridala,ale nejspis se do Pha nedostanu:-(
  • 0

#3 _cermik_

_cermik_

    cermik

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2012 - 16:21

Ahoj, tam nemám ani jednu, takže bych se klidně přidal. Koloběžku nevlastním, leda bych našel a zprovoznil kolo (nevím, kde ho mám). Jinak o víkendu mám čas asi pořád (ve smyslu "flexibilně" ne 100% víkendu :) )
  • 0
Jakub

#4 Kvacus

Kvacus

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2012 - 13:38

_cermik_ napsal/a:
Ahoj, tam nemám ani jednu, takže bych se klidně přidal. Koloběžku nevlastním, leda bych našel a zprovoznil kolo (nevím, kde ho mám). Jinak o víkendu mám čas asi pořád (ve smyslu "flexibilně" ne 100% víkendu :) )


No super :) Kolo nehledej, pesky to bude uplne v pohode. Co treba sobota odpoledne nejak kolem druhy?

Jeste nekdo dalsi by se pridal?
  • 0
Kvacus a geopsi Apollo a Betka

#5 _cermik_

_cermik_

    cermik

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2012 - 13:41

Jo, to by šlo
  • 0
Jakub

#6 kasama3

kasama3

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2012 - 14:16

Já bych asi šla taky, jestli můžu. Dopoledne odložím synky na tábor a odpoledne klidně. KasikP (třetí synek) se buď přidá nebo je samohlídací. Upřímně pokud si to jen nepředstavujete jako chrtí závody ;), ty v tom vedru fakt nedám :( Jo a když už koukám, co je všechno v Klánovicích za mysterky, tak tahle stojí za to :) .... aspoň tedy z mého hlediska ;)..... už luštím :D http://www.geocachin...aspx?wp=GC3GWV0
  • 0

#7 Kvacus

Kvacus

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2012 - 14:45

Za sebe teda muzu sklidem rict, ze do chrtich zavodu bych se nehnala, dala bych to tak na pohodu, primerene vedru :) Tak parada, uz se tesim i na juniora.
  • 0
Kvacus a geopsi Apollo a Betka

#8 RadosHordos

RadosHordos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2012 - 21:15

MY (RadosHordos a Geo Donald) plánujeme vylovit v neděli v Klánovicích všechny T5 keše. Ale nemáme přesný harmonogram.
  • 0

#9 Hojší

Hojší

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2012 - 5:44

Ahoj, také bych se rád přidal. ... pokud by to bylo možné, tak k oběma skupinkám. Jak v sobotu odpoledne, tak v neděli na ty T5. Na ty T5 nemám ale patřičné vybavení, tak kdyby to nebylo až tak na obtíž, byl bych rád, protože jinak nemám asi šanci :(
  • 0

#10 Kvacus

Kvacus

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2012 - 16:46

Tak pocasi na zitra vypada brutalne, to si to uzijeme se vsim vsudy, snad mi ctyrnozci neodpadnou :) Navhla bych tedy sraz ve 14 u nadrazi (mezi nadrazim a hospodou), co vy na to?
  • 0
Kvacus a geopsi Apollo a Betka

#11 kasama3

kasama3

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2012 - 19:11

Jsem pro. Čím blíže chladné hospodě, tím lépe ;) I když.... auto :(:( Jinak junior si dnes pěkně spálil záda, takže na zítra zatím neví, možná, jestli vychladne :) :) Navíc má obavu, aby ti nezpůsobil nějaké zklamání při představě roztomilého dítka...... metr pětaosmdesát a puberta za krkem :D :D Asi se budeme držet spíš v lese?
  • 0

#12 _cermik_

_cermik_

    cermik

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2012 - 20:04

Kde je tam hospoda? U nádraží by to bylo fajn, mohl bych jet vlakem. Sice bych tam 20min čekal, ale neva :)
  • 0
Jakub

#13 kasama3

kasama3

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2012 - 20:09

Podle google maps hned naproti... U Dašů? Nejsi z okolí Kolovrat? Můžeme tě nabrat....
  • 0

#14 _cermik_

_cermik_

    cermik

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2012 - 20:12

Nejsem, jsem z Prahy 3 :) proto zvažuju i vlak, než se prodírat pražským provozem. Btw je to v tarifním pásmu B ... ví někdo, co to znamená? Na lítačce mám napsáno P0 ale na http://www.ropid.cz/...__s189x368.html píšou, že ta nejnižší (co mám já) má P 0 i B. Neví někdo?
  • 0
Jakub

#15 kasama3

kasama3

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2012 - 20:15

Pokud je zastávka Praha - Klánovice, jakože myslím, že pod Prahu ještě spadají, konkrétně snad 9, tak ti lítačka platí. Co znamená B netuším :(
  • 0

#16 kasama3

kasama3

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2012 - 20:28

tak už možná tuším... B jsou příměstské autobusy 300.... nicméně dokud je to Praha P+0 platí opencard
  • 0

#17 _cermik_

_cermik_

    cermik

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2012 - 20:29

No prý B je součást pásma 0, Ach jo, proč jsou pásma a podpásma, když na to je jedna karta :) Nicméně kdyžtak mi to ve vlaku vysvětlí :)
  • 0
Jakub

#18 Kvacus

Kvacus

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2012 - 20:58

Vyborne, takze se nam to pekne sbira, jestli dobre pocitam, tak nas bude 4-5 :) U Dasu je presne ta hospoda co jsem myslela, je to hned u nadrazi, neda se to minout, pod nadrazim je podchod a usti primo pred hospodou. Byla bych pro to, abysme se rozhodne drzeli v lese, tam bude snad trochu snesitelnejc. A rozhodne nebudu zklamana tim, ze misto miniaturniho ditka prijde pubertak, mozna i naopak :D cermik - jestli budes cekat, tak v hospode doporucuju palacinku s cokoladou, je luxusni :) Jestli se tu poperu se SZ, poslu vam na sebe pro jistotu telefon, ale kazdopadne me asi neprehlidnete, mam celkem velky cernobily psi duo :)
  • 0
Kvacus a geopsi Apollo a Betka

#19 kasama3

kasama3

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2012 - 21:06

Už se těším :) A asi přibude ještě jeden kačer.... WAV, mohli bychom vypadat i jako výprava ;)
  • 0

#20 micska

micska

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2012 - 22:25

Co kdybychom se s macketou taky pridali?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama