Přejít na obsah


Fotka

Smrt jizerskych roveru - s***i opět vítězí :-(


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
103 odpovědí na toto téma

#41 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2012 - 9:36

kolombo napsal/a:

Myslím, že jen těžko lze popřít, že listing je emotivní a politicky zabarvený.


Emotivní je už z podstaty toho, co se tam stalo. A politicky zabarvený taky, protože likvidace těch skautů, stejně jako důvod jejich plánovaného útěku, byl politický. Těžko pak vytvořit kešku o takové události bez politického zabarvení.
  • 1

#42 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 851 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2012 - 9:43

Smrk napsal/a:
...Těžko pak vytvořit kešku o takové události bez politického zabarvení.

Řekl bych že lze ale ne tak okatě. Co třeba paralelně na OC, tam se můžete klidně rozohnit. a ruďásky i věšet...
  • 0
Věřme v to lepší, počítejme s tím horším...
Nic není nikdy tak, jak se to zdá.

#43 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2012 - 9:43

Kolombo, vlákno přejmenuješ přejmenováním prvního příspěvku.
  • 0

#44 Vsara

Vsara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2012 - 9:48

Smrk. Mluvíš mi z duše. Kolegové zde v práci (bývalí komouši) sveřepě tvrdí, že oni nebyli žádnými zločinci. Moc moc těžko jim vyyvětluji, že tím že s něčím souhlasí, platí tomu byť jen pár korun příspěvky, vytváří objem masovost .. že už tím tomu zlu pomáhali a to aktivně pomáhali. Připomínek není nikdy dost. A už jsem tu ve vláknu četla statistiku zaměřenou na znalost dětí ze středních škol. Nu ... číslo se mi jeví strašidelné, ale docela dobře možné. Sama mám dceru ve druháku na gymplu a občas je velmi obtížné jí vysvětlit pojem zla a zbavit jí předposranosti před ním.
  • 0

#45 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2012 - 9:49

Nedávno jsem četl 451°Fahrenheita od Raye Bradburyho. Tohle je přesně to o čem tam mluví ten šéf požárníků: Knížky zakážeme, protože jen způsobují problémy a hádky mezi lidmi.
  • 0

#46 _cermik_

_cermik_

    cermik

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2012 - 10:01

ssva napsal/a:
Rozhodně bych se zdržel dalšího šťourání do vosího hnízda Zeměmluva, provokování "rudých bonzáčků" a dělání si naschválů, nic se tím nevyřeší. Smiřme se holt s tím že je to emerická hra. Voni by v podstatě kdyby na to došlo mohli zrušit spoustu skvělých keší pro které tuhle hru stojí hrát a které očividně nebo méně viditelně porušují pravidla. A to by bylo škoda, ne?


To není dobrej přístup - my jsme klienti (ať už platící paypalem nebo čučením na reklamy) a tak oni dělají službu pro kačery a ne že by kačeři zakládali keše pro GS.
  • 0
Jakub

#47 Smogeo

Smogeo

    Pozorr, troll!

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2012 - 10:03

Vsara napsal/a:
Smrk. Mluvíš mi z duše. Kolegové zde v práci (bývalí komouši) sveřepě tvrdí, že oni nebyli žádnými zločinci. Moc moc těžko jim vyyvětluji, že tím že s něčím souhlasí, platí tomu byť jen pár korun příspěvky, vytváří objem masovost .. že už tím tomu zlu pomáhali a to aktivně pomáhali.

To řeknu jednomu republikovému rozvraceči u nás. Že když platil daně, tak dobrovolně a aktivně komančům pomáhal. Ho trefí :D
  • 0

#48 Vsara

Vsara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2012 - 10:07

Smogeo napsal/a:
....
To řeknu jednomu republikovému rozvraceči u nás. Že když platil daně, tak dobrovolně a aktivně komančům pomáhal. Ho trefí :D

Uf ... daně jistě ne. Měla jsem na mysli komoušké příspěvky na rudou knížku. Oni měli totiž nějaké klubové příspěvky. A nemyslím si, že to nebylo jasné. Uniká mi proč tě napadly daně....
  • 0

#49 pokorka

pokorka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2012 - 10:10

_cermik_ napsal/a:

ssva napsal/a:
Rozhodně bych se zdržel dalšího šťourání do vosího hnízda Zeměmluva, provokování "rudých bonzáčků" a dělání si naschválů, nic se tím nevyřeší. Smiřme se holt s tím že je to emerická hra. Voni by v podstatě kdyby na to došlo mohli zrušit spoustu skvělých keší pro které tuhle hru stojí hrát a které očividně nebo méně viditelně porušují pravidla. A to by bylo škoda, ne?


To není dobrej přístup - my jsme klienti (ať už platící paypalem nebo čučením na reklamy) a tak oni dělají službu pro kačery a ne že by kačeři zakládali keše pro GS.


A já to vidím tak, že je to hra a oni jsou vlastníkem té hry a mají právo diktovat pravidla. Na každém z nás je rozhodnutí, jestli tuhle hru a podle jejich pravidel bude hrát. Kdo nechce, ať si založí vlastní hru a vlastní pravidla a ty pak mění a vyžaduje a a a a.. hmm
  • 0

#50 Vsara

Vsara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2012 - 10:10

Dohodnout .... dohodnout se se zlem na koexistenci :-)))))
  • 0

#51 Fast Hippo

Fast Hippo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2012 - 10:10

mikrupa-cz: Proc vadi citace z platneho zakona? Neni to jen takova mala osobni pomsta ownwerovi za hulvatske chovani?
  • 0

#52 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 851 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2012 - 10:18

_cermik_ napsal/a:

ssva napsal/a:
Rozhodně bych se zdržel dalšího šťourání...

To není dobrej přístup - my jsme klienti (ať už platící paypalem nebo čučením na reklamy) a tak oni dělají službu pro kačery a ne že by kačeři zakládali keše pro GS.

Zapomínáš na časovou posloupnost. My jsme jako klienti vlezli do rozjetýho vlaku, dobrovolně, ke společnosti která už měla sesmolené nějaké přepravní podnínky. Že si někdo ten přepravní řád nepřečte a pak se diví že ho za jízdy vykopnou, je jeho válka. Aj v nekuřáckým kupé se dá zahulit, ale k...a s rozumem, né to fókat štiplistkovi nebo bonzákům do obličeje...
  • 0
Věřme v to lepší, počítejme s tím horším...
Nic není nikdy tak, jak se to zdá.

#53 Vsara

Vsara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2012 - 10:20

mikrupa-cz napsal/a:
Dovolte abych se k tomu vyjádřil.

Já jsem ten SRÁČ a BONZÁK, který kešku Groundspeaku nahlásil.
.....


Nu, na názor máš právo. Tento nick jistojistě nikdy nezapomenu.

Mne šokuje to, že zeměmluv tomu naslouchá. To až si budou myslimové stěžovat na kešky nevyhovujícím jejich učení, nebo třeba křesťani, nebo zastánci čistoty nějaké rasy....
---------
A ke zdejšímu docela hustě zastoupenmému názoru , že je lepčí držet hubu a odsunout se na open server ... ten mne naplňuje smutkem také.
  • 1

#54 malin

malin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2012 - 10:30

mikrupa-cz napsal/a:
Dovolte abych se k tomu vyjádřil.

Já jsem ten SRÁČ a BONZÁK, který kešku Groundspeaku nahlásil.

Ještě před kontaktováním GS jsem se ale pokoušel o kompromisní řešení, kdy by byla úvodní část listingu (upravený přepis zákona) zrušena.
Pan Cihlář mi ale odpověděl velice hrubým stylem, že nic měnit nebude.

Mezi tím mi přišlo několik "anonymních" e-mailů plných urážek.
Opravdu mne rozčílilo, když jsem byl označen za komunistu a bolševika.
Nemám s minulým režimem nic společného (teda byl jsem pionýr, ale rozhodně ne komunista).

Keška bez těch úvodních červeně zvýrazněných pasáží mohla skvěle ukazovat na zrůdnosti, kterých se komunisté dopouštěli, a přesto bych ji nepovažoval za politickou propagandu.

Stačilo se jen dohodnout a ne hned vyhrožovat a urážet.



je až neuvěřitelný, kolik péče a starostí věnují někteří cizím keškám místo aby udělali sami něco pro ostatní....
PS: když máš takovou péči o cizí kešky, nechceš mi pravidelně vyměňovat logbooky? :-)
  • 1

#55 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2012 - 10:33

Mikrupa: a to ti ta keš tak nedávala spát kvůli citaci zákona a červenému zabarvení některých částí?
  • 1

#56 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2012 - 10:34

mikrupa-cz napsal/a:
Dovolte abych se k tomu vyjádřil.

Já jsem ten SRÁČ a BONZÁK, který kešku Groundspeaku nahlásil.


Jenom otázka: proč ses v tom vůbec angažoval?
  • 1
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#57 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2012 - 10:40

A vůbec vlastně - Owner se s reviewerem dohodl, že to takhle je OK, tak proč jsi do toho xakru znovu ryl? Owner nerozhodl tak jak sis představoval tak jsi šel žalovat výš?
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#58 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2012 - 10:57

Aviatik napsal/a:
Po odarchivaci se rychle objevily opět dva NA logy, z toho jeden od identity bez nálezů. Oba smazány (reviewerem?), následně pravděpodobně někdo žaloval na Groundspeak.

Díky. Moc se mi tenhle přístup nelíbí, ale možnost řešit cache, která mi z nějakého důvodu vadí, přímo s Groundspeakem asi není nic proti ničemu. Spíš by mě zajímalo, jak přesně jim to tam vylíčil.
No aspoň má mikrupa-cz koule na to, aby si za svým názorem stál i neanonymně, to je rozhodně dobře.

I když to asi bude boj s větrnými mlýny, tak stejně si s Groundpeakem můžem dopisovat i my a snažit se je přesvědčit, že cache je o víc o historii než o politické agitaci a že politická agtiace je spíš snaha ji odklidit do zapomnění. Chce to ale logicky, konstruktivně a bez emocí. Jeden hysterický výkřik, jaké se tu často objevují, může celou snahu úplně shodit.
  • 0

#59 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2012 - 10:59

Aviatik napsal/a:
Jenom otázka: proč ses v tom vůbec angažoval?

To by mě taky zajímalo, co ti na té cachi tak strašlivě vadí?
  • 0

#60 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2012 - 11:09

mikrupa-cz napsal/a:
Dovolte abych se k tomu vyjádřil.

Já jsem ten SRÁČ a BONZÁK, který kešku Groundspeaku nahlásil.

Ještě před kontaktováním GS jsem se ale pokoušel o kompromisní řešení, kdy by byla úvodní část listingu (upravený přepis zákona) zrušena.
Pan Cihlář mi ale odpověděl velice hrubým stylem, že nic měnit nebude.

Mezi tím mi přišlo několik "anonymních" e-mailů plných urážek.
Opravdu mne rozčílilo, když jsem byl označen za komunistu a bolševika.
Nemám s minulým režimem nic společného (teda byl jsem pionýr, ale rozhodně ne komunista).

Keška bez těch úvodních červeně zvýrazněných pasáží mohla skvěle ukazovat na zrůdnosti, kterých se komunisté dopouštěli, a přesto bych ji nepovažoval za politickou propagandu.

Stačilo se jen dohodnout a ne hned vyhrožovat a urážet.

A to ti nestačilo napsat svůj názor zde? To se musíš za každou cenu takhle zviditelňovat? Ve chvíli, kdy se spor s RW vyřeší a on keš znovu pustí, tak přijdeš ty a ženeš to výš...
K osobním urážkám na netu se neuchyluji často, ale jsi blbec :-/
  • 1
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama