Přejít na obsah


Fotka

PQ GPX všech PM keší v ČR


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
596 odpovědí na toto téma

#21 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2012 - 18:49

to shaman3 Již jsem několikrát PQ poslal a bylo mi jedno, že je dotyčný BM. Po tom co tady vidím, už budu hodně přemýšlet komu a co pošlu.
  • 0

#22 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2012 - 18:56

mudlodcera napsal/a:
A kde je tedy podekovani za kes? To uz i to TFTC je mnohonasobne lepsi, protoze alespon slusne podekujes, ale smajlik tak akorat nas***


Jaké poděkování za keš? Snad Ownerovi za to že mi znemožnil navštívit jeho keš tím že ji zpřístupnil jen pro PM? Tomu kdo mi zpřístupnil listing a souřadnice pomocí PQ GPX jsem už poděkoval.
  • 0

#23 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2012 - 19:08

shaman3 napsal/a:
Jaké poděkování za keš? Snad Ownerovi za to že mi znemožnil navštívit jeho keš tím že ji zpřístupnil jen pro PM? Tomu kdo mi zpřístupnil listing a souřadnice pomocí PQ GPX jsem už poděkoval.


To víš, že jo. Ještě ownerovi vynadej.....................
  • 0

#24 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2012 - 19:20

shaman3 napsal/a:

mudlodcera napsal/a:
A kde je tedy podekovani za kes? To uz i to TFTC je mnohonasobne lepsi, protoze alespon slusne podekujes, ale smajlik tak akorat nas***


Jaké poděkování za keš? Snad Ownerovi za to že mi znemožnil navštívit jeho keš tím že ji zpřístupnil jen pro PM? Tomu kdo mi zpřístupnil listing a souřadnice pomocí PQ GPX jsem už poděkoval.

Jak znemožnil? Jsi PM? Tak nevím co řešíš? Takto podvodně získat souřadnice, ... myslím, že ten kdo ti je poskytl si již drbe hlavu. Nemám problém, když se mnou pujde BM kačer na PM keš. Ale takto, jak jsi to předvedl ty, rozhodně ne. A ještě se cítíš ukřivděný, že nemáš jako neplatící, možnost "normálně" lovit PM keše. O způsobu logování se ani nezminuji. :-(
  • 0

#25 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 086 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2012 - 19:27

Jaké poděkování za keš? Snad Ownerovi za to že mi znemožnil navštívit jeho keš tím že ji zpřístupnil jen pro PM? Tomu kdo mi zpřístupnil listing a souřadnice pomocí PQ GPX jsem už poděkoval.

Nehledě na to, že ty takhle loguješ i na keších, který nejsou PM. Tak do toho netahej, že ti někdo znemožnil navštívit keš.
  • 0

#26 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2012 - 21:02

Nevidím na mých logách nic pobuřujícího, nikde není žádnými pravidly dána ani žádná podmínka, že bych musel v logu za něco děkovat. Moje logy jsou naprosto neutrální, píši tam jen datum a čas nálezu a to snad nemůže nikoho urazit nebo pobouřit. Pokud se tím cítí někdo z vás pobouřen, tak nejste asi úplně normální. Jestli jste snad přesvědčeni, že jako PM jste nějací nadlidé nebo snad nadkačeři a já jako BM musím všude poníženě děkovat za to, že je mi laskavě umožňováno zalogování PM keše, a že mi ještě můžete nařizovat, co tam mám přímo do logu napsat, tak jste úplně ale úplně vedle. Proberte se z toho snu. Geocaching je o dobrovolnosti a ne o povinnosti děkovat.
  • 0

#27 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 475 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2012 - 21:09

shaman3 napsal/a:
[Jaké poděkování za keš? Snad Ownerovi za to že mi znemožnil navštívit jeho keš tím že ji zpřístupnil jen pro PM? Tomu kdo mi zpřístupnil listing a souřadnice pomocí PQ GPX jsem už poděkoval.


No ty jseš teda dáreček. :D
Keší je všude kolem tři řitě, nikdo tě nenutí PM keše lovit. Doufám že tohle vlákno čte i ten kdo ti souřadnice poskytl a pro příště to důkladně zváží...
  • 0

#28 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2012 - 21:14

shaman3 napsal/a:
Nevidím na mých logách nic pobuřujícího, nikde není žádnými pravidly dána ani žádná podmínka, že bych musel v logu za něco děkovat. Moje logy jsou naprosto neutrální, píši tam jen datum a čas nálezu a to snad nemůže nikoho urazit nebo pobouřit. Pokud se tím cítí někdo z vás pobouřen, tak nejste asi úplně normální. Jestli jste snad přesvědčeni, že jako PM jste nějací nadlidé nebo snad nadkačeři a já jako BM musím všude poníženě děkovat za to, že je mi laskavě umožňováno zalogování PM keše, a že mi ještě můžete nařizovat, co tam mám přímo do logu napsat, tak jste úplně ale úplně vedle. Proberte se z toho snu. Geocaching je o dobrovolnosti a ne o povinnosti děkovat.



Nikdo se na žádné nadlidi nepasuje. Ale až zase budeš žádat někoho o PQ PM keší, zkus mu napsat v tónu jaký používáš výše.

A jestli poděkování bereš jako ponižování, tak lituji tvé okolí.
  • 0

#29 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2012 - 21:15

Raraku napsal/a:
No ty jseš teda dáreček. :D
Keší je všude kolem tři řitě, nikdo tě nenutí PM keše lovit. Doufám že tohle vlákno čte i ten kdo ti souřadnice poskytl a pro příště to důkladně zváží...

Já jsem přece nepsal, že mě někdo nutí lovit PM keše, já psal, že mě tu někteří nutí při logování PM keše děkovat.
  • 0

#30 Pnov

Pnov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 296 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2012 - 21:15

shaman3 napsal/a:
Nevidím na mých logách nic pobuřujícího, nikde není žádnými pravidly dána ani žádná podmínka, že bych musel v logu za něco děkovat. Moje logy jsou naprosto neutrální, píši tam jen datum a čas nálezu a to snad nemůže nikoho urazit nebo pobouřit. Pokud se tím cítí někdo z vás pobouřen, tak nejste asi úplně normální. Jestli jste snad přesvědčeni, že jako PM jste nějací nadlidé nebo snad nadkačeři a já jako BM musím všude poníženě děkovat za to, že je mi laskavě umožňováno zalogování PM keše, a že mi ještě můžete nařizovat, co tam mám přímo do logu napsat, tak jste úplně ale úplně vedle. Proberte se z toho snu. Geocaching je o dobrovolnosti a ne o povinnosti děkovat.

Jistě, není to povinnost, ale slušnost poděkovat tomu, kdo si dal tu práci a založil keš. S PM to nijak nesouvisí.
Za mimoně jsi tu asi jen ty...
  • 0

#31 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 475 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2012 - 21:19

shaman3 napsal/a:
Jestli jste snad přesvědčeni, že jako PM jste nějací nadlidé nebo snad nadkačeři a já jako BM musím všude poníženě děkovat za to, že je mi laskavě umožňováno zalogování PM keše, a že mi ještě můžete nařizovat, co tam mám přímo do logu napsat, tak jste úplně ale úplně vedle. Proberte se z toho snu. Geocaching je o dobrovolnosti a ne o povinnosti děkovat.


Jasně, je to o dobrovolnosti. Pokud však nebude mít nikdo náladu keše zakládat (například ho znechutí podobné logy, čas od času totiž pohár trpělivosti přeteče...), tak ty nebudeš mít co lovit.
PM keše do toho nemotej, platí to pro všechny keše. Jaké proboha ponížené děkování??? Copak není slušné poděkovat za to, že si někdo dal práci s přípravou keše, přivedl mě na hezké místo, napsal zajímavý listing, udělal nápaditou skrýš, nebo mi prostě umožnil získat další bodík? Mě to přijde normální, nemůžu si pomoct.
  • 0

#32 l_ucie

l_ucie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2012 - 21:19

shaman3 napsal/a:
Já jsem přece nepsal, že mě někdo nutí lovit PM keše, já psal, že mě tu někteří nutí při logování PM keše děkovat.

Nejen při logování PM keše. Je slušností poděkovat i na obyčejné keši..
  • 0

#33 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2012 - 21:19

Možná bych i děkoval, není problém to jedno slovíčko navíc v Locusu při automatickém logu do Field Notes nastavit, ale po tomhle vašem nucení k děkování tedy nikdy při logování děkovat nebudu.
  • 0

#34 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2012 - 21:24

Ach jo, zase už se tu bavíme o ničem. Já se snažím, aby logy měly hlavu a patu, občas se rozepíšu víc, několika slovy jsem logoval jen několikrát. Na netu. Do logbooků se jen podepisuju. Poděkování je i TFTC a to asi není to, co by owneři chtěli dostávat. A znám jednoho. který nepíše skoro nic jiného, než Díky za keš. Je to důchodce a nebaví ho prostě se na netu vykecávat. Je to špatně? asi ne.
  • 0

#35 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2012 - 21:41

Potřeboval bych od někoho s PM vygenerovat a zaslat PQ ve formátu GPX k dalším níže uvedeným šesti keším na shaman3(a)email.cz. Je to už poslední várka tenhle rok. Za projevenou ochotu na tuto moji prosbu předem děkuji. Keše jsou uvedeny i s přímými odkazy. Pokud by někoho z vás uráželo, že při logování neděkuji, tak ať mi prosím nic neposílá, jistě se najde jiný hodný PM kolega, který mi to bez nějakých takových podmínek pošle.

GC35P4Q
GC35P4X
GC35P4P
GC35P4H
GC35P4V
GC35P4M
  • 0

#36 geostorm

geostorm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2012 - 21:42

shaman3 napsal/a:
Možná bych i děkoval, není problém to jedno slovíčko navíc v Locusu při automatickém logu do Field Notes nastavit, ale po tomhle vašem nucení k děkování tedy nikdy při logování děkovat nebudu.


No fajn, to by asi chtělo aby všichni owneři kešek napsali do listingu.
"Tato keš není určena pro shaman3, který zde není vítán."
Pak by ses asi chytnul za nos troubo.
  • 0

#37 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2012 - 21:43

když někoho rodiče nenaučili co je slušnost, tak je to těžké.
  • 0

#38 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2012 - 21:46

Zkus to TADY. Jestli předvedeš to co tady, určitě budeš mít úspěch:|
  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#39 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2012 - 21:57

Jo, jo plavciku, kéž by si to tady majitel oněch keší přečetl. Mám silné nutkání mu o tomto threadu napsat.
  • 0

#40 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2012 - 22:08

tomy.22: No jo, ale owner s tím logem stejně nic nenadělá. A když nefunguje to klasické chytrému napověz...., nezbývá než čekat, než to hloupý pochopí sám...
  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama