Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Logování PM keší neprémiovým členem


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
110 odpovědí na toto téma

#101 Smogeo

Smogeo

    Pozorr, troll!

  • Members
  • PipPipPip
  • 500 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2014 - 22:55

KVAPEZ: v tabulkovém výpise keší, kde se ti ony PMOC zobrazí, máš u každé napsán i nick ownera. Napiš mu emailík a jistě ti listing poskytne.

 

P.S.... vlastně i z přímého odkazu na keš se nick dozvíš.


Tento příspěvek byl upraven od Smogeo: 26 duben 2014 - 22:58

  • 2
> Body nesmrdí <
Nepřijímám notifikace.Nebudu lítat jak Groundspeak pískne.

#102 zdeziz

zdeziz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 514 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2014 - 23:28

Pochopím toto: GC50KHK (měsíc stará a už má 12 FP a je opravdu skvělá !)

Ale tohle, to mi hlava nebere GC4QVP5

Hezký odkazy, prozradíš BM, kampak vedou?  :)

 

Opravdu zajímavá debata, názory,,,,, zkusim připojit svůj názor.....
Jsem matka samoživitelka, která moc ráda loví, ať už sama nebo se synem. ZAplacení PM si opravdu nemohu dovolit ,,,,,,a proto mám smůlu. Jsem ochuzena o krásné vymazlene PM keše,,,,,,dost mě to mrzí, ale život je boj a né vždy se nám líbí pravidla,,,,,,

PM keše jsem řešil, než jsem měl možnost vyzkoušet PM. Mám jich sice jen asi 12, ale už nevidím důvod se jimi zabývat. Jasně, je k naštvání, když je poblíž a mám nutkání si někam jen tak odskočit, ale s tím se dá žít.

1. je jich málo  2. většina byly max. průměrné  3. spíš kvůli místu, kde bylo potřeba návštěvnost omezit (logické), nebo po opakované ztrátě, což se dá ještě pochopit, popř. obojí 

Dokud se z toho nestane móda a zvyk, nemá smysl se tím zabývat. Bylo by škoda, kdyby PM keše obsadily všechny hezký místa, nebo se staly většinovou záležitostí. Ale v současném počtu a situaci je to, podle mě a zvlášť pro nás víkenďáky, nepodstatný problém. Tohle zjištění mi trvalo 3 roky....

Už se mi asi 3x stalo, že jsem až při logování zjistil, že je keš PM a zůstala mi v GPS z dob členství. Upozorňuju na to ownera v logu a nikdy se nestalo, že by měl proti logu jakékoli námitky.


  • 5

#103 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 784 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2014 - 6:40

Já jednou brutnul PMO mysterku, protože byla tam, co jsem dřív bydlel, zaměřená na zbytky bunkrů a o těch jsem věděl, kde jsou. Jenou jsem napsal ownerovi, že jsem našel souřadnice jeho PMO mysterky, odpověděl mi, že pokud ji vyřeším, ať si ji klidně zaloguju. Dosud ji nemám, i když je dávno překlopená pro BM. A taky jsem našel něco, co bylo BM a časem se to překlopilo do PM. Myslím, že tohle neřeší nikdo. Náš někdejší retrívr se naštval a všechny své keše překlopil do PMO (když mu je někdo začal ničit) a když po čase jednu překlopil zpátky, bylo tam spousta logů od BM.


  • 0

#104 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2014 - 8:05

Zdeziz má pravdu, že PM keší je opravdu pár. Zrovna nedávno zajímalo někoho v sousedním okrese, kolik keší je PM a tím pro něj nedostupných - další mu to vyfiltroval a pro celý okres Tábor to bylo jen pár kousků, snad někde kolem 5 keší. Takže si myslím, že KVAPEZ o tolik nepřichází. Navíc existuje možnost se na odlovení keše domluvit s někým, kdo PM je. Na eventech se keše přece vždycky probírají....

Jinak zdezizovi gratulace k milníku. :)


  • 0

#105 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2014 - 8:43

Opravdu zajímavá debata, názory,,,,, zkusim připojit svůj názor.....
Jsem matka samoživitelka, která moc ráda loví, ať už sama nebo se synem. ZAplacení PM si opravdu nemohu dovolit ,,,,,,a proto mám smůlu. Jsem ochuzena o krásné vymazlene PM keše,,,,,,dost mě to mrzí, ale život je boj a né vždy se nám líbí pravidla,,,,,,

 

Dej se do party s někým, kdo PM je a můžete lovit společně :-)


  • 1

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#106 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2014 - 9:56

..., když přeci PMO keše jsou pro PM jako odměna za podporu hry - a ona v jeskyňce klasická lock&lock, z boku díra, dvě ulomené packy, obsah v hodnotě deseti korun. To mi opravdu hlava nebere.

Myslím, že tohle je správný předpoklad pouze u PMO keší, které založil přímo Jeremy nebo Groundspeak, kteří ty peníze za PM od nás dostávají.  :)  Jinak běžný kačer kešku přepne do PMO, pokud mu ji někdo ničí (bylo u mě) nebo chce z nějakého důvodu snížit návštěvnost. Klidně to může být i tic-tacovka pod lavičkou.

Listing na slušné požádání BM kačerovi samozřejmě rád poskytnu, protože jestliže se o ni aktivně zajímá, považuji si ho více než běžného PM kačera. Momentálně si ani neumím představit druh psychického ... posunu, řekněme, u PM kačera, který by listing aktivnímu zájemci dát nechtěl.


  • 4

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#107 zdeziz

zdeziz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 514 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2014 - 10:03

 

Jé, děkuju.


  • 0

#108 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2014 - 10:04

Zdeziz má pravdu, že PM keší je opravdu pár. Zrovna nedávno zajímalo někoho v sousedním okrese, kolik keší je PM a tím pro něj nedostupných - další mu to vyfiltroval a pro celý okres Tábor to bylo jen pár kousků, snad někde kolem 5 keší. Takže si myslím, že KVAPEZ o tolik nepřichází. Navíc existuje možnost se na odlovení keše domluvit s někým, kdo PM je. Na eventech se keše přece vždycky probírají....

Jinak zdezizovi gratulace k milníku. :)

No je to už přes 1000 keší v ČR, takže to je docela dost. Ještě před rokem jich bylo jen cca 600. 


  • 0

#109 KVAPEZ

KVAPEZ

    KVAPEZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2014 - 10:07

MOC DĚKUJU ( i když nevim komu ) :-)
  • 0

#110 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 286 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2014 - 12:29

Nadpis vlákna je logování PM keší a ne plkání o PM keších. Každý PM kačer, se musel vzdát cca 20 piv, nebo 15 litrů PHM, aby si členstí mohl zaplatit. Jak naloží se svou keší je opět a pouze v jeho režii.


  • 1

#111 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2014 - 21:55

Jinak běžný kačer kešku přepne do PMO, pokud mu ji někdo ničí (bylo u mě) nebo chce z nějakého důvodu snížit návštěvnost. Klidně to může být i tic-tacovka pod lavičkou.
.

Bohužel vím o minimálně dvou kačerech, kteří zakládají PMO keše ze zásady (nevím sice jaké, ale prostě dělají jen PMO). Nejsou to sice češi, ale to dnes tak moc neznamená, nejsou zase tak daleko a územím jednoho projíždím na výletech velmi často.
  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama