Přejít na obsah


Fotka

Update z topo 50 V2,3 na topo czech - datove nosice


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
37 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2006 - 15:31

Marne se snazim dopatrat lokalniho zastoupeni, ktere by melo CD na sklade. Nebudete mit nekdo z Lbc, MB a okoli cestu do picodasu, ze byste mi ho vyzvedli a osobne bychom se nekde potkali? Ja se tam v dohledne dobe nedostanu, a jet tam jen kvuli tomu se mi moc nechce. Predem diky, jako doklad o registraci po 1.4 snad bude stacit registracni email, ktery preposlu.
(jee, asi to patri spis do bazaru, snad me nezabijete - treba se nekdo pripoji k tematu i s nejakymi vecnymi pripominkami)
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2006 - 15:41

Marne se snazim dopatrat lokalniho zastoupeni, ktere by melo CD na sklade. Nebudete mit nekdo z Lbc, MB a okoli cestu do picodasu, ze byste mi ho vyzvedli a osobne bychom se nekde potkali? Ja se tam v dohledne dobe nedostanu, a jet tam jen kvuli tomu se mi moc nechce. Predem diky, jako doklad o registraci po 1.4 snad bude stacit registracni email, ktery preposlu.
(jee, asi to patri spis do bazaru, snad me nezabijete - treba se nekdo pripoji k tematu i s nejakymi vecnymi pripominkami)

Ani dealer SYNER nic nemá?

Já možná do Prahy pojedu, tak bych toho klidně mohl vzít i víc. Sice ještě nevím kdy, ale asi budu muset.

  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2006 - 16:07

Marne se snazim dopatrat lokalniho zastoupeni, ktere by melo CD na sklade. Nebudete mit nekdo z Lbc, MB a okoli cestu do picodasu, ze byste mi ho vyzvedli a osobne bychom se nekde potkali? Ja se tam v dohledne dobe nedostanu, a jet tam jen kvuli tomu se mi moc nechce. Predem diky, jako doklad o registraci po 1.4 snad bude stacit registracni email, ktery preposlu.
(jee, asi to patri spis do bazaru, snad me nezabijete - treba se nekdo pripoji k tematu i s nejakymi vecnymi pripominkami)

Registrační e-mail stačí, dnes jsem tam s ním upgrade získal. Pokud by měl někdo s přespolních problém s koupením, můžu se tam stavit, jen bychom museli vyřešit distribuci, ale pošta by to asi zvládla jen se tím trochu zvýší cena. Při oslovení jednoho z prodejců v Radotíně, na kterého vidím z okna kanceláře, jsem taky pohořel, že prý na objednávku, tak jsem skočil do auta a za hodinku jsem byl z Nuslí zpátky.
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2006 - 16:30

Tak jeste jeden vecny dotaz - ma update/instalacni CD nejake vlastni seriove cislo, nebo mohu proste zkopirovat od nekoho ono CD a pouze pozadat o kod pro moji GPS na zaklade predchozi registrace? Tj. - jsou update cd jedinecna s kodem, ktery je k necemu potreba, nebo je to jen obsah na CD, aby nebyl server zatezovan prilisnym stahovanim (a take se castecne omezil okruh moznych crackeru)?
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2006 - 19:45

Tak jeste jeden vecny dotaz - ma update/instalacni CD nejake vlastni seriove cislo, nebo mohu proste zkopirovat od nekoho ono CD a pouze pozadat o kod pro moji GPS na zaklade predchozi registrace? Tj. - jsou update cd jedinecna s kodem, ktery je k necemu potreba, nebo je to jen obsah na CD, aby nebyl server zatezovan prilisnym stahovanim (a take se castecne omezil okruh moznych crackeru)?

Myslím, že instalace probíhá nezávisle na čísle, to potřebuješ jen pro získání odemykacího kódu, u předchozí verze to tak fungovalu a teď se to chová stejně. Velikost dat je 135 MB, takže je to řešitelné i elektronicky (alespoň z mé strany) a pak už je to jen otázka důvěry obou zúčastněných.
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2006 - 22:24

Myslím, že instalace probíhá nezávisle na čísle, to potřebuješ jen pro získání odemykacího kódu, u předchozí verze to tak fungovalu a teď se to chová stejně. Velikost dat je 135 MB, takže je to řešitelné i elektronicky (alespoň z mé strany) a pak už je to jen otázka důvěry obou zúčastněných.

Registrace probihala tak, ze CD melo svuj klic. Ten jsem zadal na garmin.cz. Pak se to zeptalo na klic k mape ke ktere jsem ten upgrade kupoval a ktera uz byla zaregistrovana. Na zaver to chtelo ID Gps, seriove cislo, typ a email. Pak to vygenerovalo kod k upgrade mapy. Seriove cislo sice nebylo povinne, ale bez neho mi to napsalo neplatne seriove cislo. Nebo tak neco :( Neposlalo to ani udaje o registraci na ten zadany mail. Jeste ze jsem si predem ulozil registracni obrazovku.
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2006 - 8:08

Tak chci registrovat TOPO CZECH a koukam, ze seriove cislo je povinne!!! Na co potrebujou jeste seriove cislo? To jim nestaci ID pristroje? Za chvilku bude picodas chtit i cislo bot moji babicky! Doufam ze v tom neni zkryto to, ze maji v databazi seriova cisla dovezenych pristroju od Garmin UK (zastoupeni pro evropu) a jina seriova cisla (GARMIN US) nejdou zaregistrovat!!!

Registrace probihala tak, ze CD melo svuj klic. Ten jsem zadal na garmin.cz. Pak se to zeptalo na klic k mape ke ktere jsem ten upgrade kupoval a ktera uz byla zaregistrovana. Na zaver to chtelo ID Gps, seriove cislo, typ a email. Pak to vygenerovalo kod k upgrade mapy. Seriove cislo sice nebylo povinne, ale bez neho mi to napsalo neplatne seriove cislo. Nebo tak neco :( Neposlalo to ani udaje o registraci na ten zadany mail. Jeste ze jsem si predem ulozil registracni obrazovku.


  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2006 - 9:11

Updatuju svuj prvotni dotaz - vysledek - poslou mi update cd primo z picodasu ppl. Ze me to nenapadlo hned.
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2006 - 11:37

TOPO CZECH V1 jde na 100% zaregistrovat na US verzi pristroje napr. 60CSX US. Seriove cislo je napsano napr. na krabici nebo pod baterkama. Vsechno se do online formulare vyplni a odesle a za par sekund to vygeneruje 25-ti mistny odemykaci kod. Na email opravdu nic neprijde, coz je dost brutalni, protoze kdyby to vygenerovane okno nekdo ve zbrklosti zavrel, tak ma problem.

Tak chci registrovat TOPO CZECH a koukam, ze seriove cislo je povinne!!! Na co potrebujou jeste seriove cislo? To jim nestaci ID pristroje? Za chvilku bude picodas chtit i cislo bot moji babicky! Doufam ze v tom neni zkryto to, ze maji v databazi seriova cisla dovezenych pristroju od Garmin UK (zastoupeni pro evropu) a jina seriova cisla (GARMIN US) nejdou zaregistrovat!!!


  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2006 - 13:23

Tak chci registrovat TOPO CZECH a koukam, ze seriove cislo je povinne!!! Na co potrebujou jeste seriove cislo? To jim nestaci ID pristroje? Za chvilku bude picodas chtit i cislo bot moji babicky! Doufam ze v tom neni zkryto to, ze maji v databazi seriova cisla dovezenych pristroju od Garmin UK (zastoupeni pro evropu) a jina seriova cisla (GARMIN US) nejdou zaregistrovat!!!

Rekl bych, ze cislo bot tve babicky s GPSkou nijak nesouvisi, takze ho Picodas 100% chtit nebude. Ale to je jen muj laicky odhad ...
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2006 - 14:02

Mozna blby dotaz, mozna jsem nekde neco prehledl, to kdyztak pardoon. kdyz mam mountfieldackou V3, jak je to s tim upgradem? za kolik?
  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2006 - 14:29

Mozna blby dotaz, mozna jsem nekde neco prehledl, to kdyztak pardoon. kdyz mam mountfieldackou V3, jak je to s tim upgradem? za kolik?

Ze stranek Picodasu:
Upgrade mapy TOPO 50 se vztahuje na zaregistrovane uzivatele mapy TOPO 50 ve verzi 1 a 2, pripadne na uzivatele mapy TOPO 50 v3, kteri tuto mapu koupili v prodejni siti spolecnosti Mountfield a registrovali ji na jiny pristroj nez Garmin eTrex Legend.
Cena upgrade mapy cini 690 Kc.
Nebo-li pokud to mas na JAKEMKOLIV Garmin eTrex Legend tak musis koupit plnou za 1990 Kc.
  • 0

#13 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2006 - 14:59

Ze stranek Picodasu:
Upgrade mapy TOPO 50 se vztahuje na zaregistrovane uzivatele mapy TOPO 50 ve verzi 1 a 2, pripadne na uzivatele mapy TOPO 50 v3, kteri tuto mapu koupili v prodejni siti spolecnosti Mountfield a registrovali ji na jiny pristroj nez Garmin eTrex Legend.
Cena upgrade mapy cini 690 Kc.
Nebo-li pokud to mas na JAKEMKOLIV Garmin eTrex Legend tak musis koupit plnou za 1990 Kc.

Takze to je tak trochu podraz na mountfieldacke uzivatele? Ze jste to hajzlove meli tak vyhodny (coz je diskutabilni), tak ted si priplatite? Nadhera.
  • 0

#14 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2006 - 15:26

Takze to je tak trochu podraz na mountfieldacke uzivatele? Ze jste to hajzlove meli tak vyhodny (coz je diskutabilni), tak ted si priplatite? Nadhera.

Mas naprostou pravdu, normalni cena TOPO 50 byla plus minus 3900,-Kc, v Mountfieldu za polovic. Ovsem za plnou cenu mam dve registrace, v Mountfieldu jednu. Takze te vyhodnosti (pokud jde o TOPO 50) zase tolik nebylo. Ano, s mapou jsem dostal propojovaci kabel za cca 400,- (o skutecne hodnote ctyr dratu a dvou konektoru nediskutuji). Ovsem ten nekdo presunul ze soupravy Garmina k TOPO 50, takze nula od nuly pojde. Nerad bych podeziral Picodas, ze to bylo jeho pricinenim. O TOPO 50 byl (alespon ze zacatku) u Mountfieldu docela maly zajem a dost lidi ji koupilo prave kvuli kabelu.
  • 0

#15 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2006 - 15:45

Takze to je tak trochu podraz na mountfieldacke uzivatele? Ze jste to hajzlove meli tak vyhodny (coz je diskutabilni), tak ted si priplatite? Nadhera.

Mas naprostou pravdu, normalni cena TOPO 50 byla plus minus 3900,-Kc, v Mountfieldu za polovic. Ovsem za plnou cenu mam dve registrace, v Mountfieldu jednu. Takze te vyhodnosti (pokud jde o TOPO 50) zase tolik nebylo. Ano, s mapou jsem dostal propojovaci kabel za cca 400,- (o skutecne hodnote ctyr dratu a dvou konektoru nediskutuji). Ovsem ten nekdo presunul ze soupravy Garmina k TOPO 50, takze nula od nuly pojde. Nerad bych podeziral Picodas, ze to bylo jeho pricinenim. O TOPO 50 byl (alespon ze zacatku) u Mountfieldu docela maly zajem a dost lidi ji koupilo prave kvuli kabelu.
  • 0

#16 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2006 - 18:23

Takze to je tak trochu podraz na mountfieldacke uzivatele? Ze jste to hajzlove meli tak vyhodny (coz je diskutabilni), tak ted si priplatite? Nadhera.

Pikodas je přece "solidní" firma. Na všem se musi vydělat, ne? Zmetek nezmetek, prostě mountfildákům to za tu cenu musí stačit.
  • 0

#17 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2006 - 18:33

Takze to je tak trochu podraz na mountfieldacke uzivatele? Ze jste to hajzlove meli tak vyhodny (coz je diskutabilni), tak ted si priplatite? Nadhera.


ale prdlajs... pokud mas topo v3 mapu registrovanou na klasickyho legenda, tak dostanes gratis specialni verzi prave pro legenda...

ale dneska jsem volal do picodasu, protoze tam chci zitra naklusat s bedovou mapu na jinem prijimaci nez beduv kolarsky legend , a byl jsem ponekud prekvapen, kdyz mi bylo do telefonu receno, ze me tento upgrade bude stat jenom kilco ... :) je v tom pekny gulas, informace se orzchazeji clovek od cloveka... :)


  • 0

#18 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2006 - 12:22

Mas naprostou pravdu, normalni cena TOPO 50 byla plus minus 3900,-Kc, v Mountfieldu za polovic. Ovsem za plnou cenu mam dve registrace, v Mountfieldu jednu. Takze te vyhodnosti (pokud jde o TOPO 50) zase tolik nebylo. Ano, s mapou jsem dostal propojovaci kabel za cca 400,- (o skutecne hodnote ctyr dratu a dvou konektoru nediskutuji). Ovsem ten nekdo presunul ze soupravy Garmina k TOPO 50, takze nula od nuly pojde. Nerad bych podeziral Picodas, ze to bylo jeho pricinenim. O TOPO 50 byl (alespon ze zacatku) u Mountfieldu docela maly zajem a dost lidi ji koupilo prave kvuli kabelu.

Jo TOPO 50 v3 je okleštěná verze TOPO 50 v2 na 46 MB aby rychle běhala na eTrex Legend a to ještě v uvozovkách pánové z GARMINu ještě nepoznali krásu vysoké integrace a grafických čipů. Kolik má asi tak rychlost procesor v LEGENDĚ. Můj typ cca. 8 MHz. Jinak mi volala žena z fy FONE že upgrade na TOPO CZECH v1 mi neprodají protože to momentálně v picodas.cz ™ osekávají (dlátem) a bude upgrade ZDARMA na stránkách PICODAS k stažení pro eTRex Legend v Mountfieldu koupeném. Zdar
  • 0

#19 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2006 - 18:43

Pikodas je přece "solidní" firma. Na všem se musi vydělat, ne? Zmetek nezmetek, prostě mountfildákům to za tu cenu musí stačit.

Pikodas asi solidní firma je, ale nechápu proč nedokážou informovat veřejnost. Takhle pak kolují divoké fámy které jí zbytečně kazí jméno; copak je to takový problém plácnout aktuální oficiální informace na web?
  • 0

#20 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2006 - 15:47

ale prdlajs... pokud mas topo v3 mapu registrovanou na klasickyho legenda, tak dostanes gratis specialni verzi prave pro legenda...

ale dneska jsem volal do picodasu, protoze tam chci zitra naklusat s bedovou mapu na jinem prijimaci nez beduv kolarsky legend , a byl jsem ponekud prekvapen, kdyz mi bylo do telefonu receno, ze me tento upgrade bude stat jenom kilco ... :) je v tom pekny gulas, informace se orzchazeji clovek od cloveka... :)

takze nakonec je to mbnohem jednodussi .. je jim uplne jedno na co to bylo registrovane.. update na bedu stal 690 Kc, pokud bych ji mel koupenou po 1.5 (vcetne) tak za kilo .... No, docela seriozni pristup, tleskam...
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka