Přejít na obsah


Fotka

GC3KQBF Chroustni chrastala


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
217 odpovědí na toto téma

#181 Nemluva

Nemluva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2012 - 15:45

Já se tím nechtěl tím balastem hrabat. :D
  • 0

#182 Don82

Don82

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 425 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2012 - 19:27

pakun (of shellmici): Jaká vznikla hmotná škoda, když Tiskař94 získal přístup do systém a řekněme, opíše finálku nějaké keše?
Chápeme? Why so serious?
Docela zajímavá kauza, hodna okurkové sezóny. Po skončení prosím zapsat do http://wiki.geocachi...ého_geocachingu
  • 0

Keše jako POI pro eTrexy HCx
Čeština do programu GCStatistic
Motto: Body a klid!
Pomozte s výzkumem výskytu Koťátka v Geocachingu.


#183 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2012 - 19:38

pakun (of shellmici) napsal/a:
Vzít cihlu, rozbit okno u auta, ukrást autorádio a prodat ve frcu asi dokáže každy. Ale neudělá to. Proč asi?
Kdo to obhajuje je pro mne povl a ubožák stejny jak ten corkar. Fandím reviewerum, at ten povl vymetou. Sorry, je to hnus.

Jenže já žádný rádia nekradu, ani v tvým přeneseným smyslu, a už vůbec neprodávám dál. Když už chceš přirovnávat, měl bys nejdřív vědět, k čemu.
Kdo je pro tebe co je mi u zadních úst.
  • 0

#184 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2012 - 19:42

pakun (of shellmici) napsal/a:
Vzít cihlu, rozbit okno u auta, ukrást autorádio a prodat ve frcu asi dokáže každy. Ale neudělá to. Proč asi?

Kdo to obhajuje je pro mne povl a ubožák stejny jak ten corkar. Fandím reviewerum, at ten povl vymetou. Sorry, je to hnus.


1. Porovnáváš neporovnatelné.
2. Hájit zákon nejde nezákonným postupem :-(
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#185 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 788 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2012 - 20:00

Je pravda, že mysterka musí mít řešení. Ale pokud ho nemá, neměl by ji nikdo najít, maximálně náhodou BF.
  • 0

#186 Fast Hippo

Fast Hippo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2012 - 20:26

Tiskari, naboural ses do systemu GS nebo ne?
  • 0

#187 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2012 - 20:29

Fast Hippo napsal/a:
Tiskari, naboural ses do systemu GS nebo ne?


to jsem zvedav, co tI na to napise.To zase bude tajemna odpoved jak noha. Kdyby se k tomu postavil celem jako chlap a napsal tu na rovinu jak to vlastne cele bylo, nemusela by tady byt tahle stupidni debata. Zatim sem napsal jen takovy blbosti, ze se v tom nevyzna ani prase!
MORFUJEME!!!! PRASECI ZORB!!! :)
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#188 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2012 - 20:51

Nosferatu XIII. napsal/a:
to jsem zvedav, co tI na to napise.To zase bude tajemna odpoved jak noha. Kdyby se k tomu postavil celem jako chlap a napsal tu na rovinu jak to vlastne cele bylo, nemusela by tady byt tahle stupidni debata. Zatim sem napsal jen takovy blbosti, ze se v tom nevyzna ani prase!
MORFUJEME!!!! PRASECI ZORB!!! :)

Měl jsem připravenou krásnou odpověď typu Hledej Šmudlo, ale že seš to ty, tak teda nepíšu nic ;). Ale stejně dotyčnému o odpověď nejde, protože jsem na začátku jasně psal že v diskusi reagovat nehodlám, takže je buď slepej a odpověď mi stejně nepřečetl, nebo blbej, a v tom případě by stejně nemělo smysl cokoliv psát.
Tak cos čekal že budu po týhle revs akci psát? :D Jak budu hrozně vstřícnej ke všem? Sorry, tak to seš trocha vedle ;).
Jak už tady někdo vystihl, popisovat ono "jak to vlastně celé bylo"
(mimo jiné zde už popsané - jen by nesměli někteří lidé bejt tak líný číst a hledat) je těžké, protože je to tvrzení proti tvrzení, pro každou stranu jsou idioti ti druzí a já už na ty zdejší doměnky taky přestal reagovat. Nějaké změny? Možná jen takové, že kačeři nevědí komu mají věřit, namísto logů začínají i další psát jenom "TFTC" (a já se k nim taky přidám), a Geocaching jak už tady někdo taky vystihl jde díky těmto veřejnejm retrívrovskejm spasitelskejm akcím akorát tak někam do porcelánu.
  • 0

#189 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2012 - 22:21

kolombo napsal/a:
2. Hájit zákon nejde nezákonným postupem :-(


imho http://en.wikipedia....pot_(computing)

seems legit.
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#190 TLukanCS

TLukanCS

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2012 - 9:04

Fast Hippo napsal/a:
Tiskari, naboural ses do systemu GS nebo ne?

Takhle přímo...no, zkusils to :-P

Nosferatu XIII. napsal/a:
.......
MORFUJEME!!!! PRASECI ZORB!!! :)

Tady někdo poslouchá Morčátka, co? :)
  • 0

#191 Fast Hippo

Fast Hippo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2012 - 10:08

Tiskar: Nejsem ani slepej ani blbej, ale tve prispevky zde na tuto prostou otazku neodpovidaji. Fotografie obrazovky s revirnickym layoutem je vcelku nic nevypovidajici, tvuj popis lusteni dotycne mysterky je mysteriozni a na otazku neodpovida a vypraveni o tom, jak sis stoupl k finalce a odecetl namerene souradnice je sicevecne spravne /skutecne tak lze souradnice temer kterehokoliv mista zjistit/, ale opet na mou otzku neodpovida. Prosim tedy o strucnou a jasnou odpoved bez rozsahlych vylevu s nulovou informacni hodnotou: Naboural ses do systemu GS nebo ne?
  • 0

#192 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2012 - 10:29

Mas asi fakt problemy s myslenim... Kdybych si stahoval fimalku tak bych se nesral se zamerovanim a debilnim lustenim... To chce fakt nekdy zapnout mozek...
  • 0

#193 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2012 - 11:35

Kdybych si stáhnul finálku a ostatní chtěli po mně postup, tak by mi nezbývalo nic jiného než nějaké to luštění vymyslet. Jenže my máme mozek a občas i zapnutý, a tak pohádkám o strýčku Vikovi nevěříme.
  • 0

#194 majkeld

majkeld

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 388 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2012 - 12:21

Tiskar94 napsal/a:
...

Geocaching jak už tady někdo taky vystihl jde díky těmto veřejnejm retrívrovskejm spasitelskejm akcím akorát tak někam do porcelánu.


Geocaching jde do kopru predevsim a hlavne kvuli takovejm k*kotum jako jsi Ty.
  • 0

#195 Hamerinski

Hamerinski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 358 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2012 - 13:31

majkeld napsal/a:
Geocaching jde do kopru predevsim a hlavne kvuli takovejm k*kotum jako jsi Ty.


On jde do kopru díky "kačerům", co musí odlovit keš za každou cenu i když to k ní mají 5 minut cesty... Poté založením keše na místě kam je zákaz vstupu nebo je tam omezený pohyb. To, že vydoloval jedno jakým způsobem někde souřadnice uškodí geocachingu jak? Víc než keš na památce (památníku apod.) kde se leze po zdi?
  • 0

#196 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2012 - 14:05

Hej majkele a to mi povez jak ja ovlivnuju deni geocachingu. Zakladam neresitelny mysterky nad kerejma sedi celej kraj a zkousi vylustit? Nebo spis (udajne) delam neco, bo je vetsine lidi ukradeny? ;) a nemohl jsem si nevsimnout tebou zalozene stromovky - ty pak neco rikej, kdyz vyzyvas k niceni stromu...
  • 0

#197 Bobr_

Bobr_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2012 - 14:15

majkeld napsal/a:

Tiskar94 napsal/a:
...

Geocaching jak už tady někdo taky vystihl jde díky těmto veřejnejm retrívrovskejm spasitelskejm akcím akorát tak někam do porcelánu.


Geocaching jde do kopru predevsim a hlavne kvuli takovejm k*kotum jako jsi Ty.


Přestaň na toho nejlepšího, nechytřejšího,... reagovat. takhle si furt myslí, že mu chceme ubližovat, že ho brzdíme v jeho "spravedlivém " boji proti veškerému bezpráví.
Ale - kdo chce kam, pomozme mu tam. Vložený obrázek
  • 0

#198 Fast Hippo

Fast Hippo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2012 - 18:34

Tiskari, ted prosim jasnou jednoduchou odpoved bez omacky a podobnych kecu okolo: naboural ses do systemu GS nebo ne? Pokud mas problem s pochopenim teto otazky, tak se omlouvam, ale koncim.
  • 0

#199 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2012 - 19:12

Fast Hippo napsal/a:
Tiskari, ted prosim jasnou jednoduchou odpoved bez omacky a podobnych kecu okolo: naboural ses do systemu GS nebo ne?

Pokud mas problem s pochopenim teto otazky, tak se omlouvam, ale koncim.


Ne, ty máš problémy s dohledáním a pochopením odpovědi.
Konči, díky.
  • 0

#200 kryspins family

kryspins family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2012 - 19:33

Jak to tak sleduju,tak Tiskař se akorát ukájí publicitou ,které se mu tady dostalo.Podle mne je to jen ubohej podvodník,který se dostal nějakým způsobem (omylem,náhodou) k revírnické úrovni přístupu. Navrhuji toto vlákno uzamknout a basta.Vždyť všichni vidíte ,že mu to dělá jen dobře.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama