Přejít na obsah


Fotka

Rastrová mapa celé ČR

garmin firmware

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
496 odpovědí na toto téma

#441 mike007

mike007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2013 - 16:03

Zkusím tam v pondělí ráno zavolat. Díky. Jo a vnímáte ty ceny? Jeden e-shop ji má za 117,- druhý za 290,- :-) Zajímalo by mě v čem je ta drazší lepší :-)
  • 0
• Osobní stránky: http://www.bastleni.eu

#442 rumcajs_tr

rumcajs_tr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 220 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2013 - 19:36

všechny jsou úplně stejný - ale kdo je má skladem, vyhrává a tím pádem může zvednou cenu :-)
  • 0

#443 mike007

mike007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2013 - 7:46

No, jsem na zvědavej, jestli ti, co si cenu natáhli ji skutečně budou mít skladem. Zatím se nikde nezadařilo...
  • 0
• Osobní stránky: http://www.bastleni.eu

#444 janca361

janca361

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2013 - 19:53

No mezi karabinama nějaký rozdíl je, ovšem na netu ho asi nepoznáš. Při porovnává karabiny s kolegou jsem zjistila, že on má cca nějaký necelý centimetr ten černý plast kratší než já. Bylo to u Oregonu, který je větší. Ten by možná přečuhoval přes Dakotu (nezkoušeno). Ovšem mám Oregon 300, který je tuším ještě z doby než Dakota nebyla, možná pak se to zkrátilo, ale ti nevím, to se ptejte u výrobců. Možná by nebylo špatné si někde na eventu poměřit... délky těch černých plastů :D Jinako pokud máš ten černý plast a nemáš karabinu, tak si kup normálně karabinu třeba tam, kde vyrábí klíče, mívají i větší a je to levnější, není tam teda drsňácký nápis GARMIN.
  • 0

#445 mike007

mike007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2013 - 20:43

Taky si myslím, že tam musí být nějaký rozdíl, protože ceny se líší docela dost. Držák bohužel nemám, ale ikdyby, stejně bych to chtěl s tím prďáckým nápisem Garmin ;)
  • 0
• Osobní stránky: http://www.bastleni.eu

#446 Skleba

Skleba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 504 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2013 - 20:58

Tak na Oregonu 650 je ten černý plast dlouhý 7.5cm ;)
  • 0

http://www.munzee.com/m/Skleba/    Garmin Oregon 650 + iPhone 6



#447 nokiak

nokiak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 318 příspěvků(y)
  • LocationTábor

Publikováno 24 září 2013 - 15:53

Odpověděli, že o zapomínání nastavení vědí a ostatní 2 problémy se jim neprojevily, tudíž je nemohou reportovat. Prý jestli bych to mohl natočit na video. Zatím žádný záznam nemám. Už se mi nejméně 2x stalo, že se zastavila mapa, kurzor stál na místě, ale metry v pořádku ubývaly. Setkal se s tím někdo ?
  • 0

#448 caesar1987

caesar1987

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 137 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2013 - 6:56

mne sa vcera stalo, ze som po zapnuti garmina nevidel vobec mapu. Vykreslovali sa kesky, ale mapa ziadna (nech som skusal cokolek). Musel som ho vypnut a zapnut, potom uz mapa naskocila.
  • 0

#449 nokiak

nokiak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 318 příspěvků(y)
  • LocationTábor

Publikováno 25 září 2013 - 12:44

caesar to co píšeš jsem popisoval výše. Ani přepnutí profilu s jinou mapou nepomohlo. Reportoval jsem a oni tuhle závadu ještě neviděli, tak prý nemohou reportovat dál. Zkus taky reportovat do Garmina. Ať je nás víc :)
  • 0

#450 caesar1987

caesar1987

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 137 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2013 - 13:00

ved preto to pisem, aby si vedel, ze nie si jediny :D Na ktory support si pisal ty?
  • 0

#451 nokiak

nokiak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 318 příspěvků(y)
  • LocationTábor

Publikováno 25 září 2013 - 14:15

Na česky Garmin. Odpovídal ni pan Gál.
  • 0

#452 wmarek74

wmarek74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2013 - 10:38

Prosim Vas, reportoval nekdo pravidelne (pro chodcu) chyby w prepocitani vyskomeru?
  • 0

#453 caesar1987

caesar1987

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 137 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2013 - 11:11

tak napisal som im aj ja a pridal som problem s pamatanim si operacii pocas "zamrznutia" pristroja z dovodu nacitavania kesky pri kliknuti na mape. Teda som na mape. Kliknem na kesku. Cakam cakam a v domneni ze som neklikol na jej zobrazenie (lebo sa niekolko sekund nic nezobrazuje) kliknem na joystiku znova. Po nejakej dobe sa mi zobrazi listing kesky ale hned sa aj da navigacia k nej, kedze som spolu klikol 2x na potvrdenie. Taketo pamatanie si operacii pocas zamrznutia pri nacitavani som ja v predchadzajucej verzii firmwaru nevsimol a dost ma to hneva. Deje sa to aj vam?
  • 0

#454 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 337 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2013 - 18:01

Changes made from version 3.10 to 3.20: [GCD]

Improved GPS performance
Improved battery save mode: The first press of the user key or the power key to turn the screen on will no longer execute that key's customized function
Improved pairing behavior with cadence sensors
Fixed Latvian keyboard
Fixed issue with geocache ratings when using the 'Next Stage' feature for multicaches
Fixed display of certain map names when viewing the list of maps loaded on the device
Fixed inconsistent exponent formats in the Calculator application
Fixed possible shutdown when viewing the Elevation Plot in landscape orientation
Fixed possible shutdown when selecting a route in the Route Planner application
Fixed possible shutdown when exiting the Photo Viewer application
Fixed possible shutdown when using the Geocaching dashboard in the Compass application
Fixed possible shutdown when using certain dashboards on the Main Menu
Fixed possible shutdown when sorting tracks alphabetically in the Track Manager application
Fixed possible shutdown when selecting a track from the Calendar application
Fixed possible issue with overwriting waypoints received by the Share Wirelessly application

Více info zde
  • 0

#455 Skleba

Skleba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 504 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2013 - 18:39

Tak flashnut opatchovany FW a uvidime. Co jsem vylezl na zahradu tak GPS presnost 3m...ale jak se bude chovat v terenu ukaze cas.
  • 0

http://www.munzee.com/m/Skleba/    Garmin Oregon 650 + iPhone 6



#456 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2013 - 18:57

Tak mě webupdater hlásí problém s komunikací se serverem, takže se mi stáhla jen nová čeština - přibylo v ní docela dost položek
  • 0

#457 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 337 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2013 - 19:23

Changes made from version 5.30 to 5.40: [GCD]

Improved pairing behavior with cadence sensors
Fixed Latvian keyboard
Fixed issue with reordering the list of profiles in Setup > Profiles
Fixed possible shutdown when viewing the Elevation Plot in landscape orientation
Fixed possible shutdown when selecting a route in the Route Planner application
Fixed possible shutdown when exiting the Photo Viewer application
Fixed possible issue with the Geocaching dashboard

Více info zde
  • 0

#458 Drummer_CZ

Drummer_CZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2013 - 21:02

No tak tento firmware je prů..r největšího kalibru. Označíte bod na mapě prstem - objeví se špendlík, chmátnete na šedý box s detailem a buuuum - navigace jde kukat - dokud nevyndáte a znovu nezandáte baterii, tak jí neprobudíte - je totálně tuhá. Když se podíváte, tak už také 3.20 rychle zmizel z webu a je tam zpět 3.10. Obratem jsem se k němu také vrátil. Přístup Garminu k uživatelů nechápu. Jak tohle vůbec můžou vypustit - to mi hlava nebere. Firmware by měl zrát, ale v podání Garminu hnije ...
  • 0

#459 Skleba

Skleba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 504 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2013 - 22:23

Drummer_CZ tedy ty mas zpravy :-) a bohuzel pravdivy... Tak jsem zpatky na 3.10 to jsou fakt zoufalci po mesici a pul vymesleni vytahnou FW s takovym bugem :( . Stejne nepouzitelny byl myslim i jeden FW kdyz jsem mel Oregona 550.
  • 0

http://www.munzee.com/m/Skleba/    Garmin Oregon 650 + iPhone 6



#460 Olii05

Olii05

    Olii05

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2013 - 19:36

stava se mi ze zamrzne fotak a nejde snim hnout. deje se tak pri samotnem foceni a ulozeni fotky. zatim neznam duvod ale vytoci me to vzdy nevite nekdo co to zpusobuje?
  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:garmin, firmware

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama