Přejít na obsah


Fotka

Nález kešky mudlou - "Helixík"


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12 odpovědí na toto téma

#1 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 046 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2012 - 11:02

Na tohle jsem narazil při logování CWG na SvětGC, úplně náhodou...
Kešku jsem takovou nenašel, vůbec nevím o co jde, ale třeba někomu chybí...?

Ahoj,
omlouvám se, ale jsem tu (a těchto stránkách) jen na skok ;-). Vůbec se v tomhle vašem "světě" nevyznám. Píšu jen proto, že jsme včera sjížděli Ploužnici. No a blízko Průrvy - mezi naplaveninami po velké vodě jsem našla vaši kešku Helixik. Vím že se nemá brát, ale napadlo nás že ji voda odnesla úplně odjinud a že tedy stejně není v blízkosti původních souřadnic. Neznám pravidla této hry, ani ji hrát nebudu. Ale nerada bych ji pokazila.
Tak doufám, že tímto způsobem mohu kešku poslat na nějakou adresu, kde s ní naložíte podle pravidel. A pokud ne, tak se ještě jednou omlouvám.
S pozdravem a přáním krásného léta
Stanja.
email: maternova.s@seznam.cz


  • 0

#2 Zerthe

Zerthe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2012 - 11:06

není to jedna z těchto?
(mrkni na zakladatele)
  • 0

#3 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 969 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2012 - 12:13

No vsechny helixikovi kesky jsou na Vysocine a v posledni dobe zak velka voda, aby z Vysociny odnesla kesku az do prurvy Ploucnice pokud vim nebyla....ale urcite by bylo dobre kontaktovat helixika....
  • 0

#4 helixik

helixik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2012 - 12:23

Ahojky :-) rekl bych, ze to nebude zadna z mych kesek. Ale je to divne tusim pred cca rokem nebo dvema bylo podobne avizo o uvizle kesce Helixika na nejake rece... a taky dooost daleko od vysociny... bohuzel si nepamatuji kde to bylo... Takze ja moc dekuji za upozoprneni a zajem, ale Helixik (Vysocina) to nebude :-) Ahoj a vsem preji krasny den :-)
  • 0
ahojky Helixik :-)

#5 Guest_Paprikas(i)_*

Guest_Paprikas(i)_*
  • Guests

Publikováno 06 srpen 2012 - 14:19

nenašla slečna/paní spíš jen CWG helixík a následně z toho vyvodila, že se jedná rovnou o označení celé keše? Každopádně tak pozitivní zpráva se tady čte málokdy. Moc hezkej počin na nekačera, kterýmu by celý tohle naše krabičkování mohlo bejt ukradený. Možná, že podobně by se nezachovala spousta kačerů. Takže pakliže se ona dobrá duše prokliká tím naším "světem" až sem, tak uctivě děkuji za její přístup...
  • 0

#6 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2012 - 14:28

Mozna by ji nekdo mohl zamailovat a kvalifikovane to vysterit, bylo by zajimavy zjistit o co jde. Udelal to uz nekdo?
  • 0

#7 Guest_Paprikas(i)_*

Guest_Paprikas(i)_*
  • Guests

Publikováno 06 srpen 2012 - 14:34

Protože mě to opravdu zajímá, tak jsem si dovolil jí napsat. Až/jestli něco relevantního zjistím, tak se ozvu.
  • 0

#8 adam a veru

adam a veru

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 246 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2012 - 14:42

Nevím zda je i nejaka Ploužnice, ale kdyby to byla Ploučnice tak by to padlo na tuto kesku http://coord.info/GCW7NT
  • 0

#9 Majus

Majus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2012 - 15:42

Paprikasi napsal/a:
Protože mě to opravdu zajímá, tak jsem si dovolil jí napsat.
Až/jestli něco relevantního zjistím, tak se ozvu.

Dobre ty :), taky me to zajima.
Jednou jsem nasla v kesi log od hledacu kovu, kteri objevili kes nahodou a psali at tam radeji nedavame kovove predmety, jinak nam ty schranky budou nachazet jejich kolegove. A nedavno byl v jedne kesi zapis od hledacu mineralu, ze mame kes maskovanou moc hezkym kremenem, ale ze nam ho tam nechali :D.
  • 0
"Do průšvihu nás nikdy nedostane to, co nevíme. Dostane nás tam to, co víme příliš jistě, ale ono to tak prostě není." (Y. Berry)

#10 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2012 - 16:06

V průrvě Ploučnice je tato keš GCW7NT, ale v lozích není zmínka o tom, že by byla nekdy obnovovaná...
  • 0

#11 Guest_Paprikas(i)_*

Guest_Paprikas(i)_*
  • Guests

Publikováno 07 srpen 2012 - 6:39

Tak jsem od oné mudlice dostal odpověď. Bohužel nijak uspokojující ani vysvětlující. Zdá se, že text, který je přilepen na začátku tohoto vlákna je poněkud starší. Bylo mi odpovězeno, že "keš" už nemá (ať to bylo cokoliv), že jí nějaký čas hlídala, ale protože se nikdo neozýval, tak jí někam založila nebo vyhodila.
Nicméně nebyla to žádná krabička. Prý to byl jenom uzavíratelný sáček s kartičkou.

...Ale byla jen v malém sáčku s kartičkou, v žádné krabici a už vůbec ne se sešitkem.

Tak si opět říkám, že šlo skutečně "jen" o CWG Helixíka, které někdo vytrousil z kapsy. Proto se také její zpráva objevila na svetgc.cz. Každopádně více asi nezjistím.
  • 0

#12 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 046 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2012 - 9:39

Aha, to jsem já blbec :-) Četl jsem datum 28.7., ale přehlédl jsem letopočet (2011). Takže ta zpráva byla rokk stará :-D No co, alespoň se tu chvilku řešilo něco jiného než ... :-D
  • 0

#13 Guest_Paprikas(i)_*

Guest_Paprikas(i)_*
  • Guests

Publikováno 07 srpen 2012 - 11:54

Přesto je to v zásadě dobrá zpráva. I když rok stará... Najdi jich víc ;-)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama