Přejít na obsah


Fotka

Aqualung jde do důchodu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
47 odpovědí na toto téma

#1 Aqualung Reviewer

Aqualung Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 75 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2012 - 20:19

Ahoj kačerky, kačeři, kamarádi, Všechno jednou začíná a také končí. Když najdete svou první krabičku a ta vás osloví, také nevíte dopředu, jak to všechno dopadne. Můj příběh začal tak, jako tisíce jiných. Někde jsem zaslechl cosi o geocachingu, o jakýchsi krabičkách, kdesi ukrytých, které se hledají pomocí souřadnic a nějakého přístroje, který umí zobrazit souřadnice. Pak přijde druhá, desátá, padesátá krabička a pak přijdou výlety do neznámých končin, však to znáte. Nakonec se objeví kamarádi, parta a taky trochu spoluzodpovědnosti za tuhle hru. Když jsem byl prvně osloven s nabídkou revírničení, téměř okamžitě jsem tuto možnost odmítl. Stojí to jistě spoustu času a musí na to být člověk připraven a tak dále. Jenže pak se mi to rozleželo v hlavě, začal jsem o tom uvažovat a hlavou se mi honily myšlenky, jestli na to vůbec mám a jestli se na to hodím. No a nakonec jsem na to kývl a zkoušel se na věci dívat nejen z té hráčské strany, ale z té revírnické. Co všechno by se mělo zlepšit, co a jak změnit. Pak jsem si říkal, že čas, který jsem doposud geocachingu věnoval, tedy luštění a plánování výletů, vlastně jenom vyměním za čas, který věnuji revírničení. Ani jsem v tu chvíli vlastně nevěděl, jakou jsem měl pravdu. Stejně jako pohltí geocaching, podobně pohltí i revírničení. Jen trochu jinak. Jiný je úhel pohledu na věci a brýle kačera je potřeba vyměnit za brýle revírnické. Co se zdá kačerovi dobré a zábavné, je pro revírníka neschválitelný nesmysl. Asi není těžké si představit, že je lákavé vidět hru také z druhé strany, být tak trochu v zákulisí. Dost možná, že je to činnost ještě závislejší, než samotné hledání pokladů. Se dvěma malými rozdíly. První rozdíl spočívá v tom, že dobrovolnost se změní v povinnost a druhý rozdíl je, že postupně zmizí chuť k hledání pokladů. A hlavně to nejde dělat věčně. Každý den řešit spoustu pošty, opravovat listingy, komunikovat s kolegy, s Groundspeakem, konzultovat nově vznikající listingy, sledovat schválené kešky, hlídat dlouhodobé neaktivní listingy, řešit NA logy, posuny souřadnic, sledovat dění, zkrátka být stále on-line, protože v každou chvíli se může něco stát, co bude vyžadovat okamžitý zásah. Původně jsem si myslel, že dodržím ty nepsané dva roky, ale nakonec jsem si řekl, že i osmnáct měsíců bude úplně stačit. I když si dokážu představit, že při příznivé konstelaci se to dá dělat déle, případně i nastálo. Jenže těch faktorů, které by se musely sejít, je hodně a začnu těmi nejpodstatnějšími a to je čas a podpora rodiny. V současné chvíli se domnívám, že mi geocaching víc bere, než dává, a proto jsem se rozhodl svou misi ukončit. Přesto svět krabiček byl a je součástí mého života, ale teď už si potřebuju udělat pauzu. Budu fungovat do konce tohoto roku a to tak, že předám své kraje kolegovi, pomůžu mu v rozjezdu a budu vypomáhat, kde bude třeba. Ono to není jen tak, vyprázdnit a zavřít zásuvky pracovního stolu a odejít. Je spousta věcí, které mám rozpracované a které musím dotáhnout do konce, abych si mohl opravdu užít toho svého důchodu. Díky, Tomáš alias Saturnin alias Aqualung Reviewer
  • 0
Děkuji zodpovědným kačerům, kteří předtím, než odeslali listing ke schválení, si přečetli doporučení reviewerů, případně si provedli kontrolu podle návodu v mém profilu.

#2 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2012 - 20:49

Velike diky za tvoji praci pro nas ostatni a uzivej zaslouzeneho duchodu.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#3 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2012 - 20:56

užij si důchod, díky za Tvojí práci.
  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#4 Carloschico

Carloschico

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2012 - 21:17

Díky za vše, co jsi pro geocaching udělal. Dopřej si zaloužený odpočinek a užívej si rodinu, která ti byla určitě velkou oporou ;)
  • 0

#5 Nemluva

Nemluva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2012 - 21:23

Díky Tomáši za vždy perfektní přístup a doufáme, že stejně zodpovědně jsi vybral svého nástupce.
  • 0

#6 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2012 - 21:32

Aqualung Reviewer napsal/a: V současné chvíli se domnívám, že mi geocaching víc bere, než dává, a proto jsem se rozhodl svou misi ukončit. ...


Moudrý to muž.

Díky za všechny ryby a jen houšť a víc takovejch, jakej seš ty.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#7 Canoppy1

Canoppy1

    Canoppy

  • Members
  • PipPipPip
  • 273 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2012 - 22:01

Děkuji za vždy velice milou a vstřícnou komunikaci a za neuvěřitelnou rychlost, s jakou jsi nám schvaloval keše i eventy; mnohdy to byla otázka pouhých desítek minut po odeslání k publikaci; až jsme si kolikrát říkali, že je nám líto, jak pořád sedíš uvázaný u PC. Přeji ti klidné zbývající čtyři měsíce revírníkování. Upřímně řečeno, když vidím, jak se někteří kačeři nejenom do tebe, ale do všech reviewerů v poslední době navážejí, divím se, že ještě stále máte motivaci tohle dělat... Vřelé díky za vše!
  • 0

#8 JeDie

JeDie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2012 - 22:06

To, že to s náma není lehké chápu, sám jsem s tebou vedl "boj" o svou druhou kešku. Nakonec jsme se rozumně dohodli a výsledkem je plno spokojených kačerů. Věřím, že si v důchodu většinu ze schválených krabiček obejdeš, abys to viděl zase z té první strany... ;) Těším se na log "nějakého" Saturnina ;) Pěkný, aktivní důchod!
  • 0

#9 Podekovani

Podekovani

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2012 - 22:15

Tome diky, ostatni zitra :)
  • 0

#10 Spasik

Spasik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2012 - 6:04

Tome moc díky za mnoho publikovaných kešek a aktivity ohledně nich. Samozřejmě reálný život je vždy přednější a proto tvůj odchod je oprávněný. Moc děkuji za vše a všechny z geocachingu. PS: Jen mi prosím ještě publikuj mysterku ;)
  • 0

#11 warwalker

warwalker

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2012 - 7:33

Kolikrát si říkám, že to revírnictví musí být neskutečně náročné a jak jsi psal, změní to kompletně přístup ke geocachingu. Přestože jsi nepůsobil v našem kraji, DÍKY! Díky tobě a ostatním revírníkům může stále systém geocachingu fungovat.
  • 0

#12 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2012 - 7:39

Spasik napsal/a:
PS: Jen mi prosím ještě publikuj mysterku ;)

To nestačí, že máš archivovanou už jednu tradičku? :D
  • 0

#13 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 520 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2012 - 8:03

Take velke diky, tobe i ostatnim RW.
  • 0
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.

#14 Spasik

Spasik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2012 - 9:17

shaman3 napsal/a:

Spasik napsal/a:
PS: Jen mi prosím ještě publikuj mysterku ;)

To nestačí, že máš archivovanou už jednu tradičku? :D


To sice mám, ale důvodem archivace byla mladická nerozvážnost :D
  • 0

#15 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2012 - 9:57

Škoda, já myslel, že ji ještě obnovíš. ;) Mysterky já nerad. :@
  • 0

#16 Spasik

Spasik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2012 - 10:52

shaman3 napsal/a:
Škoda, já myslel, že ji ještě obnovíš. ;) Mysterky já nerad. :@


Bohužel, ale mám v hlavě ještě tradičku tak se můžeš těšit ;-)
  • 0

#17 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2012 - 11:48

Kluci, myslíte, že tohle je na to plkání správný téma? :(
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#18 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 12 srpen 2012 - 11:50

Respekt a velké díky za všechnu tu dřinu.
  • 0

#19 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2012 - 13:00

Auailere, už to ví Moňulka? A co tvoji věrní? To by chtělo skoro rozlučkový event. Samozřejmě jen pro členy B)
  • 0

#20 Fx-nuclear&myška

Fx-nuclear&myška

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2012 - 13:26

Zdravíme, ač jsme v cacherské komunitš teprve něco málo přes rok, vryl jsi se nám do paměti svižností reakcí a konstruktivní pomocí a ochotou při schvalování všech tří našich keší. DĚKUJEME! Hodně štěstí, zdaru a zdraví celé Aqualungovic rodině přeje Přema&Míša P.S. Určitě jednou s ratolestmi vyrazíš zase rád na lov.)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama