Přejít na obsah


Fotka

Žijící archívované kešky II


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1627 odpovědí na toto téma

#1461 ondro91

ondro91

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 237 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2020 - 6:25

Najlepsie je, ked sa niekto stazuje ze sa doskrabal a doprhlil, lebo mam cyklisticke nohavice :-) Dobre ze sa nestazuje niekto, kto si odbehol z kupaliska, ze mal len plavky :-) Asi ked idem na kesky a nemam riadnu turisticku obuv a dlhe nohavice, tak sa nestazujem na trosku zihlavy a ze zem nebola vyasfaltovana


  • 3

#1462 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2020 - 7:41

Stejně tak by se dalo použít "parchant"

Pozor, slovo "parchant" (dříve též "panchart", z německého banchart) má jasný význam - jde o levobočka, nemanželské dítě. Doslova "dítě zplozené na lavici".


  • 0

#1463 jidis

jidis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 328 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2020 - 20:13

Najlepsie je, ked sa niekto stazuje ze sa doskrabal a doprhlil, lebo mam cyklisticke nohavice :-) Dobre ze sa nestazuje niekto, kto si odbehol z kupaliska, ze mal len plavky :-) Asi ked idem na kesky a nemam riadnu turisticku obuv a dlhe nohavice, tak sa nestazujem na trosku zihlavy a ze zem nebola vyasfaltovana

Proč by si nemohl kačer postěžovat? Ovner by měl snést i kritiku a ne očekávat pouze děkovné logy oslavující jeho keš. 


  • -1

#1464 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2020 - 22:11

Když někdo pojedete na biltema do Breinfurtu, tak je na trase archiválie v perfektním stavu [cache]GC59KP4[/cahe]


  • 1

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#1465 jidis

jidis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 328 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2020 - 19:35

Jedna čerstvě archivovaná biltema, ale ve 12 metrech. GC83BV6


  • -1

#1466 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2020 - 5:37

Jedna čerstvě archivovaná biltema, ale ve 12 metrech. GC83BV6

Přečti si po sobě svůj log, srabe  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:


  • 0

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png


#1467 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 285 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2020 - 9:34

Sice je to krmení trola, ale nakonec mi to nedá. Vidím tady jasnou paralelu s biltemou, co jsem nakonec taky archivoval. Na rozdíl od této ta moje byla cca v 9 metrech. Vypočtené souřadnice hlavně na telefonech ukazovaly cca o 5 metrů stranou, můj Oregon 400 3metry. Protože kešku mám fakt za barákem, chodil jsem jí kontrolovat a dvakrát jí vracel na původní místo. Napotřetí jsem jí hledal skoro půl hodiny a našel ji o 17 metrů stranou ve výšce 2,5 metru schovanou pod břečťanem. Takže archiv. Samozřejmě být ownerem zmíněné kešky bych velmi pečlivě zkontroloval zápisy v logbooku. Že šamánku? Nechci tady polemizovat o morálce kačerů, ale jsou vlastně vzorkem společnosti. Prostě je tu nemalá skupina upředňostňující své osobní zájmy nad slušností a ohleduplností. Ostatní jim můžou být ukradení.


Tento příspěvek byl upraven od None: 14 říjen 2020 - 9:38

  • 6

#1468 jidis

jidis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 328 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2020 - 3:20

Však je to ownerova chyba, že nepoučí v listingu kačery jasně, kam keš vrátit, když ji najdou třeba pod stromem, že jí shodil vítr. Ale někteří owneři to nemají v hlavě v pořádku, místo aby ukrývali keše jen před mudly, tak je ukrývají i před kačery.  :rolleyes:

 

Přečti si po sobě svůj log, srabe  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Log je věc mezi kačerem a ownerem, ty do toho nemáš co kecat. Jestli mu fotolog owner uznal, tak je platný.  B)


Tento příspěvek byl upraven od jidis: 16 říjen 2020 - 3:25

  • -4

#1469 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2020 - 6:17

koukám, že podvodníka nepředěláme...


  • 0

#1470 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2020 - 7:59

Však je to ownerova chyba, že nepoučí v listingu kačery jasně, kam keš vrátit, když ji najdou třeba pod stromem, že jí shodil vítr. Ale někteří owneři to nemají v hlavě v pořádku, místo aby ukrývali keše jen před mudly, tak je ukrývají i před kačery.  :rolleyes:

 

Log je věc mezi kačerem a ownerem, ty do toho nemáš co kecat. Jestli mu fotolog owner uznal, tak je platný.  B)

Jsem se domníval, že tady jsme na diskuzním fóru. Abych ti teda vysvětlil tvý srabáctví. Ve svejch lozích zásadně uvádíš jen den a čas bez jakýhokoli poděkování. Oki, to je možná neetický, ale legitimní. Zvláštní, že tvůj log na tebou zmiňovaný archivce je najednou květnatej, najednou ti to jde se rozepsat. Ale na tom, že jsi podváděl to nic nemění, i když ti fotolog owner uznal  :unsure:


  • 1

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png


#1471 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2020 - 8:10

Jsem se domníval, že tady jsme na diskuzním fóru. Abych ti teda vysvětlil tvý srabáctví. Ve svejch lozích zásadně uvádíš jen den a čas bez jakýhokoli poděkování. Oki, to je možná neetický, ale legitimní. Zvláštní, že tvůj log na tebou zmiňovaný archivce je najednou květnatej, najednou ti to jde se rozepsat. Ale na tom, že jsi podváděl to nic nemění, i když ti fotolog owner uznal :unsure:.


Romane, zbytečně mu věnuješ svůj čas. Šetří si jej spíš pro lidi, kteří to ocení.
Dejwy
  • 8

#1472 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2020 - 14:57

Romane, zbytečně mu věnuješ svůj čas. Šetří si jej spíš pro lidi, kteří to ocení.
Dejwy

Dyk já vím, že jen zbytečně krmím trolla, Davide  :D.


  • 0

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png


#1473 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 216 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2020 - 15:53

Jo, vy to tady zavřete a trollové nebudou mít co žrát!


  • 1

#1474 jidis

jidis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 328 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2020 - 9:44

Jsem se domníval, že tady jsme na diskuzním fóru. Abych ti teda vysvětlil tvý srabáctví. Ve svejch lozích zásadně uvádíš jen den a čas bez jakýhokoli poděkování. Oki, to je možná neetický, ale legitimní. Zvláštní, že tvůj log na tebou zmiňovaný archivce je najednou květnatej, najednou ti to jde se rozepsat. Ale na tom, že jsi podváděl to nic nemění, i když ti fotolog owner uznal  :unsure:

Sorryjako, loguji jen z mobilu, logy s datem a časem mi tvoří mobil automaticky, rozepisuji se jen když musím něco důležitého sdělit. Už dlouho jsem nenalezl takovou keš, která by za děkování stála, jsem asi na ownery náročnější než vy ostatní. Většinou jsou to jen humuskrabice plné vlhkosti a plísně. Archivované keše bývají často v lepším stavu než ty aktivní, kde očekává owner děkovačku u každého logu. Lovu zdar! A fotologům zvlášť! 


Tento příspěvek byl upraven od jidis: 17 říjen 2020 - 9:48

  • -6

#1475 .eastcz

.eastcz

    Re-Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 63 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2020 - 11:09

GC629PV 
GC3PA8Z


  • 0

#1476 quellen

quellen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 586 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2020 - 11:30

By mě zajímalo, kdo z eastu to tady zveřejňuje, když sám ištván archivky tak rád uklízí.  B)


  • 1

Google Pixel 3 / Android 12 / c:geo


#1477 .eastcz

.eastcz

    Re-Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 63 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2020 - 14:19

To je dobrá připomínka, nepodepsal jsem se... B)
Ještě něco přidám:

GC797TD když je čas, tak je hnusně nebo Covid-19

GC7X3RA tohle má život v řádnu týdnů, tam se dostanu i na lockdown procházku

GC3F13F typická archiválie, pytlíček pohozený lovci...

 

- ištván


  • 0

#1478 quellen

quellen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 586 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2020 - 17:03

OK, něco z toho mám odloveno nebo teď z ruky... můžeš uklidit.  :P


  • 0

Google Pixel 3 / Android 12 / c:geo


#1479 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2020 - 20:48

Ahojte :D! Lezla jsem před pár dny se ségrou na Milešovku, jen tak bez nějakejch měřičů souřadnic, a když jsem se v jedný chvíli koukla doleva, tak tam bylo na trochu zvýšeném "břehu" cesty v "jeskyňce", tvořené kořeny velkého stromu, poskládáno podezřelým způsobem několik kamenů Samozřejmě jsem se v tom začala vrtat, a po chvíli vyhrabala krabičku s totálně promočeným logbookem a pár dalšími papíry. Přečíst se z toho nedalo vůbec nic, listovat v tom už teprv ne, natož nějak zjistit GC kód. Netušíte, prosím, někdo, co by to mohlo být? Muselo to být někde kolem N 50°33.362', E 13°55.629', podle mapy tam nic není a ani žádná z okolních mysterek mi na to nevypadá (leda by to byla PM, ty nevidím).mil1.jpg mil2.jpg


  • 0

#1480 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2020 - 21:09

Letmy pohled do mapy v Geogetu rika, ze je to tahkle archivalie: https://coord.info/GC1Y67P


  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka